Click to Visit
Hip-Hop - Twista
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2018-08-03 17:50:12 | 19.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

ZazAAA e-mail | 2006-12-03 14:44:10 | 18.
Na én is most szedtem le az albumot, de azért kösz!
Sztem elég jó számok vannak rajta (a Mista Tung Twista & a Runnin' Off at da Mouth - nagyon durva!)
Amúgy Rebel XD is nagyon gyors.
Bone Thugs-ból Krayzie & Flesh-N-Bone nagyon keményen rappelnek!
Peace


Előzmény: Killa J (17.)
Killa J e-mail | 2006-12-03 14:26:42 | 17.
Krayzie bone is elég gyorsan rappel, de attól függ kihez képest , me pl young jeezy-hez képest mindeki gyors :)...de twista (gondolom nevét is ezért kapta) elég keményen nyomja.

http://rapidshare.de/files/15351578/Tung_Twista_-_Runnin__Off_At_Da_Mouth.rar.html

itt van a twista album ha kell,
nem olyan nagy szám, adrenalin rush-tól kezdve jók az albumai, kamikaze a legjobb szerintem, a drink a legkirályabb trackje szerintem.


Előzmény: ZazAAA (16.)
ZazAAA e-mail | 2006-12-03 08:17:59 | 16.
A Tung Twista: Runnin' Off at Da Mouth (1991)
-albuma az első, ez biztos kurvajó lehet, mert hallottam róla egy számot, az nagyon üt!
Torrenten még nem találtam, de az eMule-ról tegnap óta töltöm, csak kurva lassú...
De ha letöltötte, akkor felteszem a netre, azt beírom ide a linket!
P.


Előzmény: Cash Money (15.)
Cash Money e-mail | 2006-12-02 17:35:22 | 15.
a Kamikaze albumán vannak fasza számok
Szotyee e-mail | 2006-12-02 17:06:02 | 14.
hát krayzie is elég gyors, meg talán mystikal is, de twista sztem is a leggyorsabb:)

Előzmény: ZazAAA (13.)
ZazAAA e-mail | 2006-12-02 15:52:02 | 13.
Mista Tung Twista c. számban, télneg nagyon durván szövegel!
Csak én az albumain nem vettem észre ezt a gyorsaságot.
Kár hogy a lemezeire nem tesz ilyen gyorsabb számokat, mert ez nagyon durva lett!!!
Amúgy nem Layzie Bone-t, hanem Flesh-N-Bone-t akartam írni...

Ez a szám amúgy, a '91-es "Runnin' off a da mouth" c. albumát van, ami nemtudom, hol jelent meg, de itt még Tung Twista néven nyomta és kb 18 éves volt.


Előzmény: ZazAAA (12.)
ZazAAA e-mail | 2006-12-02 12:37:00 | 12.
hhát, sztem nem annyira gyors, legalábbis én nem vettem észre...
Layzie Bone, az gyors!!
Sztem


Előzmény: Dead-End (11.)
Dead-End e-mail | 2006-12-02 11:55:07 | 11.
A világ leggyorsabban rappelő rappere, a Guiness rekordok könyvébe is bekerült. Lelassították a szövegeit, és valóban értelmes minden szavában.

Előzmény: ZazAAA (10.)
ZazAAA e-mail | 2006-12-02 06:46:15 | 10.
olvastam valahol, hogy Twista, megnyert valami "leggyorsabban rappelő" MC díjjat...
Háát, én nemtom, sztem nem rappel olyan gyorsan!
InterFunk lekörözi!!!!!!:D

kobi e-mail | 2006-08-16 08:09:40 | 9.
Helóka myvipen csináltam egy twista fan clubot úgyhogy aki szereti a pörgőnyelvű rappert az lécci lépjen be előre is köszi!!!!! Bence
Coolmander e-mail | 2004-10-26 15:05:36 | 8.
jujj dejó omari büszke leheccráá csudijóóó...he bazzeg neked ennyire f*szhiányodvanhe..me éddig nemsok értelmes hozzá szólást láttam tőled...
Omari Baby e-mail | 2004-09-27 19:59:05 | 7.
Nekem van 1 olyan srác ismerősöm aki TISZTÁRA UGY RAPEL MINT TWISTA!!!! Csak 1000X helyesebb kiadásban :))
sabdog e-mail | 2004-09-27 16:55:54 | 6.
Szerintem nyugodtan mondhatom, az év egyik legjobb ha nem a legjobb lemeze számomra a Kamikaze. Felesleges számokat kiemelni mert a Get Me-től az Art & Life-ig igényes, jó zenék vannak.De ez csak a saját véleményem.
Első hallásra nem nagyon tetszett (úgy 4 éve), de mindenki járt már igy hogy valami nem jön be neki de ha teheti meghallgatja. Így voltam én az Adrenaine Rush-sal. A Legit Ballaz nincs meg

Down By Low e-mail | 2004-04-03 10:44:53 | 5.
én először a Twisted Heat c. számot hallottam tőle asszem Ryde or Die Vol 2.-őn wan és Drag-On- nal nyomja...nagyon bejöwősek nekem ezek a gyorsszájú feketék...

"Gotta kick that shit for the fine bitches and all my nugz
For the ones who smoke pot, do stick ups, and ball in our hood
What do a nigga say when he sees Drag-On And Twista (kill me)
Gangsta (Let's ride), hustla (Feel me)"

ez lenne a réfrénje...
písz

Vaskez e-mail | 2004-04-02 12:27:43 | 4.
Oda is irtam de senki sem valaszolt. Kulonben is, miert ne legyen sajat temaja?

Előzmény: szaszapi (3.)
szaszapi e-mail | 2004-04-02 07:08:37 | 3.
Twista a north coast témához csatolódik,úgyhogy feleslegesen hoztad létre ezt a topicot!
Cápa e-mail | 2004-04-02 07:06:38 | 2.
Twista-t először a Puff Daddy-forever albumán hallottam,aztán Jay-Z:vol 3-on,és teccett.a haverom megvette a 97-es albumát,de nem volt olyan jó.nemrég hozták a legit ballaz 1-et.az fasza volt.a Kamikaze megvan.az én kedvencem a drinks.hatalmas partizene.kurvajó.

Előzmény: Vaskez (1.)
Vaskez e-mail | 2004-04-01 21:29:20 | 1.
Wassup my brothers and sistas ;)
Latom hogy meg nem volt egy Twista tema. Ki hallgat Twista-t? En mostanaba "fedeztem" csak fel igazan. Aki eloszor hallgatja azt jol pofon vagja a stilusa - jo gyorsan nyomja a csavo az biztos. Meg kell kicsit szokni mielott jol lehet erteni.

Most nemreg jelent meg az uj lemeze : "Kamikaze" Aki tudja, halgassa meg. Kulonoson a "Kill Us All" es "Hope" szamokat.

Kill Us All eleg eredeti: Twista belekepzeli magat egy ongyilkos/bombas helyebe - ez mostanaba eleg relevans, sok "suicide bomber" van foleg Izraelben.

"Standing in the midst of a hundred thousand haters
Dynamite and C-4 strapped around the waist, bloody tears in my eyes
Hit the switch making sure any motherfucker in the vicinity blow away and die
Kill'em off with an explosion, get up bitches
Kamikaze on you hoes I'm the sacrificial lamb
Feelin the fury flow out of every follicle in my body
While you decompose die with a blunt of dro in yo hand..."

vagyis:

"Szazezer ellenseg kozott allok,
dinamit es C-4 (robbanoszer) erositve a derekam kore
Veres konnyek a szememben
Megutom a kapcsolot s biztositom hogy mindegyik faszfej a kornyeken szetrobban es megdoglik.
Megolom oket egy robbanassal
Na keljetek fel szukak!
Kamikaze ratok kurvak, en vagyok az aldozati barany
Erzem a haragot kifojni minden lyukon a testemen
Mig te elrothadtsz
Es megdoglessz egy fuves cigivel a kezedben..."

eleg utos szoveg. Ugyanazon a lemezen van a "Hope" ami a beket es szeretetet nyomja.

Aki tudja, hallgassa meg a Kamikaze lemezt. Es szerezze meg meg az "Overdose" es "Victory or Death" nevu szamokat is.



1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.