Click to Visit
Hip-Hop - Ándörgránd HIPHOP Mo-n
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2018-08-03 18:03:03 | 20.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

dirtybayerische e-mail | 2008-02-18 17:57:39 | 19.
dózis, trogaz
Fedor e-mail | 2008-02-03 20:01:13 | 18.
Áh nekem nem a szöveggel volt bajom a flow nem tecet de mondom ez egyéni szal lehet másnak igy jönn be:)

Előzmény: b-ron (17.)
b-ron e-mail | 2008-02-03 11:29:40 | 17.
vágom ami már itt mo.n gengszer rap és hiteles meg ötletes az már sokak szerint szar.. hát ez van.. de nem para csak akkor mondd el hogy mi nem teccik benne

Előzmény: Fedor (16.)
Fedor e-mail | 2008-02-02 12:11:23 | 16.
Nem tom teso nekem valahogy nem jön le... de izlések és pofonok

Előzmény: b-ron (15.)
b-ron e-mail | 2008-02-02 11:50:36 | 15.
http://myspace.com/bron2006

sokak szerint mi a legjobbak közé tartuzunk de azt döntsétek el ti!!
vélemények kellenek!!
EZ IGAZI RAP

B-RON
Trap Or Rap
EP AZ LP ELŐTT MEGJELENT!!!


Előzmény: Manó01 (14.)
Manó01 e-mail | 2008-02-01 23:55:59 | 14.
Az én véleményem hogy a legjobb Riddler! TM is elég jó! Amikor összeálltak és megcsinálták a Gyűlölet című számot, nem tudom hallottátok e már, de az engem nagyon megfogott. Ez az én saját véleményem! Nyugodtan nekem lehet esni ha nem értesz egyet, de nem nagyon fog érdekelni. Béke!!!
Jasmine1988 e-mail | 2004-07-18 18:26:04 | 13.
Szerintem a legjobbak:
Artos Csabi
Mc Gőz
Pluside
Kezdet
Hősök
Addamz
Face2Face stb...

Szerintem a legszarabb a G.J Masters.
Nem tom ismeri-e vki.......


Rich79 e-mail | 2004-07-13 00:08:24 | 12.
káposzta:
Értelek, hogy kb. mi lehet a gondod a Sixfeettel. Nos, megvallom, én is így voltam. Ismerem őket régóta, és többször volt, hogy megkérdezték, hogy milyen eza dal, vagy zene, és annyit mondtam: nem tud megfogni.
Aztán mivel ismerem őket (főleg Pidet), így valamennyire elfogadtam, amit csinálnak.
Egyre viszont úgy érzem, elkaptam a fonalat. és mivel egyre többet beszélgetek velük személyesen, arra is rá kellett jönnöm, hogy teljesen önmaguk. Pid állandóan magasabb röptű témákról beszél, és tágabban értelmez dolgokat.
Nagyon sok reppes jön azzal demagóg szlogenként használva azt, hogy "légy önmagad", és az a jó. Ha tényleg ez számít, akkor a Sixfeet önmaguk...
Én se hallgatnám őket orrba-szájba, de volt egy időszakom, amikor azt hiszem, ráéreztem a dologra.
Amit ők csinálnak, ahhoz egyfajta lekiállapot kell. Különben mitsem ér az egész.
A Minimal Projekt is valami ilyesmi lehet, de velük nem beszélgettem annyit, így kissé még ódzkodom a dologtól. Mondhatom, kissé műnek gondolom (bár egy kicsit már változott a véleményem, hogy slsk-n dumáltam párszor Zolival, és elmondott dolgokat).
Én úgy gondolom, vannak olyan zenék, amik tényleg rosszak, de vannak olyanok is, amikre rá kell hangolódni (érezni) "valahogy". Hogy hogy? Azt nem tisztem eldönteni, viszont ez az én meglátásom.
Hát, kb. ennyi lenne...
Köszönöm.


Előzmény: káposzta (9.)
::: e-mail | 2004-07-12 16:50:40 | 11.
+balek mc :)
::: e-mail | 2004-07-12 16:45:51 | 10.
nekem a 10 kedvencem sorrend nélkül:
MC Gőz
Zenk
Norba
Rendben MC
Wolfie
Deego
Phreek
Ponza
Rizkay
Nut

káposzta e-mail | 2004-07-12 15:13:55 | 9.
Rich : sixfeet szerintem nemjo ... egyszerüen amikor hallgatom nem érzek semmi felém áramlo "erőt hogy hülyén fogalmazzak szal a zene és a szöveg is semmitmondo !! SZERINTEM !!

Minimal : van pár jo számuk ... az alapjaik kicsit punnyadosak de azért ütika mércét ...

Fönix és az MRDKZH csávokám : elvont és nekem ez tetszik mindketten nagyon jol tolják ...

Boba : alap , gondoltam ezt nem is sorolom fel a jok között mintmár irtam alap a bobakrome ;)

Fanka : a technikája nem tetszik , a Minden kincsem albuma olyan fos volt hogy meghallgattam és sírógörcsöt kaptam a szövegtöl .. egyszerüen szánalmas volt azon az albumon .. a Viszem a Balhét nem hallottam mert nem érdekel ..

Trogaz : régi , foslány - szar alapzene ( nem meglepő ) hisz nem uj csapattal van dolgunk...Pofon a műfajnak .. eröltetett az egész szám nem tetszik ... a többi szám mint például ÜtemRAPságban vagy differencia ötlettelen szar ... ennyi rola a véleményem ..

Akit én tehetségenek tartok :
-Fluorid
-AZA
-FÖNIX
---------------------------------------!

Akiket kinem álhatok az a Számos Város - Már eleve a neve irritál .. A szöveg szar,zene sem tetszik , a srácok stílusa is hidegen hagy de ettöl még lehetnek jo srácok csak a zenéjükröl beszéltem ...

Basszájba

::: e-mail | 2004-07-12 07:22:08 | 8.
rich is nagyon jó ;´)
::: e-mail | 2004-07-12 07:20:45 | 7.
Nutnak lesz szólója !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Rich79 (5.)
::: e-mail | 2004-07-12 07:19:23 | 6.
Szerintem bankos+zsola kivételével az egész kriminal jó. a rapmotelen szerintem mindenki tizsze jobb banqnál
Rich79 e-mail | 2004-07-12 00:01:37 | 5.
Akiket én ismerek azok közül a következőket tartom jónak:

- Bobakrome (Míír fíílsz... -album)
- Landi (ex-Fürkésző Elemek)
- Deego
- MC Nut (ex-R.O.D.)


És akikben van tehetség még:
- Sixfeet
- Minimal Project
- mrdkzh & főnix


MC Gőznek a szólója tetszett nagyon, és Fankának a Viszem a balhéton vannak tényleg jó, kis szövegei.


Kb. ennyi

beidi e-mail | 2004-07-11 19:45:18 | 4.
wacuum,raptorz rulz
zilio e-mail | 2004-07-11 15:29:01 | 3.
a gimmeshot szerintem is nagyon jo
a rebellio is tetszik

::: e-mail | 2004-07-11 15:01:26 | 2.
amiket felsoroltál a jók közé nagyjából tényleg jók de szerintem gőz finucsi raptorz trogaz (dózis)
+ még: waccum, kriminal, gimmeshot (inkább nem sorolom fel a tagjait;) is jók


Előzmény: káposzta (1.)
káposzta e-mail | 2004-07-11 14:37:12 | 1.
Na hát szoval ... nagyon elkurodott a forum és a sok mainstreames és értelmetlen téma mellé itt egy értelmes topic okosság ..

Nézzük csak magyar ug hiphop ..

Mostanában nagyon jo bulik vannak itt mo-n és egyre nagyobb nevek jönnek el hozzánk ..

jeru , sole , inspectha deck , cali agents , grand agent ..

A zene témához annyit füznék hogy vannak jo mc-k , csapatok de sajnos nagyon sok a szar csapat és a nagy egoizmustol nem látnak elöre ..

Én leirom kiket tartok jonak kiket "rossznak"

Jok : Connections , Hipnozis , srácok , artoscsabi , háborgato maszkura , nilus szekta ,
phreek , deego , raskalz , stb

Akik szerintem rosszak : gőz , fanka , finucsik , pluside , dun fiai , hösök , raptorz ,
tm , fürkészö elemek , samle delix , klikk , trogaz , chilzim stb

Lehet másnak más a véleménye nekem ez ...

Basszájba


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.