Click to Visit
Hip-Hop - Vélemény a témákról
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2018-08-14 19:22:29 | 22.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

JUNIOR KIRÁLY e-mail | 2007-09-28 11:51:40 | 21.
MI VAN BUZIK???????

L.L. JUNIOR A LEGESLEGNAGYOBB ISTENKIRÁLY AZ UNIVERZUMBAN ÉS MÉG AZON IS TÚL!!!!!!!!!

TI MEG BAKAPHATJÁTOK A HARAGOS LÓ FASZÁT KIS SZARCSIMBÓKOK!!!!

L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

F.D. e-mail | 2006-05-13 19:36:21 | 20.
Hát mondasz valamit bár a Szövegirásba mi a hülyeség szerinted most az utolsó pár Hsz közt van egy két hülyeség de jobban viszanézel találszközte egy csomo jót. Ez nem kötekedés csak vélemény.
Szóval Peace


Előzmény: Rap-Man (19.)
Rap-Man e-mail | 2006-05-13 19:04:55 | 19.
Nekem az a véleményem a témákrol, h sok csicska(divatrapper!) csak azért nyitnak új témát,mert erre wery a faszát!!!Gondolok ienkor a:Imádlak Tankcsapda!,Szövegírás (egymást basztatni),fasszópó rockerek,GYERTEK ÚTÁLJUK EGYÜTT A HIP-HOP OT!!!!!!-hát.......az ien témákat olvas nagyon sok kocsog jár errefelé!!!!
Még nem beszéltem a rockerekrol,akik idetolják a redkes pofájukat és oanokat ugatnak,h KORN A LEGJOBB!!!,stb.-vagy olyan témákhoz szolnak hozzá amihaz nem is értenek,úgyhogy már nagyon sok kocsog mocskolja ossze a hip-hop forumot sze´ntem!!
Proof R.I.P.

Zaffarano e-mail | 2004-08-13 15:22:07 | 18.
na

Down By Low e-mail | 2004-04-15 19:00:23 | 17.
nekem is Tupac a favorit...ezt többé kewésbe megprobálom elfogadtatni a környezetemmel pl felfestettem a falamra stb de ez tök mind1...DE nem mint Istent imádom hanem mint rappert tisztelem és hallgatom és próbálom megérteni h miről is beszél, de ő is "csak" egy ember wolt...Walther Matthau is remek szinész wolt de nem mondja rá senki h Isten...kb ugyanez a helyzet...számomra ez ugyanolyan abszurd mint bármelyik más műwészágban kinyilwánitani walakit Mindenhatonak...
én nem wagyok wallásos mert szerintem ez a dolog annyi h az emberekenek könnyebb egy felsőbb lényhez fohászkodni h segitsen mint egyedül szembenézni a problémáikkal...de ez az én szemléletem, ebbe se akarok belemenni mert engem se tudnának meggyőzni az ellenkezőjéről és én se mást walószinuleg...
szal 1 szó mint 100 a lényeg a lényeg..q:D

béke


Előzmény: Laczka (15.)
-=Haok=- e-mail | 2004-04-15 13:58:20 | 16.
hehe, ez kurvára így van...

valamilyen szinten én is hasonló cipőben járok (!!!valamilyen szinten!!!), és sok olyat írtál amit én is leírhattam volna ugyanígy, saját élményből merítve...



Előzmény: Laczka (4.)
Laczka e-mail | 2004-04-15 05:33:52 | 15.
Én az eredeti eminem topicba próbáltam írni valami ilyesmit,mint te most.Ha az emberek pl Warren g-t vagy Nas-t látnák a tévében,akkor szerintem nekik lenne 10 topicjuk.És azt a tényt,hogy van mindig valami divat,azt senki nem tudja megváltoztatni.És szerintem van kb. 30-40(ha nem több) tehetségesebb rapper Amerikában,mint eminem.Tudnám sorolni a neveket jó darabig.
Különben itt a legjobb fajta hozzászólások ilyenek:"Baszdmegakurvaanyádatteredvásgecidivatrapper".Szóval sok ember ezen a szinten van.

Neked is azt mondom,hogy a szarral ne törődj,csak az olyan topicokkal ahol van valami "értelemszerűség".

2pac nagyon nagy volt,NEKEM a kedvencem,de ez még nem jelenti azt,hogy ki lehet jelenteni,hogy ő legnagyobb.Mi alapján?Ezt ki dönti el?
Csak vélemények lehetnek erről SZERINTEM.



Előzmény: Down By Low (11.)
Vaskez e-mail | 2004-04-15 00:35:50 | 14.
Mar hogy ne legyen felreertes, az elozo bejegyzesben ugy ertettem hogy ALTALABAN a nagy rapperek nem kedves emberek - mar hogy tudnanak igaz szivbol olyan szamokat irni amilyenekben meg akarjak olni embertarsaikat ha kedves emberek lennenek? Csak ennyit ertettem. Persze van aki csak dumalja, de az meg csak nagyfiuskodni akar.
Vaskez e-mail | 2004-04-15 00:32:49 | 13.
Haha, legizmosabb, legcukibb es legkedvesebb? Hahaahahaha! Ezt ki mondja? Elsosorban, nem is izmos, a 50 cent pldl sokkal izmosabb. Meg EN is izmosabb vagyok az Eminemnel es csak 1 szer 2szer egy heten jarok gymbe. Legcukibb??? Ez velemeny kerdese, en csak tenyekrol tudok beszelni.
Legkedvesebb??? Ne csinaljataok mar (az Em rajongok). Igazabol MEGHALLGATTATOK mar a szamait? Ugy ertem, ertitek is a szoveget? Mar ha megvan is a szoveg OHHLA-rol akkor ertitek? En folyekonyan beszelem az angolt es sok kereses utan tudtam csak megtalalni bizonyos szavaknak a jelenteset mert amerikai szleng es meg angliaban sem ismerik. Ha ertenek a szoveget akkor nem mondanak hogy cuki. Mint ember, egy nagy seggfej aki nem tisztel senkit s semmit a penzen kivul -ezt a szamaibol lehet tudni. Utalatosnak tunik. En nem szeretnek vele haverkodni mert szerintem 10 perce utan meg lenne kedvem verni.

DE mint rapper, mar mint mondtam elismerem hogy tud szoveget irni s utemet kikeverni a pulton. Jo rapper, de nem a legjobb. Csak ne mondja senki hogy kedves. A rapperek NEM KEDVES emberek. Azert hallgatjuk a zeneuket mert kemeny es kifejezik a mi belso sokszor negativ erzeseinket es mert jol hangzik a fasza utemekhez.


Előzmény: Batman Papa (12.)
Batman Papa e-mail | 2004-04-14 23:00:39 | 12.
En nem azert szolokbe eminemrol mert en nagyobbnak hiszem magam csak az idegesit hogy it istenititek,de kozbe nem isten es hogy ott mondjak hogy o a legizmosab,a legcukibb es legkedvesebb ember,hogy mondhat valaki ilyet mikor eletebe nem talakozot vele es nem is fog

Előzmény: Zaffarano (1.)
Down By Low e-mail | 2004-04-14 19:40:53 | 11.
szewa!
Nekem az Istenités dolog nyomja kicsit a sziwemet...Tupac nagyon jó wolt, de nem isten, nem király stb stbés ez igaz mindenkire...én általában nem szoktam szidni se Em-et se senkit, de azzér az hidd el hogy elég idegesitő amikor bejöwök ide ( mostanában csak a rekordkisérlet miatt) és azt látom h wégre nyilt egy eminem téma...ejjó...ilyenkor legsziwesebben ikszet nyomnék de hát wannak itt olyanok ami miatt nem teszem...Sztem például ( hogy csak 1 példát mondjak) Talib Kweli wan annyira jo mint Em...
Miért nincs tiz topicja...mert az emtíwín nem látja minden kiskölök hogy milyen menő...
néha kiwánom wissza a régebbi időket amikor még nem wolt ez a sok balhé...Laczka tudja mire gondolok... A Szöwegirás topic-ba is beköltöztek a nádzsgángstáráppá-k és puff...
a legjobb az ilyen hozzászolás:
-Eminem a király a legjobb pasi blábláblá...
-Nem me Tupac az Isten és ő wolt a legjobb pasi...
-anyád
-köcsög...
és még számos "rajongo" csatlakozik és ebbe ki is merült a dolog...
én ugy gonodolom h ez a forum egy rakás szar lett mostanában...tisztelet a kiwételnek...
csá


Előzmény: Zaffarano (1.)
hiszteria e-mail | 2004-04-14 19:19:56 | 10.
Áruljátok már el, hogy mi az az Eminem! Valami újonnan felfedezett baktérium?
Zaffarano e-mail | 2004-04-14 18:24:25 | 9.
Igazából sokmindent lehet rám mondani de hogy anitrapper lennék?206 eredeti rap cd-m van ez nem biztos hogy sok de mégsem kevés és ennyi divat-rap album nem is biztos hogy van...Sosem mondtam hogy Em egy szinten van 2Pac-cal,sosem lesz.De nem hiszem hogy pont nekünk pont innen kell olyan "véleményeket" írni amik kimerülnek anyázásban és buzizásban .nem mondom hogy 2pac rossz rapper ez oltári baromság istentelen hülyeség, egy zseni volt ez kétségtelen de hogy halála után x best ofot és y "régi számokat új alappal" cd-ét piacra dobni.... SZERINTEM ez lehúzás .És azért ő sem tökéletes neki is van gyengébb száma ha igen kevés is .Olyan nincs hogy egy előadónak csak jó számai vannak-szerintem .De ha ez nem így van Írjátok meg minden véleményre nyitott vagyok!

Laczka e-mail | 2004-04-14 15:43:35 | 8.
Ez velem is így van,bár van amikor chill out rap-et teszek be,amikor ideges vagyok.:)

Előzmény: Vaskez (7.)
Vaskez e-mail | 2004-04-14 15:40:20 | 7.
Erzem amit dumalsz haver :) En is ugy vagyok a rappel hogy ez ad erot. Most mar majdnem 10 eve csak rap CD-t veszek. Ha az ember merges, be rak egy jo utos hip-hop ot es engedi hogy a merge elfojjon a szammal. Ha jokedvu berak egy funky szamot. Ha nyugisra vagyik be rak egy kis chill out rap-et. Ha rosszkedvu voltam, mindig a rap viditott fol...

Előzmény: Laczka (4.)
Laczka e-mail | 2004-04-14 15:37:35 | 6.
Van ebben pár értelmetlen mondat,de azért szerintem megértitek a lényeget.

Előzmény: Laczka (4.)
Vaskez e-mail | 2004-04-14 15:35:50 | 5.
Jo persze igazad van, nem kell senkit isteniteni es tulsagosan lehordani se. De ne felejtsd el hogy itt sok tini van akik nagyon fel tudnak izgulni a rappert ;) Es abban is igazad van hogy attol nem leszel amerikaibb hogy Bp-en 8. ker-ben akarmit hallgatsz. Eminem-nek is vannak jo szamai, csak nem annyira sok es nagyobb talentum mint az atlag, de semmi keppen nem King vagy valami ilyesmi. Itt mindenki kicsit tuloz mindenben s amiert nem moderalt ez a forum azt mondanak amit akarnak. A legtobb forumon mar a fel dumat itt kitorultek volna.

Előzmény: Zaffarano (1.)
Laczka e-mail | 2004-04-14 15:35:21 | 4.
Nah!
Én nem két hete vagyok itt ezen a fórumon,hanem már kb. egy éve.Ezalatt az egy év alatt megtanultam pár dolgot.Az elején,mikor idejöttem,azt hittem,hogy én kurva sokat tudok,de azért nem nagyon szóltam le olyan embereket,akiket nem ismerek.Utána már ez megszűnt,de nem is olyan rég még minden szar topicba beírtam,hogy ez tök fölösleges és szidtam a topicnyitókat.Beszóltam az összes olyan embernek,akiről elsőre azt hittem,hogy divatból hallgat rappet.Mostanra viszont már nem csak itt,hanem mindenhol szarok az emberekre,ha nekem nem ártanak.Az emfanokat nem baszogatom ok nélkül,mert úgyse tudom megváltoztatni őket.A fele kinövi ezt,a másik fele meg elkezd jobban érdeklődni a rap iránt,és jó arc lesz belőle.A rap egyre jobban terjed,ezáltal egyre többen szeretik,bár nem olyan elhivatottsággal,mint akinek ez ad erőt és ez az életük.Az emberek nem tehetnek arról,hogy most ez a menő.Úgyis lesznek mindig "igazi arcok".Én pl. ülök ezen a szar volánbuszon nap,mint nap,úgy hogy előtte olyan dolgot csinálok,amihez egyáltalán nincs kedvem.Nem jó emberekkel vagyok körülvéve,nincs nagyon minek örülni,de ha beteszem a fülembe a fülhallgatót,vagy hazaérek és elkezdek írni egy szöveget rögtön jobb lesz a kedvem.A rap ad nekem erőt,és ilyenkor már olyan mind1 hol vagyok vagy mit csinálok,ott vannak velem a rímek és akkor szarok a világra,szarok az emfanokra,szarok a műemberekre és jól érzem magam.És faszom se akar jobbat csinálni ebből az egészből,mint ami van.Én elvagyok egyedül is,nem érdekel más.És rólam is azt hiszik,hogy egy elvont fasz vagyok,pedig én se gyárilag vagyok ilyen.Én is tudnék jókedvű lenni,ha lenne valami hasonló gondolkodású ember,mint én.De amíg nincs a környezetemben ilyen,addig két örömöm van:a rímek és a családom.Nameg ez a fórum.Köszönöm,hogy jobbá tettetek!Sok-sok jó ember van itt,a köcsögökkel meg nem kell törődni.Ennyi

Szóval Nils,próbálj meg te is szarni azokra,akik nem érdemelnek szót.Különben a topic nyitója leírta,hogy nem szereti emet.

nils holgerson e-mail | 2004-04-14 14:31:12 | 3.
És ha már amerika majmolásról beszélsz,szerinted EM hol született és él.Miért te mennő getocsávó leszel Eminem től.Most saját magad martad mert amit te halgatsz az is amcsi.Ugyhogy húzz a picsába a hülye véleményeddel együtt.TE ANTIRAPPER.Eminem. Töled csak ennyire telik? Sajnálak.

Előzmény: Zaffarano (1.)
nils holgerson e-mail | 2004-04-14 14:21:57 | 2.
Én nem értek veled eggyet tesó.EM-el ugy állok hogy se jo se rossz.De amit2pac-ról mondtál az felháboritó.1.nekem nem lehuzás ha megveszem a cd-jét.
2.és milyen halom b-szériás dalról beszélsz?Én ilyenekről nem tudok a mestertöl.Lehet hogy elnéztél valamit nem?Azon kivül EM-nek soha nem lesz akkora nimbusza mint pac-nek.És hogy mered egylapon emliteni őket."PAC-nek a kisulyában több volt mint em-nek.Kicsit gondolkozz már.Vagy ha nem vagy othon a témában ne irj hülyeségeket.Ebböl az irásodból már le is szürtem hogy te is csak divatból hallgatsz rappet.Nézz utána a dolgoknak!!!!!És szégyeld magad.NA CSÁ!!


Előzmény: Zaffarano (1.)
Zaffarano e-mail | 2004-04-13 17:24:19 | 1.
Miről szólnak ezek a témák?Szidtok egy olyan embert(EM)aki mind produceri ,mind szövegi és előadói szinten oda-vissza veri a fél amerikai hipp-hopp világot,szidjátok mert igy nagyobbnak menőbbnek érzitek magatokat mert ti "igazi" hipp-hopp-ot hallgattok és ami népszerű az szerintetek szar...Pedig nélküle nincs 50 Cent akit annyira szerettek sem D12.Pedig ha jól megnézzük otthon a cd-ket akkor mindenkinek van 1-2 EM cd...hoppá-hoppá hogy is van akkor ez?Nem szeretem Eminemet ,de indok nélkül anyázni több mint szánalmas......és valljátok be ha cserélhetnétek vele -gondolkodás nélkül mindenki nyálát csorgatva igent mondana!Aztán istenítetek halottakat(Big L 2Pac stb)akiknek miért jelenik meg haláluk után 86 ezer cd?hogy örüljünk,nemnem hogy jól le legyünk húzva bezony .Ugyanis mi európa keleti régiója semmiben nem nem hasonlít amerikára bármennyire szeretnétek kemény gettócsávómenőrapperek lenni .És azért mert Budapesten a 8kerben déemixet hallgatsz sajna nem leszel "amerikaibb".És itt már megtörtént a lehúzás megvetted az új 2Pacot 5 rongyért(amit nem is biztos hogy ő rappelt fel....)és mit kapsz?egy halom b-szériás egyendalt...Megoldás?van!a témákba egy kicsit keveseb gyalázkodás azokról akiket nem szeretünk,és ne fényezzük túl azokat akiket istenként imádunk,és ne emeljük az egekbe az undergrundot mert az azért földalatti mert nem képes kitörni onnan és nem valami sokan kiváncsiak a nyökögésükre.EZ 1 DB VÉLEMÉNY LEHET VELE EGYETÉRTENI VAGY NEM de anyázni felesleges......

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.