Click to Visit
Hip-Hop - Mi a vélemény a North Coast-ról?
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2018-08-03 18:01:35 | 44.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

JUNIOR KIRÁLY e-mail | 2007-12-18 10:55:08 | 43.
SZEVASZTOK SZARJANKÓK!

FASZT MÉG SZOPTOK?

L.L. JUNIOR A LEGESLEGNAGYOBB ISTENKIRÁLY AZ UNIVERZUMBAN ÉS MÉG AZON IS TÚL ÉS MÉG AZON IS STB...STB!!!!!!!!!

MINDENKI MÁS CSAK CSIKCSKA SZARKUPAC, TI MEG KISZOPHATJÁTOK ANYÁTOK PICSÁJÁBÓL AZ ARANYERET
ÉS AZ APÁTOKAT IS LECUMMANTHATJÁTOK!!!!!!!!!!

MEG ENGEM IS BUZIGECIK.

L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

Chocolate Boy e-mail | 2006-07-12 18:02:47 | 42.
Hehehe!

LL Junior:D baszki hát hja. Még csak bele sem olvastam , de biztos tele írták okosságokkal a "hozzáértők".
Egyébként meg Bone Thugs. Hya, nagggyon nagy, yo sok albumom van tőlük, meg yopár szólók. Nagggyon aláznak

One Love!


Előzmény: Szotyee (41.)
Szotyee e-mail | 2006-07-11 19:04:07 | 41.
hűűű, aztaaa :) nem hittem volna h ennyien szeretik a bone thugs-n-harmony-t :))))) nekem csak a közismert hasonló nevű albumuk van meg de szeretem igencsak:)

twista új albuma kibaszott jó, az adrenaline rushnál jobb. a kamikaze kissé kanye-s, de én azt is bírom, persze. vmit nagyon tud asrác. mondjuk szövegelni.:)

nah jó ez atopik tetszik. ilyenek kellenek, nem ll junior meg faszomtudja mik....
béke

Chocolate Boy e-mail | 2006-06-19 22:15:46 | 40.
Így van Cápa barátom:) Kelly a legnagyobb ;)
& Curcial Conflict oda basz, jaja. Nem ismételni akarlak, csak támogatni kijelentésedet

Peace


Előzmény: Cápa (22.)
szaszapi e-mail | 2005-11-10 08:02:42 | 39.
vissza térve a north coast témára!Igen is bone thugs nem egy dalban mondja ;)
De igazából midwest,de nekem north coast mert ők utánozhatatlanok és egyediek.Amúgy ajánlol figyelmetekbe a Street life Cartel albumot,nagyon jók


http://www.lifeofthestreet.com/

Mr.Leathaface e-mail | 2005-11-04 10:57:11 | 38.
én is másfelé mentem a zene terén...jobban bejönnek a kemény west zenék de néha mikor olyanom van és jól kész vok azért a bone thugs nagyon kellemes ám...
Cash Money e-mail | 2005-10-31 15:22:07 | 37.
az új twista fasza lett szerintem

Cápa e-mail | 2005-09-21 18:12:38 | 36.
nekem az eternal album bejött.talán az a legjobbjuk.viszont az art of war vhogy semmi volt.dupla cd,de sztem gyenge.van 1 Tupac feat és kész.
nekem bejön a rappelés.(pl amit Bizzy levág az angels with dirty faces c. Puff Daddy nótába...)


Előzmény: Cash Money (35.)
Cash Money e-mail | 2005-09-16 17:33:12 | 35.
megvan a bone thugstól az e.1999 eternal
hát nekem ugyanaz mint az art of war
1,2 szám bejön de semmi több
nagyon szálló meg éneklős
nem az én világom ez a zene
a szövegek amúgy jók csak nekem a rappelés nem jön be

Cápa e-mail | 2005-09-08 15:28:11 | 34.
a Faces-en van aszem a Memphis fikázós szám is.arra csinálta meg a Three 6 a live by yo rap maxit,v mit
durva mind2

Cash Money e-mail | 2005-09-08 13:29:29 | 33.
az east 1999 az jószám+a klipp is jó hozzá
majd meghallgatom amiket írtál

Mr.Leathaface e-mail | 2005-09-07 13:41:11 | 32.
Az art of war cd-n tényleg lightos számok vannak(ezen már vitáztunk h bone lightos vagy sem)

Cash ajánlok neked két lemezt:Creepin On Ah ComeUp és Faces Of Death
a Creepin-en csak kőkemény zenék vannak!!!!
a Faces meg az első lemezük,asszem nem hivatalos kiadatlan album,az is kemény.
Szerezd meg hidd el megéri!

Peace
L.C.


Előzmény: Cash Money (31.)
Cash Money e-mail | 2005-09-06 18:19:27 | 31.
flesh n bone(ő jól nyomja)és bizzy bone lemezei valamivel northosabbak mint a bone thugs
a bone thugsba is van north de nemolyan mint pl twista
hiába a clevelandből jöttek akkor se igazán midwest
nekem megvolt annak idején a duplalemezük az art of war (asszem az a címe) de nem jött be
nekem túl "lightos" ez a zene
a szövegek nagyrésze amit hallottam sima gangsta szöveg ami nem rossz
de én sose voltam annyira oda értük
ez a bone thugs olyan mint young buck
buck hiába déli mégis hallatszik benne hogy g-unitos és teljesen más a hangzás mint pl lil flipnél meg az egész más


Előzmény: Mr.Leathaface (30.)
Mr.Leathaface e-mail | 2005-09-06 11:16:28 | 30.
Skacok sztem több Bone számot ismerek és tudok kívülről mint ti itt összesen,járjatok utánna azt kész bazmeg,de a faszomé kell itt idegesíteni engem!

Fogadjunk onnan indultok ki h Eazy spanjai voltak..tudtok egy kicsit is angolul???mert ha igen hallgasatok meg egy két szöveget,
pl: Flesh Bone: Northcoast

Ennyi

(egyébként én sem ismerek sok északi zenét)

Slimm Bushee e-mail | 2005-09-04 19:52:00 | 29.
:) Hát bátorkodtam én is offolni a témát, ha már a többiek is ide sorolták a chicago-i előadókat. Az tény h midwest van ott. De mi tudatlan magyarok vagyunk, ugyh nekünk szabad north coast-ozni :))))...

Na akkor mégegyszer:
Ha midwest akkor Middle Ground Chicagóból!! :DDD


Előzmény: Cash Money (27.)
Cash Money e-mail | 2005-09-04 15:43:07 | 28.
attól függetlenül hogy a bone clevelandi kurvára nem north
én eddig nem sok northot hallottam de simán el lehet dönteni hogy a bone nemaz


Előzmény: Cash Money (27.)
Cash Money e-mail | 2005-09-04 15:28:29 | 27.
ja
annak idején én is mondtam hogy a bone az nem north coast de a "nagyokosok" leugattak meg tovább állítják a hülyeséget
amúgy meg nem is így használják hogy north coast hanem midwest


Előzmény: Slimm Bushee (26.)
Slimm Bushee e-mail | 2005-09-04 15:20:07 | 26.
Ezt a csodát dc++-nak és soulseek-nek hívják nálam, meg persze a molemen rec oldala ahonnét tájékozodni lehet :))
Amúgy ez az All Natural formáció, a zenei alapokat tekintve sokkal megnyerőbb számomra, mint a sima Capital D projekt. Ez a DJ Tone B tudja hogy mitől döglik a légy.

Azért az merész kijentés h north coast egyenlő Bone Thugs-szal. Maximum annak aki ezt a hülyeséget írta :D

Coolmander e-mail | 2005-08-30 12:45:26 | 25.
All Natural-t énis ismerem...megnyugodtam nemén vagyok az 1edüli..csoda hogy mo-ra ezis eljut..hmm
Mr.Leathaface e-mail | 2005-08-28 11:43:27 | 24.
North Coast=bone Thugs,egyértelmű!! Hihetetlen zenét csinálnak és milyen formák basszameg...
De ne is reménykedjünk h idejönnek koncertezni..én úgy tudom h nem jönnek európába és még nem is voltak..
Én is bármennyit fizetnék a jegyér az tuti..

Slimm Bushee e-mail | 2005-08-22 18:35:51 | 23.
akit érdekel egy-két chicagoitól album, az letöltheti a:
http://ughiphop.atw.hu

kb. azok vannak fent amiket az elöző hozzászólásomban említettem...

Cápa e-mail | 2005-08-22 17:06:05 | 22.
jah.hát én nem sok chicagoit ismerek.Kanye jó,Do or Die-t keveset hallottam,Crucial Conflict kurva jó.odabasznak mint állat.Shawnna jó,Boo&Gotti album fasza lett,R.Kelly meg a legnagyobb.

Előzmény: Cash Money (21.)
Cash Money e-mail | 2005-08-21 15:14:19 | 21.
ja nem
cápa úgyértette a ludacrisszel közös szám a jó
gondolom

Cash Money e-mail | 2005-08-21 14:37:21 | 20.
ja twista atom
főleg a trick daddy ft twista&lil jon-lets go számba klippel együtt
aahh
amiket írtál zenéket utánanézek chicagot annyira nem ismerem
luda hogy kerül ide mikor south?atlanta barmok
twistától csak a kamikaze lemezt hallottam de azis kurvajó
és még eminemre mondják hogy flow
jó vicc


Előzmény: Slimm Bushee (19.)
Slimm Bushee e-mail | 2005-08-20 09:43:34 | 19.
Hát az biztos h a chicagoi Twistát nem hadarja le senki mostanában. De valaki ott a téma alján Ludával eltévedt egy ellentétes égtájjal.

Amúgy a Chicago rap-nél jelenleg nekem nem tudnak nagyobb korongokat felmutatni. Odabasz az egész Molemen Rec, Longshottal, All Naturallal, magával Molemennel, Capital D-vel, Vakill-el és nem utolsó sorban a Middel Grounddal. Chicago 4eva!

zsani-e e-mail | 2005-08-16 17:59:53 | 18.
szia szasza
menjé dekkázni,egyé zsiros dekkát,halgass sok bone-t mert az kuva jo! pussz


Előzmény: szaszapi (1.)
szaszapi e-mail | 2004-04-02 07:12:13 | 17.
bone thugs koncert?ezt ki mondta neked?Nem hinném de ha lenne ááááhhh. az tuti hogy bármennyit kifizetnék a beugróra bazzz!A North coast a legjobb!Amúgy miért nem szólt senki hogy nem north coast-nak mondják ezt hanem midwestnek!Kiváncsi voltam szól e érte valaki,de senki dóse tette!Én north coast-nak mondom,mert többen is utalnak erre!Na mindegy!császtok!
Cápa e-mail | 2004-04-01 19:52:21 | 16.
kurvára nem a múlté,de ne zavarjon.

Előzmény: Coolmander (15.)
Coolmander e-mail | 2004-04-01 19:30:53 | 15.
ijen coast ojan coast pfff ez már a múlté...
Vaskez e-mail | 2004-03-31 17:03:37 | 14.
Most latom csak hogy itt mit dumaltok!! Lehet hogy lesz Bone Thugs koncert m.o.on??
Vaskez e-mail | 2004-03-31 15:30:34 | 13.
Mostanaban kezdtem hallgatni a Twista-t. Most nemreg jelent meg a Kamikaze lemez. Szerintem kibaszott jol rappel. Hallgassatok meg a "Kill Us All" cimu szamot az uj lemezrol es a "Victory or Death"-t az egyik regebbirol. A Kamikaze-in van egy baromi jo kis nyugis szam is: "Hope" - ez is nagyon jo. Csak utanozni nehez a Twista-t ;) Meg lehet erteni ha megszokja a fuled, es aztan mindig ott van az Ohhla...
szaszapi e-mail | 2004-03-27 12:19:45 | 12.
Mostanában Mr.Lil One hallgatok,elég jó a Tha 13th Skorn album!Hallgassa meg aki teheti,mert nagyon nagy!
Cápa e-mail | 2004-03-19 12:08:41 | 11.
:)))))))faszom se tudja ismersz-e:))Sz.V.-Szolnok Város.hát kéne sokminden,de csak kölcsönbe lenne jó,és lehet csak sokára tudnám visszaadni.

Előzmény: szaszapi (10.)
szaszapi e-mail | 2004-03-19 09:09:36 | 10.
Cápa te ki a gecc vagy?Ismerhetlek valahonnan?Hol lax baszod?Ha kell Do Or Die vagy akármi nekem szólhatsz mert van egy rakásnyi! :)
2pacalypse e-mail | 2004-03-18 20:16:18 | 9.
Aha!Ja,hallottam a Method&Red koncertről!ÚÚÚ,bele se merek gondolni milyen állat lenne,annak alapján amit láttam h. élő koncerteken h. nyomják...!
És Afu-ra télleg ilyen beképzelt f... volt?
Azé a Fehérvári buli se lesz semmi, ahogy hallom, pláne h. ha "nosztalgiaest" jellegű lesz, őszintén remélem, nem lesz tele divatrapper "fubugatyás-vadparasztokkal"!:)
Fú, a végén Magyaro. rap-koncert-fellegvár lesz!:)
Csak a magyar rappet ne erőltessék,ami nem megy...


Előzmény: szaszapi (8.)
szaszapi e-mail | 2004-03-18 11:18:07 | 8.
Ha nem a dani vagy akkor Anita?
Ugye? :))

szaszapi e-mail | 2004-03-18 09:46:33 | 7.
te vagy Dani?jeeeeh.Most már én is vágom miket irogattá baszod!ez csak álom,jó lenne basszus!Így is szerintem a uniós egyesülés miatt van egyre több koncert.Voltam Afu-ra-n,lesz ha minen igaz method Man-Redman,Das Efx,szóval beszarás.De legjobban Bone Thugs koncertnek örülnék és bármennyit kifizetnék a jegyér.
2pacalypse e-mail | 2004-03-17 19:43:33 | 6.
Szaszapi!Kezdem kapisgálni ki is lehetsz Te!De nem akarok nagyon pofára esni!De nem sok olyan Bone-os embert ismerek akinem Szasza-val kezdődik a neve.......!!Hogy s mint tengeti napjait Flesh-n-Bone?
Nem kéred +, h. küldje már ide konzertezni a BTNH-t?
Ja,ha mégse az vagy akire gondolok,bocs!


Előzmény: szaszapi (4.)
Cápa e-mail | 2004-03-17 08:33:47 | 5.
max. Busta Rhymes.esetleg Mystikal.

Előzmény: szaszapi (4.)
szaszapi e-mail | 2004-03-17 06:58:39 | 4.
A legnagyobb albuma szerintem a Twista & The Speedknot Mobstaz.Eléggé ott van a szeren.Hát azt hiszem nem mostanában hadarja le senki! :)
Cápa e-mail | 2004-03-16 12:14:14 | 3.
megvan az új Twista.kurva yo alapok,kurvára meg van csinálva,egybe van az egész album,Ludacris kurva yo,a 13.szám kurva yo,a 7.szám igazi bulizós zene,az ROC-crew nagyon ott van.egyes együd Twista reppelése nem jött be.nemtom miér.
Do Or Die-t meg maj kérek kölcsön.BTNH topic meg van külön.

szaszapi e-mail | 2004-03-16 08:33:30 | 2.
Na nem írt ide senki?nem hiszem el hogy nem szereti senki ezeket az előadókat!írjatok vazz
szaszapi e-mail | 2004-02-20 15:19:27 | 1.
helló!Gondoltam létrehozom ezt a témakört is!ÍRjátok ide a véleményeteket!Gondolok itt ilyen előadókra:Bone thugs-n-harmony,Do Or Die,Twista stb..

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.