Click to Visit
Hip-Hop - DAS EFX
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2018-08-03 18:05:27 | 34.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

b.i.b e-mail | 2008-06-01 18:55:38 | 33.
s4.gladiatus.hu/game/c.php?uid=48244

Előzmény: Pluhár Aladár (32.)
Pluhár Aladár e-mail | 2008-06-01 18:23:58 | 32.
Ja, de ez GMF and The Furious 5, az album verzió (Dj Muggs) sokkal inkább illik Ice Cube stílusához.

Előzmény: z-A-z (31.)
z-A-z e-mail | 2008-05-28 21:57:42 | 31.
http://www.youtube.com/watch?v=rLkPy-mdEks

Előzmény: Sean Johnson (30.)
Sean Johnson e-mail | 2008-05-26 18:24:12 | 30.
Nincs meg vkinek a Check Yo Self című szám instrumentje? Akinek megva lécci írjon. Előre is kösz!
Gaben_19 e-mail | 2006-11-20 15:37:40 | 29.
nincs meg valakinek a Das EFX-Rap Scholar klipp jó minőségbe?Ha meg van jelezzétek már Písz!
ZazAAA e-mail | 2006-11-12 04:05:05 | 28.
na végre megvan a teljes Das EFX album készlet...
A Dead Serious az 100%, a Straight Up Sewaside is (bár ebből van clean version? - mert én nem tudok róla, de ebből ki vannak vágva szövegek...) & a Hold It Down is nagyon ütős!!
a Generation EFX-et most töltöm, még meg kell hallgatnom, az "új" albumuk "How We Do" -val együtt...
Ice Cube és a Das EFX a legjobbak!!!!!


Előzmény: ZazAAA (27.)
ZazAAA e-mail | 2006-10-20 09:54:55 | 27.
nekem a Real Hip-Hop nem tetszik, inkább az East-Coast, és a They Want Efx c. szám jön be kibaszotkurvára!
peace!

Gaben_19 e-mail | 2006-10-15 14:35:39 | 26.
Én már lassan 2 éve hallgatok Das EFX-et,de nem csak das-t mást is persze!a Real Hip Hop nagyon odabasz el is könyvelték hip-hop himnusznak hasonlóan mint a Naughty By Nature-Hip Hop Hooray is el vam könyvelve!Meg még a Freakit,Baknaffek,Mic checka,They Want Efx,Here it Is,Rap Scholar ezek a zenéjük még odabasznak a Das EFX-nek szerintem!
Szotyee e-mail | 2006-08-17 13:10:56 | 25.
én is hallottam már a hírt, aszittem h kamu, de mindenképp megyek sztem:)

Előzmény: gonzales7 (24.)
gonzales7 e-mail | 2006-08-15 18:09:23 | 24.
Szept.22 Budapest/A38 állóhajó/ DAS-EFX
Chocolate Boy e-mail | 2006-07-17 00:42:28 | 23.
Nincs mit:) de asszem csak 7végén zenél a Beachen Zefil.péntek-szombat tutkó, a hétköznapban nem vagyok bizti..

Kössz a dícséretet:D

Peace!


Előzmény: plash (22.)
plash e-mail | 2006-07-16 14:19:05 | 22.
Földvárra megyünk,esténkét meg átruccanunk Siófokra,irány a biatch house:)
Minden hétvégén Zefil?:):D akkor előrehozták a karácsonyt!köszi az infót!!

(Amugy megtaláltalak wiw-en,pöp a hajad bro:D:D)


Előzmény: Chocolate Boy (21.)
Chocolate Boy e-mail | 2006-07-16 14:01:55 | 21.
Hát igen, elég drága a sziget:(

Az előzőekre köszi az infot, elnézek ezekre a partykra is akkor. Amugy hallottam már rowla, & el is alartam nézni csak hát hawerjaim nemigen:( de mostmár leszarom ,ha kell 1edül is elmegyek!!!

De yo nektek basszus de irigyellek most titeket :D 3hét a balcsin :D

Mi csak egy hosszú 7végét voltunk lent spanokkal + csajszikkal de hát az a balcsiból édeskevés:( ugyhogy aug-ban beterveztünk még 1 ilyet. De ez is kevés lesz:( majd jövőre minekünk is így kéne csinálni. Ti csináljátok yol :D hát apukám tudtok élni :D
Akkor yo időt kívánok & érezzétek yol magatokat!

Mi Balaton Lellén voltunk de átnéztünk Siófuck-ra a Beach House-ra este. Ajánlom nézzetek el hétvégén este nyomja Zefil, de sajna csak éjjel 1-ig. :( Utána nemtudtam mit kezdeni magammal mert mindenhol csak a szar klubzenék mentek. Ha megkéred Zefilt, nem csak a sláger R&B-ket nyomja :D velünk rendi volt & pakolt fel húzósabb trackeket is :D

Szerintem örült is nekünk h nem csak az "odatéved & ellötyögünk erre a zenére" embereknek zenélhetett.

Peace


Előzmény: plash (20.)
plash e-mail | 2006-07-16 12:38:35 | 20.
Koncertekhez visszatérve meg:):D
Gurut is kénytelen leszek kihagyni,pedig a csipázom...
Bár nemtom miért pont a Guru's Jazzmatazz-al lép fel majd 1 rappre éhes örjöngő tömeg elött?!meg a sziget jegyek mindig q*va drágák...

plash e-mail | 2006-07-16 12:35:19 | 19.
Jogos!
Haverjaimmal megfogadtuk,h oda soha többet nem megyünk!
Régen b63 volt nagyon zsíros,de az animal canibal srácok nem naon csinálnak ott bulit mostmár...
Livingroomban voltak néha atom partik,de oda is befolyt a nyál:(


Gimmeshot
Minden csütörtökön, Szociál Klub, Budapest(IX. ker., Közraktár utca 9-11.)

Fellépők:
DJ-k: Mango, Ozon, Future, Dermot, Mr.Skunk, Gattio
MC-k: Busa, Sena, Columbo, Polskie, Kemon, Morzsa
Live: Modul, Polskie, Dermot
Belépő: 0 HUF

Erre lettem volna kiváncsi,csak kedden meek le balcsira 3hétre asszonypajtással,ugyh ez kimarad:(


Előzmény: Chocolate Boy (18.)
Chocolate Boy e-mail | 2006-07-16 11:49:20 | 18.
Hát akkor ez a szitu sajna:(

Hát ezt nem hallom örömmel. Mivel koncikra én is járok, de az még sajna nincs olyan túl sűrűn nállunk mint már odakint Angliában (mondjukn ott mindig is yo volt a színvonal más európai országokkal szemben)

Addig meg néha csk elmenne az ember partyzni 1 yot, hogy kieressze a gőzt. Hát akkor így meg amíg nem lesz vmi yo hely, addig sajna marad a szar:( de akkor yoval ritkábban mint eddig, mert komolyan eljutottam arra a szintre h mindig mikor lemegyek, ugy megyek haza h legközelebb nem jövök 1 hamar mert ezért nincs értelme pénzt kiadni. & mindig csak reménykedem & várom a varázslatot h 1x még olyan lesz mint régen...
De hát azt szerintem basz6om. Kéne vmi uj hely, ami nagyon AláZoo!

De 1 bizti. A Trendy-ben most voltam először & utoljára. Kibaszottkurvaszarul éreztem ott magamat.

Peace!


Előzmény: plash (17.)
plash e-mail | 2006-07-16 08:15:36 | 17.
Sajnos nem nagyon.
Én oda jutottam,h rühellem az összes dizsit,mert már nem azt a szinvonalat kapom mint egyszer:)
Az utóbbi időben már csak koncertekre járok...(néha betévedek a West Balkánba is)
De ha bárki tud vmi pöp kis szórakozóhelyet Bp-en akkor szóljon pls!


Előzmény: Chocolate Boy (16.)
Chocolate Boy e-mail | 2006-07-15 23:17:19 | 16.
Hát az :( az a Trendy Bro' ! Yo szar volt. Ugyhogy tuti bizti hogy oda be nem teszem a lábamat még 1x...
Az igaz h a Mediben nyáron kibaszott meleg van, de régebben voltak ott is nagy partyk ... de ez a baj, h már minden csak a múlté & nemtom lassan howa mennyek el bulizni. A végén már csak a Süssi marad, de utóbbi időben h őszinte legyek már ott sem éreztem magamat olyan yol mint régebben. Van vmi 5leted howa lehet menni?
Peace!


Előzmény: plash (15.)
plash e-mail | 2006-07-15 14:14:17 | 15.
Medit hogy bírjátok? sztem marha kicsi meleg és az átlag életkor 14körül.

Trendy=Club Trendy? (mert akkor már betévedtem oda:) nekem egyáltalán nem jött be)


Előzmény: Chocolate Boy (13.)
Chocolate Boy e-mail | 2006-07-15 09:19:10 | 14.
Ha Zefil vagy Nadir tolta volna Yo lett volna :D
Chocolate Boy e-mail | 2006-07-15 09:17:12 | 13.
Yo Wass up man!

Hát igen yol esett komoly zenékre is tolni a boogie-t :) nem csak az R&B-re. Én azért szeretem azt is, nincs vele különösebb bajom, de azért mégiscsak yobban húz a szívem a real hip-hop-hoz :D
Uhhhh képzeld. Mi eddig csak Süssi-be + Medibe jártunk le mindig hawe-roc-kal, ott azért néha yokat partyztunk, + remélem még fogunk is :) ha yokat csinálnak. De hallod tegnap lenéztünk most erre az új helyre, a Trendybe...
Uhhhh hát én vhogy nem akartam mert nekem már a neve is elég "Trendy" volt :D szóval gondoltam milyen lesz. De hawerok csak erősködtek 1edül + nem akartam máshowa menni.
Hát lehet h küllemre igényesebb mint bármelyik, de valahogy kurvára de kibaszottszarul éreztem magamat. Nem tom, valahogy furcsának találtam az embereket is, + elég gyenge volt a DJ. Na itt már télleg többségben R&B ment. Ami mondom nem gáz, mennyen, de akkor ennek arányában nyomasson alázó track-eket is, de semmi. Szóval nagy rakás szar volt tegnap a Trendyben.
Én aztmondtam spanoknak számomra felejtős ez a hely, ugyhogy legközelebb csak akkor souljanak ha a másik helyekre mennek.
Te mit mondasz erre? Ismered a trendy-t? Még egy próbálkozást megér? Lehet csak szar napot fogtam ki? Nem lehet minden mindig yo. Még 1 próbát megér? Vagy Te is voltál már ott & szerinted is fos a hely?

Peace


Előzmény: Szotyee (12.)
Szotyee e-mail | 2006-07-14 13:10:51 | 12.
jaja, ez így van, azért utáltam meg ezt a fórumot, mer ez is olyan anyázós-fórum volt, mint sok másik...
de legalább vannak itt normálisak is :D

nagy lehetett, nagyon jól tolja a dj-skedést a srác:)))

hát igen, a legtöbb ilyen partyval aza baj, hogy nyomatják az új r&b ribiket orba-szájba, ahelyett, h igényes hip-hopot nyomnának.
mellesleg, énis jobban szeretem ezekre nyomni, mint a nyálas szarokra. :)

peace


Előzmény: Chocolate Boy (11.)
Chocolate Boy e-mail | 2006-07-14 10:50:11 | 11.
Nincs mit Báttya :D

Emberek vagyunk, tévedni emberi dolog én sem tud6ok mindent:) erre yo ez a fórum, eszmecserére. Na + arra hogy kiröhögjem magamat néha azon hogy 1esek hogy tudják egymást fikázni meg kurvaanyázni :D

Hát igen ilyenek is akadnak akik így rendezik le:D ahelyett hogy normálisan +beszélnék & akár még a végén össze is spanol6nának.

Uhhh 7végén voltam Balcsin. Elnéztünk 1ik éjjel Siófuck-ra. Beach House-on nyomta Zefil:D csak kár hogy csak 1ig:( utána nemigen tudtam ott mit kezdeni magammal, mindenhol csak a szar klubzenék mentek. De mekkora volt mikor Zefil lenyomott olyan zenéket amiket nem csak a nagyérdemű ismer :D Odamentem hozzá, mondom +kérdezem mernél ezek előtt olyan cuccokat is felpakolni a lejátszóra ami nem csak "sláger"? :D
& naggggyon yo fej volt:D
Így nem csak Ciara + az új Snoop zene ment hanem yo ki Wu-Tang, Eric Sermon + Ying Yang, stb.

Ezekre lehet csak mi stílusbeliek tomboltunk, de NAGGGYON!!! De SZERETNÉM NEKI +KÖSZÖNNI HOGY NEM FOSZTOTT MEG MINKET ETTŐL AZ ÖRÖMTŐL:D
A VÉGÉN NAGY TAPSOT KAPOTT TŐLÜNK!!!

& Üzenem a Beach House szervezőknek, foglalkozzanak többet a fekete zenei stílussal is & több ilyen party lehetőséget a Beach-re:D


Előzmény: Szotyee (10.)
Szotyee e-mail | 2006-07-13 16:21:24 | 10.
jaja, kurva jó volt a sermon;) (fiftyn is voltam, télleg drága volt, dehát attól még élveztem:D)

értem.. akkor vmire télleg rosszul emlékszem:D
tisztára aszittem benne voltak. na mind1.
azé köszi, peace


Előzmény: Chocolate Boy (9.)
Chocolate Boy e-mail | 2006-07-13 16:03:45 | 9.
Yo Brotha'!

Hát nem egészen de majdnem. Kimondottan a Def Squad 3tagú: Erick Sermon, Redman & Keith Murray. De mostanság ott van ez a Sy Scott gyerek is az E. Sermon albumokon. Yo a srác. A Das EFX meg ezek, nem Def Squad tagok, csak tudod megy kint a spanolás ezzel-azzal, meg hát az van hogy Erick bácsi mint zeneszerző sokmindenbe beletette már a kezét.
Egyébként nagy volt a Koncert télleg. Én sokkal yobban élveztem mint a 50 Cent-et. Mond6juk, bennem az kissé felháborodást is keltett annyi pénzért, de ezt inkább hagyjuk.

One Love!


Előzmény: Szotyee (8.)
Szotyee e-mail | 2006-07-12 15:06:42 | 8.
a das efx a def squad tagja erick sermonnal (itt volt budapesten!!!) és redmannel egyetemben, ha jól tudom :)
de javítsatok ki, ha tévednék...

Mc Jay e-mail | 2004-11-15 19:57:22 | 7.
Das EFX? a Real Hip-hop az nagyon oda basz


Well on your marks and get set
and cant forget to go
incase you didn't know the flow if fat like Joe(like Joe)
yo..you niggedy know that Im back man
your wack man/I eat a nigga like I'm pacman
I biggedy bring it/straight form the cella
for reala packin more hits than Lou Pinella
I swella/nigga in his eye if he tess me
you dont impress me
ey yo Books bring the rest G...
Uhh..One time for yo mind
Eh yo what up its..
the crew thats bringin ruckus no doubt
we the ruffest dream team
reign Supreme like a Cutlass
get duckets the dough
cant touch the flow
it's me the Nigga wit G'z
the B double O K-S
on top that I'll bus your caliber
when I pop shit and rock shit like Metallica
straight to the heart of them street fake niggas
your all up in my face/wanna sell my tape niggas
so honey shake your figures and show me whatcha got
(Blow the spot)Das Efx wit the Real Hip Hop
Refrén
To the hiddip the hop it don't stop(don't stop)
Das Efx wit the real hip hop(hip hop)
To the hiddip the hop it don't quit(don't quit)
Das Efx and we came to rip shit(rip shit)
Eh okiedokie
next nigga ta quote me
I hope he got more miracles than Smokey
wont be no discussion/strictly bumrushin
head rushin like Gotti
your in my Dangerfield like Rodney
so Howdy/let me introduce for my peeps
straight from the sewer
sayin true to the streets
Well it's me crazy Drazy
bringin up the rear
I swear/we got to Hold It Down here yeah
so there..let me crack a brew and kick my feet up
turn the heat up
and smiggedy smoke all the weed up
kids I beat up/wit my style thats the newest
my crew is/runnin more ruckus than Carl Lewis
it's from the sewer now ya see me on tha top
so stop and recognizt the niggas on ya block
Refrén
Yo Mc's is irrelevant
and delicate to the texture
and this style of mines is well defined like Webster
aint a better nigga raw from the jaw jabber-jibber
when I get Stone like Sharon from Sliver
equppied ta/riggedy rip the microphone to shreds
dread yo come and hit these niggas in the head...
Well I connect my rhymes like Lego
so lego my eggo, I burn ya like Waco
you need more than Maaco
I take it to ya crew and keep em moving like Im Uhaul
Im here to school yall
figgedy faggots like Rupaul
I throw a screwball and strike out the MC
and if he temps me
I knock em out like Jack Dempsey
I burn some sensi and chase em wit the Guiness
The illest..hit me wit the hook because I'm finished
Refrén

The Funky Child e-mail | 2004-11-15 00:12:13 | 6.
"To the hiddip the have you dont stop DasEfx with the real hiphop"
alap zene ez gyerekek, főleg a Pete Rock remix. Be is nyomom gyorsba.
Meg a Shine-t is
"So honey shake yo fingers show me what you got"
"Equipped wigiddi with the micropone"
Tigiddi migidi...ISTENEK

Diesel e-mail | 2004-10-15 06:23:49 | 5.
Szégyen, nem szégyen, én nemrégen ismerkedtem meg a Das EFX zenéjével bövebben.
Nekem kibaszottul bejön. Elsőre nem igazán tetszett, de utána ráéreztem az ízére.
Nekem tetszett a Generation EFX is.
Meg persze a Hold It Down is.
Sz.tem zeneileg, és reppelésben is nagyon kitűnnek az átlagból.

Amúgy üzemelnek ők még egyáltalán ?
Le van halva a banda.

Na Hella !

Venom e-mail | 2003-12-15 19:02:12 | 4.
We are east coaaaaast huusssstlazzz! 4evah! A Generation Efx albumot nem kellett volna kihozni, a zseniális Hold It Down után, és akkor semmi gáz nem lenne, az új LP-t sajnos még nem hallottam, de az első maxi alapján jobb, mint a negyedik album. A Hold It Down egyébként nálam mindenidők top10-jében simán benne van! No Diggedyyyyy!
Gibi e-mail | 2003-12-13 14:29:23 | 3.
Hát, ide migiri-mit is írhatnék, minthogy a srácok begere-belassultak legalább is az utóbbi két album elég lassú lett, már mint nem pörög a nyigiri-nyelvük, de az alapok ütnek.
De most komolyan: Mit írnánk ide? Nem nagyon hallani onnan tőlük semmit, semmi újat, semmi Neptues alap... :)
Béke, G

Angel_17 e-mail | 2003-12-12 18:25:58 | 2.
Alig bírtam végolvasni a hozzászólásokat ebben a topicban. Most nem akartok Das EFX-ről írni vagy nem ismeritek?
Mindenkinek kötelező a Real Hip-Hop, amit Primo csinált, bár a Pete Rock Remix jobban odavág szerintem. Most is azt hallgatom...

Janez e-mail | 2003-12-04 07:38:13 | 1.
hi mindenki !

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.