Click to Visit
Hip-Hop - mi is az h. valaki rapper?
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

cprod e-mail | 2018-08-14 19:48:16 | 65.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

peerku e-mail | 2010-04-24 23:55:41 | 64.
nem csak zene

életstílus

és ezt sokan nem vágják

itt sem. itt nagyonsokan...

3MShady e-mail | 2010-04-24 23:37:08 | 63.
mi az hogy valaki rapper?Wat da fuck!!!??? Minek a francnak kell bejönnöd hip-hop-ra ha egyszer nem tod mi az a rapp???XD
rapposcsaj e-mail | 2004-11-07 19:01:04 | 62.
akkor most jöjjön ami ide kell:)
szal sztm a rapper aki hordja a bö gatyát meg ezt az egész életstilust felveszi,mert sztm a rapnek is van életstilusa...az aki tolja a szövegeket az MC.....de viszont van egy nagy tévedés...."itt mindenki vál' MC ki rappet halgat emberek,ez kiábrándito".ez az aki halggatja az nem MC...nah ennyit a véleményemröl....

rapposcsaj e-mail | 2004-11-07 18:54:29 | 61.
re
uhhh...ezt az elöbbit nem ide akrtam,szal nem ebbe a topicba....
betegebb mint akkezdetphiai:DDDDD

rapposcsaj e-mail | 2004-11-07 18:51:11 | 60.
haleeeee
taochild ugy látom te nem nagyon vagy bene eben az egész "hip-hop,rap világ"-ban ezért ne irj ilyeneket h hülyeség ez a topic...
amugy sztm oriási különbség van a hip hop és a rap között de a kettö nem függ egymástol....a rapszám amiben rappelnek,anak lehet rock alapjai is(ami szzm hulla gagyi:))és sok hip hop szám van amiben énekelnek és csak az alapja hip hop....én személy szerint a hip hopot és a rapet egyben sztm....de hát ez én vok:)
nah pásss

Diesel e-mail | 2004-11-03 14:25:52 | 59.
Norka 17# bejegyzése raj vót. Komolyan.
Egy csaj ilyen véleménnyel... hmm... ritka.
de örülök neki, hogy van ilyen.
Nem is rossz ez a topic.

Ellenségekből lassan barátokká lesznek a csávók.
De nemsoká majd jön egy kis köcsög, és beugat v.mi csúnyát. Ez így szokott lenni.

A témához csak annyit, hogy a hip-hop nemcsak a zene, és a külsőségek (sőt).
A hip-hoppot v.ki vagy érzi, vagy nem. Ezt nem lehet tanulni, sem eröltetni.

Érzed, vagy nem ?

Rich79 e-mail | 2004-07-07 09:38:27 | 58.
DC++ is jó. Ott is szoktam lenni. A hungarian hip-hop HUB-on.
scorpiovenom e-mail | 2004-07-06 16:19:50 | 57.
Töltök S.s-et és majd írok.
De inkább gádzsikat ölelj. Hidd; el jobb. X)
csá


Előzmény: Rich79 (56.)
Rich79 e-mail | 2004-07-06 13:16:42 | 56.
- méreg:
Akkor ezt letisztáztuk. Ezt már szeretem. ;)
Figyelj, ha gondolod, és van soul seeked, megtalálsz. Sőt, ha írsz emailt, azt is megmondom, mi a nevem ott(and).
Ölelés... ;)

scorpiovenom e-mail | 2004-07-06 13:11:57 | 55.
Nem cinkeskedés volt, ne sértődj meg. Eszembe se jutott leszólni és valamit elértettél ha nem tartod normálisnak a hangnememet. Sok dologban nem értek veled egyet és talán még több és lényegesebb dologban igen. Az egyik értelmes hozzászólónak tartalak (a kevésből!), úgyhogy hidd el hogy semmi sértés nem volt itt. A címeket köszönöm, írok ha meghalaagattam amit ajánlottál.
Üdv:
-Méreg


Előzmény: Rich79 (54.)
Rich79 e-mail | 2004-07-06 10:56:57 | 54.
- scorpiovenom:
Figyelj, nem kell itt ez az "előadom, hogy ÉN érzem"-dolog, mert ez így nem a legszebb.
Szerintem normális hangnemben szóltam, akkor elvárható, hogy Te se cinkeskedj vissza. (Ezt valahogy nem tudom akceptálni.)

Na, a lényeg...

Én soul seeken szoktam töltögetni ezeket a zenéket, amiket emlegettem.
De tudok adni honlap címeket.

www.anticon.com
www.definitivejux.net
www.buck65.com
www.ec.com
www.ninjatune.com


Hirtelen ennyi jutott eszembe.

scorpiovenom e-mail | 2004-07-05 22:26:43 | 53.
Ricsi, az ajánlott zenék elérhetősége TÉNYLEG éredekel. Ha komoly volt a kérés hogy hallgassak bele; légysz, valami címet írj. kösz:
Méreg


Előzmény: Rich79 (50.)
scorpiovenom e-mail | 2004-07-05 22:15:39 | 52.

Srácok,
Igazatok van, hogy a régiek már nem a régiek, és hogy már rég nem úgy van mint rég.
De ha hisztek ahogy én is tudok és hiszek,
akkor ez még biztos, hogy itt nem a vég.
Hiába sírnánk a régi szép időket vissza,
dr Dre nem ugyanaz, megváltozott Tung Twista.
De "bázzeg, a mi időnkbe minden szép volt,
Csak az eredeti stílus és sehol egy rap-bolt"
Én megy azt mondom hogy lófaszt a sajnálkozásba,
Meg hogy használjuk az iőnket valami másra.
Pár év tanulás, majd előadom ahogy ÉN érzem
meg persze pár év meló, hogy legyen pénzem,
Nekem nem célom hogy a rapből megéljek,
elég lesz nekem, hogy hobbiból zenéljek.
Mert kurvára nem pop lesz amit én adok,
Hacsak nagy mázlival, mint Manu jól be nem futok.
Ő is úgy teremtett, hogy újat próbált,
ő is úgy maradt fenn hogy az igazáért kiállt.
Na, én is ilyen leszek meg már ilyen is vagyok
Begyöpösödni, azt biztos - nem - fogok.
Röviden és sűrítve, asszem, ennyi a lényeg,
Egészségetekre! - Skorpióméreg
(Ajánlva Rich79nek és mrX->Znek)

Mr. X to tha Z e-mail | 2004-07-05 20:57:55 | 51.
Amióta rájöttek, h sok pénzt lehet keresni a zenével, annyit,h teljen luxusvillára, jahctra, Bantley-re, és még másik négy luxusautóra. És ki ne szeretne Lamborgini-vel járni? Meg az emészthetőbb alapokban az is szerepet játszik, h Dre, Ice stb. már jó ideje sokkalinkább multimilliomos mint gangsta rapper. Ha te a gettóban élsz sokkal dúrvább zenét csinálsz, mint akkor ha egy 50 szobás villában.
Meg különben is. Megöregedtek. 40éves lessz Dre is, meg a többiek is lassan. És Dre már sokszor megmonda, h az ő szenvedélye mostmár a producerkedés. Saját albumot meg csak sok rajongó miatt csinál. És ezt kell elfogadnunk, h már nem hozza lázba annyira a rapperkedés mint régen, hiszen fülült a trónra, és nem akar leszállni...
Peace


Előzmény: Rich79 (50.)
Rich79 e-mail | 2004-07-05 13:48:03 | 50.
scorpiovenom:
Örülök, hogy normális hangnemben (bár kissé ironikus fennhangokkal), de el tudunk beszélgetni.
Teljes mértékben igazad van, hogy enm jogosít fel. Nem is azért írtam. Sosem képzeltem magam többnek, vagy valami b*szott nagy kritikusnak magam. Viszont szerinte ez olyan, hogy aki már 15 éve üvegfúvó, kissé többet látott, tapasztalt, mint egy tanonc. Nem?
Anno ezért kellett a leendő céhmestereknek utazgatniuk, és tapasztaltabb céhmesterek mellé szegődniük.
Nem tudhatom, hogy mi vezérli kedves André-barátunkat. Nem is tisztem, hogy tudjam. De ÉRZEM. És ez nagy szó (szerintem).
Már egy Mobb Deep sem az igazi, már egy KRS-One sem... habár régebben NAGYOK voltak. Sőt, megkísérlek ismét egy istenkáromlást azzal, hogy már egy Gangstarr sem a régi... (Na, most még inkább félek.)
Nagyon szeretném, hogy megértsd, vagy ha nem si érted meg, de elfogadd...
Köszönöm.

scorpiovenom e-mail | 2004-07-04 21:56:01 | 49.
Rich79:Már megbocsájtok.
Egyébként akár csinálhatunk új témát is, mert rendesen elkanyarodtunk Eszt-r r-edeti ötletétől.
Addig is; amíg leírod, hogy hol lehet elérni a "kötelező irodalmat" (ezt egy végzett angolosnak tudni kéne), annyit szólnék hozzá, hogy a lassan15 év rap hallgatás nem mentség arra hogy a több mint 25 éve meghatározó rap előadót,(+ producert stb) a kozsóhoz hasonlítsd.
NEM tény hogy a mai zenéi nem érik el a Let me ride szintjét, akár stílusban, akár kidolgozottságban, és a franc se tudja, mi számára az elsődleges mostanában, pláne te vagy én.
A zenéket amiket ajánlottál szívesen meghallgatom ha nem kell sokat vesződni a megtalálásukkal, és megírhatom, hogy mi a éleményem róluk (hátha még koherens lesz)
addig is csá.


Előzmény: Rich79 (48.)
Rich79 e-mail | 2004-07-02 12:07:52 | 48.
scorpionvenom:
Már megbocsáss, de ezt azért mondom, mert lassan 15 éve hallgatok ilyen zenéket. Régebben én is szerettem Dr. Dre-t. Régebben tényleg jó volt, amit csinált. A The Chronis albumot még most is az egyik legeslegjobb albumnak tartom. Viszont amint kilépett a Death Row-ból és megalapította az Aftermath-t "kissé" emészthetőbb (szépen fogalmazok) alapokat kezdett gyártani. Azt soha nem mondtam, és nem is fogom, hogy igénytelen alapok lennének, de már nincs meg bennük az, ami egy Let Me Ride-ban. (Ez tény.)
Számára szerintem már az elsődlges a $ elég régóta (nem véletlenül szállt ki a Death Row-ból).
A másik dolog pedig, hogy kérlek, hallgass meg egy Definitive Jux kiadású albumot, vagy egy Anticont, esetleg egy Eastern Conference cuccot (mondjuk az MHz - Megahertz- -t). Nem is kell igazán odafigyelni, mert meghallod a különbséget. Ezek valahogy sokkal inkább hitelesnek tűnnek, mint egy mai, steril Dre alap.
Ez az én véleményem. És tényleg csak azt kérem, hallgasd meg, amiket mondtam. Addig ne is írj vissza, mert nem lesz koherens.
Köszönöm.

scorpiovenom e-mail | 2004-07-02 07:30:54 | 47.
Eszti, jó hogy nyitottál ilyen témát. Újabban nem látom a nevedet.
Rich (?) NAGY túlzás volt Dret kozsóhoz hasonlítani. Azon kívül, hogy viszonylag sokat eladó producerek és előadók, S-E-M-M-I közös nincs bennük. Nekem ez fellengzős 'divatfölöttállok'-dumának tűnt.

Rich79 e-mail | 2004-07-01 22:45:36 | 46.
Kelta:
Talán...

Kelta e-mail | 2004-05-31 08:54:03 | 45.
Persze, hogy értem! Éppen ezért írtam, hogy nem kéne Dre-nek elküldeni a picsába azért, mert neked diplomád van. Sőt, te legalább érted a szövegeket, mi nem annyira.

Előzmény: Rich79 (44.)
Rich79 e-mail | 2004-05-30 23:33:19 | 44.
- Kelta:
Én nem fitogtatom a diplomám, csak úgy gondoltam, hogy pregnánsan megalapozza azt, hogy miért mondom, hogy Eminem jó. Ennyi. Semmi több.
Gondoltam, ha valaki érti az angolt, akkor hozzáértőbben tud nyilatkozni e téren. Ezek szerint ez nagyzolás (egyesek szemében).
Szerintem csak annyi, hogy a grillsütőt nem egy számítógép-szerelőhöz viszek javításra, hanem egy mechanikushoz... ;) (Remélem, érted...)

Kelta e-mail | 2004-05-30 22:19:53 | 43.
Ezt nem bevédésnek szántam, hisz te is meg tudod védeni magad kultúráltan, de zavar az, hogy egyes emberek elküldenek a faszba, mikor közük sincs az egészhez. Ha úgy érzik, hogy igazuk van, akkor észérvekkel bizonyítsák be, vagy próbáljanak meggyőzni, de szerintem nem az a megoldás, hogy azért mert nem Dret hallgatok, azért máris húzzak a kurva anyámba!!!! Most írhatják, hogy seggnyalásnak szánom, meg hasonlók, de igazából nem érdekelnek az ilyenek, szerintem nem kell szégyelnie az embernek, ha van egy diplomája. SŐT...
Amúgy...nem adnál egy tic-tacot? Ez az én tak-tikám!..;)


Előzmény: Rich79 (42.)
Rich79 e-mail | 2004-05-30 20:36:33 | 42.
- dr. dre:
Idézném magam: "...tudnék sorolni olyan előadókat, amiket max. 50 ember ismer itthon. NEM ETTŐL REPPER (dirrekt írtam így) VALAKI!"
Szerintem, kicsit félreértettél. Pont arra írtam, hogy "nem ettől repper valaki", hogy nem az a lényeg, hogy ki mennyi "nem olyan közismert" együttest/előadót tud felsorolni.
Nagyon sokan úgy mérik, hogy "én nagyon nem közismert bandákat hallgatok, és ettől vagyok ríl (gyűlölöm ezt a szót)". - Ez egy nagyon nagy ostobaság... Én pl. nem hallgatok Eminemet, Nast vagy (most már) Mobb Deepet, de tudom őket ÉRTÉKELNI (ebben előnyömre szolgál az, hogy értem az angolt - akárhogy is tagadjuk, azért ez fontos tényező).
Sokan csak divatból utálják Eminemet, pedig lehet, hogy sokkal jobb, mint egy általuk jobban kedvelt UG-nak titulált, kiárusított előadó.
Nem védem én Eminemet, mert vannak nála ezerszer jobbak is, de csak azért elutasítani valamit, mert sokan azt teszik... badarság.
(Ez az én meglátásom. És ha ez nagyképűség... án legyen!)
;)

- Kelta:
Köszönöm szépen. Köcsögöm, székem... ;)

Kelta e-mail | 2004-05-30 19:13:42 | 41.
Szerintem te egy picit tájékozatlan vagy a magyar zenében! Rich79 zenél, és átéli, amit csinál, sőt az egyik legegyedibb zenéjük van Mo.-n szerintem. És azért van a fórum, hogy megmondja mindenki a véleményét. Szerintem te nem tudnál említeni akár külföldi, akár magyar ug előadókat, max olyanokat, akiket más topicból hallassz. Amúgy régebben sok Dre zenét hallgattam, de az tény, hogy elég populáris alapokat dob össze. Dehát ezt lehet eladni...

Előzmény: dr.dre (40.)
dr.dre e-mail | 2004-05-30 19:01:07 | 40.
Dugd fel a seggedbe az angol diplomádat, és akkor nyomjad, hogy Miért? Mert a hiphop KoZsoja csinálja nek ia zenéket (Dr.Dre)
nem azért rapper voltú valaki mert ,,MAX 50 EMBER ISMER ITTHON" tipusu zenét hallgat faszfej hanem ha csinálod is meg átéled te meg csak javitsad az angoldogákat vagy ne nagyképüsködj itt
csö


Előzmény: Rich79 (37.)
Rich79 e-mail | 2004-05-30 13:20:22 | 39.
Kelta:
Miért haragudnék? Ha nem, akkor nem. Nem vagyok olyan, aki azzal támad (bár igazából ez védekezés) ez ellen, hogy az nem is reppes, akinek nem tetszik... (de ez teljesen más téma. Fel sem kellett volna hoznod.)

Csak annyit tudok Neked mondani, hogy keresd fel ezeket a honlapokat:
- www.undergroundhiphop.com
- www.amazon.com
Aztán a keresőbe írd be ezeket a neveket. Ha tudsz angolul, olvasd el a hozzászólásokat, és dönts...
Én anno olvastam egy Buck 65-ról szóló kritikát, és döntottem... Nem bántam meg. SŐT! - A mai napig a legnagyobb kedvencem...
Aztán ha beírtad, hogy Buck 65, a www.amazon.com -on a hozzászólások előtt van egy olyan rész, hogy "similar artists". Nos, azt sem rossz dolog figyelgetni... ;)
Üdv.


Előzmény: Kelta (38.)
Kelta e-mail | 2004-05-29 16:57:38 | 38.
Ebben igazad van, de pont a szubjektivitás miatt kötnek bele emberek dolgokba. Mert a saját szubjektív véleményükért állnak ki, és nem fogják fel, hogy nem az az ug, amit kevesebben ismernek, mint Eminemet. Én nem ismerem mindegyik előadót, amelyiket felsoroltál, de kíváncsi vagyok, és majd beszerzem. Ne haragudj, de nekem nem tetszik a te zenéd, de az biztos, hogy érződik rajta a szubjektivitás és az egyéni hangzás. De kinek mit jelent az ug és mit jelent maga a zene?

Előzmény: Rich79 (37.)
Rich79 e-mail | 2004-05-29 12:13:49 | 37.
Végigolvastam ezt a témát, és hát...
NWA? 2Pac? Eminem? - Poénos.
Eminem: jó. MIért? Mert nagyon jól csavarja a rímeket (ezt úgy mondom, hogy diplomás angoltanár vagyok... elvileg, és "valamennyire" értem az angolt. Plusz a szakdogámat "A feketék angol nyelvhasználata a hip-hopon keresztül" címmel írtam - ezt csak megjegyeztem). Sokan megirigyelhetnék szövegi kreativitását! Zenéje: nem nagyon jó (és szépen fejeztem ki magam) Miért? Mert a hiphop KoZsoja csinálja neki a zenéket (Dr. Dre).
----ez csak egy kis kitérő volt---

Véleményem szerint teljesen mindegy, ki mit hallgat, mert lassan 14 éve hallgatok (majdnem) csak hip-hopot, és tudnék sorolni olyan előadókat, amiket max. 50 ember ismer itthon. NEM ETTŐL REPPER (dirrekt írtam így) VALAKI!
Én (már) nem tartom magam reppernek, mert számomra elég pejoratív asszociációkat idéz fel ez a szó.

A másik, hogy amit a legtöbben UG-nak neveznek, az nem UG, hanem már átfordult UG-nak hangzó mainstreambe (Mobb Deep, Nas, Busta Rhymes, MOP, et cetera).

Ami mostanában igazából UG-nak nevezhető, az a független (independent) kiadók kiadásai: Anticon, Rhyme Sayers, Def Jux, Mush, Metal Face, Day by Day, Battle Axe, és így tovább.

Ezek az újkeletű kiadók már nem pusztán hiphopot csinálnak, hanem ahogy mostanában nincsenek tiszta stílusok, így ők sem puritánkodnak. Előszeretettel használnak másféle hangzást is a zenéikben, ha úgy érzik, csak így tudják kifejezni magukat.
Nagyon sokan vannak úgy, hogy ez nem is hiphop. DE AZ! A hiphop sokkal több, mint zene! Ez egy vallás (kicsit lesarkítva). Nem egyház, hanem vallás! A vallásba pedig minden belefér, amit TE, szubjektíve gondolsz. Ennyi.

Ajánlom mindenki szíves figyelmébe a Def Jux Documentary-t, amit a soul seek nevű programmal meg lehet találni.
Viszont előtte töltsetek le pár dalt ezektől az előadóktól: Buck 65, El-P, Aesop Rock, Anti-Pop Consortium, Kool Keith, Sixtoo, Alias, Sole, Sage Francis.
Majd a Def Jux Documentary-t, és utána tegyétek fel a kérdést: "Mit jelent reppernek lenni?"

Szerintem azt, amit Ők képviselnek. ;)

pár honlap:
www.definitivejux.net
www.anticon.com
www.buck65.com

don-sega e-mail | 2004-05-28 19:31:06 | 36.
ha aze mert hallottak es ket rap szamot es leallnak az okosabbal veszekedni
es ok akarjak megmondani hogy merre hany meter
na


Előzmény: RapAir (35.)
RapAir e-mail | 2004-05-25 17:53:00 | 35.
Én nem vagyok divatrapper de azt nem értem hogy miért fikázzátok őket? Ezt nem tudom. Mert mindig ilyen szövegek mennek nekik hogy te geci divatrapper fasszopo. Ez miért van. Valaki magyarázza el.
dr.dre e-mail | 2004-05-14 16:32:09 | 34.
Ya mint a multkor valamelyik Cypress topicban okoskodott a csicska gyerek hogy a ,,Cipős Hill" kelei parti rap , heheee


Előzmény: ashanti (31.)
don-sega e-mail | 2004-05-13 14:21:51 | 33.
az igaz hogy a rapperek fele csak eminemet meg 2pacot ismeri es azt sem tudjak hogy mirol vakernak csak hogy fasza meg ok is olyan bo cuccokbann akarnak jarni de szerintem eg idovel majd kinovik vagy megtetszik nekik egy mas stilus ha nem baszkikaim????:)))))))))hehehe



Előzmény: eszt-r (1.)
Nox e-mail | 2004-05-06 09:20:44 | 32.
NAh először is beszéljünk tisztességesen a hölgyeményekkel még akkor is ha nem érdemlik meg...sztem ez alap!

örűljünk neki hogy vannak...nélkülük sehol sem lennénk!(mármint a nők nélkül)

Amúgy néha nem értem hogy ti milyen zenét szerettek,mert azt mondjátok csak hiphoppot halgattok!de nem értem mire gondoltok...rapre?:)

ashanti e-mail | 2004-05-05 16:30:46 | 31.
Ez így van!:-)
Amúgy én azt utálom a legjobban,amikor a hip-hop-hoz nem értő emberkék kezdenek el a hip-hop-ról okoskodni!Hááát ettől készen vagyok!Ja igen!Még régebben az egyik gyerek (aki rappernek mondja magát)elkezdi:Képzeld!Láttam Lu..Lu..Lud...
kérdem:Ludacris?..erre ő:Ja igen!Annak a számát!
Gondoltam magamba:Erről ennyit!Bravo!Róla is megvan a véleményem!Na mind1
peace


Előzmény: Márky-PaPa (29.)
thamole e-mail | 2004-05-05 12:09:37 | 30.
Yeah That's True!!!!!!!!!!!!!!!!!

peace Márky Papa


Előzmény: Márky-PaPa (29.)
Márky-PaPa e-mail | 2004-05-05 08:33:15 | 29.
Csumi!
Szerintem az a rapper, aki meg tudja érteni a
Hip-Hop kultúra lényegét és műveli is annak valamilyen ágát. Tudja, hogy ez nem csak zene, ez egy életérzés, egy önkifejező műfaj. Az mindegy, hogy valaki milyen ruhában jár, meg hogy melyik előadót kamázza. Az nem rapper, aki csak azér' veszi fel a bőgatyát, mer most az a trendi. Egy év múlva meg discos, vagy punk lesz, mer' akkor az a divat. Az ilyen emberek csak gyerekek, aki így akarnak kitünni a tömegből!!! Peace: Márky-PaPa

eszt-r e-mail | 2004-02-19 10:03:57 | 28.
nah fogd meg a szad oke'?


rappercsaj13 e-mail | 2004-02-16 19:44:21 | 27.
nemis szar!!!
bazmeg taochild te inkább tahochild vagy...de nagyon....
baszottul nem érdekel senkit a kibaszott rühes pofád...szoal ha valami baj van kulturáltan oldd meg...és föleg MAGADBAN!!
köszike:)


Előzmény: eszt-r (26.)
eszt-r e-mail | 2004-02-13 19:24:55 | 26.
ki a faszom masodikos?
es nem kell a hacco az orrom ala dorgolni h szar topic!!!!
azt csak ne te mond meg h mit hallgassak oke'?
amugy nem csak rappet hallgatok.

Taochild e-mail | 2004-02-13 12:07:19 | 25.
fasznak kell nyitni ilyen láma topikokat.unatkoztok bazz?
ha komolyan gondoltad a kérdést, akkor hallgass más zenét....

Master G e-mail | 2004-02-12 10:16:04 | 24.
most is másodikos vagy? ehe

Előzmény: casreb (21.)
eszt-r e-mail | 2004-02-12 09:59:28 | 23.
sajat topicomba bazz nem irok soha.
bocs h ilyen szarul sikerult ez a topic de ti jobba tettetek:))))
koszi
"csaj" mostanaban hol vagy?????

casreb e-mail | 2004-01-13 11:18:12 | 22.
Homofób igen, buzi N.E.M.! tudod, mit jelent egyáltalán az hogy homofób?
ja, és ne nagyon kritizálj, mert Doki, és EMINEM eléggé spanok..
egyébként nem értem hogy most mit értesz a kérdésed alatt. Istenítem (néha szó szerint) és elborult elmém egyből megnyugszik, ha ŐT hallgatom. vagy ha bármilyen más rappet. mindegy


Előzmény: dr.dre (12.)
casreb e-mail | 2004-01-13 11:14:43 | 21.
iggen, általános második

Előzmény: Master G (11.)
Csaj e-mail | 2004-01-11 21:19:00 | 20.
;))

Előzmény: Norka* (19.)
Norka* e-mail | 2004-01-11 19:50:06 | 19.
Istenem! ..::..
Elismernek...ez...ez...ez olyan csodás érzés!
Szeretném megköszönni elsősorban az anyukámnak,aki felnevelt és..és az apukámnak,aki felnevelte az öcsémet,mert öcsém nélkül ez nem jöhetett volna létre,hiszen...nekem ő a legfontosabb a világon...(...őő...na jó,mondjuk,hogy egy szinten van a szerelmemmel!)!
Oké!Elég ebből..csak leirtam mit gondolok,itt mindenki ezt teszi..hajará,cak igy tova!
MCL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Csaj e-mail | 2004-01-11 11:54:08 | 18.
Köszi Norka*,h Te is 'segítesz';))
Ez nagyon szép hozzászólás volt,Divat lett a rap fórumban is szívesen fogadtuk volna,de így legalább eszt-r t-májába is írt vki vmi értelmeset;)Hozzáfűzni,télleg nem tudok sokat,mert sztem mindent összefoglaltál,az tény,h télleg mindig lesznek ilyenek,jah és a boxcipőbe is egyetértek!!;))De ne szóld már le,most ez a 'menő'!;))
Egyre kevesebb az olyan ember,aki télleg szereti a hip hop-ot,télleg ismeri az előadókat,és élvez mindent amit a hip hop 'sugároz' felé!!
Egyre több az olyan ember,aki csak azért szereti,mert divat és most ez a menő,alig ismeri a 'nagyokat' vagy semennyire,és nem érti,amit a hip hop 'sugároz'!!
De télleg nem tudunk mit tenni,mindig lesznek ilyen emberek,úgyhogy már-már próbálok belenyugodni a dologba;)!
peace


Előzmény: Norka* (17.)
Norka* e-mail | 2004-01-11 00:16:59 | 17.
Nya itt van mégegy csaj nesztek,aki "segit" :)
peace love unity!
NE BÁNSÁTOK ESZTIT,no!!! bár nem tom ki ő,de ne bántsátok,mer még jó arc is lehet!
rapperekről meg annyi,hogy...hú nem is tom kell-e ezen "vitázni".mindig is lesznek 13-14 éves eminemgatyás és pólós,hatalmaspulcsis, orriglehuzottsapis kis...izééék,akik ezt az egészet azért küldik,mert látták a tv-ben,hogy milyen iszonyat menő a 15 másodpercenként a farkát markolászó 50cent és pajtásai.nem kell nekik az ég világon semmit sem tudniuk a zenéről,mert őket csak a divat huzza.menő a gettó,meg a szar szülők is,minden! az is gáz amit ezek a magyar "rapperek"(kérdéses) müvelnek: Majka pl.(jahj,istenem)kiváncsi vagyok mikor töltött ő egy éjszakát is az utcán és mikor kellett olyan eszetlen módon harcolnia,hogy legyen egy kis pénze.kijött a villából,ő lett a legnagyobb stár és most arról énekel milyen szar,fos,nyomoruságos élete van...na és dopemann?! igen!valóban elhiszem ám,hogy ő már rengetegszer keveredett életveszélyes tűűzharcba és előtte folyt a vééér!!!!!"láááátott ŐŐŐ sok dolgot!!mesélhetne nekünk,földi halandóknak!"..bezony!
Fura..kicsit meghatároz6atlan dolog ma már ez a rapperség.lehet az,aki rap zenét hallgat,vagy aki eminemnek öltözik és darabokban kell összeszedni a lazaságtól,de az igaziak kevesen vannak,ugy hiszem.tényleg divat lett ebből is,dehát ma már sok ilyen szörnyü divatstilus van.a plázamókusok ujabban boxcipőt(everlast)hordanak pölö.mindenki gőzerővel próbálkozik különleges lenni és már annyian vannak,hogy észre sem veszeik,hogy senki sem lehet innmáron feltünőbb az átlagnál.egy már már szórakoztatóan felszinességközpontu világban élünk... mit van mit tenni?!ne próbáljatok ma már elkülöniteni egy müfajt/stilust sem.összeolvad a rock,a pop meg a rap,hogy MINDENKINEK eladható legyen MINDEN! vissza a gyökerekhez,vagy azokhoz akik nem a "MINDENKInek" alkotnak és akkor majd találtok valami használhatót...igérem!

CsajjC e-mail | 2004-01-10 15:23:34 | 16.
Nagyon szívesen eszt-r!!;)Láttam,h a pasik 'összefogtak ellened';) és kell egy 'Csaj',aki segít!!;)

Előzmény: eszt-r (15.)

1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.