Click to Visit
Hip-Hop - Hangkártya, amivel fel lehet venni jó minőségben
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2019-01-24 17:19:09 | 9.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

JUNIOR KIRÁLY e-mail | 2007-09-28 11:42:24 | 8.
MI VAN BUZIK???????

L.L. JUNIOR A LEGESLEGNAGYOBB ISTENKIRÁLY AZ UNIVERZUMBAN ÉS MÉG AZON IS TÚL!!!!!!!!!

TI MEG BAKAPHATJÁTOK A HARAGOS LÓ FASZÁT KIS SZARCSIMBÓKOK!!!!

L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

Nox e-mail | 2004-04-29 09:19:56 | 7.
küldtem a trackemet ami nem túl nagy cuucc de azzem jobb mint a 4dha gedho!
a freemailedre küldtem szal nem tuti hogy elég a tárhely,de ha acc normális címet lehet hogy jobb lesz!

Master G e-mail | 2004-04-19 13:00:59 | 6.
Amen! :)

Előzmény: Kelta (5.)
Kelta e-mail | 2004-04-15 14:26:55 | 5.
KÖSZÖNÖM a segítségedet!
Én tisztában vagyok vele, hogy fontos a style, de ha valaki rappelésre adja a fejét, akkor az valamennyire úgy érzi, hogy van benne tehetség. Ha nem veszem észre, hogy szánalmas szar vagyok, akkor az az én bajom, hogy elbaszok egy csomó lóvét. De azért kösz a figyelmeztetést, vállalom a kockázatot. PEACE


Előzmény: Master G (4.)
Master G e-mail | 2004-04-15 09:23:07 | 4.
ehh, nos ezek ilyen mikrofonmárkák, és ezekből lehet ilyen olcsóbb fajtát is kapni... nos nekem egy Shure C635-ösöm van; ez két éve volt 8000 + a vezeték ára(2000)... ehhez vettem egy SB Live! 5.1 "zacskós" hangkártyát 7900-ért oszt a miksót rádugtam oszt kész...

de mielőtt valaki ilyenre költene tudatosuljon benne hogy NEM a hangcucctól függ h milyen a zene hanem h az adott emberkének van e style-ja... remélem érthető!
szal csak annyit akarok ezzel mondani hogy a tehetségtelenségen nem segít a 50-60000-es miksó, a ilyen-olyan végfok meg keverő, vagy a stúdióidő... és pénzt elbaszni kevésbé felesleges dolgokra is lehet... pl: jótékonykodás... :)))) adom is a számlaszámom eheheh

ja nox ez nem rád vonatkozik ;)
csak úgy eszembe jutott...
egyébként megdobhatnál valami linkkel ahonnan lekaphatnám a zené(i)det...
nah hali


Előzmény: Nox (3.)
Nox e-mail | 2004-04-15 08:32:26 | 3.
Mi az az AKG meg Shure!(lehet h kicsit hülye vok souljah)

Előzmény: Master G (2.)
Master G e-mail | 2004-04-13 08:30:11 | 2.
ha olcsón akarod megúszni(ami evidens), akkor végy egy SB Live!-ot meg egy 10ezres AKG-t vagy Shure-t vagy mittomén.. a lényeg h dinamikus legyen, de otthoni fölvételhez elég egy "hangosító"-kategóriába tartozó mikrofon is... tod az olyan amit mondjuk egy rendezvényen használnak a hangosításhoz... egy ilyen messze nem rosszabb annyival mint amennyivel olcsóbb :)))
ja meg persze egy sz.gép is kell mondjuk 1Ghz fölött meg sok-sok ram h ne swappeljen fölvétel közben mer az gáz...
a többi meg a szobán múlik ahol fölveszed a cuccot...


Előzmény: Kelta (1.)
Kelta e-mail | 2004-04-12 09:56:15 | 1.
Szeretném megtudni, hogy milyen fajta hangkártyát érdemes venni ahhoz, hogy lehessen jó minőségben felvenni és milyen mikrofont érdemes venni. Szeretném, ha leírnátok, hogy szerintetek milyen fajtájú cuccok a jók, és mennyiért lehet őket kapni.

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.