Click to Visit
Hip-Hop - Miért baj hogy a rap divat?
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2018-08-03 17:57:38 | 39.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

JUNIOR KIRÁLY e-mail | 2007-09-28 11:08:56 | 38.
MI VAN BUZIK???????

L.L. JUNIOR A LEGESLEGNAGYOBB ISTENKIRÁLY AZ UNIVERZUMBAN ÉS MÉG AZON IS TÚL!!!!!!!!!

TI MEG BAKAPHATJÁTOK A HARAGOS LÓ FASZÁT KIS SZARCSIMBÓKOK!!!!

L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

S.W.D.l e-mail | 2005-02-19 12:47:42 | 37.
Hat szerintem mit mondjak erre a temara a rap szakma kessobb lessz annnyira divat mind a manele de most meg a kezdet szelen all szerintem csak annyi kell hogy minnel tobb Mc legyen erdelyben aki neki kezd repelni persze ha ert hozza mert az ilyen LL.Junior csicska fajta szamokbol nem nagyon lessz az Underground divat hanem csak a megvasarolt playback zene meg mondjuk annak se lehet nevezni.UGY HOGY VARNI KELL A DIVATAL
Diesel e-mail | 2005-01-17 08:38:18 | 36.
Nem hiszem, hogy égetném magam, de ha mégis, akkor legyen. Vállalom a véleményem. Csak nemtom, ki előtt égés ez...
Te előtted. Pfff....
Túl sokra tartod magad. Énszerintem meg ezzel te vagy égő. De erősen.

Te büdös sárgalábú vérfertőzött fasszopó, te meg egyszerűen nyejjé szeget...

Skyline-girl e-mail | 2005-01-14 18:41:08 | 35.
Hogy tudtok ennyit vitázni hülyeségeken?
Lehet, hogy sokan nem is ismeritek egymást és mégis itt szivatjátok egymást!

Sárgalábu e-mail | 2005-01-13 17:07:56 | 34.
milyen okos vagy te kis fasz sobdle majká!

Előzmény: Diesel (20.)
Real Mc e-mail | 2005-01-11 18:55:27 | 33.
1000 bocs mindenkinek, nemm direkt írtam be ennyiszer... csak a suliban csináltam, és ott qrva lassú a net
pylu e-mail | 2005-01-06 12:38:07 | 32.
Kisfiam! Hát mikor hagyod abba saját magad égetését!?

Előzmény: Diesel (20.)
Real Mc e-mail | 2005-01-05 14:00:47 | 31.
Szerintem meg ne fikázzuk 1mást, úgysincs semmi értelme. Én nem vagyok képmutató, tudom ki vagyok, merre tartok, és arra is haladok. Nem szívesen fikázok senkit, de így neten keresztül meg főleg nincs értelme. Mert nem is ismersz, és én sem ismerlek. Sszal ha már PEACE, akkor az legyen is az...
PEACE


Előzmény: Ripy (27.)
Real Mc e-mail | 2005-01-05 14:00:47 | 31.
Szerintem meg ne fikázzuk 1mást, úgysincs semmi értelme. Én nem vagyok képmutató, tudom ki vagyok, merre tartok, és arra is haladok. Nem szívesen fikázok senkit, de így neten keresztül meg főleg nincs értelme. Mert nem is ismersz, és én sem ismerlek. Sszal ha már PEACE, akkor az legyen is az...
PEACE


Előzmény: Ripy (27.)
Real Mc e-mail | 2005-01-05 14:00:46 | 31.
Szerintem meg ne fikázzuk 1mást, úgysincs semmi értelme. Én nem vagyok képmutató, tudom ki vagyok, merre tartok, és arra is haladok. Nem szívesen fikázok senkit, de így neten keresztül meg főleg nincs értelme. Mert nem is ismersz, és én sem ismerlek. Sszal ha már PEACE, akkor az legyen is az...
PEACE


Előzmény: Ripy (27.)
Real Mc e-mail | 2005-01-05 14:00:42 | 30.
Szerintem meg ne fikázzuk 1mást, úgysincs semmi értelme. Én nem vagyok képmutató, tudom ki vagyok, merre tartok, és arra is haladok. Nem szívesen fikázok senkit, de így neten keresztül meg főleg nincs értelme. Mert nem is ismersz, és én sem ismerlek. Sszal ha már PEACE, akkor az legyen is az...
PEACE


Előzmény: Ripy (27.)
Real Mc e-mail | 2005-01-05 13:59:07 | 29.
Szerintem meg ne fikázzuk 1mást, úgysincs semmi értelme. Én nem vagyok képmutató, tudom ki vagyok, merre tartok, és arra is haladok. Nem szívesen fikázok senkit, de így neten keresztül meg főleg nincs értelme. Mert nem is ismersz, és én sem ismerlek. Sszal ha már PEACE, akkor az legyen is az...
PEACE


Előzmény: Ripy (27.)
Ripy e-mail | 2005-01-04 07:14:46 | 28.
A Hip Hop egy földalatti atomszféra soha sem lesz divat mert a legjobb előadókat Magyarországon nem fogják leadni

Előzmény: dr.dre (16.)
Ripy e-mail | 2005-01-04 07:12:31 | 27.
Szerintem te egy szar képmutató barom vagy

Előzmény: Real Mc (24.)
G-tard e-mail | 2005-01-03 16:54:56 | 26.
Most néztem a "20 years on mtv" c. műsort, biztos sokan ismeritek. kb arról szól, hogy végigmennek 1-1 év legnagyobb slágerein. Nagyon megdöbbentem, mert kb. 2004-1995-ig csak rap klippeket mutogattak, utána meg szinte csak rockot 1995-től egészen a nyolcvanas évekig.

Ez sztem igazolja azt, amit többen is elmondtatok.Régen a rap a szókimondásról szólt, politikai tartalma volt, befolyásolt, véleményt formált, stb. persze h a média is óvatos volt vele.
Akik erre rájöttek, elkezdtek könnyebben emészthető számokat "gyártani", az mtv meg tett róla, h mindenkihez eljusson, ráharapott és felfuttatta. Ezért lett a rap divat, ezért hallgatják olyanok is, akik mondjuk nem is értik a(nem létező?) mondanivalót.
Remélem értitek h mire akarok kilyukadni...

Ettől függetlenül bevallom, hallgatok mainstream rappet (is), mert igenis van köztük jó, "csak tudni kell szelektálni" (ezt nem tudom melyikőtük mondta)

Bosco e-mail | 2005-01-02 18:07:01 | 25.
Tehát akkor igazi rap csak undergroundban létezik?ne már..
magyarul bármi,ami ismertté,ismertebbé tehet 1 rappert v 1 csapatot,csak elősegíti h ezek az előadók divatossá váljanak??ezt érthetjük akár 1 tehetségkutatóra v bármire.mert ezeknek ugye az a célja h teret adjanak az undergroundosoknak.de ezek szerint ezzel csak fogyasztják a hiteles előadók listáját,mert ha még pár klippet is leforgatnak velük,akkor máris veszítettek az értékükből,mert már nyomják a tv-ben.
nem Eminemre kell gondolni,Snoopra,a Cypressre Sub Bassra is azt mondják már h divat és szar lett.okés mondjuk Snoop télleg az de.. érted mit akarok.
ha 1 előadó +jelenik a médiában,1idő után mind1 lesz h a szövegei,a zenéje ugyanolyan tartalmasak,divatnak fogják tartani.
"a cél az h a hip hop kultúrát azok irányítsák akik művelik"-hogyan?akik irányítanak azokat lenézik,amit igazinak neveznek az + jelentéktelenül kis réteg ahhoz h irányítani kelljen


Előzmény: Real Mc (23.)
Real Mc e-mail | 2004-12-28 20:41:09 | 24.
"Én, mint rapszövegíró és zeneszerző..."
Én is írok szövegeket kb 3 éve, meg zenét is de azt csak 1 éve. Először még hiphop e-jay-jal hülyültem, de azzal nem lehet normális zenét csinálni. Most reasonnal próbálkozok, de mégcsak "szoba mc" vagyok. Majd ha fel tudok mutatni valami olyat, akkor majd felteszem a rapnetre. Na akkor sok sikert neked, meg peace mindenkinek!
Ja, és rendeljétek meg az Old School Hip Hop CD-ROM-ot(700ft + postakölt.), mert nagyon jó!(www.rapnet.hu , shop, és ott megtaláljátok! Meg a Ganóczi Gábor: RAP című könyve(1000ft + postakölt.) is jó. Támogassátok a kultúrát:) Béke


Előzmény: pylu (21.)
Real Mc e-mail | 2004-12-28 20:31:05 | 23.
Sztem meg aki RAP-et hallgat, és el is jut az agyáig a mondanivaló, az már nem lehet annyira bunkó. Mert a rap a jóra tanít. TANÍT! Semmi baj nincs azzal ha valaki ki a kar törni az undergrounból, csak az hogy akinek sikerül feljutni, az már nem RAPet játszik, hanem valami rapre keresztelt szórakoztató ipari popposított szemetet. Amit be mer vállalni ugyebár a média. Tisztelet a kivételnek... Mert ebben igazad van: "nem kell minden ismert rappert elítélni,csak tudni kell szelektálni" A szórakoztató ipar csalóival meg az a gáz, hogy átverik a tudatlan tömeget. (Amnesty Internationalnak van egy felmérése, ami szerint az emberiség 3 részre osztható: 10% aki kizsákmányolja a 80% tudatlan tömeget, meg van 5%, akiknek az a dolguk, hogy harcoljanak a 10% ellen.
"A szórakoztató ipar csalói ott vannak mindenütt. Megsértik az előadók szabadságát, csak a kiadók érdekeit szolgálják, emiatt sokszor üres tartalommal töltik meg a fejeket és a frekvenciákat. A cél az, hogy a Hip-Hop kultúrát azok irányítsák, akik művelik. Inkább, minthogy mások irányítsanak minket. Ha nem a magad ura vagy, akkor valakinek a tulajdona vagy. "
Tom D (rapnet.hu)
lehet ezen gondokodni...


Előzmény: Bosco (22.)
Bosco e-mail | 2004-12-28 17:50:17 | 22.
sztem nagyon sok hülye van azok között,akik rappet hallgatnak,mert ha párszor +látnak 1 klippet bármelyik adón + ha utána még a rádiókban is +hallják,rögtön fikázni kezdik h ja ez már biztos csak a lóvéért csinálja,biztos ismertebb akar lenni.és az mért baj?mért baj ha mások is +ismerik a rappet?mért kell h örökre 1 ismeretlen rétegzene maradjon?mért gáz h pár rapper csinál néha populárisabb számokat is,amire esetleg felfigyelhetnek olyanok is,akik eddig nem hallgattak rappet?mivan ha ennek hatására fognak érdeklődni ez iránt a zene iránt,és lassan más előadókat is +ismernek,olyan számokat,amit már "igazi rappnek"neveznek?ami "szókimondó és kritikus".nem kell minden ismert rappert elítélni,csak tudni kell szelektálni
pylu e-mail | 2004-12-22 15:43:07 | 21.
Na igen! Én, mint rapszövegíró és zeneszerző elítélem az olyan rappereket akik mással bunkók! Én sem vagyok egy mákos tészta, de aki nem ad okot azt nem bántom, kisebbek esetén, ha meg is érdemelné sem bántom, mert a kisebbeket álltalába védem. Jó... van köztük télleg néhány olyan, hogy inkább kinyírnám magam. A lógó öltözködés nekem teccik, én is így öltözködök, csak sajna a sok fasz miatt elítélik a rappereket.

Előzmény: Kelta (6.)
Diesel e-mail | 2004-12-22 06:48:33 | 20.
" Az igazi rap szókimondó és kritikus, ennek hatására elkezdenek gndolkodni az emberek. Ezért nem vállalja be a média, és előszeretettel mutatja be Eminemet, Majkát stb. mint rap. "

Asszem ennél jobban és egyszerűbben nem is lehetett vón megfogalmazni. Jól mondod, srác.

Csíkosnak annyit, hogy (saját bevallásuk szerint) Ganxsta inkább rockot hallgat, majka az aktuális menő rap számokat, és poppot, dópmen pedig (ahogy ő mondta) univerzális (bár sz.tem nem a legmegfelelőbb szó erre), tehát mindenfélét.
Eminemet nemtom, vele még nem beszéltem.

Ezzel csak annyit, hogy sz.tem a rap elsősorban szókimondó és kritikus, és csak utána van olyan ága, ami szórakoztató jellegű.

Nemtom értelmesen írtam-e le.

Na Hella !

Csíkos e-mail | 2004-12-21 20:07:53 | 19.
"Az igazi rap szókimondó és kritikus" Ez végre egy szép gondolat!
Annyi csecsszopó kis buzi van aki azt hiszi h már nagy rapper mert azt hallgat! Énis ilyen "vót valamikor" nah szóval ez egy életstílus, amit érezned, élned és művelned KELL!
Amúgy ez a real dolog végülis mi????
Mert most fikázhatjuk Em-et,Ganxsta-t, Majka, Dope....
De végülis őkis ezt hallgatták, hallgatják, és MŰVELIK is, lehet h van köztük tényleg olyan divatgenyó, aki csak a pénzért csinálja, DE nem úgy értem h Ganxsta kimondta h csak a pénz, mert ősem úgy gondolta, h akkor 1 búza csapatot kéne akítania h pénze legyen akkor azt tenné(Mohaman :D)!

Most hallgattam vmi nemtom h mixtape v mi lesz, de ODB - Osirus nemis rossz!

Wu-Tang Clan 4eva!
OTS 4 Life!
Peace

Real Mc e-mail | 2004-12-21 19:31:29 | 18.
Ezzel a divattal csak az a gáz, hogy a RAP egy életstílus... Ezzel nem lehet divatozni! Páran írták hogy a RAP A SZÍVBEN ÉL! teljesen igazatok van! Aki azér' hallgatja a RAPet mert menő/divat, az nem fogja fel, hogy miről szól ez az egész. Én amikor még nem hallgattam rapet, akkor azt se tudtam ki vagyok, és mit keresek itt. A RAP aztán felnyitotta a szememet, és elkeztem gondolkodni. Főleg a hazai underground hatására... Az igazi rap szókimondó és kritikus, ennek hatására elkezdenek gndolkodni az emberek. Ezért nem vállalja be a média, és előszeretettel mutatja be Eminemet, Majkát stb. mint rap.
www.rapnet.hu
www.hiphop.hu
www.pluside.hu

Béke mindenkinek!!!

thamole e-mail | 2004-12-14 14:37:08 | 17.
i think is true

Előzmény: ORIGOrap (14.)
dr.dre e-mail | 2004-12-08 18:50:06 | 16.
Kovdát te nem kritizálod! Érted!
MI A FASZNAK A KÉRDÉS HOGY MIÉRT BAJ HOGY DIVAT KI A FASZ KÉRDEZ ILYET? MERT ÉRTELMES EMBER NEM! MIÉRT LENNE BAJ HA DIVAT LENNE A TE FEJEDET HASZNÁLNI?!
NEM IS KÉRDÉS MIÉRT IS DIVAT
MERT A RAP-et nem lehet DIVATOLNI EWGY ÉLETFORMÁT N.E.M!!!!
peace Kovda CD-t megkapod karácsonyra! :)


Előzmény: Thugzy (4.)
Skyline-girl e-mail | 2004-12-08 16:57:07 | 15.
Uristen......mi a francért anyázzátok egymást?
Mi értelme van?
Ami meg a divatot illeti, nem a divattal van a baj, hanem az, h mára már mindenböl divatot csinálnak...xerintem azért nem mindegy!!!
Én is csak rap-et hallgatok, és mégsem járok bö gatyába, deszkás cipöbe.
A rap nem a ruhában, hanem a szívben él!!!
Nekem is van egy műdeszkás o-társam, amikor rákérdeztem, h rap-er e vagy csak deszkás, azt sem tudta, h miröl beszélek.
Azt mondja, h ö a jo rapet xereti (Gangxta, Majka,stb).
Na szoval ennyit erröl, meg az öszinteségröl.

ORIGOrap e-mail | 2004-12-08 09:31:31 | 14.
Sok a köcsög!
Aki mindenböl divatot csinál,csak azért nem utálok mindenkit mer van pár jó arc köztetek,
akik mondanak valamit.

Skyline-girl e-mail | 2004-11-25 21:20:16 | 13.
Kelta: teljesen igazad van!
A RAP a szivben él.

dr.dre e-mail | 2004-03-15 18:20:41 | 12.
káposzta elmész te tudod hogy hova.
Snoop helyett ha már kijelentetted hogy fasz helyette az vagy te de még nagyobb mert eleve Dogg-ot Eminem-hez hasonlitani nem lehet kettő A KUTYA roppan yoo albumokat csinált 11 év alatt
hülye amatőr


Előzmény: káposzta (11.)
káposzta e-mail | 2004-03-15 13:22:06 | 11.
Nekem tetszik majd a szárnyaim alá veszem ha meg csaj akkor majd a faszom alá gátnak !

Előzmény: Laczka (10.)
Laczka e-mail | 2004-03-15 11:13:54 | 10.
Most ettől menő lettél.:D
Okos gyerek lehetsz.


Előzmény: Thugzy (8.)
Laczka e-mail | 2004-03-15 11:13:06 | 9.
te tudsz valamit

Előzmény: Thugzy (8.)
Thugzy e-mail | 2004-03-14 16:26:49 | 8.
Fasszopo Káposzta barom geci spermamaradvány bazd meg kurva anyádat te pöcs hülye marha állat kaki agyu fos.
káposzta e-mail | 2004-03-13 10:48:53 | 7.
Kapd be a turos faszomat te idiota !

Képoszta ujra a toppon és beugat a sok assholenak !

Te thugzy te ritka nagy ukrán fasz vagy bizttos te is Fubu gatyo stb és kiket hallgatsz bazdmeg?

Eminemet meg Snoop DOgot?

Két fasz mindkettő!

Ezt a topicot megse kellett volna nyitni eléggé elvan már kurodva a forum te mangalica !

Takarodj kinába ott hirdesd a szarságaid vagy vedd meg majd azt uj Dopeman albumot de te takarodj innen a fostos picsába te agnormális akinek nincs meg a társadalomhoz valo szuverenitása !


Előzmény: Thugzy (1.)
Kelta e-mail | 2004-03-13 10:21:06 | 6.
Ezt már kifejtettem a Divat lett a rap.. topicba, de ide is leírom: Manapság a divatrapperek azt hiszik, hogy attól, hogy laza cuccot hordanak, és csúnyán beszélnek, meg bunkók mindenkivel, attól lesznek menők. A nép azonosítja ezekkel a real rappereket, és ezért nem fogadják el az igazi ug arcokat sem. A hip-hop nem arról szól, hogy ki makkora király, hanem a szövegek mondanivalójáról, esetleg tanító jelentésükről, a rímekről, a stílusról, a jó alapokról, a scratch-ről, a breakről és a graffről. (Ha kifelejtettem volna vmit, akkor bocs)
Kovda e-mail | 2004-03-10 11:05:37 | 5.
nehezedre esne elismerni hogy hülyeséget csináltál!?

Kovda


Előzmény: Thugzy (4.)
Thugzy e-mail | 2004-03-09 19:13:01 | 4.
Menny a picsába minek jössz ide bazdmeg ha csak kritizálni tudsz? ha van már ilyen az kit érdekel??? Irjál oda ilyen baromságoket. Aki nem ir semmi értelmeset ide az inkább ne irjon senki.
dre e-mail | 2004-03-09 17:34:35 | 3.
Ugyan kedves Kovda.
Ne irj ilyen csunyakat,mert ennek a topic-nak igenis sok ertelme van:-(((
Dicsero szavakat a kisjanynak:-)
En szemely szerint gratulalok thugzynak eme fergeteges topichoz:-(((((((((((((
Csak kb 10 sorral kellett volna lejjebb neznie,es megertene mit probalunk neki elmagyarazni:-(


Előzmény: Kovda (2.)
Kovda e-mail | 2004-03-09 17:26:21 | 2.
nem vetted észre baszdmeg hogy van már ilyen topic!?
A divatot még elviselem de azt már nem baszdmeg hogy körül se nézel mielőtt csinálsz egy ilyen szart!

Kovda

Thugzy e-mail | 2004-03-09 16:25:27 | 1.
Hello. Azt szeretném tudni hogy szerintetek a divat miért rossz? Mert mindenki azt mondja hogy a rap sajnos divat lett. De mit jelent számotokrea a divat?

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.