Click to Visit
Hip-Hop - Eminem forever
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2018-08-03 17:40:49 | 29.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

tündye e-mail | 2005-07-18 12:54:15 | 28.
Alina! kiscsillag:) de rohadt okos itt valaki.. jajj bocs elfelejtettem bocsánatot kérni azért mert a volt kedvencemet minősitettem! hogy te milyen szánalmas vagy...
Alina e-mail | 2005-07-18 09:37:45 | 27.
Ne fikázd eminemet mert megbaszlak anyád hátán te kis geci utána mehecc Franciaországba lopni te kis cigány!!! Eminem a király!!!!!!!

Előzmény: tündye (26.)
tündye e-mail | 2005-07-16 15:37:33 | 26.
hm lassan egy éve irtam ide.. azóta ez a topik is elavult és én is "fejlődtem valamit"...
arra az ősrégi beirásra hogy vegyem meg a régi eminem lemezeket azt már rég megtettem, sőtt már akkor megvolt..
hát mit mondjak? az új lemez egy nagy fostalicska (encore) megvettem... aztán rá két hétre a VIVÁn meg is nyertem.. xarár kellett nekem megvenni..
nah mind1.. nagyon egyet tudok azzal érteni hogy ez már csak üzlet.. slim shady és marshall mathers LP idején eminem eminem volt... mostmeg egy bájgúnár:S
nem szeretem azért amiért ilyen lett...
eladom az összes eminemcuccomat kivéve a lemezeket..
hát erről ennyit..

slimke e-mail | 2005-01-28 14:02:49 | 25.
Drága Diesel!
Bocsika, lehet egy cseppet elszát az agyam, sőt bizto. Most pedig csak anyit irok hogy nekem tők mindegy hogy milyen előadót halgatsz!DMX-et, Busta Rhayms-t 2-pac-ot, stb. Mert az a lényeg hogy rappet hallgatsz és ez nekem már mindenél többet jelent , légyszike a multkoriért ne harizz, mellékesen megjegyzem(lány vagyok), és énis ütöttem volna apámat de 5 évesen elég nehezen megoldható lett volna. Amugy te milyen előadókat halgatsz leginkább? Hát a multkoriért most eléggé ég a pofámrol a bőr. De most már értelek, vagy valami ilyesmi! Na mégegyszer ezer bocs!!!!!!!!!!! És a Hip- HOP A VILÁG LEGJOBB DOLGA!!!!!!!!!! SLIMKE

MsMixmastermike e-mail | 2005-01-19 18:13:26 | 24.
ey, azé Robert De Niro-val össze se lehet hasonlítani...ez kicsit dúrva túlzás volt ehhhem
a többivel meg 1etértek


Előzmény: DONALEX (23.)
DONALEX e-mail | 2005-01-18 15:03:09 | 23.
Az a baj hogy nem vágjátok a dolgokat pedig egyszerű:MARKETING Eminem olyan mint mondjuk ROBERT DE NIRO csak mig ő filmekben színészkedik addig EM a zenében éli ki magát ja mostmár filmben is ami nem mellékesen nagyon ott volt tehát színésznek is fasza.Persze van alapja amiket énekel vagy ahogy él de ez mind marketing így eladja a lemezeket millió örjöngenek ő pedig a kiscsapatával csak nevet azt azért remélem hogy nem rosszindulatból de megmosolyogja a dolgot. Ezért azt tanácsolom nektek úú nemis tanácsolom hisz ki vgyok én?? csak mondom lazán kezeljétek a dolgokat jó zene hallgasd ha van mondanivalója tartsd meg ozt kész. és törődj a saját életeddel

Előzmény: eminem csaj (22.)
eminem csaj e-mail | 2005-01-13 18:34:05 | 22.
hellosztok!!szentem végülis casrebnek igaza van de szentem most se rossz Em!!de azt nyilatkozta hogy visszavonul!!kurva szar lesz pedig tökre birom a buráját a gyereknek!!!
Diesel e-mail | 2005-01-11 06:28:04 | 21.
Íme egy "eminemes", aki reálisan, világosan gondolkodik.

Legyen példa minden elvakult fanatikus fasznak.

Ennyi...


Előzmény: casreb (20.)
casreb e-mail | 2005-01-10 17:59:18 | 20.
Ezzel csak az a baj, hogy az ILYENEK miatt lesz egy zenébol divatzene. (ahogy most sokan Eminemet látják- meg, mint amilyen lett is Eminem.) Ugyanis, ha látta volna, hogy a SlimShady énjét veszik inkább, mint ezt a felvett, erőltetett, őszinteség nélküli szart, akkor most nem így állnának hozzá az emberek általában. Sőt, valszeg ezen a fórumon is kevesebb "kritikát" (vö. fikát) kapna, de végulis ki a faszt érdekel, hogy "mi lett volna, ha...", nem igaz?


ZSEBIBABA (meg Tündy, meg mittomén, még kik)! Vegyétek meg valahonnan Eminem régebbi albumait! Mondjuk nem hiszem, hogy az Infinte - re valahol rábukkantok (ha mégis, akkor szoljatok nekem is), de mondjuk a SlimShady LP-t meg az EP- t is meg lehet még itt-ott találni. Hallgasd azt, ne ezt a szart, ami most van! Eminem NEM pacifista, attol fuggetlenul, hogy minek adja el épp most magát. Le is tudom szarni! Eminemnek nagyon OK szovegei voltak, a zene is baro volt. Nem tudom, hogy miért váltott stilust, biztos megérte gazdasagilag. (pedig nem hiszem, hogy szuksege lett volna erre a lepesre) Mindenesetre biztos Kerry lefizette, tobb felnott is megszerette, PEDIG EZ NEM Ő!!!
Mindegy, leszarom, hogy a 10-11 éves "Eminemesek" mennyire fognak most velem egyet érteni, én imádom az IGAZI SlimShadyt. Ami most van, az nem Eminem, hanem egy átlagos amerikai sztárgyár melléktermék (vö. hulladék). Hallgassátok az igazit!
no peace

pylu e-mail | 2005-01-06 21:51:03 | 19.
Miujság ribizli!!!? Nemteccik a topic? AKKOR MI A FASZNAAK JÖSSZ IDE BAZZEG!!!!!!!!!!

Előzmény: Norka* (5.)
Kovda e-mail | 2004-12-12 17:11:31 | 18.
látom itt is sok a kreatív tizenéves:-))))))

fiatalság forever!

hehehehehehehhehehe (nevetséges)

Kovda

"But right about now, I use my authority
Cause I'm like the Wizard and you look lost like Dorothy"

Milky e-mail | 2004-12-10 22:52:35 | 17.
Látom el vagy ....fizetnek is érte?? Mert látom nincs jobb dolgod...! Gondolom, hogy élvezed is ...! Az már naon durva amit te csinálsz...!De tudod mit erre már nem szólok semmit...!
És EMINEM FOREVER!!!!!....mondhatsz akármit le vagy szarvaaa!!!!!!!!
Na csáá!


Előzmény: MsMixmastermike (16.)
MsMixmastermike e-mail | 2004-12-10 19:34:14 | 16.
dedúúúrva! ez már a hetvenötödik eminem topic! Ide is beírok!
EMINEM EGY SZAR ÁÁÁÁÁÁÁÁÁRULÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!


wwwwwwwwwwwwwwwwááááááááááááááááááááááááááááá


Coolmander e-mail | 2004-12-10 15:08:53 | 15.
hát igen sztár..és nem előadó...számára a rap csak biznissz...de nektek aztán magyarázhatja az ember..majd eccer ehhez is felnőttök...
The Funky Child e-mail | 2004-12-10 00:48:17 | 14.
Ki az az eminem?:)
Milky e-mail | 2004-09-25 20:26:07 | 13.
FIgyelj nemtom te mit keresel egyáltalán ezen a lapon ha csak fikázni tudod EMINEMET!!!!! És tudod ki a buzi te!!! Mert ilyen köcsög vagy hogy EM-et fikázod!!! EMINEM A VILÁG LEGJOBB RAP SZTÁRJA ÉS AKI CSAK FIKÁZNI TUDJA JOBB HA ELHÚZ A JÓ BÜDÖS PICSÁBA!!!! NA ennyi!!

Előzmény: Raulis (11.)
tündye e-mail | 2004-05-30 20:35:20 | 12.
hé ember! nyugika evvel most jobb hogy lehordtad a sárga földig?!
hozzáteszem hogy már rég leszokott a kábitószerről!
kiváncsi vagyok hogy te mit hallgacc! de izlések és pofonok ...

slim 4ever!

Raulis e-mail | 2004-04-22 18:38:30 | 11.
Menjen Eminem és a kábszeres barátai a halál...faszára,rohadt kisfaszu hidrogénezett hajú proli buzi állat.Nekem nem mondja senki, hogy Eminem így meg úgy édes, én nem látok benne semmi édeset, csak egy kábszeres tehetségtelen csövit.
eminemkiki e-mail | 2004-04-21 17:42:05 | 10.
Key02 téged meg ki kérdezett, nem is ismersz nekem te ne ugassál.

Előzmény: key02 (9.)
key02 e-mail | 2004-04-21 16:34:44 | 9.
2 hülye picsa: zsibibab + kikiriki
eminemkiki e-mail | 2004-04-20 17:28:42 | 8.
Ahhhh,kissé tényleg durva a drágaságom kifejezés, de nem kell basztatni zsebibabát ezért.
Többek közt én is imádom Em-et,de nem szabad túlságosan szeretni, mert Em szarik rá magasról, sajnos!

eminemkiki e-mail | 2004-04-20 17:27:26 | 7.
Ahhhh,kissé tényleg durva a drágaságom kifejezés, de nem kell basztatni zsebibabát ezért.
Többek közt én is imádom Em-et,de nem szabad túlságosan szeretni, mert Em szarik rá magasról, sajnos!

casreb e-mail | 2004-03-07 17:41:45 | 6.
zavar?!

Előzmény: Norka* (5.)
Norka* e-mail | 2004-03-02 22:31:38 | 5.
M I A J Ó B Ü D Ö S G E C I É R T K E L L E T T M É G E G Y I L Y E N T É M A ? ? ? ? ? MM II ÉÉ RR TT ?!? ?!? ?!?
De tényleg!(?) NORMÁLISAK VAGYTOK???
Komolyan higgadtság! Az kéne hozzátok valóban!

Fura e-mail | 2004-03-02 16:48:37 | 4.
Én Eminem zenéjét szeretem, de azért ez már beteges, amit te írtál.

Előzmény: zsebibaba (1.)
ashanti e-mail | 2004-03-02 16:42:38 | 3.
J-é-z-u-s-o-m!!!!
Eminem forever????
Miért meghalt??
Na bazdmeg én többet ebbe fórumba nem írok!
Bitch!


Előzmény: zsebibaba (1.)
Laczka e-mail | 2004-03-02 12:36:55 | 2.
Ezt nem hiszem el!
Higgadtság!
Higgadtság!

zsebibaba e-mail | 2004-03-02 08:14:49 | 1.
hello, minden EM rajongónak! Igaz milyen édes az én drágaságom! És még a zenéje is jó...

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.