Click to Visit
Hip-Hop - Politikai rap
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2018-06-11 11:19:25 | 11.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

Real Mc e-mail | 2005-02-20 11:07:12 | 10.
A PLUSIDE nagyon ütős. A legjobb hazai csapat, már ha van ilyen, hogy legjobb. Természetesen ez az én véleményem. Meg emberileg is tök rendesek. Mármint a Tom D. Kilot, meg Undertakert meg a pidzsét nem ismerem. Tom D- t is csak "e-mailből."
Egyszer felhívott, hogy hallotta, hogy nagyon szeretem a PLUSIDE-ot, ezér küld egy pólót. Visszatérve nooooori, biztoss hogy segítenek. ha még aktuális:)


Előzmény: Fura (2.)
Coolmander e-mail | 2004-10-09 22:15:46 | 9.
külföldiek politikai rap előadók közül KRS-One,Dead Prez ajó..szerintem...
Coolmander e-mail | 2004-10-09 22:14:38 | 8.
a belga az azé belga me nemáll 1ik oldalonsem..a politikában a "belga" szó a pártatlanságot jelenti...
Robotka e-mail | 2004-09-06 15:43:02 | 7.
Poltikai rappet tudok ajánlani:
Robotka (jómagam): Talpnyaló cirkusz

ez a legjobb és egyben kedvenc számom magamtól.
a dob is király alatta és felismerhető egy ejay hangminta benne, de attól még jó.
Egész végig a medgyesit és a kormányt szidom benne bár igaz más medgyesibankár lemondott.
de ki nem szarja le.

http://www.zenesznet.com/rhosoktere/18_robotka_hosoktere_talpnyalo_cirkusz.mp3

casreb e-mail | 2004-04-15 17:03:21 | 6.
nem magyar, de naggggyon yo politikai RAP a PublicEnemy is.
Bill e-mail | 2004-04-13 04:19:27 | 5.
Igen,igen a hiphop.hu-n tudsz privátot is küldeni.

Amúgy sok sikert a szakdogához!Én is azt irok:(Hazánk környezeti állapota:(


Előzmény: nooooori (4.)
nooooori e-mail | 2004-04-12 21:03:06 | 4.
Thanks, Fura! Sokat segítettél!
Legalább már el tudok indulni...Épp Pluside-ot hallgatok!:-))Egész jó!
ha van még ötleted, várom!


Előzmény: Fura (3.)
Fura e-mail | 2004-04-11 08:31:21 | 3.
Ja, meg érdemes a www.hiphop.hu fórumát is böngészni, ott is találsz biztosan vmi hasznosat...

Előzmény: Fura (2.)
Fura e-mail | 2004-04-11 08:17:33 | 2.
Szevasz!
Nos, mikor olvastam a dogád témáját, nekem egyből a PLUSIDE jutott eszembe. Az ő szővegeikben találhatóak ilyen utalások a politika felé. Szerintem e-mailen keresd meg Tom D-t, és mondd el neki azt, amit itt is, és szerintem segíteni fog. Nekem is segített, bár nekem másfajta problémám volt, de akkor is nagyon segítőkész volt, amit most is szeretnék neki megköszönni.

e-mail: pluside@extra.hu
web: www.pluside.hu

Ja, és ha ajánlhatom, akkor rendeld meg a 2 PLUSIDE lemezt a rapnet.hu-n. Érdemes. (össz. 2200 ft postaköltséggel)

Most csak a PLUSIDE ugrott be, de ha még jut eszembe vmi/vki, akkor majd írok.


Előzmény: nooooori (1.)
nooooori e-mail | 2004-04-10 22:12:05 | 1.
Szia,Mindenki!!Segítségre lenne szükségem!!
Dolgozatot írok "Politikai utalások a magyar rapzenében" címmel. A gond ezzel az, hogy kicsit elkapkodott volt ez a témaválasztás, ugyanis nem igazán vagyok otthon az underground hip-hopban...szóval ha ti igen, légyszi segítsetek: milyen bandáknak érdemes utánanéznem, +esetleg honnan tudnék ilyen zenéket találni!
Ja, és érdekelne a véleményetek arról, hogy a Belga jobb vagy baloldali, hogy egyáltalán állást foglalnak-e!KÖSZI MINDENKINEK!


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.