Click to Visit
Hip-Hop - dopeman vagy ganxsta vagy kicsi tyson vagy mc duck
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2018-08-03 17:55:07 | 21.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

JUNIOR KIRÁLY e-mail | 2007-09-28 11:04:10 | 20.
MI VAN BUZIK???????

L.L. JUNIOR A LEGESLEGNAGYOBB ISTENKIRÁLY AZ UNIVERZUMBAN ÉS MÉG AZON IS TÚL!!!!!!!!!

TI MEG BAKAPHATJÁTOK A HARAGOS LÓ FASZÁT KIS SZARCSIMBÓKOK!!!!

L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

Fedor e-mail | 2007-04-10 17:36:16 | 19.
Yo tudni.... te hallod legalább a user nevedné kinyomhattad vona a CL-t...

Előzmény: RAKIM (18.)
RAKIM e-mail | 2007-04-10 16:28:42 | 18.
DOPEMANT A TYSON BASZTA A VILÁGRA...A DUCKYT MEG ÉLVEZÉSIG BASZTA...A ZOLEE JÓ FEJ UGYJHOGY NEM IS KÉRDÉS!! A MESTER A MAGYAR RAP KERSZT APJA A KIRÁLY TYSON!!!!!!
Gun Doggy e-mail | 2006-07-29 21:28:38 | 17.
Hát ha ilyen bő a vállaszték akkor inkább hallgatok vmi más müfajt.
Bigg Campanella e-mail | 2006-07-28 23:29:05 | 16.
yaya, veled vok, hallod van vmi beütésed(vér). Tyson-t bírom azé nem őt hallgatom mindig, az a veszélyes kölykök is bejönnek kik vele nyomták az ucca albumon.Na szal a többit nemszeretem ennyi.

Előzmény: Csibész (13.)
fluor8 e-mail | 2006-07-28 17:55:14 | 15.



Egyik sem!!!Kultur zenét gyerekek!!!
:)))))))))!

Bellabubuka e-mail | 2006-07-28 16:46:11 | 14.
Egyiket sem szeretem!
Nem tartom őket jó rap zenészenk!
Végül is még mindig jobb mint a szenny LL!
De aki szereti őket szeresse!
Olyan tcat rap zenét játszanak!
szerintem!

peace mindenknek!

Csibész e-mail | 2006-07-28 15:10:28 | 13.
Nyugi Teso.Nem kell egybol oltogatni,és csak a fekákrol írtam,nem az amerikaiakrol.Igazad van Tyson nem egy isten csak felhúzott az egyik bejegyzés,hogy tipikus cigány.No ez kurvára fekúrja az agyam hogy egy fehér ember meri minosíteni egy igazi cigány rapper tehetségét,Europa négerei a cigányok.Ez így van,és ezerszer jobban értenek a rappeléshez,mint a tobbiek.Abban igazad van hogy Tyson is nyul le pl.alapokat,ezt én sem kamázom.

Előzmény: Thug Nigga (12.)
Thug Nigga e-mail | 2006-07-28 12:52:32 | 12.
Huzzd a F**zodra Tysont.Ilyet hogy lehet irni csibész?? A Német rap topicba aztirtad h csak kopintják a fekákat és amcsikat.Akkor Tyson mitcsinál??? Van egy pár száma ami yo,de azé ne mondj ilyet te szánalmas.nevetséges :D :D :D :D
Csibész e-mail | 2006-07-28 12:17:09 | 11.
Az hogy Ducky gyenge ebben egyet értek,de a Tysont ne fikázzátok,mert ha az egészen osszefognátok ellene akkor sem érnétek fel még a bokájáig sem.

Előzmény: Mr.Siid (10.)
Mr.Siid e-mail | 2004-11-24 12:36:12 | 10.
Szerintem Ganxsta & Dopeman! Ok a stilus , A masik ketto gyenge kopia.A velemenyem ennyi
dr.dre e-mail | 2004-11-23 19:08:41 | 9.
Annyit szolnék hozzá, hogy az nem rap, hogy egyik alapot a másik után lopja vaze a dopmenpöcsarc a másik a tyson tipikus cigány igy megugy a nyócker hogy az a getto mer mijjéé? és csak anyit még hogy a stilust kicsiny hazánkba nemigen GENKSZTER ZOLTÁN HOZTA BE, hiszen ha yool tudom az Animal Cannibals már 88 ota van akármilyenek ma akkor is ök voltak ott amikor a kis fasszopo Zanaapucikedvence bömböltette a faszom nem tudom mivolt a neve punkzenekarban az a majom... höhöhö

Előzmény: Maped (7.)
Diesel e-mail | 2004-11-22 08:37:17 | 8.
"Ganxta teremtette a stílust" ????????????

Járjál má utána te pöcs.
Azért, mert te őt ismerted legelőször, meg neki csináltak reklámot (mint aktuális lázadó), attól még nem teremtett ő semmit.
Csak cirkuszt adott a népnek. És ad most is.

Dópmen, meg nemcsak próbált szólükarriert csinálni, hanem csinált is, de attól még másolásos szar az egész.

Tyson is télleg másol, de nemtom milyen kiejtést magyarázol.

Mc ducky-t meg jobb is ha nem ismered. Amúgy a magyardiscokorszakos Imördzsönszí háusz szőke kurvája. Ha így jobban tod azonosítani.


Előzmény: Maped (7.)
Maped e-mail | 2004-11-21 10:44:27 | 7.
-Ganxta teremtette a stílust.igaz hogy amit régen nyomott az szar volt de el kell ismerni hogy ő volt az első feltörő.

-Dopeman szintúgy, csakhogy ő szólókarriert próbált csinálni. a számai picit királyabbak.

-Tyson meg az amcsikat másolja ezerrel.azt a műkiejtést csak tőle lehet visszahallani.

-Duckot nem ismerem...

Coolmander e-mail | 2004-11-21 08:56:24 | 6.
csatlakozom az előttem szólóhóz.....


csá

Diesel e-mail | 2004-11-03 14:36:50 | 5.

Sz.tem ezek mind szarok...

Az imént, Diesel magánvéleményét olvashattátok.

Elfogadni ezt nem kell.

Na Hella !

ZOLE e-mail | 2004-05-30 05:08:00 | 4.
ezekközül egyedül ryson ud rappelni
Chloe Pr. e-mail | 2004-05-26 13:42:12 | 3.
nekem Deego és Connections! :D
Batman Papa e-mail | 2004-05-26 00:15:16 | 2.
Mind jo!!!

Előzmény: RR (1.)
RR e-mail | 2004-05-25 20:05:49 | 1.
szerintem dopeman a legjobb m.o. rapper de ganxsta is jó, tyson is ogly-g is!! de a legjobb dopeman ez a lényeg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.