Click to Visit
Hip-Hop - Magyaro.-ra is jöjjön vmi nagy hip hop/rap sztár!!
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  

Angel_17 e-mail | 2003-12-28 11:35:05 | 30.
Nekem "csak" Gang Starr vagy egy Jeru & Afu koncert kéne..
Laczka e-mail | 2003-12-28 10:28:05 | 29.
Szerintem Warren g-re még talán esély is lenne

Előzmény: Thalee (28.)
Thalee e-mail | 2003-12-28 09:53:19 | 28.
Jöjjön Warren G.!!!
el is kérné az államkassza felét d:)
de én akkor se lennék szomorú ha Ludacris jönne


Előzmény: Bill (27.)
Bill e-mail | 2003-12-28 09:21:01 | 27.
Október-november-decemberben kint még koncertezett X.Hogy jövőre mi lesz,azt nemtom.

Afu-Ra-t én is irtam lentebb.

Naughty jöhet!!


Előzmény: Bisopp_ (26.)
Bisopp_ e-mail | 2003-12-28 09:12:56 | 26.
DMX abbahagyja nem turnézik tovább ,valami interjuban is mondta na mind1!

Én egy jo kis Afu Ra koncertbe is benne volnék :)

De a favorit az marad ODB!

Pacsi

UI.: és Mondjuk Naughty By NAture?


Előzmény: Look (25.)
Look e-mail | 2003-12-27 23:11:12 | 25.
Jöjjön EMINEM! Volt már Magyarországon? Viszont a mostani Európai turnéján nem tudott benézni! Úgy hallottam valami baja van Magyarországgal, Vagy tán velünk?!
HOL LEHET MEGTALÁLNI MAGYARUL A DALSZÖVEGEKET!
ÍRJON VALAKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Laczka e-mail | 2003-12-27 19:29:21 | 24.
Nincs veled semmi bajom,de azt hiszed Mo-ról fölhívja valaki DMX-et,ajánl neki x összeget,aztán DMX eljön?Én nem vagyok benne ezekben a dolgokban,de azt tudom,hogy ez nem ilyen egyszerű.

Előzmény: Csaj (21.)
Bill e-mail | 2003-12-27 19:17:18 | 23.
Igen,a elmondása szerint a Grand Champ az utolsó albuma.De még lesznek filmjei szerencsére.A következőt 2004 márciusától vetitik Amerikában a mozikban,cime "Never Die Alone".

Előzmény: Csaj (21.)
Tschöppy e-mail | 2003-12-27 18:03:22 | 22.
bár ilyen egyszerű lenne :)

Előzmény: Csaj (21.)
Csaj e-mail | 2003-12-27 17:36:40 | 21.
O.K.,töltök Outlandish-t!!:)Hát,remélem is,h majd hirdetitek a koncertet!!Hajrá!!Majd jövőre?Hát nincs az annyira 'majd',pár nap!;)Hát,akkor én vagyok a műveletlen,mert Én csak nemrég hallottam a remixet!!No mind1!Attól még vhogy elő kell adnia ,és az RedMan nélkül nem fog menni!!;)Nah yo,nem álmodozom!
Amúgy télleg lehetne európai arcokat is hívni!!Nekem a francia rap nagyon bejön,bár a szöveget nem értem meg(pedig franciát tanulok);)!!
Bill!Ezt még nem hallottam,h Dmx is abba akarja hagyni?(mert ugye Jay-Z is szándékozik)-a k*rva életbe...ne már!!Ejtsen már meg egy utsó európai turnét(Magyaro.-t is beleértve)!!!!!!!Tschöppy,hívd már fel,légyszi!!Biztos az ő tel.száma is megvan!!Nekem még nincs meg az övé,de ha gondolod elkérem tőle,amikor jön hozzám holnap!!;)

Bill e-mail | 2003-12-27 16:20:34 | 20.
Hát a lelkesedés megvan,de DMX már a szupersztár kategória.Arról nem is beszélve,h ugye sajnos-azt mondja-abbahagyja,és nem is biztos,h jön még egyáltalán Európába koncertezni.

Előzmény: Csaj (16.)
opium e-mail | 2003-12-27 15:19:10 | 19.
Tschöppy:

Még egyébként reális a Das EFX, vagy az csak egy ötlet volt? mert szerintem sokak álma (az enyém is) élőben hallani a Real Hip-Hop-ot:)) (mondjuk a Microphone Master után :)) )

meg lehetne európaiakat hívni, sokkal közelebb van, pl. a Looptroop-ot, vagy franciákat, németeket stb..

Tschöppy e-mail | 2003-12-27 12:09:13 | 18.
Outlandisht most azonnal tölts le, és szeresd meg a koncertig őket :)
köszi a telszámot, de megvan :)
majd megtudom mi lesz a koncert, de szerintem hamarosan ugyis kiderül, mert hirdetni fogjuk yol... dehogy mikor azt passzolom, szerintem már csak jövőre
a remix redmannel már lassan fél éves ha nem több egyébként :)


Előzmény: Csaj (15.)
Csaj e-mail | 2003-12-27 11:39:18 | 17.
Bisopp_!!Pontosan!!!Ha Marilyn Manson el tud jönni meg Pink,akkor más is!!!!F*szom..!!Várjatok csak!!Nem tudom vágjátok-e a Get the party started remixét,amit most csinált Pink RedMan-nel!!Nah!!!!!!!Akkor RedMan-nek is kell jönnie,h Pink a remixet is elő tudja adni!!!;))))Nem???
Csaj e-mail | 2003-12-27 11:36:37 | 16.
Bill!!Úgy van,DMX-nek mindent!!Legalább a lelkesedés meg van bennünk,az is vmi!!;)Vagy nem?
Csaj e-mail | 2003-12-27 11:34:47 | 15.
Én türelmes vagyok;)mármint próbálok az lenni!;)Mindjárt fogom magam,azt Go L.A.!Vagy vmi...;)Valljuk be,ez se lenne vmi egyszerű!Hm..tél végén..király!Reméljük,yo kis koncert lesz!Hát..azt hiszem ma még nem ruccanok ki Bécsbe,de kössz az infot és sajnálom,h nem sikerült kimenned a koncertre!!Outlandish-t meg annyira nem ismerem,h kimenjek miattuk Bécsbe!Várjuk azt a tél végi koncertet!;)Sajnos,tudom,h nem tudod idehívni Method Man-t Bp-re,bár ha gondolod megadom a telszámát,úgy talán könnyebb lesz;)Csak azért mégis vagy vki,gondolom,ha vmit nagyon akarsz,akkor.......!;)Persze,tudom,h nem tőled függ,és nem rajtad múlik!!!
Tschöppy e-mail | 2003-12-26 23:47:29 | 14.
mármint miben tudok segíteni? most hirtelen nem tudok előkeríteni egy method mant a bs-be :) lesz koncert még tél végén, hogy ki lesz azt most meg nem mondom, mert nem tudom fejből, de valami lesz... bécsben voltam már koncerten, durvaság is volt... holnap lesz egyébként ott Grand Agent, Large Professor és Camp Lo (a legnagyobbak)... mentem is volna, csak nincs arra pénz a benzinre...sajnos, pedig camp lo az egyik kedvencem..namindegy
bárkinek a koncertjére érdemes elmenni aki eljön ide, akár amerikai vagy lengyel vagy szlovén (27-e trafóban szlovén csapatok és az akkezdet boys, stb), mert mindegyiknek a koncertje lehet jó.. legalábbis szerintem
lesznek még jó koncertek, csak türelmesnek kell lenni...

még egy bécs: jan. 25 outlandish a planetban ! 21 euro a jegyár, ajánlom mindenkinek, aki szereti őket...


Előzmény: Csaj (11.)
Bill e-mail | 2003-12-26 21:52:30 | 13.
Én DMX-re még 6-7 rongyot is kifizetnék,vagy még többet.Bassza meg,mindenen spórolnék inkább,de vhogy kifizetném.

Előzmény: Bisopp_ (12.)
Bisopp_ e-mail | 2003-12-26 20:54:25 | 12.
Tschoppy : nem kell mindent igy komolyan venni!

És basszák meg a fejemet azok a gecizabálo föbuzik akik nem hivnak ijen csávokat ide!
PErsze bazzeg Marylin mansont azzt hivják hogy innának sosavat meg Pinket(mondjuk az nem ojan rossz) meg Robbie Williams bazze !
Dmx-re tuti lenne érdeklödés!
na mind1
pacsi


Előzmény: Tschöppy (8.)
Csaj e-mail | 2003-12-26 18:22:49 | 11.
Szóval akkor Tschöppy Te se tudsz segíteni?Tudom,h Te vagy a hiphop.hu egyik szervezője(ha szabad így mondanom),ezért örülök is,h írtál,mert Te legalább így vágsz mindent;)!Tudom,h ilyen koncertekért is összetehetjük a kezünket,mint Rza,De La Soul vagy akár Saian Supa Crew!!Csak néha így belegondolok, mit nem adnék, ha legalább 1x ott lehetnék egy Method Man (vagy még sorolhatnám a nagy rappereket,mert ugye elég sok yo van)koncerten...........!!:)Amúgy nem tudod,h mikor jön ide vki?Télleg akárki!Akinek a koncertjére érdemes lenne elmenni!Még várhatunk rá,gondolom!!Amúgy ha vmi 'Nagy' Bécsbe koncertezne,Ti kimennétek?Én tuti,rábeszélném Anyámékat,h adjanak lóvét és már húznék is!;)
dr.dre e-mail | 2003-12-26 17:25:05 | 10.
Cypress szokott romániába menni hozzánk nem jönnének... Dre-re kiváncsi lennék de még sok mindnekire
csö


Előzmény: Bill (9.)
Bill e-mail | 2003-12-26 16:06:08 | 9.
Hajjaj kihagytam Nas-t,ő is benne van nálam a kedvencek között.De inkább maradok a kézzelfoghatóbb lehetőségeknél..
Egyébként ha jönne Nas v X Bécsbe mondjuk,kimennék talán..


Előzmény: Thalee (7.)
Tschöppy e-mail | 2003-12-26 15:32:50 | 8.
napersze
és szerinted a magyarországi koncertszervezők nemzetközi megitélése egy ilyen akció után mennyiben változna meg pozitív irányba? mert kiderülne hogy kamu a szitu
a balázs pali meg junior vonallal nem foglalkozom az az igazság, de ha jobban megfigyelnéd ők sem azért tették ezt (ha tettek ilyet egyáltalán) mert milyen jó fejek és mert fontosak nekik a "rajongóik" hanem azért, hogy ismét ők szerepeljenek az aktívban, mert ha ez nem lenne, senki sem tudná , hogy ők léteznek.
ilyen akciókhoz nem igazán szeretnék hozzájárulni, inkább követem a kitaposott utakat, mint hogy ilyen akciókkal lejárassak minden magyarországi, normális keretek között gondolkodó koncertszervezőt...


Előzmény: Bisopp_ (5.)
Thalee e-mail | 2003-12-26 14:59:10 | 7.
hülyék vagytok, jöjjön NAS!!!!
na jó azért ha a többi jönne, annak is kurvára örülnék


Előzmény: Bill (6.)
Bill e-mail | 2003-12-26 14:49:52 | 6.
Hát lelegeslegjobban DMX v U-God-ra lennék kiváncsi,talán a második realizálódhatna is.

Előzmény: Bisopp_ (5.)
Bisopp_ e-mail | 2003-12-26 13:59:51 | 5.
Én is voltam ám a De La Soulon az ténleg egy nagy dolog volt,én személyszerint ODB-t esetleg a KRS-One-t hivnám de szivesen eltöltenék egy jo koncertet a Tomekkel igaz volt má itt de azért ...

Tschoppy : Nincss della?
Hát bazze kamuzzatok ,mondjátok azt hogy egy gyerek haldoklik azt az az utolso kivánsága hogy Method man idetolja a lebarnult seggét Mo-ra oszt kész!
Najo ez merö fantázia de azért a fokuszban volt már ijen igaz az nem Method man volt hanem Balázs pALI MEG Ll Junior de azért megvolt és összejött!

Na ennyi
Pacsi


Előzmény: Bill (4.)
Bill e-mail | 2003-12-26 10:34:33 | 4.
A DJ Honda az nekem kurvanagy élmény volt,mert nagyon csipem a japán hiphop-ot.
És egy Afu-Ra kaliberű előadó mennyire tartozna mondjuk az "elérhetelen" kategóriába?


Előzmény: Tschöppy (2.)
Bill e-mail | 2003-12-26 10:32:23 | 3.
Ezzel csak egyetérteni tudok,h jó lenne minél több ismert előadó,de Tschöppy leirta mi az ábra,ő "belülről" látja a dolgokat.

Előzmény: Csaj (1.)
Tschöppy e-mail | 2003-12-25 23:49:19 | 2.
jó lenne, az már biztos
el lehetne hívni sokmindenkit, de a mai "sztárok" többsége anyagi érdekek alapján megy koncertezni vagy turnézni, és magyarország amerikából nézve egy lófingnyi piacot jelent... annyi pénzt meg nagyon kevesen tudnak előteremteni, hogy egy koncetre átugorjon valaki az államokból, hacsak nem talál valami tőkeerős támogatót, mint pl a de la soul esetében volt, de meggyőződésem, hogy ez egyedi eset volt...
10-20ezer dollárba van kb egy gázsi átlagosan, ha a mai ismert előadókat nézzük, és ezek csak a turnéra vonatkoznak, ha csak egy önálló koncert, akkor ez több is lehet... persze ez függ többmidnentől, az előadó mentalitásától, a hozzáállásához dolgokhoz, így lehet hogy egy adott előadó kevesebbért is eljönne...
van egy-két csoportosulás akik szerveznek ilyen koncerteket, de azt azért megértheti mindenki, hogy a magyarországi helyzet még nincs azon a szinten, hogy elbírjon havi egy koncertet... max évente négy koncert, amit a raprajongók vállalni tudnak anyagilag, legalábbis nekem ez a tapasztalatom az eddigi koncertekből, és számtalan kisebb buliból.

lesz még olyan koncert , amire emlékezni fogsz egész életedben remélem, talán már a közeljövőben is, de várni kell én azt mondom, nem szabad hogy elszaladjon velünk a ló, meg kell maradni a szerényebb igényeknél, még ha ez a 2003as év bővelkedett is a külföldi előadókkal magyarországon... mert ugye ittvolt a lootpack, rza, masta killah és tekitha, pmd, dj honda & k-solo, de la soul, a szigeten shaggy és a saian supa crew... nem lesz ilyen év jövőre attól tartok, de attól még jó év lesz...
szerintem


Előzmény: Csaj (1.)
Csaj e-mail | 2003-12-25 22:10:06 | 1.
Annyira yo lenne basszus,ha végre idejönne vki!!Nem?Olvastam Pesti est-be,h 2004.áprilisában jön ide Pink!!Ha Pink eljön ide(aki azért sztem elég ismert),akkor ezzel az erővel miért nem jön el egy Method Man,egy RedMan,egy Busta Rhymes vagy akár egy Fabolous,vagy mit tudom Én!!!Gondoljatok bele,milyen kibaszott nagy élmény lenne!!Én eddig RZA-n és De La Soul-on voltam,és erre a 2 koncertre egész életemben emlékezni fogok!!Szóval,Én nem értek ehhez az egészhez,ti vágjátok miért nem jönnek ide ilyen nagy hip hop/rap sztárok?Nincs rá érdeklődés vagy nincs ki megszervezze vagy a pénz miatt,mert nem lehetne őket megfizetni,vagy miért??

1  2  3  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.