Click to Visit
Hip-Hop - ValentinNapiHipHopParty!!!!
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2018-08-03 18:00:44 | 49.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

JUNIOR KIRÁLY e-mail | 2007-12-18 10:52:20 | 48.
SZEVASZTOK SZARJANKÓK!

FASZT MÉG SZOPTOK?

L.L. JUNIOR A LEGESLEGNAGYOBB ISTENKIRÁLY AZ UNIVERZUMBAN ÉS MÉG AZON IS TÚL ÉS MÉG AZON IS STB...STB!!!!!!!!!

MINDENKI MÁS CSAK CSIKCSKA SZARKUPAC, TI MEG KISZOPHATJÁTOK ANYÁTOK PICSÁJÁBÓL AZ ARANYERET
ÉS AZ APÁTOKAT IS LECUMMANTHATJÁTOK!!!!!!!!!!

MEG ENGEM IS BUZIGECIK.

L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

Noryka e-mail | 2004-02-25 16:59:46 | 47.
Köszi mindenkinek, aki eljött!!!:)
RAC:igen. én lennék..:)Van vmi gond?
Darksun: a "krúból" van igen, Nono:D oda jár a Műszaki Fősulira:)Te is?


Előzmény: thamole (46.)
thamole e-mail | 2004-02-25 14:49:34 | 46.
én is voltam és sztem kurva yióo volt thx scaj&nory+ mindenkinek aki ott volt de főleg szappannak!!!!!!!!!!!!!!
hi thamole


Előzmény: Norka* (45.)
Norka* e-mail | 2004-02-25 14:34:40 | 45.
az a vicc,hogy én voltam...
de még jó,hogy nem mentem egyedül,mert khurvára senkit nem ismertem :D
De jó volt a zene és bevágtunk haverokkal pár sörit :)

Darksun e-mail | 2004-02-17 18:11:17 | 44.
nah akkor először légyszíves tanulj meg írni, aztán utána fogadom a reklamációkat!
ok?
Köszi...

Jah és Csaj, vagy a kruja közül valaki nem jár a Népszínház utcába suliba???
Láttam egy lányt az aulában múltkor, aki épp ezt a partyt reklámozó szórólapokat dobott le mellém a kisasztalra.
Nah mind1.

DSluvRAC!


Előzmény: Batman Papa (43.)
Batman Papa e-mail | 2004-02-14 19:25:17 | 43.
occikem legyszives szalj mar magadba mert bantod a szemem,szegeny csaj bejon meg hiv egy partyra oszt a legkevesebb amit mondani tudsz az hogy uck you meg inden vagy mi a fasz?

Előzmény: Darksun (2.)
Batman Papa e-mail | 2004-02-14 19:22:44 | 42.
bazd ki de elmennek,de nem tudok legkozelebb egy ev mulva megyek haza,a fenebe

Előzmény: Csaj (1.)
Norka* e-mail | 2004-02-14 15:15:54 | 41.
Na sóóval ez ma van,mi?! Jóvanakkó..megyek.. :)
Meg ha minden igaz,viszek egy jó csajt és 3 jó pasit :)
Nya csumpi!!!!!!!
AZTÁN JÓ LEGYEN A BULAJ!!!!JEERTEK SOKAN,OKÉÉÉÉÉJJ?????? :D
YEEEAAHH!!!!!
<3

maestroo e-mail | 2004-02-11 12:58:38 | 40.
Sziasztok!

Mi is leugranánk 1-2 spannal, ha van még hely... :-)

Üdv:
Maestroo


Előzmény: Noryka (34.)
Norka* e-mail | 2004-02-09 20:21:11 | 39.
Hallllllllóóóóóóóóó!!!!!!!! Valami csaj mondta itt a multkor,hogy ismeri Csajt!(asszem te voltál nórikácska-aki nem én vagyok) Mi van vele?Full eltünt,pedig már épp kezdtünk spanolni :)
????????????????????????????????????????????

RAC e-mail | 2004-02-07 08:40:10 | 38.
noryka,te az a noryka vagy,aki nyomulgat ijen rappos arcokkal?
mittomén addamzzal,+ ijenekkel.
mondjuk remélem nem..illetver hát végülis..mind1.

Down By Low e-mail | 2004-02-01 11:52:57 | 37.
Irányi uton wan?
az ott a subvive közelébe...wagyis abba az utcába???
2es wili Március 15.e térnél kell leszállni ugye???
de lehet h tök másra gondolok...

nah p

thamole e-mail | 2004-01-31 23:48:45 | 36.
Szioka Csaj remélem megkaptad a mealt..remélem.....
Cápa e-mail | 2004-01-30 18:45:00 | 35.
ha közel van a Nyugatihoz,akko van rá esély h elmegyek
Noryka e-mail | 2004-01-27 21:41:59 | 34.
2004.február 14.
Kezdés 22h, vége: kifulladásig (reggelig)


Előzmény: Timuc:) (33.)
Timuc:) e-mail | 2004-01-27 16:31:34 | 33.
Csá! Azt vágom hogy mikor lenne ez a party de kb. metől meddig? (Bocs lehel hogy le van írva csak én vok ilyen vak) Gondolom nem nagyon számít hogy mit mondok de ha nem lett volna ennek 1 külön topic nemhiszem hogy észreveszem.
Cs!

Noryka e-mail | 2004-01-25 21:54:25 | 32.
DS!Ismered Csajt? Ha nem, akkor ne nyilatkozz róla...aight??Na mind1, ezzel magad égeted..lehet "élőben"te is más vagy, nem tudom, nem ismerlek..

Előzmény: Darksun (31.)
Darksun e-mail | 2004-01-25 20:44:46 | 31.
shame on me?
aigth, but i just don't give a flyin' fuck 'bout it!

csajból kb annyit nézek ki, hogy elflejtette a jelszavát, azt' regisztrált csaj001 néven, de azt is elfelejtette, azt' feladta...
gondolom a "kilégzés-belégzés" papírra már nem fért rá a jelszó...

DS!

Noryka e-mail | 2004-01-25 14:39:55 | 30.
Hello mindenkinek!
Csaj biztos nem tűnt el, mivelhogy ismerem őt!:)DS shame on you!!Na mind1..
Durva, hogy én még csak most regisztráltam ide, és látom, hogy itt ez a hangnem , na de ilyen is van...
A Partyról:Mindenki jöjjön!!Ingyenes és hip-hop party lesz! Fellépő most nem lesz, mert ez táncizós party!
Idő: 2004.02.14. Valentin nap
Hely: Panic Pub (1050 Budapest Irányi u. 25.)

ja, és ez a minimum, hogy ennek a yo partynak 1 külön topik jár!
na pápá


Előzmény: Norka* (27.)
thamole e-mail | 2004-01-22 22:16:56 | 29.
Kedves Csaj visszavárunk Téged de én főleg visszavárlak........a többi infó is legyen akkor majd tisztázva előre is nagyon szépen KÖSZÖNÖM:....de ugye nem sértödtél meg DS beirásától ne tedd nem ér annyit az egész ....és te egy sokkal de sokkal intelligensebb lány vagy annál h ilyen dolgok megérintsenek -......vagy rosszul gondolom(nem hiszem) írj kérlek.....much love és minden elképzelhető jót neked kedves Csaj......
Norka* e-mail | 2004-01-20 17:56:33 | 28.
HÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!!!!!!!!!!!!
MI VAN???????????????
ENNYI VOLT A NAGY PARTY LÁZ?????????!!!!!!!
Semmi további ibfó???
Csaj már nem is jár a fórumra... :(

MI TÖRPÉNT?!

:(

Norka* e-mail | 2004-01-16 21:43:50 | 27.
Húúúúú...bazzzze!!! Kettő darab AMUGY született egymás után az előző kis beírásomban! I'm so sorry! I hate the repetition of words! :(

Előzmény: Norka* (26.)
Norka* e-mail | 2004-01-16 21:39:40 | 26.
Remélem nem véletlenül említetted a kis gardenpartyt és mindenki hivatalos rája :)
Amugy garatulálok a házikódhoz,barátosnédat meg csókoltatom!
Tetszett amugy az idézetekhez vésett bejegyzésed.. :)
R.I.P.
peace love & unity
MCL
<3


Előzmény: Igor (25.)
Igor e-mail | 2004-01-16 21:10:59 | 25.
Minden tiszteletem az előttem szólókhoz. Mindenkinek, attól függetlenül hogy elolvastam-e a hozzászólását, vagy nem. De van egy megjegyzésem kedves DS barátunk nem épp kedves 2es számú reagálásához.
Szal, egoisták vagyunk, mint az állat, de hát kérem. Nőt így leugatni... mindenki előtt... ugasd le levélben, vagy személyesen. Mer ez nem leugatás, hanem leégetés... minkét fél részéről. De félre az ellenségeskedéssel. Egoizmus van, meg térerővan. A többi szar.

Buliról. Sajna nem t'ok menni. Szar beismerni, de az asszony nem rajong a műfajomért. Hozzáteszem, én sem az övéért, de hát nem is ezért vagyok vele. Naszal. Hogy jönne má az ki, hogy "béjb, megyek valentinnapi bulira. És te nemjössz..." Naugye. :-)
Meg nekem pest tabu. Annorégen megigértem egy testvérnek, (nyugodj békében G!!!), hogy nem bulizok pesten. Köszönöm a megértést.

DE! Amint kész lesz a kéróm (értsd: idén nyáron be kívánom fejezni a kertet is), akkor hiphopgardenparty lesz, kolbásszal, medencével, meg hiphoppal. Már keresem a partymant, aki hajlandó kitenni a cuccát a párás klímának. Addigis maradok lappangóban, ami pestet illeti. Sorry mindegykitől, remélem RAC összejön DS-el... :-DDDDDDDD
Nah, béke gyerekek, megemlékezésre megyek.
R.I.P. G!

Béka van.
Priest

Norka* e-mail | 2004-01-16 19:49:21 | 24.
jaaaajjjjjj!!!!! Cááápaaaaa!!! Gyereeee!!! :(..
Minél többen jönnek annál jobb!!! :)

Csajszibarátosnénk hova tünt mostanában?! Ő csinálja a partyt..nem lenne jó,ha lelépne!!!

na peace LUV unity!


Előzmény: Cápa (23.)
Cápa e-mail | 2004-01-16 12:26:39 | 23.
sajna úgy néz ki nemtok menni mer máshova vok hivatalos.sorry
Cápa

thamole e-mail | 2004-01-16 09:57:12 | 22.
ok a party-t mindenképpen összefogod hozni ......kösz mindenki nevében.....nah peace

Előzmény: Csaj (1.)
Norka* e-mail | 2004-01-15 18:40:08 | 21.
YeeeeAAAhhhh!!!!!!!
Nagyon helyes!
Büszke vagyok rád :)
Csumpi!
<3


Előzmény: Darksun (20.)
Darksun e-mail | 2004-01-15 16:36:52 | 20.
apa? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
ez jó, nagyon tetszik!
:D
hehhehehe...

nagy ellenségeskedésnek vettem volna amúgy a javítást...
egyes jelenlévőkkel ellentétben nekem van önkritikám.

DS!


Előzmény: Norka* (18.)
Norka* e-mail | 2004-01-15 13:40:59 | 19.
Hmmmmm...
Azon gondolkozom...hoooogy
honnan a picsából fogjuk tudni,ki kicsoda? :D :D :D
Névreszóló póló?! :D

Norka* e-mail | 2004-01-15 13:38:55 | 18.
Ez a beírás tetszett..komolyan mondom(nem mintha bármi bajom lenne csajjal:)!Persze gyorsabb is voltál..éééén akartam kijavitani DS-t,hadd vegye ezt is ellenségeskedésnek(mer persze NEM AZ lett volna)!
GYERE RACCCCCCC!!!!!!!!!! Dobd fel a partyt!!!!!! Én is kiváncsi leszek amugy,hogy milyen lesz...
Hol lesz egyáltalán?Bérelve lesz valami hely,vagy tényleg HB?:) Nem para egyik sem,csak érdeklődöm!


a PEACE viszont nem álszentség jóvan,apa?! :)


Előzmény: RAC (15.)
Norka* e-mail | 2004-01-15 13:33:27 | 17.
:) Még jó..hülye vagy?Viszem a zenét :D ! Bár nem terveztem,hogy beharangozom,de ha már lebuktattál...Csaj!Lehet vinni zenét?! :)

DS!Bocccccccss..nem idéztelek 100% pontossággal,mert annyira nagyon nem fogott meg a szöveged,de szerintem igy is megértetted. A "fuck off"-os dolgok + nem kifejezetten rád vonatkoztak..azt alapbol elég primkonak tartom:(


Előzmény: Seky Bone (12.)
NMI e-mail | 2004-01-15 11:23:34 | 16.
h... látom megy a buli!!!

Nos lehet, hogy én is új topicot nyitottam volna, ha azt akarnám, hogy biztosra észrevegyék a bulit, amit szervezek!

Viszont mivel én nyitottam a partyajánló topicot, kérném, hogy nyugodtan firkáld bele a hirdetni valódat, mert direkt ezért nyitottam, és ha vki meglátja, hogy a partyajánló topic feltolta a seggét előre, akkor biztos megnézi, me az valószínű azt jelenti, hogy par'y lesz!!!!



Amúgy fellépőnek lehet jelentkezni? Ha igen akkor szívesen mennék!

RAC e-mail | 2004-01-15 10:33:59 | 15.
Nyah...:))
1:(ez DSnek)nem egyenlőre,hanem egyelőre.2 külön dolog.:ppppppp

Nah,és a lényeg:Ne aggódj csaj,mi is m1ünk ám a babazsúrodra,(boccs,ajándékot nem viszünk)bár 1 kicsit visszataszított,h te(is)szervezed,dehát..istenem.minden """"yóban"""" van vmi igazán rossz..
szal mi aztán igazán yótékony emberek vagyunk,hiszen féltünk téged a "bukástól",és úgy döntöttünk,h had' legyen 1 yó napod,úgyis biztos sok szerencsétlenség ér a hülye fejed miatt,és feljavítjuk a "partit" a jelenlétünkel.
bár még kicsit szomorúak vagyunk,mert ezzel b*sszuk el a valentin napot,de mi képesek vagyunk ekkora áldozatra!

és ki a másik ember,aki miatt többesszámba beszélek?Jajmi!:D
és ki az?járj utána!
na,és mindenféle álszent písz nélkül,hey!

Darksun e-mail | 2004-01-14 21:05:07 | 14.
NA hLaczka my wigguh jól látja a dolgokat és tényleg nem vagyok, ilyen, csak ennek most ki kellett jönnie.
De kérlek, KÖNYÖRGÖM!
Ne nyitogass már mindenféle szedett-vedett topicot, mert komolyan már ragyás leszek tőlük.

JAh és Norkának:
fuck off-ot egyszer sem írtam...
...meg a másikat sem.
Olvasni kéne jányka...
Csajnak meg: nem a mostohaanyád, hanem az apád te hülye! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
najóvan, részemről písz van...
...egyenlőre.
És semmi köze nincs ahhoz, ami szerinted "bassza az orromat" (ezen nagyon sokat röhögtem...).
Irigykedjen a fa'om.
Vágod?
És nem kell megjátszani a nagy mártírt, hogy "jajjénnemszoktamcsúnyánbeszélniésközönségeslennicsakezatahóparasztrareagálnomkell" mert a kutyát neméérdekli kincsem...
...elhiszed?
Nem? Nem érdekel.

Sith-kódex első törvény:
"Nincs béke, háború van."
no comment...

DS!

Down By Low e-mail | 2004-01-14 20:12:24 | 13.
hát én az előző hasonlo topicba kulturáltan mondtam de nem halgattál rám...és most is ugyanazt mondanám...

nah inkább peace, de ha itt lettél wolna egy 2-3 honapja akkor wágnád h mi wolt akkor...


Előzmény: Csaj (11.)
Seky Bone e-mail | 2004-01-14 18:23:24 | 12.
juggalette lány juggalo muzsikát akarsz mi a bulin? :)

Előzmény: Norka* (10.)
Csaj e-mail | 2004-01-14 17:59:39 | 11.
Oh,Norka*,mi aztán télleg összetartunk!Thx!;)Végre vki felfogja,h miért kellett ennek külön topic;):**,jah amúgy 17 vagyok,és Te?
Remélem is,h eljössz!!Gyere!!Megígérem,h írom majd a többi infót!peace


Előzmény: Norka* (9.)
Norka* e-mail | 2004-01-14 16:39:05 | 10.
Amugy a party igy ezzel a kevés infoval bejön...majd írj még,hogy tuti legyen a dolog!
Te,csaj!Mellesleg hány éves vagy?


Előzmény: Csaj (6.)
Norka* e-mail | 2004-01-14 16:36:55 | 9.
húúú..haver,te tényleg nem vagy semmi! Az a helyzet,hogy nem csak Csaj védelmében,de elárulom,hogy ha valaki azt szeretné,h a kis partyja tutira meg legyen hirdetve,az felméri a helyzetet,miszerint ha valaki ránéz a PARTYAJÁNLÓ fórumra(és tegyük fel az emberünk kibaszodt lusta)nem fogja kintről meglátni,hogy khurvajó hip-hop bulesz lesz valahol! én pölö egyszer kétszer irtam a partyaji fórumba és basztak reagálni rá,ezáltal nem is mentem többet oda...ergo ezt a bulajt se fedeztem volna fel,ha nem nyilik ez a topic! szentem Csaj nagyon jól ráérzett a reklám ízére..és lehet,hogy kap majd kritikákat,mint most tőled,de az is biztos,hogy ezt a bulit előbb észreveszik majd,mint a partyajánlóba irtakat! és amugy hamár valakiből eleged van,le lehet kulturáltan is oltani..(főleg ha elsőre irsz)utálom ezt a sok "fuck off"-ot,meg az "ugy szájba kurlak,hogy kitagat az anyád"-at!


Előzmény: Darksun (2.)
Laczka e-mail | 2004-01-14 13:49:36 | 8.
Nincs veled semmi bajom,de ez most böki a szemem.Ha kicsit visszaolvasol a fórum régebbi dolgaiba,akkor talán meglátod,hogy DS nem ilyen.Ezt most már nem látod,mert azokat a topicokat már kitörölték,amiket most említeni fogok.Nagyon sokszor voltak már itt olyanok,akik kibaszott sok topicot nyitottak,aminek az lett a vége,hogy a fórum tele lett és az meberek csak harcoltak egymással.Szerintem DS(és ne hidd,hogy ő az egyetlen)azért ír ilyeneket egy fölösleges topicba,mert nem akarja,hogy megint ez a káoszhelyzet legyen.A sok felesleges topicba írnak az emberek,és egy idő után az lesz,hogy pl.:a 2pac topic a 3. oldalon lesz.Ilyen is volt már.Szóval sok értelmes topic úgy "csődöl be",hogy ilyen topicok lesznek helyette.Voltak már olyanok is,hogy a fórumról tök értelmes topicok ki lettek törölve,merthogy nem ír bele senki.Szóval te se ítélj el senkit anélkül,hogy tudnád miért csinál bármit is.Én is félek tőle,hogy megint jön egy Slimshadygirl, főnix, eminemszar,vagy laczka. szintű ember.


DS,ha nem ezért szóltál be csajnak,akkor az én beírásom rád vonatkozó részét felejtsd el!

PEACE


Előzmény: Csaj (5.)
Taochild e-mail | 2004-01-14 10:39:37 | 7.
:) Veled vagyok. :)
A party-ra megyek? Átlagéletkor ügyben mi várható?


Előzmény: Csaj (6.)
Csaj e-mail | 2004-01-14 09:24:46 | 6.
Boccs mindenkitől,h ilyen primitíven kellett visszaírnom,tudjátok,h nem ilyen vagyok,csak hát egy ilyen hozzászólásra vhogy nem is lehetett máshogy...

Előzmény: Csaj (5.)
Csaj e-mail | 2004-01-14 09:23:52 | 5.
Úristen,h lehetsz ilyen primitív seggfej!!Erre nem is kéne visszaírnom,mert még arra se vagy érdemes,h visszaírjak egy ilyen beszólásra,Úristen!!De azért,visszareagálok,bár gondolom mi lesz,majd megint visszaírsz,lehetőleg úgy,h minnél jobban káromkodj,és akkor Te leszel a nagy fiú!Mégis minek képzeled magad?Nem is ismersz,mit gyanúsítgatsz baszd meg,h hülye vagyok,miért mondasz olyan emberekre akármit is,akiket nem is ismersz.....biztos vmi kurva sokat képzelhetsz magadról,ilyen szöveget,h mostohaanyád basszon teherbe,egyszer baszd meg el kéne gondolkoznod magadon...Úristen.....
Tudom,erre majd biztos visszaírsz,vmi tök 'yo' kis szöveget..amibe lehetőleg minden benne lesz majd(mostohaanyád nyaljon ki,vagy gyorsan találj ki vmit),csak az az igazság,h arra már nem is fogok visszaírni,mert ilyen emberekkel nem kell foglalkozni,ennyi a véleményem.....
1x talán magadba kéne nézned........
Inkább vagyok sötét(bár nem hinném,h az vagyok),mint ilyen tahó paraszt!!
Amiket topicokat nyitottam,már ne is haragudj,de kurva yok lettek,biztos ez zavar,mi,h pl a Divat lett a rap topikra azt mondták,h ennek a szarnak a legyobb t-mája,ez bassza az orrodat!!
A party-t amit meg mi szervezünk,gondoltam itt is meghirdetem,biztos ez is bassza az orrod,baszd meg,h Neked nincs mit meghirdetni..és igenis baszd meg ennek kellett topik,tudod!!
De gondoltam,h lesznek ilyen primitív emberek,akik majd beszólnak,h miért kellett ennek topicot nyitni,de tudod mit,kellett!!És Én azt leszarom,h Te mennyi ideje vagy itt,kit érdekel....legyél büszke rá......hozzáteszem amióta Én itt írogatok,Te voltál eddig az egyetlen ember,aki beszólt,de hát mit is várhattunk.....

Thalee e-mail | 2004-01-14 09:16:31 | 4.
ja igaz, de azért elmegyek oda:)
amugy tényleg csaj nagyon creativ vagy, de nem kell ennyi üres vagy 5-10 beszóláss topic


Előzmény: Cápa (3.)
Cápa e-mail | 2004-01-13 23:06:27 | 3.
mi van pici?ideges vagy?menstruálsz?:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
mindezek ellenére igazat adok.a partyajánlóba simán belefért volna.
(dehát ijenek a nők.Ds,te csak tudod:))


Előzmény: Darksun (2.)
Darksun e-mail | 2004-01-13 21:41:41 | 2.
Nah most nagyon közönséges, bunkó és pofátlan leszek, előre is elnézést, akiknek bántja a szemét, de komolyan nembírom magamban tartani!

Eddig baszki, picsa tétlenül néztem ,ahogy nyitogatod az idétlen tpicokat, elnéztem ,hogy oltogatsz, elnéztem, hogy sötét vagy mint az éjszaka, amikor írtad, hogy megpróbálod megállni a topicnyitogatást, kezdtem örülni, de most megtelt a pohár...
...hogy a mostohaapád basszon teherbe, mint a kislányt a mónikashowban, miafaszért nem lehetett ezt beírni a kibebaszott partyajánló topicba???!!!
huh?!
Akit érdekel, az úgyis megnézi, akit meg nem, az ide sem fog bejönni!
Bazzeg attól hogy be akarsz illeszkedni nem kell minden kikúrt idétlen viharvert gondolatnak, amelyik véletlenül átjut a fejedben lévő vákuumon és elér abba a pici agyadba új topicot nyitni!
Esküszöm olyan hülye vagy, mint a slimshadygrill!
Ha nem hülyébb!
És bazzeg ne nekem akard megmagyarázni, meri való egy rohadt fórum, mert bazdmeg már picit régebb óta vagyok itt, mint te!

DS! GETDAFUCOUT!
fuck diz stupid ass bithcez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
fuck y'all bithc ass mawfuckaz!

DS!


Előzmény: Csaj (1.)
Csaj e-mail | 2004-01-13 20:05:30 | 1.
Hellooo Skacok!!!!!!!!!!
Nah a helyzet a következő:Lesz egy iszonyatosan nagy party!!!!!!!!
Időpont:febr.14(szombat),persze valentin nap,úgyhogy akinek van szerelme,kedvese,pasija,csaja,stb....,feltétlenül hozza magával!!De akinek nincs,mindenképpen jöjjön ő is,mert itt aztán lehet majd pasizni és csajozni!!!!!!
Az igazság az,h most még nem tudok bővebb infókat mondani,de igyekszek hamarosan!!!!!
A helyszín:Pánik nevezetű hely az Irányi utcában van Bp.-n(majd hamarosan megtudom hány szám)
A hely kurva hangulatos,2Pac-cel van kitapétázva!!
Belépő:-nincs,igyenes
Zene:100%-os rap és hiphop(csak!!)
hamarosan jelentkezem újabb infókkal!!!!
Szervezők:-ami biztos nem sokat mond Nektek,de azért elmondom-Nory,Nono,Dory(szerény személyem)
A legfontosabb:Gyertek!!!!!!!!!!!!!Minnél többen!!!!!!!!Iszonyatosan nagy party lesz,megígérhetem!!!!Megéri eljönni!!!!mindenkinek sok pusszancs és peace


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.