Click to Visit
Hip-Hop - Magyaro.-ra is jöjjön vmi nagy hip hop/rap sztár!!
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  

Csaj e-mail | 2004-01-01 22:06:50 | 80.
Én most magukról a 'nagy rapperekről' beszéltem,tudod a sztárokról(de utálom ezt a szót)!!Azt mondtam,h őket most szted annyira érdekli,h Magyaro.-n izgatottan várják őket a rajongóik!!Mert sztem,nem!!Sztem leszarják,sajna!!Bár mondjuk,pénzt persze kapnának!!De véleményem szerint lusták ide eljönni,meg hát annyi pénzt se kapnának,mintha mondjuk adnak egy koncertet Amerikában!!

Előzmény: dr.dre (77.)
Csaj e-mail | 2004-01-01 22:01:53 | 79.
Örülök,ashanti!!;)peace

Előzmény: ashanti (76.)
Cápa e-mail | 2004-01-01 21:30:00 | 78.
jöjjön nyominem,lerángatom a színpadról,és úgy megrugdosom h az életbe többet nem jön Mo-ra.jeah.eszyoötlet.
és nem vagyok agresszív.ez tisztán érdekből csinálnám.(fo'sho:)))

dr.dre e-mail | 2004-01-01 19:10:21 | 77.
Ebben nem értek egyet Csaj! Mert ez a BAJ hogy leszarják a magyar állitolagos rapperek a dolgokat és csak szivnak, kurnak meglehet az ilyeneket elhajtanám kutya helyett nem még rappernek, tudod Csaj a példa az Up In... tudod yool ott komolyan veszik kint amcsiban a fekak, legyen az nö avgy csávó legyen fehér is esetleg de vannak sokan/vagyunk akik nem baszni járnak el egy koncertre mert azt bárhol megtehetem/tehetjük/tehetik nem igy van? itthon is vannak akik DMX koncertre en mazé mennének hogy kerázzanak hanem mert látni szeretné a yoo öreg Earl Simmons-t meg a kopasz fejét meg a zenéjét, a stilusát ,vannak itthon is fasza gyerekek akik meg nem azok meg szopjanak le!
békee


Előzmény: Csaj (75.)
ashanti e-mail | 2004-01-01 17:14:38 | 76.
Ez szerintem is így van!

Előzmény: Csaj (75.)
Csaj e-mail | 2003-12-31 14:11:33 | 75.
Igen,Én is elmennék egy Dmx ill.Ludacris koncertre!!!!Nagyon elmennék!Hát végülis,ne legyünk ilyen pesszimisták!!Még Bécsbe elmehet vki!!Vagy nem?Vagy talán egy yoo pár év múlva,ide is kitolja vki a pofáját!!Csak tudjátok,sztem rapperek leszarják,h mi van és hogy hova mennek,szívnak,kúrnak,stb.....bár ezeket M.o.-n is véghezvihetik!;)

Előzmény: ashanti (74.)
ashanti e-mail | 2003-12-31 14:07:24 | 74.
Én nagyon nagyon örülnék egy DMX koncertnek!!De már tuti nem jön!:-(((((((((((((((((((((((((
Amúgy tudjátok hogy kész a Get it on the floor-nak a klipje?Én még nem láttam!De amúgy egy Ashanti koncertnek is örülnék,vagy egy Luda koncertnek is!Ott tombolnék az első sorba!De ez csak "álom",ahogy a csaj mondta!Na peace

Csaj e-mail | 2003-12-31 09:13:49 | 73.
:-DDD,ez se rossz!!A gond csak az,h sztem nem vennék be!!;)Mondjuk,ha nem a Pecsában lesz,akkor úgy legyen meghirdetve,h a Pecsában lesz!!!;))Csak honnan tudjuk,h ki divatrapper és ki nem?;)Megkérdezzük mindenkitől,h tudják-e mi az a 213?Ha azt mondják,h egy szám,akkor :"Az ajtó arra van!":-D
Drrap e-mail | 2003-12-31 08:48:59 | 72.
hehe:D
Divatrappereknek:Snoop dogg ate dogg meg Warren G koncert lesz szombaton este 10 órakor Mucsaröcsögefalván pista bácsi putrija előtt:DDDDDDDD

Csaj e-mail | 2003-12-31 08:33:20 | 71.
O.K.,benne vagyok,Drrap!!;)Vmi olyan helyre,ahonnan nem tudnak kijönni!Vagy mondjunk Nekik más helyet,mint ahol eredetileg lesz a koncert!;)
Drrap e-mail | 2003-12-31 08:15:31 | 70.
Aha csak az a baj hogy ahányam M.O.-n tudják hogy mi az a 213 az eléggé kevés ahhoz hogy fizetni lehessen belőle Snoopékat:)Ezért kell a divatrapperek pénze:)Aztán majd elzárjuk őket valami gumiszobába vagy nemtom:DDDD

Előzmény: Csaj (69.)
Csaj e-mail | 2003-12-30 22:20:52 | 69.
Épp ez az dr.dre,mi lennénk az egyik legyobb közönség!!;))Naná,h dumálunk!!!!!!Még yoo!;))Épp azért kéne,Drrap úgy reklámozni,h 213,mert így a divatrapperek nem vágják,h miről van szó!!;)Így legalább nem lennének ott!!Bár vhogy tuti a fülükbe jutna,h végülis mi az ábra!Azt vágjátok,h mi már arról beszélünk,h hogy kéne reklámozni?;)))Ez mekkora!!:-DAzt Én se tudom,mikor jön ki!(az album)Minnél előbb,annál előbb jönnek turnézni;)
dr.dre e-mail | 2003-12-30 19:16:08 | 68.
de a régi 213-ak angyon old schoolak amit én csipok de sokan nem biztos a divatrapperek küzól

Előzmény: Drrap (67.)
Drrap e-mail | 2003-12-30 19:13:15 | 67.
A 213-ra nem biztos hogy kevesen jönnének.Igaz hogy a legtöbbnek a 213 nem sokat mond csak egy számot.De nem is muszály 213-ként reklámozni őket:)Hanem ugy reklámozni hogy jön Snoop Warren G meg Nate és akkor már is többen lenének:)Amugy mikor jön ki a 213 album?
dr.dre e-mail | 2003-12-30 18:50:13 | 66.
Bécs és Németországban a közönség szar lenne...
buzi németek meg osztrákok között annyi sok divatrapper van sok fasszopo még több az eminem meg fifticent rajongo ne msok real avnsztem...
ha lesz ott leszünk és dumálnuk oksa?
:DDDDD


Előzmény: Csaj (65.)
Csaj e-mail | 2003-12-30 18:45:00 | 65.
Nah hát ebben igazad van!!Nem tudjuk kivülről a szövegeket,legalább is Én nem!!Csak a refréneket!!Nah de hát azt mindenki!!Láttam az Up in smoke tourt!!Ott télleg durvábban csinálta a közönség!!De azért hidd el,mi is yoo közönség lennénk!!Aki tudja kurva yool a szövegeket,oda rakjuk előre!;))Meg a csajokat,akik mindenre képesek!!Bár,értük egy-pár dologra Én is képes lennék!;))Az igaz,h nem mindenre!!De tudod,hiába beszélünk erről,kb. sztem 10%,h ide eljön vki!!Bár hA Bécsbe lenne vmi nagy koncert,oda is elmennék!!;)Ugye kimegyünk,"igaziak"?;)
dr.dre e-mail | 2003-12-30 18:32:25 | 64.
Itthon nem hinném hogy nagy buli lenne egy mert
MI, az igazi rapperek se tudjuk sajnos teljesen a szövegeket aki tudja teljesen angolul a szövegeket annak mindne tiszteletem én még gyakorlom de CSAJ figya láttad az UP in smoke tourt ha láttad tudod ha nerm , nézd meg mert 1. ott még a fehér ribancok is együtt nyomták végig
a Fuck U-t kitett csöcsökkel meg puncival stb és az összes Cube Snoop Dre ... szövegeket ha itthon is meglenenee ez fasza volna
peace


Előzmény: Csaj (63.)
Csaj e-mail | 2003-12-30 18:22:00 | 63.
Hát az lehet,h szarik a fejére!!Én nem tudom,hát akkor szarjon!!Én csak azt írtam,h akkor lenne érdemes elmenni Em koncertre,ha nem csak Em jönne!!!!!Akkor maradjanak otthon!!!Hát Te zizi vagy??!!!Az lenne a yooo!!!!GOndolj bele,a sok hülye otthon maradna,akik pedig "igaziak",eljönnének!!Eskü,örülnék Neki,ha kevesen lennének!!Te nem??És amúgy meg Én ezzel nem foglalkozom!!Baszd ki.....ha Én ott lehetnék egy ilyen koncerten,nem törődnék semmivel és senkivel!!!!(csak azokkal,akik a színpadon vannak)
dr.dre e-mail | 2003-12-30 18:13:18 | 62.
Bishopp csak tudod RZA europaiakat karolt fel a lemezére és elnézett erre is ... Csaj ... aszondod Emienm ha jönne magával hozná Ice-T-t is csak egy a gond szerintem: JÉG-TIII SZARIK A FEJÉRE! höhöö A 213-mal az lenne a baj lehet hogy kevesen lennének mert a csicska faszfejek nem sokan ismerik a nagy triot a sok állSnooposrol beszélek akiknek a sláger a Beautiful... és talán kevesen lennéenk...
ehet kommentálni természetesen
peace


Előzmény: Csaj (61.)
Csaj e-mail | 2003-12-29 18:36:03 | 61.
Igen,igen!!!!Igazad van!!!!!!!Harcoljunk!!!!!!;)
Hát Dmx-el az a helyzet,h nem szeret olyan arcokkal kommunikálni,akiket még nem ismer!!;)De nyugi,már fűzöm,h jöjjön és kezd belemenni!!;))

Bisopp_ e-mail | 2003-12-29 12:31:27 | 60.
Na akkor mi is DMX telszáma lehet megdobom egy sms-el!

BAzze ha RZA eltudott jönni akkor a többi is!



Előzmény: Csaj (59.)
Csaj e-mail | 2003-12-29 10:57:43 | 59.
Hát sztem minden értelmes ember kimenne!!Igen,Én se akarom beleélni magam!!Még belegondolni is a legyobb......nemhogy meg is valósuljon!!!Hát Én egy 213 koncertre mind a 3-ukért mennék!!Sőt szívesen értük mennék a koncert után,utána elvinnénk őket vhova partyz-ni?Nah?Benne vagytok?;)O.K.,térjünk vissza a valóságba;(
Bill e-mail | 2003-12-29 08:50:05 | 58.
Persze,h én is kimennék nem azt irtam,h nem mennék ki.

Előzmény: Laczka (57.)
Laczka e-mail | 2003-12-29 08:13:37 | 57.
Én mondjuk főleg nem Snoop-ért mennék ki egy 213 koncertre.Nem élem bele magam,hogy eljönnének,de azért az nagyonnagy lenne!Most is épp az I'm fly-t hallgatom,hát eltudnám képzelni koncerten...

Előzmény: Bill (55.)
Csaj e-mail | 2003-12-28 22:33:49 | 56.
Jah,sorry;)Azt hittem Em koncertet akarsz!Én nem feltétlen East hip hop-ot hallgatok,szóval egy Snoop koncertért is mindent oda adnék!;)Hát igen,én is szívesen segítenék!Mi lenne,ha gyűjtenénk?Mindenki adna egy ezrest(vagy kettőt),aki szeretne koncertet!;))Yo,tudom,hülye ötlet,én csak próbálok vmit kitalálni;(
Bill e-mail | 2003-12-28 22:13:06 | 55.
Em koncertet?Dehogyis!!
Az az igazság,h Tschöppy már ezt leirta,de támogatók kellenek.Akiknek sok-sok-sok pénzük van.Főleg 1 ilyen Snoop Dogg kategóriához mennyi lé kell.Bár én szinte csakéskizárólag East Coast hiphop-ot hallgatok,és mondjuk egy C-N-N-t ,vagy Drag-On-t ezerszer jobban megnéznék mint 1 Snoop Dogg-ot,azért csak fasza lenne.
Hogy miben akarok segiteni?Hát ezt nagyjából úgy irtam"Bárcsak tudnék segiteni".De azt csak 1 módon lehet,kurvasok pénzzel.


Előzmény: Csaj (52.)
Csaj e-mail | 2003-12-28 21:47:35 | 54.
Nah ugye!!;)De ezt a feladatot amúgy szívesen átvállalom,szívesen elbeszélgetek akármelyikőjükkel!!;))Komolyra fordítva a szót:tegyél meg mindent,h lássunk vkit Magyaro.-n!!;))
Tschöppy e-mail | 2003-12-28 21:26:22 | 53.
hát, majdnem... :)

Előzmény: Csaj (52.)
Csaj e-mail | 2003-12-28 21:21:31 | 52.
Hát jah,kár,h Bill nem multimilliomos!!;)De most miben akarsz segíteni,Bill?Egy Em koncertet összehozni vagy egy 213 koncertet?Én is felajánlottam már Tschöppy-nek,h segítek bármiben!!;)Bár Tschöppy csak felhívja őket,azt már jönnek is!;))Ugye?;)
Tschöppy e-mail | 2003-12-28 21:15:04 | 51.
pedig egy ilyen kéne... :D

Előzmény: Bill (50.)
Bill e-mail | 2003-12-28 21:07:35 | 50.
Hallod ez oriási lenne.Ha bármiben tudnék szivesen segitenék,de el se tom képzelni,miben tudnék.Sajnos nem vagyok multimilliomos nagyvállalkozó..

Előzmény: Tschöppy (36.)
Bill e-mail | 2003-12-28 21:04:14 | 49.
Én azért el birnám viselni:))

Előzmény: Tschöppy (32.)
Csaj e-mail | 2003-12-28 20:54:16 | 48.
Eminem koncertje mindenhol teltházas lenne,és ott lennének a 10 évesek az első sorban!!;)Amúgy sztem Eminem ide sose fog eljönni,törődj bele!!De ha jönne,hozza magával Dre-t,Snopp-ot,Ice Cube-t,Ice T-t meg az egész pereputtyot;))
eminemgirl e-mail | 2003-12-28 20:32:19 | 47.
Eminem jöjjön,tuti nálunk is teltházas lenne a koncertje!!!!!!!
Csaj e-mail | 2003-12-28 20:07:18 | 46.
Hát igen.....az biztos!!!!Nagyon nagyon durva lenne!!!!!
Laczka e-mail | 2003-12-28 20:02:52 | 45.
A 213 kibaszott nagy lenne!!!

Előzmény: Tschöppy (36.)
Csaj e-mail | 2003-12-28 19:32:46 | 44.
De yoo Neked Calvin!!Lennék a helyedbe!;)Hát elhiszem,h eljönnél még koncertre!Csak legyen!Hidd el,Én is elmennék;)
Tschöppy e-mail | 2003-12-28 19:00:22 | 43.
easy? mármint easy e? aki meghalt?:)

Előzmény: calvin broadus (42.)
calvin broadus e-mail | 2003-12-28 18:42:07 | 42.
üdv! 2 évig kint dolgoztam san diegoban és az ottani ellátók közül néhány fiatalabb rapkedvelövel nekivágtunk és átmentünk los angelesbe mert sikerült jegyet kapnunk a DOKI kisebb koncertjére, mondhatni volt felhajtás
de nem volt nagy koncert testörökkel igaz és mi csak hátul voltunk de ÖT látni azért...de az élmény meg volt mondhatom itthon csak a de la soul koncerten voltam, CSAJ egyszer még én is elmennék egy koncertre nem kis dolog azé a magyar kisembernek csak a közös fénykép hiányzik Drevel sajnos.hm.
ha az onyx jönne vagy az n.w.a. még jöhetne EAZY-vel az fasza lenne...
üdv.



Előzmény: Csaj (41.)
Csaj e-mail | 2003-12-28 14:38:18 | 41.
Hát igen,pénz,az se ártana!!Hát akkor rengeteg szerencsét kívánok!!!Ammenyit csak lehet!!!!Mibe segítsek???Olyan lelkes vagyok,most mondd meg!!;))De ha sikerülne,megyek Veled az első sorba;))Azt hiszem,már nagyon előre gondolkozom;)Inkább mondjuk azt,h nem fog sikerülni!!!;((És így legfeljebb csak kellemes csalódás érhet!
Tschöppy e-mail | 2003-12-28 14:34:05 | 40.
mindent meg lehet csinálni csak nagy szerencse kell hozzá meg némi anyagi ráfordítás :)

Előzmény: Csaj (39.)
Csaj e-mail | 2003-12-28 14:30:17 | 39.
Most komolyan meg lehetne csinálni???Nem mondod!!Huu,halljátok emberek!!Waaa!!Nah yo,nem élem bele magam!!!De minden elismerésem,h legalább próbát tesztek!!!És megint csak annyit tudok mondani,h hajrá!!!!Yo helyen legyetek yo időben!!;)
Tschöppy e-mail | 2003-12-28 14:26:41 | 38.
jo helyen kell lenni jo időben... remélem sikerül, mert warren g a legnagyobb:)

Előzmény: Csaj (37.)
Csaj e-mail | 2003-12-28 14:05:39 | 37.
Huu,hallod....gondolod,h el lehetne csípni őket?De hogy??Basszus,ha egy ilyen koncerten ott lehetnék,inkább magamat csipkedném,h nem álmodok-e;)))
Tschöppy e-mail | 2003-12-28 13:58:24 | 36.
ha ilyenekre lenne pénz, akkor már rég elindultam volna :)
bektutopik: warren g-nek jön ki uj albuma, a 213-nek is (snoop, warren, nate), nate doggnak is, gondolom jönni fognak turnézni, majd megprobáljuk elcsípni őket, ha együtt jönnek


Előzmény: Csaj (35.)
Csaj e-mail | 2003-12-28 13:54:30 | 35.
;)Én megértem!!Sztem ez mindenki számára tök világos,h ez egy kurva nehéz feladat és kell hozzá idő!Várok!!Csak aztán lássam az eredményt!!;)Szóval Én csak hajrázok azoknak az embereknek,akik próbálják megvalósítani az álmaimat!!;)És ha kell segítség,akkor szívesen!!Ha fizetitek a jegyem,bárkiért elmegyek és iderángatom;)!Nah komolyra fordítva a szót,a lényeg:Várunk!!;)
Tschöppy e-mail | 2003-12-28 13:47:57 | 34.
nagyon szivesen :)
szerintem sikerülhet, csak kérdés mikor...
vannak olyanok ebben az országban szerencsére, akik ezen a dolgoznak, de idő kell mindenhez, ezt remélem megérti mindenki:)


Előzmény: Csaj (33.)
Csaj e-mail | 2003-12-28 13:43:35 | 33.
Igen,lehet,h végig ment egy-pár emberen;))De azért yoo csaj,bár már télleg a csapból is ő folyik!!Unalmas!Kössz Tschöppy,h megengeded az álmodozást!!;)Szted ezekből sikerülhetne is vmi?Mert sztem nem;(Legfeljebb Amerikába..
Tschöppy e-mail | 2003-12-28 13:35:47 | 32.
hát én nem probálnám ki beyoncét, kell a francnak az a picsa :)

álmodozni mindig lehet, aztán meglátjuk hogy mi sikerül belőle... ;)


Előzmény: Csaj (31.)
Csaj e-mail | 2003-12-28 13:33:46 | 31.
Nem,Laczka!!Azért ennyire hülye Én se vagyok,h azt higgyem,h majd vki felhívja (tegyük fel)Dmx-t,ajánl Neki egy összeget és ő majd eljön!!Tudom,h nem ilyen egyszerű!!!Hidd el!!Csak belegondoltam,h ha ilyen egyszerű lenne,milyen yo lenne!!Igen,egy Warren G,Gang Starr,Naughty by Nature vagy akár egy Ludacris koncertbe Én is benne lennék!!Nah és látjátok...Én csak ezért vetettem fel ezt a t-mát,mert csak legalább gondoljunk bele,h mennyire yo lenne!!Azt hiszem rossz helyre születtem;Amerikába ill. máshol annyira könnyű lehet,csak kifizeted a jegyet(már ha kapsz)és hipp-hopp(vagy inkább hip hop;)-huu de fárasztó vagyok ma) ott vagy egy koncerten!!Amúgy Én eldöntöttem,h 1x azért is kijutok Amerikába!!!!Ti hogy vagytok ezzel?Look!Sztem törődj bele,h itt Eminemet legfeljebb csak álmodban láthatod!!;)Az meg a másik,h 1x baszd meg beszélgetni vkivel!!!!Gondoljatok bele!!Tuti teljesen mások,mint amiket ez a k*rva sajtó összehord!Mondjuk elmenni partyzni Snoop-pal,Dre-vel,Warren G-vel,Ice Cube-bal,Jay-Z-vel,Ice-T-val így egyhuzamba!!Vagy szívni egyet Method Man-nel és RedMan-nel!!;)))Az milyen durva lehet!!!Vagy csajok!!Kipróbálni mondjuk Dmx-et!!;)Illetve fiúk,kipróbálni Beyoncét(jah de ő Jay-Z-é),nem baj,egy menetre biztos átpasszolja,ha yofej,addig Én lefoglalom Jay-Z-t;)))Azt mondjátok,ne álmodozzak??De hát azt csak szabad!!!Itt szabad!;)

1  2  3  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.