Click to Visit
Hip-Hop - Kamikaze - Halálosan Komolyan
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2019-05-25 22:11:32 | 15.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

harasztiakos e-mail | 2015-02-04 15:49:54 | 14.
Ma este érkezik Mr Busta Szoponc trekkje!

http://drogosok.blog.hu/2015/02/02/mr_busta_szoponc_avagy_bukta_a_kamugengszter_szoponc

JUNIOR KIRÁLY e-mail | 2007-09-28 11:04:01 | 13.
MI VAN BUZIK???????

L.L. JUNIOR A LEGESLEGNAGYOBB ISTENKIRÁLY AZ UNIVERZUMBAN ÉS MÉG AZON IS TÚL!!!!!!!!!

TI MEG BAKAPHATJÁTOK A HARAGOS LÓ FASZÁT KIS SZARCSIMBÓKOK!!!!

L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

Batman Papa 2 e-mail | 2007-04-11 04:23:55 | 12.
"halalosan komolyan" nyomjak a szoveget olyan helyrol ahol eletukben nem is laktak ket kecskemeti vagy milyen faszom tudja varosbol jott rappes a 8. ker rol nyomja es ok mondjak hogy halalosan komolyan na megbocsassatok de en csak rohogni tudok ezen,igaz vannak vagyis inkabb voltak jo szamaik es igen hallgatam oket de ezt mar en se tudom "komolyan" venni
Franky G. e-mail | 2007-04-10 17:39:24 | 11.
Jaja.. igazad van, Bustára gondoltam, nem Busára. Kösz a korigálást :)

Előzmény: Fedor (10.)
Fedor e-mail | 2007-04-10 17:34:12 | 10.
szentem kevered Busát Bustával javits ki ha tévedek csak ne legyenek félreértések amugy szentem te a Kamikaze cimű számra gondolsz.

NEkem bejöttek a kamikaze cuccok de hát izlések és pofonok


Előzmény: Franky G. (9.)
Franky G. e-mail | 2007-04-10 17:26:49 | 9.
Én nem értem hogy Funk miért sülyedt le ilyen mélyre... Kiváncsi voltam mi fán terem ez a Kamikaze, így amikor megjelent az első albumuk letöltöttem és meghallgattam, de csalódnom kellett. Funk N.Steint korábbról már ismertem, és nagyon bejött az amit addig csinált. Busát nem ismertem ideáig, de asszem nem is vesztettem vele sokat. Már nem is tudom melyik albumukon (mert asszem már 2 van) van egy nagyon röhejes alap... E-Jay 4!!!!
RAKIM e-mail | 2007-04-10 16:26:24 | 8.
MOST HALÁLOSAN KOMOLYAN...KI EZ A KÉT FALUSI IZÉ???FELGYÖTTETK PESTRE OSZT BÖRJAKÓBA NYOMOD AZZAL A TARTÁLY FELYEDDEL??A MÁSIK MEG A SZÖRNYECSKE..NEM ÉRTENI MIT BESZÉLSZ ANNYIRA HADARSZ...SZOPJÁTOK A ROMÁKAT AKIKET EDDIG UTÁLTATOK
AzaZaa e-mail | 2006-10-16 17:01:08 | 7.
na te nagyon kemény gyerek lehetsz bazd+!
csinálj jobbat, mutasd meg a demóidat, amit leraktál az asztalra eddig, és akkor majd össze lehet hasonlítani (Funk: Police NW'8 (1992), Kritika (1995), Funk N. Stein-Csak Szavak '97, A Táncparkett Varázs Vol 1 '99, A Félbetépett Tikett '2000, Egy Átlagos Külvárosi Történet 2002, LTP 2002, Nomen est Omen 2003) albumaival, vagy Busta: (G-Squad '94, Hármas Harmónia '96, Wérszívók '99, Nomen est Omen 2003) albumaival...
de úgytippelem alulmaradnál!
vagy ha InterFunk-kal kiállnál egy freestyle-ra szerintem nem maradnál állva az biztos!
na min'1 te eddig ahogy olvastam, csak kritizálni tudtál, értelmes érvekkel még nem tudtad alátámasztani a szarjaidat, de mindenki tudja, az írásodból kiderül, hogy val. színűleg csak 1 kis irigy fasz vagy!
de azért áruld már el nekem, ha ennyire szarozol mindenkit, akkor te valyon mit hallgatsz? robbie williams-t? vagy mit? ha? mert biztos hogy nem rappet!
aki tudja, hogy mi az az underground, az nem írkál ilyen faszságokat, mint amiket ideszartál!!!!


Előzmény: Diesel (5.)
Robotka e-mail | 2004-09-05 15:24:27 | 6.
az első bekezdésekben teljesen igazad van!
de aztán ha ezeket a dolgokat leszámítjuk nem rossz az InterFunk&Stein egymagában.

természetesen idővel őket is megkísérti a pénz és a csillogás szaga.
majd kiderül hogy belőlük is médiasztár lesz vagy maradnak az igazi magyar hiphop mellett.


Előzmény: Diesel (5.)
Diesel e-mail | 2004-09-03 08:03:22 | 5.
Ez a Kamikaze az, amelyiket mostanában nyomatják a tívíben?
Amelyiknek a klipjében eleldzsunior úgy veri magát, mintha a 220 csapkodná?
Amelyikben az kőkeménynek kinézni akaró fehérgyerek, meg a még keményebbnek kinézni akaró cigánygyerek van?
Ez az amelyikben azt danolják, hogy "Isten hozott a földi pokolban" ?
Ez az, amelyikben úgy mondanak közhelyes, ezerszer elmondott dolgokat, mintha ők mondanák először a világmegváltó gondolatokat?

Ha ez az, akkor nemtom, mi a kurvajó benne.
De valahol majd csak meghallgatom, hátha a felszínes semmitmondó első benyomás alatt, mégis rejtőzik v.mi.
Ha ti mondjátok...

Sneidig e-mail | 2004-05-20 09:19:37 | 4.
Hát igen az új album! Nagyon kafa! Bár nekem a demo jobban tetszett! Hiányzik a Funk nyelvtépős hadarása,nálam az vitte a pálmát! Én is ismerem a Fekete barit & Telepi srácot! Azt mondta Busta,hogy készül az internet-oldal,lesz még 1 Moha&Dope -Man fikázás! Nagyon jófejek,és emberileg is nagyon rendesek! Amúgy itt új vagyok, de a Nox-ot már ismerem! Ejnye-bejnye Nox!
Na béke SNEIDIG voltam!

Nox e-mail | 2004-05-20 09:02:58 | 3.
NO 1 Kamikaze

Én jóba vok a bustával!
Tényleg visszafogták magukat "egy kicsit"

A bustának kijelentették h zenél vagy sikít
inkább zenél és beiktatja a sikítós modorát!








sok sikert nekik!

Márky-PaPa e-mail | 2004-05-17 08:03:28 | 2.
Ya! Szerintem kibaszott yó track lett. Yobb mint az eredeti! Azt tényleg lehet érezni, hogy kicsit visszafogottabbak lettek. Peace:Márky
Kelta e-mail | 2004-05-13 20:59:42 | 1.
Szerintem azt kaptunk, amit vártunk: 100%társadalomkritika. De érződik, hogy kicsit vissza kellet fogni magukat, kicsit populárisabb lett, de attól még nagyon KIRÁÁÁLY!

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.