Click to Visit
Hip-Hop - ---------- Thug Life ----------
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2019-01-29 18:29:48 | 25.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

Ricsi G e-mail | 2005-07-21 13:17:32 | 24.
>Emberkék!!Mindenki aki csatlakozni akar, egy új Magyar Országos undergroun közösséghez azz jöjjön a "benne lennétek egy új bandába?"topicba és eggyesüljünk, és éltessük a magyar hiphop kultúrát, GYERÜNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!<


Előzmény: Cash Money (23.)
Cash Money e-mail | 2005-07-20 15:36:37 | 23.
nemtudom ki írta hogy mekkora nagy gangsta
csak leírtuk hogy nem 2003-ba kezdte


Előzmény: suge (22.)
suge e-mail | 2005-07-20 15:23:19 | 22.
Bocsi.
nem akarok belekontárkodni a nagy balhéba.
De akik 50 centet tartják húde nagy gangsternek meg elöadónak, azok majd egyszer nézzenek el a
www.extra.hu/deathrow2000
oldalra, és rájönnek, hogy van 1-2 kb 100 x nagyobb ember is nála. Szerinetem Miskolcon az avas lakótelepen a szart is kifacsarnák belőle amint kilépne a golyóálló verdájából. Egy szar egy senki egy lófaszjóska. Legalábbis szerintem

Cápa e-mail | 2005-07-14 20:58:25 | 21.
50 Cent-et Jam Master Jay "fedezte fel".Fifty lemezszerződést kapott a Columbia-tól(sony music,szal nem vmi gagyi).meg is csinálta az albumot,de akko kapta a lövéseket.a kiadó beszart,ezé kirúgta.a lemezt később kiadták ug szinten(ez a guess whos back.és azé van rajta pl Nas,mer egy kiadónál voltak).aztán vhogy mindenki felfigyelt rá.(talán a nyominemnek köszönhetően).és akko kapott jó pár ajánlatot.=még a Columbia is újra szerződtette volna,de azt alapból visszautasította).mivel a legtöbb lóvét az Aftermath ajánlotta,ezé azt választotta.(pedig a columbia többet adott volna).1ébként az ő kiadója a G-Unit records.

Előzmény: Mr.Leathaface (19.)
Cash Money e-mail | 2005-07-13 15:02:50 | 20.
fiftynek van egy önálló lemeze egy 2002-es guess whos back? a címe, de a régi nótáit tartalmazza
a full clip records adta ki aminek semmi köze a shadyhez meg az aftermathez
közreműködik rajta nas,bravehearts
majd valamikor letöltöm
amúgy nem vagyok nagy fifty rajongó
akit érdekel szerintem nézzen utána itt:cduniverse.com
(de amúgy leatha van ezen a címen egy csomó westcoast is)


Előzmény: Mr.Leathaface (19.)
Mr.Leathaface e-mail | 2005-07-13 14:23:07 | 19.
jó mondjuk ezekben is van vmi amiket mondasz...

de ha 50 cent akkora kíkúrt nagy gangsta amilyennek mondja magát mért eminem kellett ahoz h önálló lemezt adjon ki????
egy igazi gangstának ez semmi a sok pénzből amit húz a néptől nem???
Lásd a többieket..pl.:Eazy-neki lemezkiadója volt és nem a zenéből szerezte meg...

(Flesh csak azért hallgatja mert még nem láthatta..:))))


Előzmény: Cash Money (17.)
Cash Money e-mail | 2005-07-13 12:28:45 | 18.
ja meg még annyi hogy ice cube a 90-es évek elején eléggé befutott lett mint színész is meg mint zenész úgyhogy nemhiszem hogy annyit gengszterkedne
(az egész cypress hill nem véletlen utálja mer szerintük csak a szája nagy)
(kíváncsi lennék mennyi pénzt kapott a 3xxx két részéért meg a végre péntek két részéért de még egy csomó filmje van úgyhogy nemhiszem hogy akkora gangsta lenne.régen az volt valamikor, de ki nem?)

Cash Money e-mail | 2005-07-13 12:21:12 | 17.
honnan tudod?
ez nagy faszság! most nem ice cube ellen beszélek de 50 cent nem 2003-ba kezdte az egészet csak sokan akkor ismerték meg
jóval régebben amikor még az onyxal nyomult csak nemsokan ismerték még akkor. meg csinált egy csomó közös számot a mobb deepel is
az a baj hogy itt nagyon le vannak maradva emberek és csak a médiából táplálkoznak. látnak egy előadót akit sokat játszanak és egyből leszólják pedig nem is ismerik igazán
(amúgy meg flesh n bone állandóan 50 centet hallgat a börtönbe ő maga mondta egy interjúba)


Előzmény: Mr.Leathaface (16.)
Mr.Leathaface e-mail | 2005-07-13 10:00:14 | 16.
Rahska írta a szövege végén hogy: "NWA,ICE CUBE is elég kemény gyerek"

hát nem tudom.50 cent eddigi életébe fele annyi gengszterkedésbe nem volt benne mint ice cube,mondjuk 20éves koráig...Ez TuTi!!!nem tudom mit vagytok úgy oda ezért az 50 centért...
Nézzetek már rá!!! Szerintetek ez a nagy Gengszter??? a zenéje????? haggyátok már a hülyeséget mert röhögőgörcsöt kapok!!!!! A kis Tini kurváknak szól akik a tinidiscoba rázzák magukat!!!Ugyan már srácok!!:D:D:D:D
Nézzetek már meg egy komolyabb klippet(na nem azokat amik a tv-ben mennek)
Mondjuk egy Bone Thugs klipp-foe tha love of money
hasonlítsátok össze!!!!!!addig míg ilyet nem láttatok azt se vágjátok h miről beszéltek!!!
Vagy pár Eazy E klipp!!!!!!!!!!!!!!!!!bazmeg,ezekre ránézel és látod rajta h egy miről van szó...nem 50 cent......ugyan mááááár

Weeeeeeeeeeeeeest $ide


Előzmény: Rahska (11.)
37 $z e-mail | 2005-07-11 11:10:21 | 15.
Az tuti, hogy 2pac és az N.W.A. tagok hitelesek, ha jól tudom az N.W.A. volt az első igazi rapcsapat, na nehogy ámmá' ők ne legyenek hitelesek, mer' akkor senki sem az... Meg majd 2008-ban ha kijön a sittről Flesh~n~Bone, és csinálnak egy albumot Bone Thugs~n~Harmony-val, vagy egy szólót, az hiteles lesz...
Jokkka e-mail | 2005-07-11 05:26:52 | 14.
jah, Pac hiteles volt, ez nem kérdés, de ahogy látom te is az vagy ... tsá, west coast, meg minden :D

Előzmény: Thug Nigga (1.)
Rap-Man e-mail | 2005-07-10 19:38:47 | 13.
Na figyelj Niga!
Eloszor is nemtudok mi a fasz bajod van a topicommal!A kutya se kérte h be tedd oda a koszos patáiad!!!!!!!!!!!!Ha nem tetszi jo,de akkor mi a fasznak kell oda beirni????????

Masodszor én is Nyugatos vagyok!!!!!!!


































2pac Amaru Shakur ´´Makaveli´´ FOREVER


Előzmény: Thug Nigga (1.)
Rahska e-mail | 2004-05-24 08:14:13 | 12.
hát TUPAC hát ha ő nem akkor senki!csak meg kell nézni az életrajzát mega családi hátterét!!! az igencsak magáért beszél.50CENT hát szerintem ha az ember végignéz egy hasonló emberen mint ő arról már alapba nem feltételez sok jót.meg neki a zenéjében is minden ützem erről szól.van egy száma a (heat azt hiszem az nem bizti)na ki az az állat aki shootgun lövést rakna be alapnak?ez már fanatikus!:)de kúrva jó.az meg a másik hogy sok sorstársával együtt 8-10 évesen drogokat árulni meg fegyverrel mászkálni!áh!hagyál már, megmondom a tutit akkoriban mikor én annyi idős voltam a megnéztem valami akciófilmet aztán egy hónapig nem tudtam aludni.na erről ennyi.de még ICE T;az NWA, SNOOP meg ICE CUBE is elég kemény gyerek
Rahska e-mail | 2004-05-24 08:14:12 | 11.
hát TUPAC hát ha ő nem akkor senki!csak meg kell nézni az életrajzát mega családi hátterét!!! az igencsak magáért beszél.50CENT hát szerintem ha az ember végignéz egy hasonló emberen mint ő arról már alapba nem feltételez sok jót.meg neki a zenéjében is minden ützem erről szól.van egy száma a (heat azt hiszem az nem bizti)na ki az az állat aki shootgun lövést rakna be alapnak?ez már fanatikus!:)de kúrva jó.az meg a másik hogy sok sorstársával együtt 8-10 évesen drogokat árulni meg fegyverrel mászkálni!áh!hagyál már, megmondom a tutit akkoriban mikor én annyi idős voltam a megnéztem valami akciófilmet aztán egy hónapig nem tudtam aludni.na erről ennyi.de még ICE T;az NWA, SNOOP meg ICE CUBE is elég kemény gyerek
Rocket e-mail | 2004-05-14 19:43:55 | 10.
Messziről jött ember azt mond, amit akar.
itt is mindenki azt mond, amit akar. Én úgy látom, hogy 50 akármekkora barom, nem kamuzik, azért ilyen hülye szegény, mert tényleg kurva volt az anyja...

Régen azért több igazságot mondtak, ma már minden nigger ebből akar pénzt csinálni... Fat Joe? Ki az, hallod? Milyen zenéi vannak újabban? A Rosalinás viszi a pálmát...

Murdoc69 e-mail | 2004-05-11 18:40:07 | 9.
Na azért ne feledkezzünk meg a Cypress Hill-ről sem!
B-Real sem véletlenül kapott tüdőlövést!

Thug Life!!! e-mail | 2004-05-11 10:35:09 | 8.
2Pac, snoop, NWA tagjai, 50 Cent, Ice T, Ice Cube
nils holgerson e-mail | 2004-05-09 14:53:10 | 7.
2Pac,snoop,ice cube,ice-t,50cent hitelesek.Bár 50centtet nem birom.Az első album után leeresztett.
Cápa e-mail | 2004-05-07 19:56:35 | 6.
Master P,C-Murder,CMR,Shyne,Jay-Z,CNN,Beanie Sigel,a Murder Inc egy része.ők is hitelesek.
Mr. X to tha Z e-mail | 2004-05-03 17:59:25 | 5.
Sztem az ex NWA-es tagok hitelesek.
Chloe Pr. e-mail | 2004-05-03 15:01:08 | 4.
nem tom, sztem ezt biztosra senkiről sem lehet tudni! de talán 2pac meg 50 cent ( bár őt nem bírom) d:) peace
Down By Low e-mail | 2004-05-03 14:26:04 | 3.
annyi biztos hogy az "eszt" szot z-wel irják és nem sz-el...

Előzmény: Thug Nigga (1.)
Vaskez e-mail | 2004-05-03 14:04:40 | 2.
Hehe az biztos hogy sok kamu van. Sztem is 2Pac hiteles, a tobbirol nem tudok eleget. De ahogy mondod, van egy par aki nem tunik hitelesnek. Eazy E s Ice Cube sztem hitelesek.
Thug Nigga e-mail | 2004-05-03 11:56:08 | 1.
West coast!!!!Sok raper beszéli,hogy öt az utca nevelte!!Drogárus volt,csalo,sikasztó,gengszter,gyilkos!!Szerintetek melyik raper hiteles hogy eszt mondja??Kik az igazi gengszterek, és kik a Kamu Gengszterek?? Szerintem az igaziak közé lehetne sorolni:2pac,50cent,Snoop,stb... A kamuk pedig:Ja Rule,Eminem,Puffy,Fat joe stb... Kiváncsi lenék rá hogy ti hogylátjátok eszt az egészet!!!Nah majd még jövök!!!Csa,West coast,meg minden

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.