Click to Visit
Hip-Hop - StarBox
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2019-03-16 21:34:52 | 17.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

foldalatti_rap e-mail | 2004-04-03 11:34:53 | 16.
Raplife tényleg klassz újság.
Dopeman? megint dőlők a röhögéstől...


Előzmény: Fura (14.)
casreb e-mail | 2004-03-30 20:11:15 | 15.
én is Majka mellett vagyok, attol függetlenül, hogy a lemezének több mint a felét nem ő irta. De ez most nem ez a topic.
Fura e-mail | 2004-03-30 13:13:09 | 14.
A Raplife szerintem egy jó kis újság. Nemcsak mainstreammel foglalkozik, hanem undergrounddal, és a hip hop minden fajtájával. És már csak nem lehet olyan szar, ha a Györemix! a főszerkesztője.

A Dopemanes dologhoz meg még annyit, hogy a zenéje jó, a rappelési technikája jó (egyéni), de a szövegeinek én már nem sok hitelt adok.

Na, de ebből tényleg ne csináljunk balhét...


Előzmény: Seky Bone (9.)
Fura e-mail | 2004-03-30 13:09:29 | 13.
Csak 4*2 perc volt, nem? Az meg csak 8 perc + 3 perc a pihenő a menetek közt.
Szerintem is jó volt a box. Itt a majka nyert. Ha mondjuk szumóba nyomják, akkor valószínű, hogy a Dopeman nyer q:D.
Na, még csak annyit, hogy eltáncolt a Majka, de mégis több ütése talált, mint a Dopemannak. Biztos tudott volna ezzel valamit kezdeni a Dopeman, ha akar, vagy ha tud...


Előzmény: Igor (11.)
Fura e-mail | 2004-03-30 13:05:07 | 12.
Persze, mindenki azt mond, amit akar, de azért az már csak jelent vmit, hogy a Dopeman "projectjei" nem tartanak túl sokáig...

Na, de szerintem ezt mostmár haggyuk. Nem akarok senkivel balhézni két másik ember balhéja miatt.
Én a Majkáéknak hiszek, te a Dopemannak. Ennyi, és kész. Szerintem itt zárjuk le a témát...

Na, peace...


Előzmény: Seky Bone (9.)
Igor e-mail | 2004-03-30 07:50:22 | 11.
Vicces. Kokónak senki nem szólt be, mikor eltáncolt (ti szavaitokkal élve: futkározás) az ütések elől. Sőt, még a nagy Muhammad Alit sem szólta meg senkit, mikor egy 12menetes meccsen 2t ütött, a többit futotta. Ez egyfajta box-stílus. Az hogy ehez ki hogy áll hozzá, már a szubjektív vélemény torzító hatása. Szerintem ha van két ember, aki egy súllyal, közel azonos ütőerővel és adatokkal rendelkezik, de az egyik egy "dagatt dög", a másik meg egy "focista", akkor a staminát ki kell használni. Ez nem csalás, és nem félelem. Ez az adottságok kihasználása a nyerés érdekében.
Ennyi.
A meccs jó volt, bár akkor lett volna izgalmasabb, h anme 4, hanem 12, 15 vagy akár 20 menetet nyomnak, mint a régi nagyok.
Még sérülések se voltak, meg 4*3 perc... pff, gyerekek... az 12perc... egy "kúert" lefutok annyi idő alatt. :-)

Priest

Kecsu-B e-mail | 2004-03-30 07:02:05 | 10.
A lemeze tetszett a Majkának, de amit itt levágott az nagyon gyökér dolog volt. Felőlem akármit mondhatnak, Dopman nyert. Csessze meg a kibaszott ózdi hős. A box nem a futkározásról szól, ez egy küzdősport. Inkább induljon a maratoni futáson, ott biztos nyerne.
Seky Bone e-mail | 2004-03-29 22:28:52 | 9.
szerintem kurva mindegy ez a téma....
de a raplife két interjúra hivatkozni hogy megtudtam pár dolgot.........
szal......érted.......
a Raplife a Bone Thugz-t is igy Z-vel irta és még rengeteg baki van benne..de nem ez a lényeg.....
amugy meg ki mit nyilatkozik..hazudik mindkettő


Előzmény: Fura (8.)
Fura e-mail | 2004-03-29 17:41:15 | 8.
Átverte a barátait, a "családtagokat", és még nincsen köztük csicska? (És én nagyon együtt tudok érezni velük, mert én is tudom, hogy milyen az, ha egy olyan ember ver át, akiben megbíztál, sőt, az egyik legjobb basrátod volt...)

A Tyson pénzét, ami a különböző jogdíjak miatt járt volna neki, tök lazán lenyúlta, aztán meg még le is tagadta. Sőt, baráti szívességből 1 millióért csinálta volna meg a Tyson lemezét...

Dopeman hitelét vesztette azzal, hogy a szövegei nagy részét a Tyson írta.

Továbbiakért olvasd el a Raplife 1. és 2. számát. Az elsőben a Tysonnal van interjú, a másodikban meg Dopemannal. Persze így nehéz eldönteni, hogy most ki mond igazat, de a Tyson nekem hitelesebbnek hat. Meg különben is, ha tényleg nem a Dopeman a hibás, akkor mér' hagyta ott mindenki?


Előzmény: stek (7.)
stek e-mail | 2004-03-29 17:14:19 | 7.
NA MI AZ AZ EGY KÉT DOLOG????,
Fura e-mail | 2004-03-29 13:20:49 | 6.
Ez meg az én véleményem:

Az a relaxálás dolog csak egy reklámfogás akart lenni azt RTL részéről. Erről ennyit.

Én nem bírom az olyan fazonokat, akik átverik a barátaikat. Úgyhogy ennyit Dopemanről. Régen bírtam, de mióta megtudtam róla egy két dolgot, nagyon megutáltam...


Előzmény: stek (5.)
stek e-mail | 2004-03-29 12:25:01 | 5.
Szopos az a csicska Majka!!!!!!!!!!!!!
Mekkora böszme volt már a mecsen???
Bevolt fosva!!!!!!
ő volt a kemény hogy 10-re ment oda mert meditált?
Mekkora szar volt már!!!!!!!!!!
Nem bírom nagyon!!!!!!!!!!!!!!
De laci jobb fejnek tünik mint majka!!!!!!!!

na pace
ez a véleményem!!!!!!!!!!

Fura e-mail | 2004-03-29 12:16:18 | 4.
Én se úgy értettem, mintha mondjuk a Kokó verte volna el a Dopemant, de azér' megverte. Sokkal több ütése találta a Majkának, mint a Dopemannak. Az is igaz, hogy szinte végig "menekült" a Majka, de ez lehet, hogy csak arra ment ki, hogy ezzel is felhúzza Dopemant...

Előzmény: Kelta (3.)
Kelta e-mail | 2004-03-28 19:42:15 | 3.
Én egyiket sem szeretem, de tök stílustalan volt Majka boxolása. Menekül egész meccsen, aztán néha-néha beütött egyet. A végén amit meg levágott az interjúban...
Köcsög Majka


Előzmény: Fura (1.)
casreb e-mail | 2004-03-28 19:31:47 | 2.
hehe

Előzmény: Fura (1.)
Fura e-mail | 2004-03-28 16:55:06 | 1.
Majka jól elverte Dopemant...

Meg is érdemelte Mr. Nyócker. Most aztán kiderült, milyen egy kemény nyócadik kerületi csávó...


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.