Click to Visit
Hip-Hop - Feka pasik! Ugye milyen gyönyörű a testük???! Véle
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2019-05-25 22:05:49 | 18.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

Coolmander e-mail | 2004-11-24 14:47:45 | 17.
Nekem gyönyörű kockás hasfalam van és full izom vagyokheee csak 1 baj van..hogy fehér vagyok brüühühühühüh
Diesel e-mail | 2004-11-22 09:38:26 | 16.
Ha feketékkel akarsz ismerkedni, menjél egy menekült táborba.

Ott fogsz találni eleget.

Vagy akár egy egyetem előtt is lébucolhatsz aligruhában. Már hogyha pénzes feketét akarsz fogni.


Előzmény: Szundika (14.)
Dreux's Girl e-mail | 2004-11-02 14:20:47 | 15.
Őszintén én sem tudom mi az összefüggés de a számok jók ebben igazad van! (egyébként csak kérdezem, új vagy? nem sértés miatt mondom de ahová nézek mindenütt a te nevedet látom :)))
Feketékkel nem tom hol lehet ismerkedni hát próbálkozni kell....


Előzmény: Szundika (14.)
Szundika e-mail | 2004-10-29 05:43:06 | 14.
Sziasztok
Valaki világosítson fel legyen szíves:
Mario: I dont wanna know, The Pirates : You should really know és Noelle: I already know cimű dalai között mi az összefüggés?
Megveszek e dalokért.
Köszi!
ui: amúgy hol lehet feketékkel ismerkedni Mon?


Előzmény: Dreux's Girl (13.)
Dreux's Girl e-mail | 2004-10-26 11:48:43 | 13.
"Csak a lányok azt mondják, hogy egy rendes srácra vágynak, aztán mégis a geci kell."<----Ebben én tudnék vitatkozni veled....lehet hogy eddig te sem találtál olyan nőt aki neked kéne de ez a te dolgod...
Akik ilyenek azok a kurvák...szóval ebben az a megoldás hogy nem ilyeneket kell kifogni. EZÉRT! :)



Előzmény: Diesel (12.)
Diesel e-mail | 2004-10-22 06:17:26 | 12.
Sz.tem nemvajok rasszista. A cigányokat nem csipázom, de nem azért, mert alsóbbrendűek, hanem a tapasztalataim miatt.
Azt tom mondani, hogy nézz szét olyan helyeken, ahol előfordulnak rendes fickók is. Hidd el, hogy vannak.
Csak a lányok mindíg azt mondják, hogy 1 rendes srácra vágynak, aztán mégis a geci kell.
Nemtom mér !!!

Amúgy oké, legyen peace.


Előzmény: Dreux's Girl (11.)
Dreux's Girl e-mail | 2004-10-21 12:56:39 | 11.
Eddig nem tapasztaltam hogy lenne...egyébként meg nem tudom miért vagy ennyire megkülönböztető a fajokkal szemben...nem vagyok rasszista (de nem feltételezem ezzel hogy te az lennél)
A mindenevőt pedig úgy értettem hogy nem a bőrszínt nézem ...remélem megérted..
Na de nem akarom megint azt hogy lehordjanak.

Peace


Előzmény: Diesel (10.)
Diesel e-mail | 2004-10-21 06:11:25 | 10.
Szal Dreux's görl, sz.ted nincs "normális" magyar fickó....
Biztos a feketék között sokkal több van, mert nekik sötétebb a bőrük. Mert igazából ennyi különbség van köztünk, és a fekák között.
De utálom ezt a feka szót. Na mindegy...
Ha ezt vesszük alapul, akkor a cigányoknak sötétebb a bőre, mint a miénk, de mégsem annira, mint a négereknek. Tehát ők normálisabbak, mint a fehérek, de mégsem annyira, mint a feketék.

És mi van azokkal a négerekkel, akik nem annyira feketék. Pl. Ice-T -nek nem sokkal feketébb a bőre az enyémnél. Ez most akkó hogy van ?


Előzmény: Dreux's Girl (9.)
Dreux's Girl e-mail | 2004-10-20 12:21:30 | 9.
Várjál már! Hát most mit vagy úgy oda???? Nem vagyok se kiéhezett se paraszt! Nem azért ugatok vissza hogy a másik még jobban lehordjon!! Annyi van az egészben hogy megmondtam azt a baszott véleményem! Az egyébkéntet meg odatettem a mondanivalómhoz szal nekem ne magyarázz!! Meg akkor mutass fel egy magyar pasit aki normális!! Például olyat aki nem ugat le ha rosszul fejezem ki magam, meg nem egy rohadék állat.. (van egy két tapasztalatom, sajnálom..:P) Most magadat is szépen bemutattad....
Fekete Pákó??? Bocs ilyet nem ismerek! De komolyan...
Talán annyiban mindannyiótoknak igaza van hogy nem kell azt mondani hogy a feka pasiknak szép a testük....de mind1..úgysem vagytok képesek megérteni azt se amit józanul írok :P
p.


Előzmény: Diesel (8.)
Diesel e-mail | 2004-10-18 12:36:30 | 8.
Azt mondod neked bejön minden pasi?
Ez egy kicsit nagyon kiéhezettségre utal.
Azt ajánlom "öregem", hogy szerezz magadnak egy hús-vér Magyar fickót, és ne a feka pasik poszterjeire masztizzál.

És az, hogy egy "niggerbe" (ahogy te fejezted ki magad) vagy beleesve, az a lőtéri veszett kutyát nem érdekli.
Amúgy biztos gyönyörű a teste, hiszen tudjuk, hogy a FEKA PASIKNAK, MINDNEK GYÖNYÖRŰ A TESTE !!!!!! Élükön fekete pákóval. Biztos őbelé vagy annnnyira szerelmetes...



Előzmény: Dreux's Girl (5.)
Dreux's Girl e-mail | 2004-10-16 08:25:08 | 7.
Jajj bocsesz csak azt hittem hogy itt csak így értik meg...:P Egyébként feketéknek hívom őket csak ilyen agyilag visszamaradott emberek közt így tudom megértetni magam....
P.

Coolmander e-mail | 2004-10-15 16:34:09 | 6.
niggerbe? talán négerbe vagy afro-amerikaiba...te mucsai paraszt..ijen kretén topikothe
Dreux's Girl e-mail | 2004-10-15 12:33:16 | 5.
Figyi öregem, mindenkinek megvan a maga ízlése! Éppenséggel ismerem a szerzőt...(és most nem teljesen az ő megvédése szempontjából írom ezt)
Na én egy tök átlagos csaj vagyok nekem mégis bejön minden pasi (mivel mindenevő vagyok :) :P)
Jelenleg most is egy niggerbe vagyok beleesve de csak úgy hozzátettem

Diesel e-mail | 2004-10-14 13:37:50 | 4.
Mekkora hülye ribanc lehetsz te bazzeg !

Tipikus agyatlan picsa.

Látod a tv-ben, a klippekben a néger kigyúrt modell fickókat ,meg hogy az raj, meg minden.

Bazzeg itt már mindenki jobb , mint a fehér.

Fogadjunk, hogy cigány vagy.
Ugye igazam van.

key02 e-mail | 2004-04-23 21:20:52 | 3.
A testszínük miatt, mert más ok nem lehet?
Vaskez e-mail | 2004-04-22 22:46:21 | 2.
Mar van errol egy tema, nezz csak korul egy kicsit . Es kulonben is, mi a baj mivelunk feher pasikkal? ;)

Előzmény: Omari Baby (1.)
Omari Baby e-mail | 2004-04-22 22:18:55 | 1.
nektek ki a kedvencetek feka pasik közül és miért??? véleményt is kérek róluk....

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.