Click to Visit
Hip-Hop - mért oszlott fel az N.W.A
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

cprod e-mail | 2018-08-03 18:01:15 | 67.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

JUNIOR KIRÁLY e-mail | 2007-12-18 10:53:56 | 66.
SZEVASZTOK SZARJANKÓK!

FASZT MÉG SZOPTOK?

L.L. JUNIOR A LEGESLEGNAGYOBB ISTENKIRÁLY AZ UNIVERZUMBAN ÉS MÉG AZON IS TÚL ÉS MÉG AZON IS STB...STB!!!!!!!!!

MINDENKI MÁS CSAK CSIKCSKA SZARKUPAC, TI MEG KISZOPHATJÁTOK ANYÁTOK PICSÁJÁBÓL AZ ARANYERET
ÉS AZ APÁTOKAT IS LECUMMANTHATJÁTOK!!!!!!!!!!

MEG ENGEM IS BUZIGECIK.

L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

Oneil' e-mail | 2006-04-22 18:16:53 | 65.
Értem, és köszönöm a választ.

Előzmény: F.D. (64.)
F.D. e-mail | 2006-04-22 11:23:41 | 64.
Morpheuson letudod tölteni.
Amugy azért nem irtam semmit mer nem kedvelem anyira az N.W.A.-t és nem akartam viszájt szitani.


Előzmény: Oneil' (63.)
Oneil' e-mail | 2006-04-22 11:20:31 | 63.
Lenne egy olyan kérdésem hogy valaki nem tudja honnan lehetne beszerezni a CJ Mac álltal készített C-Walk dokumentumfilmet, vagy esteleg letölteni ???
Oneil' e-mail | 2006-04-22 11:19:24 | 62.
Hát mongyuk eddig még te sem írtál egyetlen hozzászólást se. Érdekes :)

Előzmény: F.D. (60.)
Mascez e-mail | 2006-04-20 17:08:03 | 61.
Mondjuk az NWA már rohadt régóta tolja, tényleg csak az szereti az ő zenéjüket, akik már régóta foglalkoznak Rap-pel!
Ha valaki ma állna neki rap zenét hallgatni, az NWA nevével biztos nem az elején ismerkedne meg!

Legalább is szerintem!

F.D. e-mail | 2006-04-20 17:03:17 | 60.
Erre nagyon egyszerü a válasz. Tudod az ilyan kis divat rapperek nem ismerték N.W.A. ezért ezért nem is akarnak minket kioktatni, igy nem jönnek fel.

Előzmény: Oneil' (59.)
Oneil' e-mail | 2006-04-20 16:27:56 | 59.
Kultúrált vita a fórumon. Ez is ritkaság :)
Mike65 e-mail | 2006-04-19 19:55:59 | 58.
hát igen akkor volt rá szükség, most is lenne, a többi meg a világ baja hogy az emberek azt szeretik nézni, halani ahogy mások rhadásig vannak lóvéval :D

Előzmény: Cápa (56.)
Függő Kvóta e-mail | 2006-04-19 19:45:10 | 57.
mekkora itt az élet bazdmeg:O
Cápa e-mail | 2006-04-19 19:40:41 | 56.
na igen.én mondjuk úgy látom h akko szükség is volt ien előadókra.manapság ki figyelne 1 ien előadóra?senki.leszarják.a kiadók is.ug-be nyomják,ahol keveseket érdekel.

a platinás dolgok mögött azé sokszor van mondanivaló/lényeg vmi.Nem csak a csilllogásról szól.csak ugye elvakít:)))meg lehet nézni sok Cash Money v No Limit szöveget h a lóvé mellett ott vannak a hétköznapi dolgok is.


Előzmény: Mike65 (55.)
Mike65 e-mail | 2006-04-19 19:32:31 | 55.
igen más idők voltak, és azért harcoltak hogy megváltozzon, meg is változott, de társadalmi problámák mais vannak amiket meg lehetne oldani nagy tömegek észheztérítésével, azzal nem lesz jobb semmi hogy mutogatják a milliós platinadolgokat

Előzmény: Cápa (54.)
Cápa e-mail | 2006-04-19 18:51:59 | 54.
1:a magyar rap kalap szar.én meg azon nevetek aki aszondja h jó

2:a PE-s ,NWA-s időszak más volt.Kemény rendőri visszaélések,brutalitás,megkülönböztetés.92-ben volt is lázadás LA-ben.meg előtte párszor Miamiban.Mamár nem annyira durva a helyzet mint akkor.létezik,de nem oan látványos,visszaszorult az egész v mi.az NWA manapság má nem beszélhet azokról mint akkor,ha most kiadnának 1 lemezt nem arról szólna,ők is váltanának.
szal nem kéne lenézni a maiakat annyira.Meg kell keresni a jókat.A kiadó se általában a legnyomorékabbakat adja ki,hanem azokat akik tehetségesek.a Dem Franchize Boys-t is azé adták ki me előtte nem hallotak hozzájuk hasonlót.

Mike65 e-mail | 2006-04-19 18:35:47 | 53.
talán ez talán az, sosem tudjuk meg

Előzmény: Eazy E (52.)
Eazy E e-mail | 2006-04-19 17:58:26 | 52.
Ezen is gondolkoztam. Szerintem annyira változott volna meg Eric, mint a nagy haverja, MC Eiht! Nem nagyon. Ellenben Dre már 92-ben megváltozott.
Snoopy meg...
Hagyjuk, párszor kifejtettem ezt, azt hiszem! :DD


Előzmény: Mike65 (51.)
Mike65 e-mail | 2006-04-19 17:53:35 | 51.
egyébként eazynek még annyit elmodanék hogy sajna Eazy E, nem jutott el időben addig mint pl snoop, és ezért már sohasem tudjuk meg hogy milyen lett volna, ezzel csak arra akarok rávilágítani hogy annyi év a szakmában, mint amennyit dr.dre vagy snoop lehúzott az minden bizonnyal hatással van az emberre és nyilván meg is változik
Eazy E e-mail | 2006-04-19 17:53:28 | 50.
Ezt mind tudom és értem, de én csakazértis kiállok a régiekért, sőt széles körben terjesztem a régi eszmét, életben tartom a "REAL-érát".
Ezt kötelességemnek érzem!
Kötelességemnek érzem terjeszteni az igét, a fiatalok tanítását!
Ebben a kérdésben lehet hogy radikális vagyok. Amíg gettók vannak az USA-ban én ezt nyomom.

Pofán röhögöm és megvetem azt, aki ilyeneket mond pl:
a) "csak a West Coast a jó"
b) "csak a South Side a jó"
c) "szar a régi rap"
d) "szar a magyar underground hip-hop"
e) "a rap nyelve az angol"
Sok állat van. Ezeket tanítani kell.
Ez az én ars poeticám! :DDDDDDDDDDDD
*
Phucc Young Bucc
*
Peace


Előzmény: Cápa (48.)
Mike65 e-mail | 2006-04-19 17:50:38 | 49.
azzal az albummal télleg nem volt még baj, fogyott is neki, asszem jóval több mint a massacre, dehát neki ilyen a vére így nevelkedet, hogy ugatni kell mindenkinek, elnyomni a riválisokat(én úgygondolom valóban drogárus lehetett, mivel ezt papírok igazolják, mint ahogy a 9 golyót is és ha nem így lenne azt már megmondták volna) hitelesebb alak is lehetett volna belőle

az ipar megváltozásáról annyi a véleményem hogy jó dolog hogy népszerű lett a stílus, de pont a pénz miatt amortizálódik le mostanság, rengeteg fiatal jön be és kevés tudományt, ismeretet osztanak, hol vannak a régi public enemy, N.W.A idők amikor tudást adtak az embereknek, szinte forradalmat kiváltva(mint anno a költők európában és hazánkban)


Előzmény: Cápa (48.)
Cápa e-mail | 2006-04-19 17:35:27 | 48.
a get rich lemeze meg télleg fasza volt.csak azt nem értem h mire veri magát?semmi extra a reppelése,iszonyat gagyi szövegek,rádió barát alapok.akko mi a faszt akar?idióta.
a So amazing száma elég vagány.

figy Eazy.az ipar megváltozott.régen nem volt lóvé,mer nem hittek benne.de sokaknak sikerült pénzt csinálni.kiadót alapítottak és felkarolják a fiatal tehetségeket,h nekik má könnyebb útjuk legyen.és mivel gyakran csórók ezek a srácok,ezé lóvét is tesznek alájuk(meg h könnyebben meggyőzzék öket persze).és azé adnak pénzt,me tudnak.ez van
és valljuk be,elég hiteltelen lenne ha 1 új srác feltűnik úgy h má telinyomták pénzzel 1 oan klipbe amibe csóróságok vannak,az elég hiteltelen lenne.


Előzmény: Mike65 (47.)
Mike65 e-mail | 2006-04-19 14:58:22 | 47.
ezzel egyet is értek, mindig van egy két jó szám az albumain, csak túl sokat basztat másokat a médiában

Előzmény: Cápa (45.)
Mike65 e-mail | 2006-04-19 14:56:33 | 46.
ez így is van, mivel a mostaniak magas %-ban szinte csak a pénzüket villogtatják ami egy két számban még elmegy de erre lemezeket alapozni? pff

Előzmény: Eazy E (44.)
Cápa e-mail | 2006-04-19 09:38:16 | 45.
hát 50 centnél nem nehéz jópár ug-s arcot nagyobbra tartani.amúgy vele se lenne gáz ha nem lenne akkora pofája a nagy semmire.
az ug dolog meg csak idő kérdése.


Előzmény: Eazy E (44.)
Eazy E e-mail | 2006-04-16 18:58:49 | 44.
Tényleg Mike! Sok underground is rappert többre tartok, mint a "mai befutott nagyokat".
Eazy E e-mail | 2006-04-16 18:57:15 | 43.
Szóval Snoop-ot soha nem szerettem, Ice Cube-ot mindig is szeretni fogom, Dr. Dre-t pedig 1991-ig szeretem (Niggaz4Life-fal bezárólag). Ole Skool fanatikusnak nem tartom magam, bár többre tartom a régieket, mint a maiakat.

Előzmény: Oneil' (30.)
Eazy E e-mail | 2006-04-16 18:51:32 | 42.
Szerintem jogos a felháborodásod amiatt, hogy leszólom Snoop Doggyt, elvégre egy régi nagy figurája a rapzenének. Azt viszont leszögezném, hogy én őt a 90-es évek eleje óta nem szeretem őt! Egyrészt azért, mert nem tartom értelmesnek a szövegeit. Másrészt az Eazy vs. Snoop csatában egyértelműen Eazy-t éreztem meggyőzőnek, az ő világlátását tartottam magam számára elfogadhatónak, "igazi"-nak.
Ice Cube pedig bármit is csinál, szeretni fogom. Minimum 4 olyan lemezt tett le az asztalra, amiért a hall of fame-ben a helye.
Szóval Snoop véleménye nem érdekel immár '92 óta.
Ice Cube véleménye természetesen érdekel, odafigyelek rá. De van saját véleményem is Eminemről és társairól és azt nem fogom véka alá rejteni!
Bár tudom, hogy ezzel sok szavazót veszítek! :DDDDDDDDDDDD


Előzmény: Mike65 (28.)
Cassidy e-mail | 2006-04-15 11:17:53 | 41.
szentem is csak agyrákos lehet.
Lehet mert már rég irt...vagy legalább is én nem láttam volna hogy irt volna valahova...vagy neked irt?


Előzmény: Cash Money (40.)
Cash Money e-mail | 2006-04-15 10:11:19 | 40.
agyrákos
amúgy meg kitiltották a fórumról?


Előzmény: Cassidy (39.)
Cassidy e-mail | 2006-04-15 08:36:07 | 39.
Hja,az...most hallottad miket mondogat?hogy rákos...
én evvel nem viccelődnék az ő helyében...de hallottam már mástól is,de ha igaz mért ilyen köcsög?és még ő mondja hogy rajtunk röhög...komplett elmebeteg a gyerek...


Előzmény: Cash Money (38.)
Cash Money e-mail | 2006-04-14 16:46:23 | 38.
én először azt hittem csak poénból írkál ilyen hülyeségeket de úgylátom télleg nyomorék

Előzmény: Cassidy (37.)
Cassidy e-mail | 2006-04-14 15:49:18 | 37.
várj mert szentem még csak most kezdi...
olyanokat ir...már tuti láttad,a hülyeségeit...


Előzmény: Cápa (36.)
Cápa e-mail | 2006-04-14 15:45:38 | 36.
má megtette.....

Előzmény: Cassidy (35.)
Cassidy e-mail | 2006-04-14 15:27:29 | 35.
Tudod mit fog most csinálni?meglátod hogy amelyik topicba irsz,oda ir mejd faszságokat neked.és mindenbe bele ugat.jó lenne mélyebbre ásná magát..

Előzmény: Cápa (34.)
Cápa e-mail | 2006-04-14 15:19:40 | 34.
és ki nem szarik a pofádba te hülye fasz?olvastam te még lúzerebb gyerek vagy mint a kis köcsög young buck.ember,inkább ásd el magad minél mélyebbre.

Előzmény: a.t.i. (32.)
Mike65 e-mail | 2006-04-14 12:15:06 | 33.
ati ne irogass hülyeségeket mindenhova légyszi, így nem fognak itt szeretni :) egyszavas hsz-ed nagyon semmit nem érnek ez nem chat, itt érveket véleményeket kell írni, ha nemtudsz akkor ne írj semmit

Előzmény: a.t.i. (32.)
a.t.i. e-mail | 2006-04-14 08:05:49 | 32.
Én nem.

Előzmény: Cápa (31.)
Cápa e-mail | 2006-04-13 19:07:14 | 31.
A Pharell-es dologgal egyetértek.Timberlake is azé van az albumon,me Pharell összehozta.
nekem spec Jelly Roll alapjai nem jönnek be igazán.Batlecat és Fred Wreck egész jó.a Last Meal album számomra nagyon bejövős.

Oneil' e-mail | 2006-04-13 09:06:06 | 30.
Szerintem félre értetted mit akartam mondani. Természetesen alap dolog hogy tisztelem ezeket az előadókat, mert nem mai gyerekek, és télleg sokat tettek le. De amit Snoop mostanába csinál az számomra egy vicc. Nem tudom már mit gondoljak róla, mert amikor látom olyan emberek mellett mint pl az előbb említett Justin Timberlake akkor a hideg kiráz, aztán meg olyan klippbe látom mint pl a Dpgc-s Real Son, akkor pedig kellemes nosztalgia áraszt el, és nagyon bejön amit csinál. Szóval szerintem tagadhatatlan hogy megváltozott, és csak ízlés kérdése azt eldönteni hogy kinek mi tetszik. Nem? :) Én a pénz dologhoz annyit tennék hozzá hogy szerintem egyértelmű hogy nem csak a pénz miatt csinálják, ugyanis már annyi van nekik hogy akármikor kiszálhatnának. Gondolom inkább az emberek miatt, és a bizonyításvágy miatt csinálják, nameg persze jól érzik magukat ebbe a rap szarba. Amugy én mai napig szeretem Dret és Cubeot is, sőt egyáltalán nem vagyok egy nagy Ol' Skool fanatikus, csak nyílvánvaló hogy manapság sok a szar, és a régebbi cuccok között jobban megtalálom az ízlésemnek valót. Ne Béke! :)

Előzmény: Mike65 (27.)
Mike65 e-mail | 2006-04-12 21:29:51 | 29.
természetesen nem rosszból mondom Eazy, de nagyon észrevehető a fórumos gondolataitokból, pedig messze nem így van, vannak persze emberek akik a pénzért csinálják, de vannak akik mindezt tudatlanul csinálják, úgy érzik hogy van tehetsége és jó amit csinál, és te is így éreznéd ha millió lemezed fogyna, nem teljeden tudatos ez a "pénzéhesség", a nagyokhoz hasonlítasz mindenkit, és gondold el mennyi undergroundos volt/van akik kenterbevernének bárkit, nagyon relatív a gondolat, és képzeld el annak az embernek a gondolatait akinek a zene segített kitörni a gettóbol, kicsit lezserség így vélekedni valakiről aki új, fiatal
Mike65 e-mail | 2006-04-12 21:11:15 | 28.
ha ice cube és snoop és a többiek elvannak egymással akkor ti mi alapján ítélitek meg őket? elismerik eminemet, és az új generációs rapperekek munkásságát is sokan az igaziak közül, ti meg telibeszarjátok a véleményüket, de egyben szeretitek is őket?!?
Mike65 e-mail | 2006-04-12 21:08:33 | 27.
mellesleg snoop , ice cube-al eggyütt csinált egy klipet a katrina hurrián áldozatairól(nak), hamár ennyire szídjátok(hát igen ilyen szar ember), dehát biztos csak szarságból csinálták, és hogy dre elkúrna valamit, noshát kétlem, nagyon szeretitek az old school nagyjait, de egyvalamit kurára elfelejtetek, mégpedig azt hogy mennyi tapasztalat változtatja meg a hírességeket az évek során(ami jelen esetben gyatra 20 év) szóval nem tudom mire szóltok le ilyen embereket

Előzmény: Oneil' (25.)
50 Cent G e-mail | 2006-04-12 19:52:51 | 26.
Tudom,csak gúnynévnek csináltam.Egyébként Oneil csak azért van kiakadva mert én elmondtam a véleményem

Előzmény: Eazy E (24.)
Oneil' e-mail | 2006-04-12 19:50:44 | 25.
Te legalább tudsz írni :) Egyébként lehet hogy furkónak tartassz, de én eddig ezt nem tudtam hogy Hittman már nem él, ugyhogy most nagyon ledöbbentem. Persze azért információban nem vagyok annyira otthol a Westcoast muzsikában, bár nem is hiszem hogy annyira nagy nyilvánosságot kapott volna az ő halála, ugyhogy annyira nem csodálkozok hogy nem tudtam. Én tavaly szerettem meg igazán amikor unokatesómtól kaptam meg egy ilyen válogatásos lemezét (Hittmanic Verses). Amúgy hamár így volt szó Snoopról, nekem semmi bajom nem volt vele mindaddig míg össsze nem haverkodott ezzel a Pharell nevű producer úrral. Azóta csinálják ezeket a minimál dolgokat, amikbe én kurvára nem látok fantáziát. Amikor pl. egy Dj Pooh vagy Battlecat, Bad Azz zenéjére rappelt sokkal nagyobb tisztelet övezte a zenéjét, mostmeg a többség hülyének nézi. Szegény Kutya :)

Amugy figyelgeti valaki az új Cube cuccokat? Nemrég láttam egy új klippjét, és teljesen korrekt. Jónak igérkezik az album!


Előzmény: Eazy E (24.)
Eazy E e-mail | 2006-04-12 19:01:55 | 24.
A neve Oneil'!

Előzmény: 50 Cent G (19.)
Eazy E e-mail | 2006-04-12 19:00:12 | 23.
Justin Timberlake+Snoop Doggy Doggy Dogg az N.W.A-vel=fúj, bazmeg!

Amúgy sajnos Hittman már nem lehetne ott...2003 február 2-án megölték. R.I.P. Pedig ő is egy tehetséges forma volt.
King Tee-nek örülnék. Szeretem a hangját, több mint 10 éve hallottam először (The Coolest). Nagyon komoly!

Jah, büszke vagyok az N.W.E. névre! :)))


Előzmény: Oneil' (20.)
Cash Money e-mail | 2006-04-12 16:43:49 | 22.
tök felesleges lenne újra összeállni mivel teljesen más már a világ
a problémák is másak mint akkoriban
max kiadnának 1-2 albumot amit dre elszarna aztán venné mindenki mert n.w.a., és csak a kiadó járna jól a bevétellel

Oneil' e-mail | 2006-04-12 10:45:21 | 21.
Még szerencse.

Előzmény: 50 Cent G (19.)
Oneil' e-mail | 2006-04-12 10:44:43 | 20.
Kurvanagy hülyeség ez az újra összeállás dolog, szerintem. Ugysem tudnák helyettesíteni Eazy-t. Akkor meg minek? Pláne hameg tényleg ilyen Snoop, meg hasonló emberekről lenne szó. És akkor majd nézhetnénk a közreműködőket.... pl elkébzelem ahogy Justin Timberlake énekli a refrént. Elég fura lenne. Én annak örülnék igazán ha egy világkörüli turnéra indulnának, és mongyuk beugrana Eazy szerepébe egy King-T, vagy egy Hittman..... szerintem ez jobb lenne mint egy új műanyag N.W.A. lemez.

Ez a "Niggaz Without Eazy" jó duma. Röhögtem. :)


Előzmény: Eazy E (16.)
50 Cent G e-mail | 2006-04-12 07:07:44 | 19.
Online neked nem osztottam lapot

Előzmény: Oneil' (14.)
50 Cent G e-mail | 2006-04-12 07:06:42 | 18.
Baszdki nem.Köszi Eazy E!Ezt még nem is tudtam:P

Előzmény: Eazy E (15.)

1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.