Click to Visit
Hip-Hop - NILS APÁTOK BUCSÚZIK
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2018-08-14 19:36:54 | 19.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

orkogár e-mail | 2008-08-25 08:13:48 | 18.
Nils geci biztosan egy buzeráns lóbaszó geci volt, szerencsére elhúzott az anyja gecis picsájába!
Montana e-mail | 2008-08-22 20:52:06 | 17.
ez a Nils egy fasszopo geci lehett jo is hogy elhuzott a gecibe!xd




Előzmény: Pluhár Aladár (13.)
Montana e-mail | 2008-08-22 20:52:03 | 16.
ez a Nils egy fasszopo geci lehett jo is hogy elhuzott a gecibe!xd




Előzmény: Pluhár Aladár (13.)
Montana e-mail | 2008-08-22 20:52:01 | 15.
ez a Nils egy fasszopo geci lehett jo is hogy elhuzott a gecibe!xd




Előzmény: Pluhár Aladár (13.)
Montana e-mail | 2008-08-22 20:52:01 | 14.
ez a Nils egy fasszopo geci lehett jo is hogy elhuzott a gecibe!xd




Előzmény: Pluhár Aladár (13.)
Pluhár Aladár e-mail | 2008-08-21 23:23:03 | 13.
Kicsit nyersen fogalmazott a gyerek, de igaza van ...és a mostani állapotokra is ugyanúgy érvényes. Jártam már néhány tróger fórumon, de ennyi suttyó kreténnel egy helyen még nem találkoztam.
Pluhár Aladár e-mail | 2008-08-21 23:22:08 | 12.
Oy Wiggaz!
mc ren e-mail | 2008-08-21 18:38:38 | 11.
Te kis Takony!Megbaszlak anyád HÁtán ugy,hogy elhuzol a norvég razfilmes Büdös kurva szájbabaszott édesanyádba!!!TE KIS FASSZOPÓ ANYABASZÓ KÖCSÖG!!!!Check'Yo!!Niggaz
chuckie e-mail | 2008-08-21 18:14:28 | 10.
Még új vagyok, és nem tudom ki volt ez a fasszopó, de jobb hogy eltakarodott a kibaszott vadludas kurva anyjába!
Peace

Sicko e-mail | 2008-08-21 12:45:43 | 9.
Nézd már meg mikori a hozzászólása XD

2004-06-04 16:05:45.... már rég szétverte valaki a fejét :D


Előzmény: rapboy15 (8.)
rapboy15 e-mail | 2008-08-21 11:59:24 | 8.
te mocskos állat dögölj meg hála isten hogy eltakarods innen az apád vérvörös faszába!

Előzmény: nils holgerson (1.)
Eazy E e-mail | 2008-08-20 22:17:04 | 7.
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
kurvajó:D
klasszikus hozzászólás:D


Előzmény: nils holgerson (1.)
casreb e-mail | 2004-06-07 08:55:24 | 6.
hahhhhhahahaha!! a vége tetszett a legjobban!! hahhha!! bántanak, mi?? :)))))
hehhehehehe!! hát, ez naggyon kész! de rég röhögtem ekkorat! Ekkora egy egoista állatot! bocsi, ne sullyesszuk le az allatokat az o szintjere!
Meg jo hogy nem latott soha eleteben!! a kis szardarab!
hehhhehehehe


Előzmény: nils holgerson (1.)
casreb e-mail | 2004-06-07 08:49:38 | 5.
még, hogy te vagy a szokimondo??? inkabb szanalmas, nem?

Előzmény: nils holgerson (1.)
Dustman e-mail | 2004-06-05 09:41:23 | 4.
Viszont látásra!
ZOLE e-mail | 2004-06-05 06:21:49 | 3.
Végre vmi yo hír :D
Kelta e-mail | 2004-06-04 20:29:14 | 2.
:D:D:D:D:D

Előzmény: nils holgerson (1.)
nils holgerson e-mail | 2004-06-04 16:05:45 | 1.
Na szarfaszúak ezt az oldalt a bucsumnak szentelem.Elhagyom eme fórumot és új helyeket keresek.Itt már kivitáztam magam veletek.És unom is a hülye dumátokat.Már sok forumot sikerült felháborgatnom a szókimondó stilusommal,és minél jobban felháborodtok én annál jobban örülök köcsögök.Azért azt el kell mondjam hogy ezen a fórumon voltak eddig a leggdebilebb gyerekek,a sok okos fasz.Nagyon buták vagytok végig megvezettem mindenkit,mindem beirásomra tömegesen felháborottatok.Pedig csak tükröt tartottam elétek és nem tetszet az igazság.Jó mentségetekre legyen mondva hogy itt a fele brigád nem mult el 15 éves sem,hát ezért hordtatok össze ennyi faszságot.Ez volt a célom hogy mindenkit felidegesitsek és sikerült.Van egy pár jó gyerek köztetek de a legtöbben birkák vagytok.Én igy mulatok hogy mindenkit húzok.Ja a kedvencem a szövegirás topic volt ott olyan jókat nevettem,a sok kis eminem-en és tupac-on.Ti tényleg elhiszitek hogy jó szövegeket irtok ?Remélem nem.Mert ami ott folyik ujabb szerénységi bizonyitvány kis hazánk debil gyerekeiről akik azt hiszik hogy gettorapperek.Kis szánalmas népség az egész banda csak divatból akkar rappelni,mert azt hiszik ettől lazák lesznek,hát nem csak nevetséges ennyi.A fórum 85% nem is ismeri a rap zenét ez eggyből látszik.Állandoan csak a ma divatba levő rapperek neveit hajtogatják,hát senki nem emlékszik már a nagy öregekre?Ha tényleg tetszik a rap zene felszines ismeretségeiteket bővitsétek bátran tovább.Van mit tanulni szarosok.Mindenkit utálok de egy ember van akit iszonyatosan és ő carsebfasz.Elmondom mit szürtem le róla.Kb14 éves csenevész testü kis szarcsinbók lehet.Állandóan a gépet bassza.Nincsenek barátai csak itt.Egy kis gyökér mami kedvence akinek lámpaoltásra haza kell mennie.Szóval egy igazi csicska a suliban is biztos mindig bántották szegényt.Na jóvan elfáradt a kezem.KAPJÁTOK BE MIND A FASZOMAT SZAREVŐ BUZIK.EGY NAGY KALAP SZAR VAGYTOK.Szopjátok csak egymást és buzuljatok ebben a fórumban kedvetekre,de egy dolgot ne felejtsetek el:EGYSZER IDEJE FELNŐNI.Na én tényleg leléptem egy jó ideig nem fogom látogatni az oldalt mert újat keressek.Menjetek a FASSZOPÓ KURVA ANYÁTOKBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MÉG VISSZATÉREK!

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.