Click to Visit
Hip-Hop - Minek fikázni??Inkább össze kéne tartanunk!!!!!
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2018-08-03 17:50:57 | 35.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

zzsó e-mail | 2006-12-27 15:50:40 | 34.
Tudjátok sztem mi a legnagyobb baj?Az hogy azzal hogy egyesek fikáznak csak saját maguktól veszik el az időt és az energiát!!!Amég arra találnak ki menő szövegeket hogyan alázzák a másikat addig már nem marad szöveg a számaikba!Így egyre kevesebb jó rapper lesz.Tényleg össze kéne fognunk és segítenünk egymást!Többre mennénk vele mint a fikázással.Mert mindenki jó ebben a műfajban csak mindenki a maga módján!
Písz és TISZTELET!!

Ray-Dog e-mail | 2006-12-14 08:55:45 | 33.
Hát srácok az az igazság hogy Rappelés közben elégszépen elszáll az ember agya,és olyanokat is mond amit más helyzetben ki se ejtene a száján.Aki valaha írt már rappet az tudja miről van szó.
De persze ez nem mentség a fikázásra.De úgy veszem észre ma már csak az a lényeg hogy jól szóljon a szám,a tartalom meg mindeggy.Az ilyet nagyon nem komálom.Sőt megvetem.Csak az írjon rappet akinek van mondani valója.ÉLJEN AZ UNDERGRUND!!!!!!!!!!!!!

B.U.G Maffia e-mail | 2006-02-19 15:25:42 | 32.
Most nem értelek titeket.Minek jöttök fel egyálatlán rap- "gyűlölők" mi jo abban hogy fikázzátok egymást?Mert végülis ha már feljöttök az azt jelenti hogy érdekel a téma :P akkor meg minek teszitek az agyatok?
A peace-nek legalább van értelme:Eggyüt hűlyülünk :D
Szóval PEACE!!!

Franky G. e-mail | 2006-02-19 13:28:33 | 31.
Végre egy értelmes fórum! Sajnos ezen a zene.net fórumon sok a tizenéves műrepper gyerek, de ez van, bele kell törődnünk.
CopyCon e-mail | 2006-02-18 19:49:58 | 30.
az élet míj zord és kegyetlen...
Excellenciásuram e-mail | 2005-08-14 23:18:29 | 29.
Helló! Bele lehet nyugodni, hogy akiről hallani lehet a médiában, az mind a pénzért csinálja. Szerintetek melyik mondaná azt a managernak hogy: tegyél zsebre mindent, én majd ellakok vmelyik aluljáróban... Aki meg nem a pénzért csinálja, arról soha nem fogtok hallani. Nem lesz benne a tvben, se a rádióban nem fog megszólalni. A tvben csak azt fogják orrvérzésig nyomatni, akiből pénzt lehet csinálni. És akiből pénzt csinálnak, az nem fog erőlködni hogy márpedig nem kell neki belőle, mert ő nem a pénzért csinálja. Olyan marha nincs a világon.
De ha mégis akadna, akkor szivesen leszek a menedzsere :)))

Cash Money e-mail | 2005-07-27 11:29:37 | 28.
és amibe mostanába benne van diddy keze az kurvajó
8ball & MJG, boyz n da hood
mégjóhogy a pénzér csinálja mit tudna mást csinálni
én úgy tudom ez a tupac iskola meg nem is létezik
minden félévbe kitalálnak róla valamit aminek nincs is alapja
b.ig.-vel diddy ezér alapította a bad boyst hogy legyen lóvéjuk sose volt titok
és sose tagadta hogy üzletember aki a pénzt imádja


Előzmény: West Side (26.)
Cápa e-mail | 2005-07-27 09:21:54 | 27.
látom hasra estél,h Pac iskolát nyitott.hát nem ő az egyetlen.P.Diddy Brooklyn-ban nőtt fel.kiskorában lelőtték a faterját.(aszem drogdíler volt).szal nem fizetett neki semmit.hallottam oat h járt a Harvadra is.azt nemtom el is végezte e.utána egy kiadónál helyezkedett el.csinált ott mindenfélét.aztán jött Mary J Blige,Faith Evans,Craig Mack és Notorious.innen má mindenki tudja.


MINDEN RAPPER A PÉNZÉRT CSINÁLJA.aki nem az meg hülye.
1.a pénz
2.a szeretet
olvass el pár cikket.amcsiban mind azt mondják.és itthon aki nem akar belőle pénzt,az szintén hülye.nem kell magad eladni ahhoz h jó zenét csinájj és kapj lóvét.bár Mo-n ez nem igaz:(


Előzmény: West Side (26.)
West Side e-mail | 2005-07-26 16:43:40 | 26.
Igazad van spirit!Össze ke fogni.Csak ez az egész fikázás azé' van me' "egyes" repperek elfeljtették hogy mirő is szól a RAP!Értek itt p daddy re a ki csak a lóvéért nyomja!Amíg mondjuk tupac iskolát nyitott a gettóban!(még persze a '90-es években)És a sok east side-s nek eszébe se jut hogy p.daddy nyomatja lóvéval az meg megse hálálja.Egyébként tudja valaki hogy p.daddy honnan indult?ME' én nem tom, de biztos a faterja fizette az első lemezét!Pac,Eminem,Snop Dog és a többiek alulról indultak és küzködték fel magukat idág!Éted?

West side 4ever! Tupac-nak, Biggie-nek és a többi halott REPpernek + R.I.P.


PEACE

Thoser e-mail | 2005-07-19 11:15:00 | 25.
Nah, ennél értelmesebb beírást nem nagyon láttam az egész fórumon mostanában.


Merthogy egyet kell hogy értsek veled.


Amíg nemcsak hogy egymással otthon ülve csatáznak még ezekhez rendeznek Freestyle battle-öket, bár ott lehet hogy szerzel egy kis tapasztalatot.


És megtanulod h. mit érdemes elreppelni és mit nem.


Jónapot!


Thoser

csak_OLi e-mail | 2005-07-19 00:55:45 | 24.
Elmodom szerintem miért van ez!:
Amíg nem volt csak 2 ember aki "rap-elt", addig meg volt az össztartás mert ismerték és segítették egymást! De mostmár több 100-an vagyunk és tudomásul kell venni, hogy mindenki jobb akar lenni a másiktől! Ez emberi dolod! Szóval nincs ebben semmi unreal, ez a valóság és ha énis párbajozom akkor arra a pár percre, mind1 ki áll szemben velem...mert az ellenségem és annak is tekintem! Erről szólnak a battlek eredetileg! Van egy másfajta műfaj, ahol adnak egy adott témát és arről "rap-elj"! Ebben annyira nincsenek érzések! Csak mondja az ember ami eszébejut...ellentétben azzal hogy ha valaki sérteget vagy megbánt, annak visszaakarsz vágni és beleadsz mindent ilyenkor szokott az lenni hogy aki addig szerettél megutálod pár perc alatt! Ezért mondasz utána rosszakat a másikról és ezért szidod! Meg van aki nem battlezett soha és mégis így gondolkodik.....azért mert ezt látta és ezt hallotta...ezen nőtt fel! Én így gondolom!

Thoser e-mail | 2005-07-18 19:05:51 | 23.
Nos Spirit, maximálisan igazad van. Előítéletek, folynak komlón is körvélyesben(asszem ott laksz)
de nem érdemes foglalkozni velük. csak elméletben ekkora arcok, egyébként soha nem fikáznék eggyetlen rokkert sem első látásra csak a zenei stílusa miatt, bár tény hogy sokat számít... inkább tagolj tovább és írd a könyved.


Peace brother

Rap-Man e-mail | 2005-05-21 18:55:41 | 22.
En se szeretek fikázni titeket!!!Nem is szoktam csak ha vlki"erosnek" érzi magát!!!!!!!!!!!!!!!!!!Amugy egyetértek veletek!!!!!!2pac Forever
Rap-Man e-mail | 2005-05-21 18:55:25 | 21.
En se szeretek fikázni titeket!!!Nem is szoktam csak ha vlki"erosnek" érzi magát!!!!!!!!!!!!!!!!!!Amugy egyetértek veletek!!!!!!2pac Foerver
M-Sqad e-mail | 2005-03-15 18:13:52 | 20.
Ez igaz kell a béke, de az a szar, hogy ha vkinek nem tetszik az egyik topic, akkor kezd qva anyázni.Ez ellen nincs mit tenni. Ha vki rosszat szól, akkor is leanyázzák, és ebből jön a balhé. Fellőlem mind a kettő.




Peace & War

pylu e-mail | 2005-03-06 20:36:50 | 19.
Hát ja!!! Abba is kéne hagyni de kérdés hogy lehet elérni... mind1 majcsak lesz valahogy. Addíg amíg 1ik fikázza a másikat és arra visszafikázás van, mer méé ne, addíg várhatjuk h vége legyen...

sztem ezt mki átlátja

Werro e-mail | 2005-03-06 08:58:53 | 18.
Spirit: teccik a lendületes reklámozásod. Máshol is előfordulsz:D
Az viszont gáz, hogy itt is sokáig ment a fikázás...és hogy egyesek minden ok nélkül rappernek nevezik magukat. De ez az élet:"ego forever" mi?!
Mindenki él valamiért, akkor miért ne fogahtnánk össze?! Mert a "nagy rapperek" ott délen usában is egymás fikázásával töltik a napjaikat. (De nekik legalább több okuk van rá, mint itt nektek.) És akárki zendül a fikázás ellen, míg ők az "istenek" addig itt is marad a fikázás.
De jó lenne azért ha egy kicsit több lenne az összetaráts.. (elvégre délen se mindenki mindneki ellensége...)
Bye and Peace

Spirit e-mail | 2005-02-19 07:26:54 | 17.
J aszal egyetértek veletek, hisz épn hoztam létre ezt a Témát, csak már régóta nem foglalkoztam vele, talán most se történt volna meg ha nem alapítanánk QuakeIII arena, és Doom3 klánt, bővebb infóért, nézz be ide:
www.fragcenter.fw.hu

Spirit e-mail | 2004-03-14 14:00:41 | 16.
thx:-).Faszán nyomod? szerintem tökre érzed a feelinget.

Előzmény: eszt-r (14.)
Master G e-mail | 2004-03-04 10:51:44 | 15.
ohooohhhhóóóó!!!
ott a pont kislány

na niggerek ehhez tartsátok magatokat



Előzmény: eszt-r (14.)
eszt-r e-mail | 2004-03-04 09:29:44 | 14.
az teny h. nem kell fikazni mindenkivel viszont hozzatartozik a "lazadaokhoz" h. fikaznak es hamar oda mondanak egyet s mast...az a szar h. ezt mindenki olyan nagyon a szivere veszi...
ugyhogy mi a tanulsag?
hat hogyha "fent" akarsz maradni akkor kuss es ne vedd a szivedre a fikaztatasokat...mert meg megfullaszt az a sok szar...!

casreb e-mail | 2004-03-04 08:58:26 | 13.
sztem tökkéletesen igazad van,(szal h tartsunk össze), csak tod az a gond, hogy itt... hát, nem elég sokan, de egy-két emberke imád beszolni, csak ha elmondom, hogy EMINEM a vallásom.
ayo


Előzmény: Spirit (1.)
killerke e-mail | 2004-03-04 08:36:51 | 12.
az a baj hogy sokan nem birják elviselni ha vkinek más véleménye van mint neki,és rögtön elkezd qvaanyázni...pedig szerintem simán meglehetne beszélni a dolgokat káromkodás nélkül is nem?
Rahska e-mail | 2004-03-03 10:16:21 | 11.
mi a fasznak basztattjátok?igenis kellett ez a topic!ezt tényleg el kellene ásni.ja Master G nem akarok általánosítani, és nem tom milyen műfajhoz tartozol akkor, de mindegy.a lényeg hogy itt vagy és normális társaságként vagy itt nem úgy mint egyesek!
Spirit e-mail | 2004-03-03 05:43:16 | 10.
KÁR BELÉD!


Előzmény: niggaz (9.)
niggaz e-mail | 2004-03-02 16:33:07 | 9.
Minek fikázni? AZÉ MEEEEEEEEEE!!!!!!!! Ez a legnagyobb baj hogy sokan csak idáig jutnak el, de az hogy valójában miért is fikázunk, leszarják, nem foglalkoznak vele!! Úgyhogy fikázás továbbbbbbbbbb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SPIRIT ELÉG NAGY SZAR VAGY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Daniarc e-mail | 2004-03-02 14:47:16 | 8.
nyasgen! A topic neve: ,,Minek fikázni??Inkább össze kéne tartanunk!!!!!" ezért píííísz! Higgadj le egy kicsit!


Előzmény: Master G (7.)
Master G e-mail | 2004-03-01 15:31:31 | 7.
kérlek ne bánts! úgy égetnek szavaid! neeee!! lécci-lécci-lécci-lécci-lécciiiiííííííí!!!

Előzmény: Daniarc (6.)
Daniarc e-mail | 2004-03-01 15:01:53 | 6.
Azt írtad az én topicomba, hogy téged hallgatunk! Pedig én rappet hallgatok! Mi van veled öcsém? Ferde a járda?

:)


Előzmény: Master G (5.)
Master G e-mail | 2004-03-01 14:50:56 | 5.
azt merted rám mondani hogy rapper vagyok?!!!
milyen alapon?! én ezt sértésnek is vehetném!!!

:)

nadetélleg... az hogy ti azt mondjátok h rapperek vagytok az egy dolog, de senkit mást nem szabad sértegetni ezzel... ne általánosíts! :)


Előzmény: Rahska (4.)
Rahska e-mail | 2004-03-01 09:25:25 | 4.
VÉGRE NORMÁLIS EMBEREK!!!!!!!!!!!
ÉN NEM ÉRTEM EZT AZ EGÉSZET!?UGYANAHOZ A STÍLUSHOZ TARTOZUNK MIND RAPEREK VAGYUNK,ÉS MÉGIS UGY ÖLJÜK EGYMÁST MINT A HÜLYÉK!!!!!!!
LEGYÜNK MÁR NORMÁLISAK!!!!!!!!
BÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉKEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!

ashanti e-mail | 2004-02-27 18:07:47 | 3.
Yool mondjátok!peace
Daniarc e-mail | 2004-02-27 13:05:24 | 2.
Igazad van Spirit! Respekt az összes rapposnak!
Akinek meg nagy a pofája, az meg menjen ahová akar és ott fikázzon! peace

Spirit e-mail | 2004-02-27 12:32:45 | 1.
Ide Inkább azok írjanak,akik úgy gondolják,hogy egységben az erő,nem pedig az a yó ha másokat fikázunk.

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.