Click to Visit
Hip-Hop - A PLUSIDE A LEGJOBB, NEM A DIVATRAPPEREK! HATALMAT
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2019-05-25 22:03:15 | 13.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

Individ MC e-mail | 2004-10-12 15:30:53 | 12.
én is várom de remélem nem úgy 1-2 hónap, mint subbasnak a 3.

mert azt 2003 eleje óta ígérgeti és már 200-sor mondott mást.


Előzmény: Patyika19 (10.)
Fura e-mail | 2004-10-12 13:23:44 | 11.
Az én legjobb tudomásom szerint a PLUSIDE megint átalakuláson esett át azzal, h a Tom D Bp-re költözött...
Új tagok, új lemez, nemsokára... ;)


Előzmény: Patyika19 (10.)
Patyika19 e-mail | 2004-10-11 15:05:44 | 10.
Császtok!Szolnok környéki vagyok ismerem Kilo-t és Tom d-t is személyesen!1-2 honap és itt az uj lemezük!

Előzmény: Coolmander (9.)
Coolmander e-mail | 2004-10-09 22:10:33 | 9.
HATALMAT A NÉPNEK!! HATALMAT A ZENÉNEK!! CHE GUEVERAA!! PLUSIDEE!! :DDDD
Diesel e-mail | 2004-09-08 11:51:06 | 8.
Áhh...mindegy.

Bocs gyerekek, én vajok a hülye, hogy beleszóltam.

Rájöhettem vón má régen, hogy nincs értelme ilyeneken vitatkozni. Sőt még véleményt mondani sem.

Úgysem akarok meggyőzni senkit sem. Csak mondom a magamét. Akkor meg mi értelme?

Hagyjuk...

Robotka e-mail | 2004-09-06 15:00:05 | 7.
hogyha így elfilozofálunk a mai világról akkor szerintem az a legnagyobb baj, hogy az emberek nem szeretik a vezetőiket.
és a vezetők erre rá is szolgálnak.de ha minden parlamenti balloldali geci átalakulna értelmes Magyar társadalmat szolgáló párttá, a jobb oldal pedig átalakulna ismét csak értelmes Magyar társadalmat szolgáló párttá akkor az utcán az ember nyugodtan mehetne a 8.kerületben is és nem kéne semmítől félnie.
ehhez persze az is kell hogy a képviselők elégedjenek meg a fizetésükkel!

na ha idáig eljutottunk akkor a 2 értelmes jobbball párt elmorfondírozik azon hogy engedjék e az embertbutító dolgokat.(legyen az reklám, való világ és többi köcsög műsor)

viszont.ha ez az átalakulás megtörténne akkor lehet hogy a RAPPEREKNEK tetsző ruhákat nem importálnák, mert az értelmiség nem díjjazná.Ugyanúgy a zenét is amit hallgatunk és a szókészletet amitől minden muter falramászik. És mindenkinek tanulnia kéne.az iskolákban olyan kiba nehéz tananyag lenne hogy a kiscsávó belehal mire kikerül onnan.
viszont minden ember jól élne és ez nagy fejlődés lenne.a kibaszott divat meg az lenne amit az ember jónaklát és szeret fölvenni.
én személyszerint a hiphopper divatot követem de nem majmolásból, hanem mert jólérzem magam a bőgatyában és a pulcsiban.

Így kéne kinéznie a jövőbeli Magyarországnak!

,,Szerintem a Magyarság többet érdemel
Szerintem Magyarországot meg kell válltani
Szerintem a Magyarság állma egy büszke, szép és tiszta Magyarország
Emeld föl fejedet büszke nép!"

nézzétek a Szerintemet vasárnap 21:00-tól a hírtv-n!

Fura e-mail | 2004-09-06 13:51:23 | 6.
A topichoz meg csak annyit, h kár, h eddig mindig változott a felállás, bár az is igaz, h sztem az eddigi lemezeken ennek a hatását nem lehetett érezni...szerencsére... Tom D legalább fix, így mindig azokat az értékeket fogja képviselni a PLUSIDE, amit a kezdetekkor...
Fura e-mail | 2004-09-06 13:48:43 | 5.
Így mostmár értem, miről beszélsz, és vmiben egyet is értek veled...
De! Nem minden ember olyan hülye, mint te azt gondolod. Csak ugye mindig a hülyék tűnnek ki...
Sztem nincs megfelelő "vezér". És nem is kell. Nekem pl semmi kedvem ahhoz, h vki meghatározza mit csináljak és mit ne...
A reklámoknak pedig sztem egyáltalán nem a népbutítás a célja. Sztem te is eszel olyat, iszol olyat, amit reklámoznak a tv-ben...
A divatról megcsak annyit, h akibe szorul egy cseppnyi értelem, az rá fog jönni arra, h a divat mennyire befolyásolhatja az életét. H vannak fontosabb dolgok is. De mondom: nem minden ember olyan hülye, mint te azt gondolod...
Még annyit, h én nem rád vagy rám szűkítettem le a kört, hanem csak azt mondtam, h te is az emberek összességéhez tartozol.

Jah, és nemtom h értetted, h az egyik "plászájdos" vagyok. :S Én csak szeretem a zenéjüket, és hatalmas tisztelet nekik!


Előzmény: Diesel (4.)
Diesel e-mail | 2004-09-06 12:36:47 | 4.
Nem érted, hogy mit mondok.
Nem énrólam, meg nem terólad van szó. Nem személyekről, hanem az emberek összességéről.
Nemtom ki mondta régen (de igaza vót), hogy az ember alapvetően okos, de kisebb tömegben is hülye állattá változik.
Az átlagember nem látja át az életet, mert leköti a munkája, a főnöke, hogy melyik mobilszolgáltatónál jön ki legjobban, hogy hol a legolcsóbb a mittoménmi, meg hogy ezek után ne nézzék ki a többiek, ezért MI A DIVAT, mi az általánosan elfogadott. És ehhez igazodik.
Az emberek többsége azt hiszi, hogy maga irányítja az életét, pedig azt eszik, azt iszik, azt csinál amit-ahol-ahogy mondják neki (reklámokon keresztül), elhisz mindent, amit a tv-ben mondanak, elhiszi, hogy valami is múlik rajta.
Pedig nem.
És ha ilyenek hatalmat, és pénzt kapnak, abból semmi jó nem sül ki.
Ezért is kell az emberek élére vezér, aki irányítja őket. És ezért kell megfelelő vezér.
Mert különben jön a KÁOSZ.
Úgyhogy "Fura" (gondolom te az 1-ik pluszájdos vagy), hidd el nekem, én végiggondoltam.


Előzmény: Fura (2.)
Robotka e-mail | 2004-09-05 15:18:16 | 3.
én legjobban a csillogással és szép kosztümökkel elbutított kamasztársadalmat rühellem (ezek közé tartoznak a 9-17 évesekig). a felnőttekre ez a veszéj nem esik ki mivel őket leköti a munka és az élet.
de minden ember átérezné a média pénzuralmát ha eljutnának odáig, hogy földalatti előadók (most nem pont a rapperekre értem lehet az rockbanda vagy ilyesmi).mert akit a média szorít le az jobban áttudja érezni az elbutított NÉP helyzetét.

szerintem kurvára nem lenne jó ha mondjuk a poppot és a rockot a lemezboltokban csak a rap váltaná fel.
semmi bajom a pop előadókkal csak azzal van a bajom, hogy ebből gazdagszanak meg, mikor szart se csináltak.
természetesen az underground rapperek se tettek sokkal többet.
ők csak a gép előtt klikkelgettek meg szövegeltek a mikrofonba és ennyi.de ők nem mondják magugat sztárnak.

ha nem lenne nép akkor baszhatná az összes előadó.

NEM A NÉPNEK KELL HATALOM HANEM A FÖLDALATTI ELŐADÓKNAK!!!

a plusideről meg csak annyit hogy a Tom D király, a Kiloról meg azt hittem hogy egy dagatd geci aki rappelni sem tud.
-(azért Kiló mert 150 kiló)-
de rájöttem hogy mindketten frankók és a zenéjük is az.

Fura e-mail | 2004-09-03 18:47:27 | 2.
Te is a néphez tartozol... Ergo, te is birka vagy és nincs hatalmad magad felett. "Ha nem a magad ura vagy, akkor vkinek a tulajdona vagy."

Nem gondoltad te ezt végig... vagy ha mégis, hát akkor nagyon buta vagy...

Tisztelet a PLUSIDE-nak!


Előzmény: Diesel (1.)
Diesel e-mail | 2004-09-03 08:48:33 | 1.
A NÉP BIRKA.
MIT KEZDENE A HATALOMMAL?
MÉG SAJÁT MAGA FÖLÖTT SINCS HATALMA, NEMHOGY 1 ORSZÁG FELETT.
NEM GONDOLTAD TE EZT VÉGIG TESA !!!
VAGY HA IGEN, AKKOR NAGYON BUTA VAGY.


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.