Click to Visit
Hip-Hop - másolás-lopás
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2019-05-21 23:10:39 | 6.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

Down By Low e-mail | 2004-10-05 18:27:30 | 5.
nemtom mennyire él még ez a téma...
de:

Talib Kweli & Bahamadia - Chaos ----> Jossa És Csilla - Csábít a ritmus

asszem még ez is igy stimmel de nemtom h ennek a májnémiz-nek ez a rendes alapja wagy csak egy feldolgozás...passz...: Krs One - Dope Beat ----> Eminem - My Name Is

scorpiovenom e-mail | 2004-07-09 00:33:45 | 4.
A "never leave u"-nak mi az eredetije?


Előzmény: Omari Baby (3.)
Omari Baby e-mail | 2004-07-08 19:34:41 | 3.
Én csak akkor bánom, ha feldolgoznak egy számot ha a feldolgozás SZAR! de eddig ilyen nem volt velem... pl itt van Mario Winans-i don't wanna know-ja is... hát ez nem az ő száma hanem Fugees-é
akkor ott van Lumidee-Never leave you c. száma is... az is feldolgozás de jó..... eddig 1db számban csalódtam de NAGYON!!! J-kwon feldolgozta Omari-Damn c. számát és ez nem volt szép tőle de mivel egy hónapban adták ki a maxit ugyanabban az évben így nem lehetett tudni ki lehetett a hibás igyhát én a zenei szerkeztőt vonnám bíróság elé... nem szemétség már???? Eladta ugyanazt a dallamot 2 embernek is....

platinum e-mail | 2004-07-06 17:03:37 | 2.
Hali. Új vagyok itt, de ez a topiccím nézett ki a legértelmesebbnek. Hát nem tom ti hogy vagytok a dologgal de engem soha nem zavartak a feldolgozások és sztm a másolás nem lopás v legalábbis nem mindig. Én is csinálgatok zenéket poénból a haverokkal és néha kurva jó a kedvenc számainkra vmi fasza kis szöveget lökni. A baj csak az ha mást nem tud az ember.
Béke!

scorpiovenom e-mail | 2004-07-05 22:49:08 | 1.
Van pár magyar szám amiről tudom, hogy másolat, de az eredetijét nem ismerem. Aki tud, segítsen, vagy ha van ugyanilyen kérdésetek azt is dobjátok föl. Van egy rég behalt téma, még Batman papi csinálta, az a címe, hogy "Nincsen Koztunk Csicska-melyik szam az igazi amit" ott elkezdtem ezeket gyűjteni de válasz nélkül maradt sajnos. (Talán a hülye cím miatt...) mindegy; nézzétek meg és írjátok oda ha tudtok valamit.
Itt meg, úgy gondoltam lehetne erről a nem kicsit aktuális témáról véleményt cserélni.
Hajrá.
-Méreg


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.