Click to Visit
Hip-Hop - Hardcore Rap & Gangsta Rap = Ice-T
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2018-08-03 17:49:21 | 26.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

Dead-End e-mail | 2006-11-14 16:11:54 | 25.
Már láttuk... :)

www.icet.com

Egyébként a fent említett címen megtalálhatók a Body Count-ok diszkográfiája is, és oda természetesen csak a hivatalosak kerülnek fel...


Előzmény: Eazy E (23.)
ZazAAA e-mail | 2006-11-14 05:44:55 | 24.
nekem 2 szám jött be róla , a címadó "Gangsta Rap" & a "Step your game up".
A Body Count-nak meg 2005-ben jelent meg egy koncertalbuma "Live in L.A." címmel...


Előzmény: Eazy E (23.)
Eazy E e-mail | 2006-11-14 01:07:40 | 23.
Ha már Ice-T...
Október 31-én megjelent az új album Gangsta Rap címmel!
Ez a 8. sorlemez, rendes szólóalbum. A borítója elég komolyra sikeredett, nem lövöm le a poént, nézzétek meg! :)
Ice-T fanként sajna nem sok jót tudok mondani az albumról, de az 1. szám, a címadó dal az kötelező!

Eazy E e-mail | 2006-11-14 01:05:14 | 22.
Na ez így korrekt! :D
Amúgy metálos haverom mesélte, hogy állítólag 2-3 éve is volt egy B.C. album, de sehol se találtam róla semmit...érdekes :)


Előzmény: Dead-End (21.)
Dead-End e-mail | 2006-11-13 15:14:54 | 21.
1991 - Body Count
1994 - Born Dead
1997 - Violent Demise: The Last Days
2006 - Murder 4 Hire

így van rendben...

ZazAAA e-mail | 2006-11-13 14:43:16 | 20.
Vagy az első volt '92-es és a Born Dead '94-es...
Na, már megint keverem az évszámokat...


Előzmény: ZazAAA (18.)
ZazAAA e-mail | 2006-11-13 14:40:17 | 19.
A Murder 4 Hire az új...


Előzmény: ZazAAA (18.)
ZazAAA e-mail | 2006-11-13 14:38:00 | 18.
A '89-es Ice-T & Body Count, és a Violent Demise: The Last Days volt meg akkor asszem.
A '92-es Born Dead és a Murder 4 Hire nincs meg...


Előzmény: Dead-End (17.)
Dead-End e-mail | 2006-11-13 14:08:20 | 17.
Pont kihagytad a harmadikat, a 97-est. Violent Demise: The Last Days

Előzmény: ZazAAA (16.)
ZazAAA e-mail | 2006-11-13 14:01:30 | 16.
nekem megvolt az első 2, azon télleg voltak jó számok!!!


Előzmény: Dead-End (15.)
Dead-End e-mail | 2006-11-13 13:59:25 | 15.
A hétvégén lejött min a négy albumuk, szerintem a 97-es a legjobb. Majd felrakom az újat tárra.

Előzmény: ZazAAA (14.)
ZazAAA e-mail | 2006-11-13 13:56:12 | 14.
www.youtube.com-ra írd be, hogy Body Count és kiad maj dúrva koncertfelvételeket (még régről '91-92) - mikor Ice-T -vel léptek fel...
elég kemények...
az új albumot még nem hallottam ,de meghallgatnám, ha tod maj tedd fel...
peace



Előzmény: Dead-End (13.)
Dead-End e-mail | 2006-11-13 13:27:54 | 13.
Nemrég jelent meg az új Body Count.
És azért, mert metal az alap, még nagyon jó zenét játszanak. Kell egy kis változatosság, na de kinek mi...


Előzmény: Chocolate Boy (9.)
Rustlerke e-mail | 2006-11-09 13:41:56 | 12.
ja ugyan ott meg is lehet nezni oket, csak nagyon szar a minoseg, es ugy tok szar...:(

lecci szavazzatok


Előzmény: Rustlerke (11.)
Rustlerke e-mail | 2006-11-09 13:40:56 | 11.
puszik..bocsi h feszt kotnyeleskedem...megint a szavazasrol lenne szo...szepen megkerek mindnkit szavazzatok.Aki meg nem tudna egy tehetsegkutato versenyrol van szo(mediabefuto), ahol egy nagyon yo hip-hop csapat erthetetlen okokbol kiesett, es igy nem mehetnek tovabb a megyei szakaszra, es=> az orszagosra sem...a kozonseg szavazassal tovabb juttathat egy resztvevot, ezert kerlek h szavazzatok rajuk.nagyon le vannak maradva, 3ik helyen allnak, de joval az eldo 2 utan..


http://mediabefuto.transindex.ro/fellepok_szav06.php?mid=1114 vagy leirom maskepp is, ha nem indulna:www.mediabefuto.ro-->helyi szakaszok-->csikszereda--->fellepok-->Rímözön

az eslo 2 egyuttes:lorincz szende es szasz gyozo, es az inter oves...na oket kene megelozni..pls szavazzatok!

Fredro * e-mail | 2006-11-09 11:58:11 | 10.
ki kell sok mindenkit ábrándítanom, de az OG '91es!!! Mostmár ezzel Cápa ys tisztába lett téve!

Előzmény: Cápa (4.)
Chocolate Boy e-mail | 2006-06-23 20:28:08 | 9.
Az nem punk hanem Hardcore, a punk & a rock zene között azért van különbség. De egyébként igen van ilyen, egy pár albumot adott ki Ice-T bandájával, amin igencsak kemény rock zenét nyomnak. A banda neve Bodycount. De túl sok albumot nem hoztak össze ezzel a formációval ha yol tom. Na mindegy, de talán yobb is :) az Ice-T zenék királyabbak "cseppet" :) mint az a zúzós szar.
De egyébként igen, a gangsta rap fejlődésére igen nagy 6ással volt Ice-T.

Peace!!


Előzmény: Imee (8.)
Imee e-mail | 2006-06-02 22:55:07 | 8.
Jah ezzel én is 1et értek. Qrvára idegesítő hogy minden jelentéktelen, semmitmondó, unalmas, 0 bevételű filmekbe benne van. 'ébként nekem van olyan albumom amin Ice-T és a bandája(?) van és Punk stílusú zenét nyomatnak.

Előzmény: Renyi (7.)
Renyi e-mail | 2004-04-20 09:56:11 | 7.
Szerintem Ice-T nagyon fasza,csak elég idegesítő hogy szinte havonta van vmi kis hülye film amibe szerepel!Asszem ez egy kicsit már sok!
Hellraiser e-mail | 2004-01-01 21:05:37 | 6.
Hali !
Nekem nagyon bejön Ice-T mint emberileg, mint zeneileg !
Számomra a legnagyobb ebben a müfajban !
Már vagy 15 éve kedvelem és nincs olyan hét , hogy meg ne nézném a neten van e valami új dolga .


Előzmény: Radykal-P (1.)
gonzales7 e-mail | 2003-12-30 09:56:05 | 5.
Nekem bejött a Body Count-os korszaka is +is van tőle két album a Violent Demise,a másik +mittomén micsoda de az is nagyon yo!
Aztán ott van persze tőle a klasszikus Home Invasion ami sztem remek album!!!
Aztán van még tőle egy Greatest Hits-em amin olyan "örök zöldek"ccsendülnek fel mint a "Colors"és a "O.G.Original Gangster!:)))
ICE-T meghatározó alakja volt a Rap zenének....de nekem akkor kezdett a tököm tele lenni ezzel a fekával amikor inkább B-kategoriás akciófilmeket kezdett gyártani ezzerrel...nemhogy inkább zenbébe fektette volna azt a sok milliót amit itt az évek alatt fölhalmozott:)Nah mind1 én szerettem a zenéjét!:)
Peace!

Cápa e-mail | 2003-12-29 21:14:33 | 4.
azt gondolom h. az amerikaikak szemével nézve nem yo módszert választott a rasszizmus ellen.
eccő láttam a tvben 1 műsort stricikről.és benne volt ICE t is!!!!!meg néhány fazon a pimp rmx klipből is.és ezek kajakra igazi stricik.tuti h IceT is az volt.vagy még mindig az.
1edül a Body count projectje nem teccik.bár az is az ő találmánya.(eza rap-metál vagymi)
alap hogy a rap alpjaiban a helye


Előzmény: Radykal-P (2.)
Radykal-P e-mail | 2003-12-29 00:54:30 | 3.
bocs, hogy újra elküldtem :)))
Radykal-P e-mail | 2003-12-29 00:53:58 | 2.
Peace!
Szerintem Ice-T volt az első kemény gangsta-rapper az USA-ban. 6 'N The Mornin'...stb.
Megalapozta a hardcore rapet is. Harcol
a rasszizmus, a drog, és az erőszak ellen,
tehát abszolút pozitív a rapper!!! De ha megfigyelitek, viszonylag keveset beszélnek róla. Vagy legalábbis én nem nagyon hallok róla. Az USA-ban közutálatnak örvend és nem említik a nevét a nagy rapperek közt. A nagy rapperek (SZERINTEM!!!) a hozzá hasonló emberek. A szövege lehet, hogy durva (a legdurvábbak közt van a világon), de mégis átgondolt és a való életről szólnak!
Ti mit gondoltok Ice-T-ről, a szövegeiről, a jelentőségéről, stb.?

Radykal-P e-mail | 2003-12-29 00:53:42 | 1.
Peace!
Szerintem Ice-T volt az első kemény gangsta-rapper az USA-ban. 6 'N The Mornin'...stb.
Megalapozta a hardcore rapet is. Harcol
a rasszizmus, a drog, és az erőszak ellen,
tehát abszolút pozitív a rapper!!! De ha megfigyelitek, viszonylag keveset beszélnek róla. Vagy legalábbis én nem nagyon hallok róla. Az USA-ban közutálatnak örvend és nem említik a nevét a nagy rapperek közt. A nagy rapperek (SZERINTEM!!!) a hozzá hasonló emberek. A szövege lehet, hogy durva (a legdurvábbak közt van a világon), de mégis átgondolt és a való életről szólnak!
Ti mit gondoltok Ice-T-ről, a szövegeiről, a jelentőségéről, stb.?


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.