Click to Visit
Hip-Hop - Tetü casreb
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2019-03-16 21:39:05 | 20.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

Batman Papa e-mail | 2004-06-24 23:27:42 | 19.
figyelj,ne legyel mar tufa!ez mar egy kicsit sok nem gondolod?az eleinte vicces volt de most mat nem

Előzmény: nils holgerson (9.)
casreb e-mail | 2004-06-14 07:40:16 | 18.
még yo hogy nincs itt mossár. huuuuuh. gyoker beszolasok....

Előzmény: dr.dre (17.)
dr.dre e-mail | 2004-06-10 17:09:37 | 17.
fu muthafucka ...
:DDDDDDDDDDDDDDDD


Előzmény: casreb (16.)
casreb e-mail | 2004-06-08 18:29:39 | 16.
és hosszú 'ú'- val a buzi szót... ez se magyar.
Pont most tanulunk törin a Magyar honfoglalásról (meg elozmenyek). Visszajött a fellángolás!!
Ekkora egy uniós faszt!(márrint a nils h.)


Előzmény: nils holgerson (1.)
Chloe Pr. e-mail | 2004-06-08 17:55:25 | 15.
nem nem nem! dehogy is! szted kinek! annak a nyomorult nilsnek!

Előzmény: dr.dre (14.)
dr.dre e-mail | 2004-06-08 17:17:50 | 14.
nekem nyomtad ezt ember?

Előzmény: Chloe Pr. (13.)
Chloe Pr. e-mail | 2004-06-08 10:44:10 | 13.
oh! semmi! :D ekkora fasszopónak mindig örömmel pattogok! :DDDDDDD

Előzmény: casreb (11.)
dr.dre e-mail | 2004-06-07 18:36:01 | 12.
Yaaa
leszarom ezt a gyereket, találkozhatunk nyugodtan szarok rá, hozzon egy kibaszott szájbabaszott mikrofont, aztán meheta téma kereseen ya más faszom forumot hogy ott mutathassa faszom ,,tehtségét"
peace


Előzmény: casreb (11.)
casreb e-mail | 2004-06-06 18:00:35 | 11.
kösz, mindenkinek! télleg. Ekkora faszt, mint ez a nilz!! Egy komunista idokben letrejott kepregeny fohose, a szinvonal itt is latszik..
Pan- olni kellene a kocsogot, de (mivelhogy minden hozzaszolas rogzitese utan kiirjak, hogy nincs felelosseg...), a moderatorra (aki talan nincs is) itt nem lehet szamitani.
Van itt (nalam joval) tapasztaltabb phreaker? (aki erti egyaltalan a kifejezest, arra mar szamitanek ebben).
Hajt a bosszuvagy, aztan egyedul nem sokra mennék... Na
Mégegyszer kösz, Chloe Pr., meg dr.dre!!! Meg, aki még írt.
Na tsáá

Chloe Pr. e-mail | 2004-06-04 15:28:32 | 10.
hát akinek nincs jobb dolga...

Előzmény: nils holgerson (9.)
nils holgerson e-mail | 2004-06-04 15:14:00 | 9.
Mindenki kinyalhatja a seggem buzikáim.Szopjátok csak a kisköcsög faszát kis buzik.Ez volt a célom hogy mindenki felháborodjon.Már megint sikerrel jártam.Nem adok a véleményetekre kis hugyos pisis banda.Utáljatok csak olyan jó érzés.UI:menjen mindenki a telibaszott kurva annyába.Most lelépek egy időre más oldalakat keresek mert ezt már unom.Szopjatok le szarháziak.Még visszatérek.

Előzmény: Chloe Pr. (8.)
Chloe Pr. e-mail | 2004-06-01 18:19:36 | 8.
na ezt még párszor megkapod! látod, itt téged annyian utálnak, amennyien Casrebet szeretik! hát most szívtál sztem


Előzmény: nils holgerson (1.)
dr.dre e-mail | 2004-06-01 18:08:10 | 7.
Na csa!
Takarodjá haza és nézd meg a székleted! Mondaná Gálvölgy-Csernus! Mekkroa volt az a legutóbbi Gálvölgyi show ... mind 1
én meg azt mondom: Takarodjá innen és nézd meg te ki vagy buzeráns hogy Casrebet fikázod...
Mit karsz te a jobb világért ha TE MAGAD VAGY A ROSSZ gané ahogy te nyomtad, faszfej!
Fasz jogod nincs másokat kritizálni öcsém ha nem is tudod mi a pálya a gyerekkel ...
tudnám az ilyen fasszopopk minek vannak itt ...
csa


Előzmény: nils holgerson (1.)
Chloe Pr. e-mail | 2004-06-01 17:57:15 | 6.
vazz utállom ezt! méghogy ő okoskodik? és te mit csinálsz, má nem azzé!... a lófaszgeciségbeismár ekkora szopáspicsabasszantyúságot még nem éltem!...nem ismerem casrebet, és lehet h nem oan jó fej(bocs :D), de nálad biztos jobb! bazzeg! ekkora köcsögöt mint te! te okoskodsz mindig fasszopókám! dugj a seggedbe egy vibrátort!... most meg majd jön az oan topic, h Kurva Chloe Pr.! fuhh bazzeg gyerek! most nagyon felhúztál, és sztem nem csak engem! az ien balfaszoktól szar ez a fórum!...
nah de mind1!
kinyalhatod!


Előzmény: nils holgerson (1.)
casreb e-mail | 2004-06-01 17:50:35 | 5.
ya, nilz! köszi, hogy ennyire tisztelsz!! én télleg... ugy meg vagyok hatva! én soha nem pazaroltam volna rád egy negyed byte- ot sem! de te! egy egész topicot!!! tassstvérem! ugy sahjnálom, hogy ki kell nyírjalak!!!
1 yooo csaj e-mail | 2004-06-01 17:46:13 | 4.
szja!!!

Csak ugy kérdezem, hogy jössz, te ahhoz hogy másokat, fikázz ok nélkül, ha ezt megtudod magyarázni, okos vagy, de egyenlőre nem látom ennek semmi, jelét....


Előzmény: nils holgerson (1.)
casreb e-mail | 2004-06-01 17:13:44 | 3.
aki néger is, nem???

Előzmény: nils holgerson (1.)
cirmos cica 4eve e-mail | 2004-06-01 17:06:56 | 2.
Én szeretem a cirmos cicákat!
nils holgerson e-mail | 2004-06-01 15:41:36 | 1.
Szevasztok ez az oldal mindenkié akinek televan már a fasza a casreb féle okoskodó faszokból.Ez a kis gané mindenkinek beszól és nagyon gyökér.NYIRJUK KI AZ ILYEN TETVEKET EGY JOBB VILÁGÉRT ELŐRE.Akinek nem tetszik a topic az most húzzon innét beirás nélkül,nem kötelező beleirni.Tehát várok mindenkit aki utálja ezt a szarházi debil búzigyereket!!!

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.