Click to Visit
Hip-Hop - Afu-Ra
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2019-03-16 21:25:57 | 38.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

DefJam e-mail | 2007-03-10 20:17:46 | 37.
Afu-Ra-nak ez a 2 legnagyobb száma sztem!

1. Defeat
2. God of Rap (NBA Live soundtrack)

johny83 e-mail | 2006-07-17 21:19:56 | 36.
Hi alle!

Chocolate Boy Afu-Ra nagyon ott volt kurva nagy bulit csinált! :) sajnálhatod hogy kihagytad, ha jólemlékszem igencsak 2 órás műsort nyomott, de nemnagyon emlékszem mennyi idő volt eléggé bevoltam már baszva :)
De megerősíthetem neked B-song fesztivál fénypontja volt!!!

bye

Chocolate Boy e-mail | 2006-07-16 12:11:20 | 35.
Yo Wass Up!

Ha volt vki Gyomán az Afu-Rán irjon már vmit:) hogy milyen volt, mert én sajna nemtudtam elmenni 1ik hawerom Esküvőjén+Lagziján voltam aznap éjjel.

De ha lehet kicsit bővebben, ne csak annyit hogy Yo volt, + Kurva yo volt, vagy így h Fasza Volt:)
Szóval kicsit bővebben.

Peace!

Cs.Kate e-mail | 2006-06-26 18:09:47 | 34.
Szia!

Felvettelek MSN re, és küldtem e mailt! :)
Üdv!
Kate


Előzmény: kakso (33.)
kakso e-mail | 2006-06-26 17:21:44 | 33.
VKI ELTUDNÁ KÜLDEN A BODY OF THE LIFE FORCE ALBUMOT MSN EN? MEGHÁLÁLNÁM VMI ALBUMMAL
shaolin e-mail | 2006-03-18 08:23:07 | 32.
visszatérve a koncertre (hozzátesszük én nem voltam sajna): attól h megkérdezi dre, wu, vagy premier...azt mondod premier-t kell beböfögni?? nah!!!nem azt vitatom ízlések és pofonok..de az nem egyértelmű h premier! jó dre az populáris (mostanság, régen jobb volt) de azért maradjunk abba h RZA-t és Premiert lehetetlen összehasonlítani, két hatalmas producer!személy szerint szerintem RZA dolgai minőségibbek! de mondom személy szerint, amúgy afu-tól is faszság volt ilyet kérdezni..

Előzmény: szaszapi (23.)
Slimm Bushee e-mail | 2005-08-20 09:35:15 | 31.
Hát ja sztem is yo a Body of the Life Force, de személyszerint ennyi. Az újakon is van egy-két ütős zene (pl.: a Mastás track), de sztem kifújt. Egyéni vélemény de a Perverted Monks projekt süllyedés Afu zenéjéhez képest..
Dead-End e-mail | 2005-08-15 12:24:54 | 30.
A Body of the Life Force nagyon királyság!!!
gonzales7 e-mail | 2004-10-13 17:16:11 | 29.
Afu-Ra=Hip-Hop!;)
Coolmander e-mail | 2004-10-11 19:08:44 | 28.
Afu-Rát is szeressem...when i say afu you say ra...
thamole e-mail | 2004-03-17 14:01:16 | 27.
yo That's TRUE..............
by Thamole
peace szaszapi


Előzmény: szaszapi (26.)
szaszapi e-mail | 2004-03-17 06:57:04 | 26.
Thamole!Figyi szerintem is jó volt egy koncert!De ha valakinek kedvence Afu-ra és várja a találkozást mint állat és ott nyújtod a kzedet és az a fasz nem reagál semit,akkor neked ebből mi jön le?Mert nekem ez hogy ezt a fasszopót szeretem és hallgatom?Most nem magamról beszélek,mert nekem nem a kedvencem,de azért meghallgatom.na csak ennyi
thamole e-mail | 2004-03-16 14:57:35 | 25.
bocs a március végi albumott ugy értettem hogy 2005 febrár- márciussal valamikor.............tehát 2005 2005..............sajna addig várni kell még egy "kicsit"...........de azért legalább jön.......yeeeeeeeee...........és télleg még egyszer elnézést " a március végi " beirasom miatt.............kicsitt eltévedtem.................peace by Thamole

Előzmény: thamole (24.)
thamole e-mail | 2004-03-16 14:44:09 | 24.
hat utalok vitatkozni de.................azt hiszem az egyáltalán nem helytálló h Afu szart a rajongokra............basszus amikor lement a színpadról én kb. utanána 3/4 órat vártam míg ujra kijött és amikor megláttam ránéztem és kértem adjon 1 autogramot , ő azt mondta h ( Follow ME)azaz kövessem mert ugyanis lement a tömegbe 2-3 kis "bárpulthoz" ............na és akkor én végig a háta mögött voltam és utana adott nekem 2db autogrammot + mondtam neki h hadd fotozzam le vele szerény személyemet ...........belőttem a digitálist odaadtam egy arcnak és Afu egyből mellém ált és már készülhetett is a foto ............el is készült tök yooool sikerült.........na és utana is mellette voltam még egy jo darabig és ugy láttam aki ott volt mindenkinek adott autogramott és a pacsik sem maradtak el...........yo yo most mondhatjátok h pár ember felé lehet h nem fordult oda........biztos szar érzés lehet , de sztem elég sok emberrel ált le autogramot osztani+ fotozkodni..............figyu más sztár még le se jön a közönséghez és nem szoktak ilyen közvetlennek lenni az emberekkel..................tavaly is azt mondta RZA h fáradt és azonnal elszelelt.............és közbe csak miatta utaztam 300 Km-t + fizettem annyit amennyit a belépőért...........és ő tőle még egy autogramot sem kaptam nemhogy közös foto + pár mondat beszélgetés.............viszont Masta Killa + Bereta Nine (9) adott autgramott ott + lett velük közös fotom is.............és attol h nem adott RZA attol még nem szidom.......ugyanugy tisztelem mint azelőtt...............amugy pár ismerösömmel akikkel mentem abban majdnem mindannyian etgyetértünk h ez jobban sikerült mint a RZA koncert ..............pedig ai is fergeteges volt .........nem is kicsitt.............de ez az Afu Ra valami észveszejtő ahogy átérezte ezt az egészett ...........mármint magát a hip hop-ot ...................... a közönség......... sztem az is yoo volt de arról már nem ő tehet h sok ember nem tud még annyira angolul............de aki értette ugy is vágta miket mondott.............pl hogy: március végén jön az új albuma..............yeeeeeeeeeeeeeeeee
peace mindenkinek aki ott volt .......annak is aki nem de legközelebb ők is jöjjenek ha tehetik.................ccsáááááááá


Előzmény: szaszapi (23.)
szaszapi e-mail | 2004-03-16 08:28:26 | 23.
Na persze a közönség balfaszságáról jobb ha nem szólok.Mint Baggee is írta az elöbb.Nem csodálom hogy Afu 42 perc koncert után kiment a gecibe.A sok fasz összevissza ordibált be sületlenségeket.Afu meg csak nézett.Mi van veletek bazz,jó helyre jöttem én?Mindenki hujjogott meg vijjogott meg hiphop meg ilyeneket nyögtetek be.Volt egy olyan is hogy megkérdezte már csak azért is mert látta hogy sötét mindenki hogy hol van a koncert helyszíne?A válasz hogy Budapesten,erre a sok kis dezsőke:Hiphop meg kúúvaanyja tudja válaszok.A másik meg amikor kérdezte premiert meg dre-t meg a wu-tang-et.Ott egyértelműen premiert kellett volna beböfögni,erre m9ndenki örül a populárisnak dre-nek meg a wu-tang-nek mert azt ismerik.Most én nem osztom őket mert van egy két kedvenc számom tőlük.Na de most nem is erről van itt szó.úgyhogy vonjátok le a következtetéseket és mindenki saját maga eldönti a dolgokat.de akinek van szeme és füle az tudja ezeket a dolgokat bizonyítani.pá
Bagee e-mail | 2004-03-16 06:09:00 | 22.
Szerintetek Afu mit gondolt az után, amikor is a közönség nem értette meg, amit kérdezett. pontosabban (gondolom mindenki emléxik):
-Ki szereti a hiphop-ot - kérdi Afu
Erre a közönség ujjongott, aztán kérdi Afu:
-Ki szereti a RNB-t
A közönség nagyja megint éjenzett, pedig minek
-Ki szereti a German Bass-t
Már megint szinte mindenki éjenzett.
Aztán megkérdezte Afu, hogy ki szereti a technot,
erre mindenki:
- fúj - ami persze nem baj, de szerintetek mit
kaphatott erre az egész dologra. Azt hitte, hogy
Mo.-n ilyen szar emberek vannak, ilyen divatok, meg ilyesmi. Ezután én megértem, hogy nem vállalt ilyen alap dolgokat.

Bill e-mail | 2004-03-15 22:29:31 | 21.
Nem volt nagy durranás...Semmi különönleges..

Előzmény: preemoo (20.)
preemoo e-mail | 2004-03-15 21:09:18 | 20.
Ha ez télleg igaz hogy nem volt hajlandó kezet fogni,akkor az köcsögség a részéről.Mondjuk aznap este lehet egy csomó emberrel kezet fogott már,de akkor is,a rajongókatmeg kell becsülni és ha nyújtja a kezét egy arc,akit a büdös életbe úgyse lát többet,legalább egy pacsit adhatott volna télleg,ha ez igaz.De én elhiszem,mért ne.Mindegy akkor is fasza volt bassza meg!Valaki mondja már meg milyen volt az after!Engem frankón érdekel.Na peace.
szaszapi e-mail | 2004-03-15 11:52:25 | 19.
Hát tényleg ott volt a koncert,király volt.viszont autogrammot kurvára nem adott.Én így jártam és nem csak én.A 16 éven felüli lányokat pedig magához engedte geci.ja koncert után odament az egyik gyerek hozzá hogy kurva nagy volt meg minden kezet akart vele fogni Afu meg nem bírta kinyújtani a kezét.Hát a kurva anyját.Jólét meg minden azt el van szállva a buzi gecije.amúgy jó koncertet adott,de ezek a dolgok miatt kibaszottul csökkent a szemembe.azt megértem hogy autogrammot nem kaphat mindenki,de hogy a kezét 2 másodpercre ne tudná nyújtani azt nem.ugyhogy vagy egyet értetek velem vagy nem.pá mindekinek
Bagee e-mail | 2004-03-15 09:52:50 | 18.
Hi, még új vagyok itt, kerestem vmi letölthető élő zenét Afu-ról, mert kurvajó volt.
Szerintem eléggé befolyásolta háralévő életemet,
még most is rajta vagyok.
Akkor vette le a szemüveget, amikor meglátta, hogy szívom a blankot :)Ő is mennyire kész volt,
egyik fényképemen fel van akadva a szeme :)
Szemét jó képeket csináltam, de a fényképezkedésről én is lemaradtam, pedig az első sorban voltam.:(

Bill e-mail | 2004-03-14 22:58:52 | 17.
Az autogramm osztásról én is lemaradtam,pacsi az volt viszont.Első sorban nyomtam végig,h is lehetne ezt kibirni másutt?


preemoo e-mail | 2004-03-14 22:08:54 | 16.
Frankón?Mikor volt autogram osztás?És hol?Baszdmeg én meg ilyenről lemaradok.Na nem baj,a lényegen ott voltam és még egy kézfogás(vagy inkább pacsi)is belefért.Amúgy még nekem is a koncert jár az agyamban,hogy mekkora frankó volt.Sokkal faszább volt mint a Cali Agents(vagyis Planet Asia).Amúgy az after milyen volt?Én maradtam volna,csak sajna másokhoz voltam kénytelen alkalmaszkodni.Ja,halottam ilyesfélét hogy a phat jóvoltából lesz Das EFX is.Ha ez igaz,akkor ott is nagyot zúzunk majd.Nem tudom észrevettétek e,de a hátsó brigádok csak álltak és lestek ki a fejükből,haveromnak meg valami köcsög beszólt,hogy ne ugráljon.Koncrt közbe,vágod?Az ilyenek mi a fasznak jönnek el?Menjenek inkább majkára vagy a faszom tudja.Nem?Köcsögök.Na mindegy leszartam őket,hiszen tőlem kb.1,5 méterre AFU-RA tolta neki,úgyhogy bekaphatták a faszomat.Monbdjuk ugrálni én se tudtam mert a színpad lépcsőjén álltam és onnan veszélyes lett volna borulni :)De azért a kezem fönn volt.Dehát haverom meg öcsém lent volt a színpadnál és ott beszólnak hogy ne ugráljon?Na mindegy azért ezt is meg kellet hogy említsem,mint 99% pozítív mellett 1% negatívat.Na mentem,aki volt koncerten feltétlen írjon be ide ha teheti.Thanx!!

Előzmény: thamole (15.)
thamole e-mail | 2004-03-14 19:58:14 | 15.
halljátok én még most is a hatása alatt vagyok az Afu -Ra koncertnek..........nálam van egy 100 as skála és ő most nálam 150(!!!!!!) pontot ért el!!!!!!!!!!
isszonyat yo volt...........tudjatok amikor ott voltam éreztem h közvetít felém(felénk) valami olyat amit sztem csak igen kevés rapper tud átadni a színpadról a nézők felé .....a szeretette a hip hop felé / az emberek felé és persze a "pálya" társai felé( Premier,Dre, ODB,RZA, .....Majestic))) na ugyhogy nekem ez egy igen meghatározó élmény volt ......mármint hogy ott lehettem és egy ilyen tehetséges rappert közelebröl is láttam...........és annak is örültem h én voltam az elsö akinek adott autogramot + le lettem vele együtt fotozva szintén elsőnek...........THX Afu Ra........ő egy télleg igazán közvetlen sztárallürök nélküli real rapper.........egyenesen New York-ból!!!!!
amugy akikkel voltam (2 barátom) nekik is igen meghatározó volt ez a koncert.......nagyon megérte utazni 300 Km érte..........tehát respect Afu-Ra köszönjük h itt voltál Budapesten!!!!!!!!!!!!!!!
by Thamole

preemoo e-mail | 2004-03-14 15:52:48 | 14.
Mondjuk mikor a Hip-Hop után lerohant a színpadról se szó se beszéd,azt nem vágtam hogy mért.De a lényeg hogy visszajött.Lehet hugyoznia kellett :)
Bill e-mail | 2004-03-14 14:38:32 | 13.
Igen,igen a Shimmy Shimmy Ya tényleg ott volt!Meg a Das Efx is...
preemoo e-mail | 2004-03-14 14:16:43 | 12.
Kibaszott nagy volt!!Ez az Afu egy állat!Az egész koncert kurva jó volt,a legjobb rész szerintem az equality volt,ami meglepett az az ODB-Shimmy shimmy ya volt az elején,de pozitív értelemben ért a meglepetés természetesen.Aki nem volt ott az sajnálhatja.
Bill e-mail | 2004-03-14 11:22:45 | 11.
Oriási élmény volt az Afu koncert...Aki nem volt ott sajnálhatja..A HipHop-ra akkorát tomboltunk ..
Bill e-mail | 2004-03-13 17:02:05 | 10.
Ma SHOW,aki tud az jöjjön.Már nagyon várom..
preemoo e-mail | 2004-03-13 12:05:33 | 9.
Gyerekek ma nagy zúzás lesz!Microphone check one two...
Kelta e-mail | 2004-03-13 11:49:27 | 8.
Jó szórakozást mindenkinek, aki megy a koncertre, és sajna nem tudok menni, mert meccsem van. Pedig a Connectionz az előzenekar, ők az egyik kedvenceim Mo.-n. Nyáron zúzok az összes bulira, ami lesz, mégegyszer jó szórakozást. Császtok
thamole e-mail | 2004-03-09 10:25:15 | 7.
én is nagy szerencsémre még mult héten sikerült bszereznem...........hat azérz kicsit nehéz volt mivel én Hódmezővásárhelyi vagyok(240 Km) de pont kapora jött h mentünk a sulival a Monet kiálitásra.....basszus én azt hittem h nagyobb bolt --------de viszont ami belül volt az maga a hip hop lemezek mekkája!!!!!!!!! nah a lényeg h megvannnnnnnnnnnn a jegy.........csá mindenkinek és aki csak teheti feltétlen jöjjön hiszen ez egy ULTRA DURVA HIP HOP BULI LESZ!!!!!!!!!!

Előzmény: preemoo (5.)
Venom e-mail | 2004-03-08 16:47:33 | 6.
Hi!

Nekem minden idők kedvenc albuma a The Body Of The Life Force! Az a lemez zseniális. Nem lehet yobbat csinálni és kész!!!! A koncertre kindenki jöjjön, mert nagyon komoly lesz!

Az alábbi címen találtok egy cikket magyarul Afu karrierjéről. (Még akkor készült, amikor a második album megjelent, de azért érdemes elolvasni.):
http://www.alisca.hu/aluljaro/

(kattintsatok a cikkek menüpontra!)

PEACE!

preemoo e-mail | 2004-03-08 13:54:00 | 5.
2004 Március 14.Szombat.Jegyek helyszínen 4000,elővétel 3000.Elővétel csak a 12inch lemezboltban:Bp. Somogyi Béla u.16(Blaha Lujza tér)Én már megvettem :)Peace
thaNotic e-mail | 2004-03-08 11:33:12 | 4.
Nana, ebből kimradtam. Mikor és hol lesz Afu-Ra? És hol lehet jegyet venni és mennyiért? Plíz answer, mert baromira látni akarom.
preemoo e-mail | 2004-03-02 19:36:25 | 3.
A Jerun sajna nem voltam,mert Pécsen volt bassza meg.De van róla videóm és a láttottak alapján biztos fasza volt.Fáj is a szívem.De Afu-Ra-t kurva élet hogy nem hagyom ki!Afu fanatikusok írjatok please!!
thamole e-mail | 2004-03-02 15:36:51 | 2.
hat én nagyon birom az már szent 2000 óta követem akarrierjét hiszen ekkor jött ki debütáló albuma a Body of the life force ...........télleg szívből mondom nagyon yo lett...........hat a folytatás se lett semmi a Life force radio.......kevencek: Equality, Hip-Hop, Warfare, nah szinte az összes zenéje amit Premier csinált neki.......!!!!!!!! hat az h 1 hónapon belül két Dj.Premier éltal fefedezett ember is fellép(et) Magyarországon az nem semmi .........a Jeru The Damaja koncert kurva yo volt sztem ez is tutti yo lesz..............az már biztos!!!!!!!
nah akkor "microphone check one,two ...yo it is Afu"


Előzmény: preemoo (1.)
preemoo e-mail | 2004-03-02 13:03:20 | 1.
Afu-Ra Pesten!Baszdki!Jó lesz nagyon.Kinek mi a véleménye?Bírjátok vagy nem?Bár aki ismeri az tuti bírjaKedvenc Afu-Ra track?Nekem a Mic stence(Premier nagyon állat alapjával,szerintem ez a legjobb amit Afu-nak csinált) és a Dangerous Language(Afu-Ra és RZA duettje beszarás,és hozzá True Master alapja...kész)De ott van még a Warfare(feat.MOP),Defeat,Blvd(feat.Guru)stb...De az összes zenéje nagyon jó.Örülnék egy új Afu-Ra albumnak.Na mindegy aki bírja Afu-t az írjon.Peace.

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.