Click to Visit
Hip-Hop - Black Eyed Peas album
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2018-08-14 19:11:24 | 36.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

Angel95 e-mail | 2006-05-29 11:47:25 | 35.
Hogy érted hogy rosszra váltottak???Bár....Én ezt most azért kérdezem mert nekem az egyik kedvenceim. Tehát szerinted mit szartak el úgy hogy neked már nem tetszik és mi volt az régen ami tetszett de már nem mert azt szerinted leváltották egy szarra????Remélem fogod!!!

HALLGASS BELE!!!!ISSZONYATOSAN JÓK!!!!


Előzmény: Cash Money (32.)
csabi 2006 e-mail | 2005-12-25 16:03:22 | 34.
mitakartok a Black Eyed Peas szerintem frankó nekem tettszik jó zenét nyomnak.Nálam egy jó közepes kategória, mert vannak más kedvenceim de ők se rosszak.
West Side e-mail | 2005-12-24 21:46:04 | 33.
Utálom a Blekk ejed píszt!!
Cash Money e-mail | 2005-12-24 14:10:58 | 32.
kár hogy ilyen szarra váltottak át
a régi albumaik egész jók de ezek az újak... fos

bepgirl e-mail | 2005-12-24 12:34:59 | 31.
Imádom a Black Eyed Peast!
www.bepfanclub.gportal.hu !

Nézzétek meg!

Nóri

bepgirl e-mail | 2005-12-24 12:29:23 | 30.
Sziasztok
Fuckin Killah e-mail | 2005-05-31 14:53:51 | 29.
ha valami rocker nyit egy tankcsapda topikot, mindenki fel van haborodva - jogosan. De ha valaki nyit egy Plack Eyed Peas topikot azzal semmi gond?

baj van
baj van
bipp

Miracska e-mail | 2005-05-31 09:04:16 | 28.
Kérdeznék valamit srácok!Miért van az,hogy mindenki fikáz mindenkit?Akár melyik szobában viltam,mindenhol ez megy!Meg a csúnya beszéd!Ettől leszünk kemények?Nem értem!Ha azt mondom a kurva jó helyett,hogy nagyon jó,akkor az kevésbé érthető?Nem akarok senkit jó útra téríteni,csak ez egy kicsit gáz SZERINTEM
kisdorina e-mail | 2005-05-31 06:44:04 | 27.
Én is imádom!


Előzmény: babu88 (23.)
kisdorina e-mail | 2005-05-31 06:42:22 | 26.
Fogalmam sincs!

Előzmény: scalpel (17.)
Birgee e-mail | 2005-01-24 21:01:26 | 25.
Én nagyon szeretem a bandát. Van bennük élet, látszik hogy szivből csinálják.
Az album is jó, legalábbis nekem nagyon tetszik.
Mindenkinek bátran ajánlom!
Hallgassatok bele!


Előzmény: deviljunior (1.)
Birgee e-mail | 2005-01-24 21:01:04 | 24.
Én nagyon szeretem a bandát. Van bennük élet, látszik hogy szivből csinálják.
Az album is jó, legalábbis nekem nagyon tetszik.
Mindenkinek bátran ajánlom!
Hallgassatok bele!


Előzmény: deviljunior (1.)
babu88 e-mail | 2004-09-04 12:56:09 | 23.
Sziasztok! Szerintem tök jó ez az album. Jók a számaik és a klipjeik is! Szeretem ezt a bandát!!!!!!!!!
Márky-PaPa e-mail | 2004-04-10 17:24:00 | 22.
Szerintem ez az album egy kalap...! Már mint rapper szemmel nézve. Egy dance albumnak tökéletesen megfelel. Én ismerem régi zenéjüket, és az valami Isten! A két stílus között ég és föld a külömbség! Na Peace:Márky-PaPa from Dark$ide
don dizzy e-mail | 2004-04-07 21:23:10 | 21.
a legjobb szám a cdn a 'latin girls', a 'sexy' + a 'da boogie dat be'!
a többi hááááát...

Igor e-mail | 2003-12-21 10:35:19 | 20.
Igen, meg aranyos mikor a végén egymás seggét nyalva kicsa-csa-csáznak az utcára.... bahh...

Gyerekek. könyörgöm. Nőjetek már fel...

Priest


Előzmény: Hecsett (18.)
Igor e-mail | 2003-12-21 10:34:05 | 19.
ÉN tudom erre a nehéz kérdésre a választ.

azaz: MINDENKI AZT VESZ FEL, AMIT AKAR!

Mér kellene valami ruhahülyeségnek mondanivaló? Magyarázhatnánk, hogy a fű, vagy az azonos nevű zenekar, de ha végiggondolom a dolgokat, a mostmár nagyöreg Green Day is valami elnevezésből szedte a nevét, aminek jelentése az agyamban a ködbe vész. S tehát az ominózus feliratú zakó és a banda azonos gyökérről ered.

Összeesküvéselméleteké a jövő!

Béka.

Priest


Előzmény: scalpel (17.)
Hecsett e-mail | 2003-12-19 14:00:29 | 18.
Hali!Szerintem a Suth up klpijében az az 1 ari rész van,amikor a csajszi meg a nigger pasika bejön kézenfogva.

Előzmény: deviljunior (1.)
scalpel e-mail | 2003-12-17 14:58:38 | 17.
Újra felteszem a kérdést, mer nem volt reakció...
Tud-e valaki arról valamit, hogy az új klipben, a Shut up-ban miért van az egyik fickó öltönyén Green Day felirat????

Gibi e-mail | 2003-12-13 14:23:30 | 16.
Szia!
Tetszik az összeesküvéses elméleted, de nem sok köze van a valósághoz. A szöveg meg lehet, hogy időszerű, de nem az usában élünk (hál' Istenek), de borzasztóan hatűsvadász. Most képzeld el ezt magyarban: Hol van a szeretet?
Valahogy csöpög a dolog... De Amerikába ez máshogy esik le. Különbözik a két kultúra, ez van.
A De La Soul slágerek is énekelhetők, sőt. De van kis difi, nem? Modjuk az Ego Trippin II refréke nagyon jó szövegileg. Hallgasd meg! :)
Persze a mi ízlésünk is különbözik. :)

Béke, G


Előzmény: Igor (15.)
Igor e-mail | 2003-12-13 08:33:02 | 15.
Na akkor kifejtem a véleményemet.
1. A Where is the love tényleg túl lett játszva. De ha hozzáértő szemmel figyelem, szövegileg szörnyen időszerű, s szörnyen odabaszós egy olyan országban, júeszéj, ahol ezek igenis jelen vannak, s aki erről beszél, az igenis mer valamit. A refrén meg tényleg egy poppos jól énekelhető shit, de ha el akarsz valami okosat adni, akkor kell egyolyan refrén, ami nem bonyolult. S remélheted, hogy a szövegre is odafigyelnek. S ez szövegileg igenis mond valamit.
2. A Shut uppal nemtudom mi van... amolyan Jépaci (JLo) + LLCoolJ feat, olyan lavjúbéjbi szar. Ez az RnB-Rap összefonódás némi nyál beütéssel, ami elég ratyira sikerült a végterméket figyelembe véve. De lehet hogy csak egy terv része: összeesküvéselméletet gyártok. Jól belopják magukat a köztudatba, aztán buffneki, megkapják a kemény BEP stílust utána... :-D

Békavan.
Brekk.

Priest

Cápa e-mail | 2003-12-12 14:06:21 | 14.
i like bitches (too) :)))

Előzmény: ashanti (11.)
Drrap e-mail | 2003-12-12 06:23:40 | 13.
Nem rossz csaj csak éppen házszámot tévesztett.ez nem a csitriszpirz meg a krisztinaagilera(Habár azt se tudom hogy mi a f.... keresnivalója van a cristinapicsának Redman melllett de ez más T-ma:) )ISmerek egy csávot aki csak és kizárolag popszenyet hallgat.És ö is hallgatja a BEP-et.NA persze az ilyenek mind azthiszik hogy ez az elsö BEP album.
No comment:D

Gibi e-mail | 2003-12-11 22:42:40 | 12.
Ez mid semmi ahhoz képest, ahogy Justin Timberlake-kel "énekelt". Egyébként nincs rossz hangja, de kommersz picsa.
A Viván volt egy montázs a slágerek klippjeiből és simán befért egy Busted (!) és egy Zanzibár klippek részletei közé néhány kocka a csajról, amint vonaglik a Shut Upba...
Ez nem BEP! Ez más, BEP light, vagy az se! :( Kár...


Előzmény: ashanti (11.)
ashanti e-mail | 2003-12-11 17:31:05 | 11.
Láttam az európai music awards dijkiosztót,ahol ők is felléptek!A csaj úgy verte magát,azhittem falra mászok tőle!A kurván a következő cucc volt: fekete tűsarkú cipő,fehér szűk térdgatya,és egy barna haspóló,na meg a hajába egy piros virág szerü akármi,+ a szája piros volt!FÚÚÚÚÚÚÚÚJ!De ehez a szereléshez próbált vagányan mozogni,mint ha kb rappelt volna!BITCH! Na pá
scalpel e-mail | 2003-12-10 15:13:34 | 10.
varrjatok
scalpel e-mail | 2003-12-10 15:13:07 | 9.
Hali!
Azt kérdezném, hogy tud-e valaki arról valamit, hogy az új klipben, a Shut up-ban miért van az egyik fickó öltönyén Green Day felirat????
Na erre varjatok gombot......

Curse e-mail | 2003-11-29 18:38:17 | 8.
Háát.... nem tudom, hogy vagytok vele, de nekem nagyon tetszik az új albumuk, bár az első tényleg jobb volt. Viszont szerintem a csaj is jó, és nagyon jó a hangja is.
Gibi e-mail | 2003-11-29 17:47:52 | 7.
Szia!
"Minden régi rapper elgyengült mára és az ujabb rapalbumok már nem az igaziak."
Értelek, de vitatkozi fogok veled.
A rap változik. Meg tudod hallgatni azt, ami mondjuk 89-ben volt menő? Egy NWA-t, egy LL Cool J-t? Eric B & Rakimot? Vagy az első Gang Starrt?... Szándékosan nem írtam az első ATCQ-t, mert az továbbra is ugyanolya jó, mint akkor... nálam
Persze, meghallgatja az ember kiváncsiságból, meg a retró divatos dolog, de végül is emészthetetlen mai gyomorral.
Nem gyengültek el az akkori nagyok. Nem hallod őket percenként a rádióban, (akkor sem nyomatték őket) mert már másra kiváncsiak az emberek. De egy Big Daddyí Kane, Rakim, Gang Starr... nem fog soha Neptunes-szal lepaktálni.
A közizlés eltolódott a popos, táncolható rep felé, a newschool felé. De most is vannak, akik újak és olyat csinálnak, amiket te szeretsz, vagy én. A régiek pedig nem a divatnak zenélnek. A BEP meg nem egy régi "találmány"...
Azt se lehet mondani, hogy olyan nehéz megtalálni őket manapság, mikor kazaa-n már minden fet van, vagy dc-n... Szóal ne add fel, mert a hiphop él.
Béke, G


Előzmény: Drrap (6.)
Drrap e-mail | 2003-11-29 06:12:10 | 6.
hát...
Nekem egy régebbi albumuk van meg(Bridging the gap a cime asszem) és az jobb mint ez a 2 szám amit az ujrol hallottam.Divat lett belöle.És hogy miért?Ez a Shut Up c. szám tiszta popszám.De nem csoda.Minden régi rapper elgyengült mára és az ujabb rapalbumok már nem az igaziak.(Kivéve a Gangstarr mert azoknak kurvanagy az uj albumok)
Egyeet nemtok mondani
kérem kapcsojja ki

Gibi e-mail | 2003-11-29 01:20:08 | 5.
Srácok!
Ne eztután az egy szám után itéljetek! Benük sokkal több van, mit ahogy a TV mutatja. Where is the love? sem volna rossze nnyre, ha nem játszották volna túl. A Shut Up szerintem meg az egyik legjobb az albumról, vagy a Latin Girls. Ajánlom értő füleknek. De még jobban másik két albumot: That's the joint, that's the jam... Hatalmas, tényleg!

Béke, G

Azt a csajt meg százalékolja már le valaki!

Cápa e-mail | 2003-11-27 16:46:10 | 4.
sztem szar úgy ahogy van.idegesít,kommersz szar.
Csíkos e-mail | 2003-11-27 02:46:21 | 3.
Ez az album 1 kibebaszottul nagy S*H*I*T!!!!!!
Az eddigiek qrva nagyok, de ezzel a csajjal milyen gecinagy popszar lett! Még a Where Is The Love (nyálas) nótájuk vhogy elm1, de most ez a shut up, de az egész album szar!
Ennyi, nem több!
P!

Gibi e-mail | 2003-11-25 18:36:08 | 2.
Hali!
Hát... Szerintem hallgasd meg az első két albumot és meglátod, hogy nem is olyan jó ez, bár tényleg nem rossz ez sem.
Mivel túljátszották az első kislemezt az albumról, jól elb@szták szerintem, mert sokan azt hihetik, hogy egy divatos tingli-tangli zenét játszó csapatról van szó, holott nagyon határozott insrtumentális hiphopot toló bandáról an szó. Az új csaj szeritem (de gondolom vannak, akik egyetértenek velem) olyan gusztustalanul kommersz, mint Christina Aguilera... Fújj!
Szóval ez már nem az a BEP, mint amit pár éve megismertem és csalódtam most. Nem is igazán beük, mert nem tahatnek arról, hogy felkapták ezt a worldpeace-től csöpögős, nyálslágert. iszont az a lány nagyo idegesítő!!!

Nekem ez a véleményem.
Köszi, béke!
G


Előzmény: deviljunior (1.)
deviljunior e-mail | 2003-11-25 17:26:59 | 1.
Rég hallottam ilyen kurva jo albumot.Az összes számot kurva jol Ltalálták.
EZ A LEGKIRÁLYABBBBBBB!!!!!!!


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.