Click to Visit
Hip-Hop - Puff "P Diddy" Daddy az igazi példakép
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

cprod e-mail | 2018-08-03 17:41:24 | 59.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

Cápa e-mail | 2005-09-15 16:16:17 | 58.
ennyi?ez minden?te se leszel má hülyébb,megnyugodhatsz.

Előzmény: West Side (57.)
West Side e-mail | 2005-09-14 20:38:58 | 57.
kapd be a faszt cáppunci!
Cápa e-mail | 2005-09-14 17:37:03 | 56.
még mindig itt vagy te kis buzi?fogadok h Sean John-t az american store-on kívül nem is láttá.
látom nyalod westside seggét.de várható volt.
az érveimet meg korábban leírtam.az má a te hibád h asse tod mit jelent.csak 1 érvet írj.csak 1et.


Előzmény: fromkinxtown (55.)
fromkinxtown e-mail | 2005-09-10 21:54:51 | 55.
Na rajta gyöszgyerek, a szavad úgysem ér semmit amíg ilyen szarokat hallgatsz, mondjuk utánna se fog, igen a te kurva anyáddal jövök és akkor mi van ketten szopjatok egyszerre.Észérveket hozzál má fel, hogy mé is van igazad, ne csak parasztozz, me akko te vagy a legnagyobb paraszt, Ok én is ezt csinálom, de én csak az ilyen szarokkal mint te vagy.
Kössz West Side
Cápa te meg...inkább nem mondok semmit, te magadért beszélsz nyomorék

West Side e-mail | 2005-09-10 17:12:34 | 54.
fromkinxtown -nak igaza wan a szar csóhnról meg daddy-ről (vagy hogy hívják).az a gagyi márka szerintem nem néz ki olyan jol mint az ecko.hát meg a csón 1 drága márka csak az elkényesztetett májámis rapperek engethetik meg maguknak.
Cápa e-mail | 2005-09-10 15:28:02 | 53.
fú máris anyámmal jössz?elég gyenge vagy.én még el se kezdtem.de nekem nem kell anyucid h a picsába küldjelek kis szaros.

Előzmény: fromkinxtown (49.)
Cápa e-mail | 2005-09-10 14:48:02 | 52.
biztos vmi gagyit.na és Dr.Dre?ő se az az ász rapper.de ő mondta is.
50 az meg tiszta hülye lett.nem csodálkoznék ha vki szétrúgná a seggét:)
Sheek v Styles nyilatkozta azt h ha most látná Fitty-t az utcán,akko beszólna neki h "faggot".:))
nevetséges az egész.még jó h a többinek több esze van.


Előzmény: Franky G. (51.)
Franky G. e-mail | 2005-09-09 22:20:43 | 51.
Szerintem Diddy tuti nem a pénzért csinálja, van neki bőven. Annyi az egész hogy mégnépszerübb akar lenni mindenbe. Zene, film, stb...
Amúgy hallottátok hogy 50 Cent leugatta Diddy-t merhogy most biztos azért változtatta meg a nevét mert az jobban rímel a Fiddy-re. Hát nem tiszta hülye? Miért, amikor P.Diddy volt nem ugyanúgy rímelt? Mindegy.
Érdekes, pont ma gondolkodtam el azon a dolgon hogy hogy lehet valakinek a kedvenc rappere P. Diddy? Ez hogy? Ezt tényleg nem fikázásképp mondom, mert valamennyire én is birom, van pár jó száma, de hogy a legjobb rapper? Aki őt tartja a legjobb rappernek az milyen zenéket hallgathat???

fromkinxtown e-mail | 2005-09-09 20:18:18 | 50.
Amúgy attól még nem jó egy márka, hogy mindenki abba mászkál fasz, tudod van egy lyan dolog, hogy divat és kibaszott sok embert befolyásol, ezek szerint akko a devergo a legnagyobb, me itt mindenki ilyen szarokba mászkál mi?vagy csak azé jobb az a márka me reppereken van, vagy mi?
fromkinxtown e-mail | 2005-09-09 20:14:28 | 49.
És mond má meg cápapöcs mit kéne megértenem, te egy olyan kis szar ember vagy aki gondolkodás nélkül irogat mindenféle faszságot, milyen 10 évekről beszélsz, meg egyáltalán miről beszélsz hüjegyerek.

Cápa te majomgyerek dögölj meg az anyádda együtt

Cápa e-mail | 2005-09-09 15:30:14 | 48.
hát bazz,te kurvára mesze vagy ezektől a dolgoktól.neked kéne megérteni nem Cash-nek.csak neked 10 év is kevés lesz.hallgasd a paraszt ug-t,és kussojjá.köcsög

Előzmény: fromkinxtown (47.)
fromkinxtown e-mail | 2005-09-09 14:11:27 | 47.
Figyelj Cash Money, OK hogy sokan pénzért csinálják
az is benne van.Csak az a helyzet hogy sokan csak pénzé bazzeg, lehet, hogy nem is szereti a rappet P Diddy, csak pénzt látott benne.Ez meg, hogy lelőték az apját...és akkor, ez semmit nem jelent, ott amerikában naponta lelőnek 1 csomó embert.Ettől Diddy nem lesz több.Ha nem vagy elfogult talán 1-2 év és megérted miről nyomom.Az a baj, hogy a rap többmilliódolláros business lett és sok fake csak ezé kezdi el, ezé teszi a gangstat, hogy a sok kis balfasz megvegye a lemezét,
WU FOREVA

Cápa e-mail | 2005-09-08 15:31:24 | 46.
hah.még h a sean john szar márka.hátte télleg beteg vagy.az 1ik legjobb amcsiban.minden 2.rapper abba járkál,csak te hülye vagy ehhez,tod.
Cash Money e-mail | 2005-09-08 13:20:59 | 45.
pedig elhiheted hogy lelőtték az apját
egyébként diddy harlembe született onnan küzdötte fel magát idáig
és egyébként az mo money mo problem (vagyis more money more problem-több pénz több probléma)
jól teszi hogy pénzér csinálja ott amekkora lóvé van a zenébe jóhogy tele van
én is nyomnám a pénzér
amerikába mindenki ezt csinálja
szerinted a rapperek amerikába miből élnek?
inkább haggyák a bűnözést és zenét csinálnak

egyébként fabolous east


Előzmény: West Side (44.)
West Side e-mail | 2005-09-07 18:34:14 | 44.
kösz hogy 1et értesz.nem azt mondom hogy szarok a számaik mer a hangzásuk az ott van.se 1ébként nem nézem kibelőle hogy lelőtte a faterját a gettoban (valaki korábban ezt írta)ez kábé akkora ámítás mint hogy ahogy vitatták 50 centről hogy tényleg drogot árult

Előzmény: fromkinxtown (43.)
fromkinxtown e-mail | 2005-09-07 12:28:29 | 43.
Egyatértek West Sideal, Diddy 1 fasszopó, bár van 1-2 jó száma tuti nem hiteles az ember, a legkeményebb ok amiért utálom: tudjátok miért utálta Pac a Bad Boyos faszokat, azé me diddy és biggie végignézték ahogy 2pacot kirabolják és lelövik rá se szartak max a parától a gatyájukba, persze a mikeba azt nyomta diddy hogy ők ketten mekkora tesók meg mittomén dehát a lepel lehullt
West Side e-mail | 2005-09-02 21:38:49 | 42.
Egyébként meg elolvastam a no monea no problems fordítását és ahoz képest hogy no money a szám címe diddy végig csak a pénzről meg a gyémántokró rappel.

Fabulous mit játszik?South?

West Side e-mail | 2005-09-02 21:35:58 | 41.
Írja már le valaki az életrajzát lécc diddy-nek.
Cash Money e-mail | 2005-09-02 21:16:19 | 40.
mennyi balfasz írt ide
diddy szerintem fasza
fat joeval a don cartagenába a legjobb
sokan nem is ismerik csak a tévéből és egyből baszogatják
az meg hogy harlemből idáig jutott magának köszönheti
neki nem kellett dr dre mint szöszinek
és ha kihasznált sokmindent vagy sokmindenkit?
valahogy meg kellett élnie
amennyi lóvé ott forog mindenki kihasznál mindenkit meg mindent

Cápa e-mail | 2005-08-05 11:46:04 | 39.
te akkora fasz vagy h nincs rá szó.tudod is h mit írsz?vagy csak betűk egymás után?ejjj.parasztka

Előzmény: West Side (38.)
West Side e-mail | 2005-08-04 10:13:12 | 38.
Pénis daddy-vel csak ennyi a gondom:Nem saját maga írja a szövegeit, gagyik a rímjei, nem tud rap-pelni, csak a pénzért csinálja, a san john márka meg 1 szar!!Nkem nemis tűnik rapper cucnak inkább country!!Összegzésként:P.DADDY 1 NAGY KALAP SZAR!!!!!!!!

ut irat:Puff daddy az igazi példa kép?Akor inkáb eminem, NEM?

Diesel e-mail | 2005-03-04 07:04:16 | 37.
Jaaaaj tuggyuk....
Mer eminem olllyan kibaszottul különleges...

Sz.tem meg SZAR mind a kettő.


Előzmény: BrittanyMurphy (36.)
BrittanyMurphy e-mail | 2005-03-03 22:34:22 | 36.
Inkább Daddy mint a Shady records =ez nem volt szép, regélni azt tudsz de ízlés az nuku. mind2 jó a magamódján. Daddy-ben semmi különleges
Peace


Előzmény: Shoka (24.)
Cápa e-mail | 2005-03-03 21:31:36 | 35.
ehh.az a vicces h a Mase:harlem world és Puff Daddy:no way out borítójára Puff Daddy records van ráírva!igazából ezt még nekem se sikerült megemésztenem.h volt e vagy csak vmi jogi dolog,azt nemtom.

Előzmény: Jokkka (34.)
Jokkka e-mail | 2005-02-28 15:08:42 | 34.
Puff Daddy Records? volt ilyen?? :D

Előzmény: Fuckin Killah (30.)
Kill people e-mail | 2005-02-28 14:46:17 | 33.
Akkor, ha nem gond kérlek írjál légyszives P. Daddyről. Pár cikket, lehet hosszú, lehet rövid.
Ja és Daddy, amúgy westes, vagy eastes???

(Ha nem gond)




Csá


Előzmény: Jamalpapa (1.)
G-tard e-mail | 2005-02-25 17:19:44 | 32.
Lehet h nem ő a legjobb repper a földön, de azért nem semmi amit elért!!! Kurva sok slágert gyártott az elmúlt 10 évben, és ugye (bocs a kifejezésért) minden kis gyík sean johnban akarja nyomni, mert az igenis menő!
Lehet h az ug-os arcok nem ismerik őt el-személy szerint én sem csípem- de ez őt nem igazán hatja meg, csak úszkál a megérdemelt(?) dollármillióiban...

213 e-mail | 2005-02-17 13:39:14 | 31.
Hi!
Elöször is nem kellett volna ilyen topicot nyitni!
Puff D. nem ér ennyit , max annyit hogy mindenki el mondhatja mekkor nulla. Elhiszem hogy szereted de Ő genny egy nulla. '91 régen volt s talán igaz se volt. Nem akarok belemennei a fikázázsba mert ahogy látom már meg kaptad. De nem hiába.. Be láthatod Ő soha nem volt olyan raper aki "csodálni" lehetne s nem is lesz... mert Ő nem raper, nem a szöveg (de az is) hanem a rapelés... Valamikor azt hallottam anno "Minden nagy rapert lelőnek vagy simán meghal" '97. Hát Diddynek nem kell attól félni hogy elpatkol.
Peace!

Fuckin Killah e-mail | 2005-02-15 16:32:48 | 30.
Shoka irta:

Nem csalódtam a szokásos magyar fikázós betegségben, érzem a balkánt ahogy azt mondani szokták :) Hé dre,Daddy legalább nem köcsög nem úgy mint a doktor tré, ezt azért be kell látnod dre egy ócska búza, és ha már a pop-nál tartunk manapság már szinte minden rapper mainstream.
Eloszor az a baj, hogy milyenek is a magyarok... fikaznak. erre te jossz es elkezded Dre-t basztatni. Hogy is van ez?

Amugy pl. engem nem zavar ez a topik, csak Puffy egyet sem erdemelne meg... eminem 10000000000 is. Mert eminem jo, P szar. Szar masokaltal irt szoveg, gerinctelen viselkedes, az idiota kosztum... Biggie volt az egyetlen jo onna. Lattatok az elso Biggie lemezt? A Puff Daddy Records nagyobb betukkel van felirva, mint a B.I.G.

Hogy is van ez?


Előzmény: Shoka (29.)
Shoka e-mail | 2005-02-15 12:21:04 | 29.
Hali mindenkinek megint!
Hát igen valami hasonló igazán értelmes, kultúrált hozzászólásokat vártam. Nem csalódtam a szokásos magyar fikázós betegségben, érzem a balkánt ahogy azt mondani szokták :) Hé dre,Daddy legalább nem köcsög nem úgy mint a doktor tré, ezt azért be kell látnod dre egy ócska búza, és ha már a pop-nál tartunk manapság már szinte minden rapper mainstream. Aki nem az arról a legtöbb ember nem is hall, vagy azt mondja rá hogy szar. Dr. Dre az nem main? Dehogynem, aki Eminemmel csinál dolgokat az más nem is lehet :)
Nem tudja vki mikor várható vmi új Bad Boy-os cucc? Már kéne.. Mondjuk egy új G-Dep, vagy egy új Daddy :P
Más..miért baj hogy több topic van hasonló névvel? Ahogy láttam van vagy 5 Eminem-es topic az bezzeg nem zavar senkit, meg van jó pár fitti cent meg gorilla egységes topic..inkább azokra lázadjatok.
Jah így kicsit megkésve,de mindenkinek kellemes Valentin napot.
Peace

Labello e-mail | 2005-02-11 19:12:49 | 28.
Nem vagy egyedül ezzel a véleménnyel...

Előzmény: Fuckin Killah (27.)
Fuckin Killah e-mail | 2005-02-01 15:33:20 | 27.
Puffy az utolso szar mocskos gazember a szakmaban, akit ismerek. ez az en velemenyem.

Előzmény: Diesel (26.)
Diesel e-mail | 2005-02-01 09:25:05 | 26.
Asszondod: "producer,zene szerző dalszövegíró,videoklipp rendező, lemezlovas, színész, MC-nek is megállja a helyét, remek táncos, divattervező, van filmstúdiója, itala, védjegyezett Lincoln P. Diddy Navigator-a"

Erről csak annyit, hogy rengeteg pénzzel a zsebében, az ember annyi dologba nyúl bele, amennyibe kedve tartja, vagy amennyit nem szégyell.
De ez még nem jelenti azt, hogy jó is abban amit csinál, sőt még azt sem, hogy egyáltalán tehetséges abban.
Csak annyit, hogy megteheti, hogy próbálkozzon.
Semmi többet.


Előzmény: Shoka (24.)
Cápa e-mail | 2005-01-28 16:00:29 | 25.
jól beszéltél srác.de Diddy mint dalszövegíró?azé ez sántít.tudtommal kb annyi saját szöveget írt mint Dr Dre.mindenesetre a bad boy lemezeket nagyra tartom.
roc-a-fella
east side empire


Előzmény: Shoka (24.)
Shoka e-mail | 2005-01-28 09:29:18 | 24.
Hali mindenkinek!
Nyehe..tök véletlenül kerültem erre az oldalra,pont a Daddy topicba. Gondoltam elolvasgatom hátha mondanak vmi újat a népek! Szokásos fikázós tömkeleg volt, nem zavar, megszoktam. Én amikor hip hop-ot kezdtem hallgatni a Bad Boy label-el kezdtem. Szerintem Puffy remek dolgokat csinált/csinál. Sok dologhoz ért.. első számú producer,zene szerző dalszövegíró,videoklipp rendező, lemezlovas, színész, MC-nek is megállja a helyét, remek táncos, divattervező, van filmstúdiója, itala, védjegyezett Lincoln P. Diddy Navigator-a, elég sok embert fedeztt fel és adott neki lehetőséget, gondolom nem kell sorolni senkinek hány rapperel készített közös cuccot..Tehát aki szídja Daddy-t mert pénzt csinál a zenéből az szálljon magába és gondolkozzon már egy kicsit, a mai palettán ki az,aki nem a pénzért zenél?? Lehet, hogy a mostani Daddy tényleg elég pop-os,de azért nem kéne elfelejteni amit régen zúzott..és ez a lehúzós dolog is zavar..miért lenne tolvaj? Számtalan rapper dolgozott fel alap műveket, mint pl 2pac vagy Jay-Z vagy az M.O.P vagy az Outlawz és még sorolhatnánk holnap estig... hülyeség..mindenki dolgoz fel számokat.. Daddy szerintem egy zseni nem kis lemzcég tulajdonosa és '87 óta itt van a műfajban. Ezek alapján nem lehet senkinek egy orrsz szava sem rá, talán majd csak akkor ha véghez viszi azt amit Puff. A PDiddy név tényleg tré :P De ez sem újkeletű mint ahogy sokan hiszik, még a No Way Out-on is, az It's All About The Benjamins c. számban is zúzza Biggie, hogy: P.Diddy run the city,sho' no pity"... :) Nem tudom ezek jutottak eszembe így hirtelen.. Szerintem ez egy értelmes topic a sok szar között. Inkább Daddy mint a Shady records... De ez saját vélemény..
Jah egy amit nagyon utállok..akikolyan nevet regelnek hogy rapboy meg hiphopfan meg ilyenek, ezek nem elég hogy fantázitatlan, tömegnevek még szarok is,mert általában az olyan embereknek van ilyen nevük akiknek a legkevesebb közük van a műfajhoz!
Béke mindenkinek!
Respekt for tha whole Bad Boy & Roc-A-Fella rec...


Előzmény: Vaskez (19.)
Diesel e-mail | 2004-09-07 13:38:11 | 23.
Ha v.ki nem tudná, akkor annak elmondom, hogy pídid nem repperként kezdte, hanem producerként, és jó sok hírességet ismert meg a stúiókban.
Meg jó sok még névtelen, de annál tehetségesebb csapatot, meg előadót.

A ti imádott példaképetek, ezt kihasználva ellopta a kezdők zenéit, szövegeit, és eladta, (mint sajátját) a befutott sztároknak. Aztán nagyobb siker kellett neki, így ő is a reflektorfénybe állt. Szintén lopott zenékkel.

Ez bizonyított tény, nem rágalom. Méghozzá a New York-i Legfelsőbb Bíróság határozata alapján.
Nézzetek utána, ha nem hiszitek.
Persze az érdemtelenül szerzett pénzéből ki tudta fizetni a kárpótlásokat.

Na EZ a ti igazi példaképetek.
Sz.tetek ilyen 1 nagystílű gangsta?

Sz.tem csak egy szánalmas piti csaló tolvaj.


szadddam e-mail | 2004-07-01 11:06:18 | 22.
yo!
csak azért irok ebbe a topikba, mert éppen a craig mack 94-es albumát hallgatom (funk da world).
nna, ez a világ egyik legjobb hip-hop albuma - ez egy szubjektiv vélemény. az viszont, hogy a legegyedibb hangzással rendelkezik, tény - és ez bizony kis szarosbuziplayageci p.diddy zsenialitását dicséri! a csávó egy zseni ez is tény - nem véletlen, hogy multimilliomos és világsztár lett - na meg egy nyálas kis seggnek akar látszani. az meg, hogy nem gengszter egy faszság. nem az az utcai kemény csávó az igaz, mert most lett belőle gengszter - igazi keresztapa, aki a nyilvánosság előtt játsza a nyálas jófiút, valójában egy gátlástalan, erőszakos bizniszgengszter (nem egy embert vert el saját kezűleg állitólag és el is hiszem). mind1 nem ez a lényeg, hanem a craig mack album. aki azt mondja, hogy p.diddy egy 0, az hallgassa meg ezt az albumot! istenem, ilyen zene egyszerően nincs, annyira odabasz! get down, flava in ya ear (óriási klasszikus - már megjelenése időpontjában is az volt!), jugdement day - verhetetlen zenék. az a szomorú, hogy egy ilyen ihletett zseni, aki ilyen alapokat tudott gyártani igy elkurvult. azóta nem csinált senki sem hasonló minőségű és hangzású zenét. szal p.diddy sucks de big respect to puff daddy and craig mack in '94!!!
to all ya muhfuz!


Előzmény: key02 (21.)
key02 e-mail | 2004-04-21 20:47:11 | 21.
Jaja!
Sz.tem 3 jó száma van: Bad boy for life (1ik kedvenc számom)
Been around the world
I'll be missing you (erőteljes pop-os beütés)
+ ez a név: P.Diddy?! Ha nem tudnám kiről van szó, azt hinném hogy v.mi "popper".


Előzmény: Vaskez (19.)
Vaskez e-mail | 2004-04-21 18:13:26 | 20.
Ja es peldakep? Ezt mindenesetre semelyik rapper-re se lehet mondani. Vagy milyen peldakepre gondolsz? En biztos hogy ha lennenek gyerekeim, semelyik rappert nem tartanek fel mint peldakep elottuk.
Vaskez e-mail | 2004-04-21 18:11:54 | 19.
En sose tartottam nagyon sokra Puff Daddy-t de azert volt egy par jo szama. De ez a nev! Hulyebb nevet tenyleg nehez talalni mint P. Diddy. Puff Daddy-nel kellett volna maradni. Nem mondom hogy nem tud rappelni, csak sokszor egesz amatoros a stilusa, nincs az a "flow" mint a Nas vagy 2pac-nek.
P.Diddy e-mail | 2004-04-21 13:02:12 | 18.
Diddy a legkirályabb, igaz már nem az a régi keleti parti gangster.
Rahska e-mail | 2004-04-05 13:30:02 | 17.
Puffy!?hát nem tudom!ha igaz róla hogy benne van Biggy gyilkosságában a keze, akkor szívesen szájba basznám!de egyébként baszott jó bulikat csinál!arra nagyon elmennék!
peace!!!

key02 e-mail | 2004-02-19 20:35:09 | 16.
Sz.tem az a szám qrva szar.(De ez az én véleményem + mindenkié, akit kérdeztem)
"Crazy Stereo" e-mail | 2004-02-19 10:17:37 | 15.
Csá mindenki! Én nekem többek közt ő is példaképem, úgy, mint az összes rapper. Csak azért, mert nekik sikerült. Remélem értitek mire gondolok...
A Bad boys 2 főcímdala(Shake your tailfaither) kibaszottul tetszik.
Persze pont úgy, mint a többi zene a filmben. Na mindegy csak enyit akartam mondani. Peace out everyone!!!

LilGreenMan e-mail | 2004-02-16 23:05:45 | 14.
Puffy ho csa annyit ho mint MC szerintem sem valami huu de nagy, meg egyre inkabb pop-Rap,

bar mondjuk a regebbibol me a Victory az tetszet

Vioszont az urege nagyon nagy a penzcsinalasban, nagyon tudja mit hogyan hogy penz legyen a dologbol.

ashanti e-mail | 2003-11-15 15:22:42 | 13.
Végre megvannak a Bad Boys 2 Soundtrack-jei!HáT mit is mondhatnék?!Puffy jó munkát végzett!Gratula!
u.i.:Elég gáz,hogy csak én írok ebbe a topicba! Mi van veletek?:)) peace

ashanti e-mail | 2003-11-08 14:55:10 | 12.
:) Remélem sikerül lefutnia a marathont!
ashanti e-mail | 2003-11-07 18:25:25 | 11.
Ezt csak azért írtam,hogy ne a 3. oldalon lesyen a topic,mert az a köcsög eminem szar kis buzi,direkt lehozza a a még értelmes topicokat!
u.i.:hajrá Laczka!!!!

ashanti e-mail | 2003-11-04 17:38:43 | 10.
Happy Birthday Puffy!!Biztos jót fogtok bulizni!! Úúú de elmennék egy ilyen bulira!Na peace

1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.