Click to Visit
Hip-Hop - hip hop e-jay-t tu vlaki valahonan szerezni nagyon
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2018-08-14 19:38:20 | 36.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

B.maxi e-mail | 2008-11-03 20:12:50 | 35.
Hát én kezdő vagyok de letöltötem a fl a demóját már értetem de nem tom megszerezni vagy megvenni vagy semmi ilyesmit most hip hop e jay 6 al dolgozok de ez egy lószar
matthaus88 e-mail | 2008-07-07 22:40:10 | 34.
NEKED KUSS VAN!

Előzmény: JUNIOR KIRÁLY (25.)
matthaus88 e-mail | 2008-07-07 22:38:41 | 33.
Jah, és bakancsom egyedi gyártmányú, az orrának a kialakítása segítségével az acélbetét, a hátsó fogakat is könnyedén eléri;) Szal foglalj egy időpontot a fogorvosnál;)
matthaus88 e-mail | 2008-07-07 22:36:18 | 32.
stek, tod mit szopjál le! Büdös nigger. Run nigga run! Faszért kell bepofázni a rockereknek? igaz nem tartom magam rockernek, hanem hungaristának, de attól még rocker voltam, és a bakancsomat még mindig hordom, szal csak találkozzunk... És sztem van még pár ember aki így gondolkozik mint én, szal SZOPJÁ LE TE MOCSKOS BUZI!! fasszopó....

Előzmény: stek (14.)
rapember e-mail | 2008-02-26 22:43:27 | 31.
Hát a hip hop ejay kezdőknek való! demora jó!
De amik jobb progik!
FL Studio

Reason (ez nagyon komoly) nekem megvan!

De a legjobb az a szinti! Én is szintivel tolom!
11.12-én jön a szolo albumom addig is peace mindenkinek!

rapember e-mail | 2008-02-26 22:43:18 | 30.
Hát a hip hop ejay kezdőknek való! demora jó!
De amik jobb progik!
FL Studio

Reason (ez nagyon komoly) nekem megvan!

De a legjobb az a szinti! Én is szintivel tolom!
11.12-én jön a szolo albumom addig is peace mindenkinek!

Dup LOC e-mail | 2008-02-23 19:43:43 | 29.
egyébként egy hiphop e-jay-t (remélem jól írtam) küldhetnétek (duploc@gmail.hu) mert szükségem lenne 1 kicsit rá ;Đ

Előzmény: Dup LOC (28.)
Dup LOC e-mail | 2008-02-23 19:40:38 | 28.
Háát ja a jó kurva annyát írkálja be mindenhova a fasszopó LL-t!!!!Az egy kis geciláda :S

Előzmény: ArpEm (27.)
ArpEm e-mail | 2008-02-22 21:28:14 | 27.
te szarrágó kis geci!mi a fasz vagy te hallod??te okádék kis gyerek,húzzá el a tapló junior kurva anyáddal eggyütt te patkányszar.

Előzmény: JUNIOR KIRÁLY (25.)
márk12345 e-mail | 2008-02-14 22:18:42 | 26.
csátok valameikötök nemtudná nekem elküldeni a hip hop e-jay1.2.3valameiket??irjatok léccke email cimem:szilagyi.szilveszter@citromail.hu

Előzmény: Thugzy (2.)
JUNIOR KIRÁLY e-mail | 2007-12-18 09:49:33 | 25.
NA MIVAN BÜDÖS SZÁJÚ TETVEDÉKEK?????

L.L. JUNIOR A LEGESLEGNAGYOBB ISTENKIRÁLY AZ UNIVERZUMBAN ÉS MÉG AZON IS TÚL ÉS MÉG AZON IS STB...STB!!!!!!!!!

MINDENKI MÁS CSAK CSIKCSKA SZARKUPAC, TI MEG KISZOPHATJÁTOK ANYÁTOK PICSÁJÁBÓL AZ ARANYERET
ÉS AZ APÁTOKAT IS LECUMMANTHATJÁTOK!!!!!!!!!!

MEG ENGEM IS BUZIGECIK.

L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

rllo13 e-mail | 2007-10-24 18:21:25 | 24.
Hello Thugzy!

Kéne a Hip Hop eJay 4!!! Nagyon sürgősen!!!
msn: bokoroland@hotmail.com
e-mail: raczrolande@vipmail.hu


Előzmény: Thugzy (2.)
Alcatraz e-mail | 2006-10-27 18:34:22 | 23.
Nekem van Hip-Hop eJay. Ez amúgy alkalmas arra, hogy egy demo-hoz alapot készítsen vele az ember?
Down By Low e-mail | 2004-03-31 14:32:18 | 22.
LETÖLTENIIIII??????
meg ne halljam mer rádküldöm a jogvédelmiseket...q:)))
Ez profi cucc nem walami frujitlúp...
csak a szaküzletekben...igen csak ott...q:)))

nah p


Előzmény: Master G (21.)
Master G e-mail | 2004-03-29 12:59:11 | 21.
honnan lehet ezt letölteni? :))))


Előzmény: Down By Low (19.)
triek e-mail | 2004-03-26 22:31:37 | 20.
JAJA!!!! Szevasztok!!! A faszom eldurran ettől a Fruity Loopstól... De télleg...Hihhetetlen... még a mario3d-t is jobban élveztem régen mint ezt most... Az a nagy baj h nincs átmenet!!!! HipHop E-Jay kib*szott egyszerű az FL meg hát...Nehéz!!! ÁÁÁÁhhh azér próbálkozok még sztem...
na mind1..PEACE

Down By Low e-mail | 2004-03-25 17:13:45 | 19.
én már nagyon sok zenét csináltam mindet egy progiwal a DBL 1.0wal ...az alapwető kellékek: két kéz (egyel is elfut,de akkor nem az igazi a térhatás) és asztal wagy bármely bútor, ami elég nagy nyomatékot bir el...és el kell kezdeni püfölni amig ugy nem érzed h elég zenét csináltál már ma...q:)))

nah p

Master G e-mail | 2004-03-23 18:09:19 | 18.
hát igen...
első ránézés... első ítélet...
hmm... hát erre csak azt tudom mondani, hogy félni félhetsz a programtól, de ne ijedj meg... és üdvös lehet egy hozzáértő emberke segítsége... de nem neten keresztül, hanem ott a helyszínen...
érted; aki megmutatja az egyszerűbb dolgokat és válaszol a felmerülő kérdésekre... ne szégyelj kérdezni, de csak akkor kérdezz, ha tudod, hogy mit kérdezel, mert az embert könnyen fölidegesíti az értelmetlen siránkozás...

a másik dolog; minden angol nyelvű...
nos, ez igaz... a számítógépes zeneszerzés három alapköve: angol nyelv ismerete, zeneelméleti alapok, türelem...
azt nem mondom hogy tehetség és IQ nem szükségeltetik de ez a két dolog nem megszerezhető képesség... vagy van, vagy nincs...

/A félreértések elkerülése végett: nem kell félni, hogy én valamit félreértek... viszont ha unatkozom, lehet, hogy belekötök valakibe... de soha sem alaptalanul... :D/


Előzmény: Fura (17.)
Fura e-mail | 2004-03-23 17:39:13 | 17.
Ja, ez tényleg egy jó kis "beszéd" lett, és sok igazság is van benne, de van egy pár dolog amit neked is meg kellene értened.

A legtöbb ilyen pro program, mégha csak első ránézésre is, de bonyolult, és ami ezt még tetőzi, hogy szinte egytől egyig angol, és nincsen hozzá se magyarosítás, se egy rohadt magyar nyelvű kézikönyv. Ez veszi el sok ember kedvét attól, hogy kiismerje ezeket. És ugye élveznie kéne azt, amit csinál, így pedig nem nagyon lesz vmi élvezetes az egész dolog...
Viszont megéri próbálkozni, mer' (én tudom) milyen rohadt jó érzés, ha valami összejön, és utána már nem is tűnik olyan bonyolultnak...

A SID-chipről semmit nem tudok, ugyanis nekem Commodore 64-m soha nem volt ,mer' az első gépem '98-ban kaptam, úgyhogy kérlek nézd el tudatlanságom q:D.

Na, csak ennyit akartam.

/A félreértések elkerülése végett, az előző és e levelem sem fikázásnak v. beszólogatásnak szántam, úgyhogy remélem nem értetted félre./


Előzmény: Master G (15.)
thamole e-mail | 2004-03-23 10:32:14 | 16.
Hi "G !!!!!!!
csak azt szeretném mondani h pl. a fruitloops az egy elég bonyolult program és nekem is elég sok idő kellett ahhoz h kitapasztaljam.............télleg sok!!!!!!!!! tudod az olyanokkal nekem is kivan a tököm akik (sokan voltak már !!!!!) elkérik tőlem a programot hazaviszik és egy hét muilva már szernak az egészre.....és miért mert "Túl nehéz" .....basszus én is magamtol jöttem rá mindenre senki nem segitett és akkor jön egy kis faszkalep hozzám h elkérje .....yo odaaadom meg minden de amikor odajüűön nyavajogni h nehéz az már irritál és tudod miért mert meg sem kérdez semmit h azért mégis valamit tudjak neki segiteni...........de ne szarnak az egészbe és köpnek a programra nem veszik a fáradságot h megértsék........EZ A BAJ!!!!!!!!!!!
hhhuuuuu röviden


Előzmény: Master G (15.)
Master G e-mail | 2004-03-23 09:30:16 | 15.
én egyes programok bonyolultságáról mondtam el a véleményemet... hajdanán még álmodni sem mertünk event editorról, automation-ről meg fx track-ekről...
az a gondom ezzel a "zeneszerzés"-mániával hogy sokan nem "értik" a dolgot, csak a havertól szereztek egy hiphopejayt oszt már unják, ezért kell nekik valami jobb... aztán meglepődnek, elszörnyednek. és ennél a pontnál feladják a dolgot, vagy egy ilyen topic-ban megkérdezik hogy hogyan működik... nincs igény a megértésére a zene (még ha ejjektronyikus is) elméletének...
egyszerűen: ugyanazt akarják csinálni egy fruityloops-ban mint egy ejayben... ez nem megy így aztán azt mondják hogy ez bonyolult és inkább hagyják a francba az egészet... ez az én bajom ezekkel a ejay-huszárokkal...

ja és a SID-chip a Commodore 64-es számítógép hangképző chipje... és azért említettem meg mert akkortájt mikor én ezt használtam(1992-től), nem volt semmiféle "könnyebb" lehetőség a hangszóró megszólaltatására... és talán az hogy az ember rákényszerült megérteni azt amit csinált, a későbbiekben nagyon sokat segíthet... talán én is a könnyebb utat választottam volna ha lett volna; de nem volt és ennek most már határozottan örülök...

az egésznek a tanulsága az hogy bármilyen nehéznek tűnik, ha csinálni akarsz valamit(pl: zenét írni) akkor feltétlenül próbáld megérteni azt amit csinálsz... és bazmeg ne nyafogj hogy ez "bonyolult" meg "nehéz" és legfőképpen ne add föl mert akkor sohasem akartad igazán...

nahej ezdeszép kis beszéd volt...

ja és senki se kérdezze már meg hogy honnan tudná letölteni/megszerezni ezt-meg-azt a programot... már idegesít... :)

ja és még valami: ha számítógépen akarsz zenét írni, ahhoz is kell a zeneelmélet alapismereteinek "birtoklása"... na fogalmazni sem tudok már...


Előzmény: Fura (12.)
stek e-mail | 2004-03-22 18:18:07 | 14.
na mivan ?

casreb e-mail | 2004-03-22 18:13:42 | 13.
a szánalom most nekem szólt?!

Előzmény: Master G (11.)
Fura e-mail | 2004-03-22 17:45:22 | 12.
Gondolom te ezt tanultad vagy ilyesmi, de itt a többség nem ért a zeneszerzéshez. Ezér' keresnek egyszerűen használható programokat. Te inkább örülj annak, hogy te tudsz ilyeneket.

Előzmény: Master G (11.)
Master G e-mail | 2004-03-22 09:01:53 | 11.
ehe...
írt már zenét valaki C64-esen?
programoztatok már SID-chipet?
ehhe...
bonyolult... eheheheh...

szánalom


Előzmény: casreb (10.)
casreb e-mail | 2004-03-22 08:57:32 | 10.
a reason pl. ilyen kibaszott osszetett, eloszor meglattam csak neztem. De tudja itt valaki hogy mi az a Reason?

Előzmény: Thugzy (8.)
Fura e-mail | 2004-03-21 11:35:48 | 9.
Nem tudom, de szerintem vmit nagyon félreértettél.
Egyszerű programmal is lehet yo kis zenéket csinálni (ez saját tapasztalat). Persze hogy mindenki az egyszerűbbekkel kezdje, de azokkal nem lehet nagyon profi zenéket összerakni.
Nekem az eJay 1 és 2 van meg.
Különben nekem is ez a bajom a legYObb zeneszerkesztőkkel...hogy rohadt bonyolultak!


Előzmény: Thugzy (8.)
Thugzy e-mail | 2004-03-21 08:21:42 | 8.
Hááát ahogy gondolod Fura. De én már jártam úgy hogy megakartam szerezni egy nagyon jó zeneszerkeztőt és kiderűlt hogy olyan bonyolult volt hogy az rémes... Szerintem a kezdők az egyszerűbb programokkal kezdik.
Fura e-mail | 2004-03-20 16:53:01 | 7.
Hát az már igaz, hogy nem a legprofibb program, de legalább egyszerűen használható. És ezzel is lehet yo kis zenét csinálni. Én is csináltam párat, ami elég yo lett.

Azt a fruitloops-ot honnan lehetne letölteni?

casreb e-mail | 2004-03-20 15:42:05 | 6.
én csak 2ről tudtam (hiphop ejayek közül) Az meg is van, de én inkább a Reason- t szeretem
Thugzy e-mail | 2004-03-19 12:53:02 | 5.
Már más a mailom. Címe: atee89@freemail.hu
thamole e-mail | 2004-03-19 09:01:21 | 4.
hat ha télleg minőségi zenét szeretnél összehozno szerezd be a legujabb "fruitloops" nevű programot ez a legjobb hip hop zene készítésében...............én ezzel csinalom, sokkal profibb mint az e-jay-ek ez garantalom neked az e-jay a fruitloops-hoz képest gagyi!!!!!!!!!!!
ez csak megy javaslat !!!!!!!!!!!
peace Thamole



Előzmény: Kelta (1.)
stek e-mail | 2004-03-19 08:48:28 | 3.
csáó nagyon nagy arc lenél Thugzy!
Most szóltam neked hogy szükségem lenne rá!
Elöre is köszönöm!!!

2 pac isten !!!

csá peace


Előzmény: Thugzy (2.)
Thugzy e-mail | 2004-03-18 21:31:01 | 2.
Nekem van Hip-Hop Ejay 4em. Sztem a legjobb az Ejayk közül. Az 1, 2, 3 nál sokkal jobb. Az 5ösnél sokkal egyszerübb. De meglehet csinálni hogy az 5ös elemeit átmásolni a 4esbe. És akkor van egy HipHopEjay4 és 5öd egyben. Ha kell akkor szólj.
Kelta e-mail | 2004-03-18 21:22:19 | 1.
Nekem van eJay hip-hop makerem, de elég szar alapokat lehet vele csinálni.

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.