Click to Visit
Hip-Hop - miéet bántjátok folyton emet
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2018-12-06 13:47:41 | 21.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

e.a.a. e-mail | 2011-02-28 00:42:41 | 20.
http://www.zene.net/forum/index.php?k=4&t=4620

NESZTEK HA HARCOT AKARTOK LÁTNI


Előzmény: Crazor (19.)
Crazor e-mail | 2011-02-27 00:58:02 | 19.
jól beszélsz tesó...aki nem szereti eminemet az kapja be...


Előzmény: danglar (18.)
danglar e-mail | 2011-02-26 16:22:47 | 18.
Sztem senki nem érhet fel Eminemhez. Ő as rapp királya és az is marad. Ti vagy irígykedtek rá, vagy csak kis 13 éves műmájerek vagytok akiknek semmi köze nincs a rapp-hez. csak játszátok a búrátokat aminek sztem semmi értelme. akki képviseli a hip-hop stílustsztem alap h hallgatja eminemet... ennyi meg egy bambi...
Slow_rec e-mail | 2011-02-22 12:14:28 | 17.
Stúdió felvételt vállalok budapesti home stúdiómban profi minőségben baráti árakon.
Beat-eket is készítek. Ha érdekel írj e-mailt és megbeszéljük a részleteket.
slow.rec@gmail.com

Crazor e-mail | 2011-02-20 23:06:53 | 16.
leszoptok mind és belefulladtok az ikráimba!!!
sokan arról okoskodtok,h hogy lett gazdag...
régen ő isten volt...infinite albuma előtt...
a d12-vel,obie trice-szal,meg dmx-el,akkor ő igazi isten volt,tupacet magasan verte...
aztán eladta magát a tv-nek,ja...
a szövege viszont most is naon durván odabasz...
nem véletlenül ismerik el legjobb szövegíróként...
most köcsög,az 100,de szövegisten...
régen ő gengszter volt és az 100 h egész városok fostak tőle és d12-től és mindekitől akivel ő kollaborált
most kinyílt a csipájuk mert megváltozot(átment "sztárba",de inkább elhagyta a játszmát)
többet tett mint t.i.az biztos...
2pac nem a zenéje miatt kemény rapper...hanem a tettei miatt...
eminem komolyan veszi a rappet...annyi stresszt kapott amikor beállt "fontos fiúnak" a tv-be,hogy abba akarta hagyni a rappet...
de inkább egy új stílust csinált...(relapse,recovery,look at me now,albumokkal)
progresszív rap nem annyira a stílusom...
de amit ő csinál most,az se teljesen az...Pl
eminem-untitled
eminem - almost famous
eminem - cold wind blows
eminem - on fire
de akkor is ő VOLT a rap ISTENE és 2pac is elbújhatott mellette...
most nem tudom megnevezni...eladta magát,meg ienek...most csak egy melírozott buzi,de régen ISTEN VOLT,nem győzöm ismételni...

Diesel e-mail | 2004-11-19 07:02:22 | 15.
A hip-hop, az nem egy termék.
A hip-hop szinte egy vallás.
És aki arra használja más vallását, hogy meggazdagodjon, az rohadjon el (most finom voltam).
Mér nem dolgozik inkább. Vagy ha mindenképpen ezt akarja csinálni, akkor csinálhatná rendesen, komolyan véve.

Épp ez a baj, hogy neki ez csak meló.


Előzmény: NMI (12.)
Mc Jay e-mail | 2004-11-17 19:00:24 | 14.
Ha meg akarod tudni mért bántjuk folyton em-et akkor olvasd el az írásainkat a többi róla szóló topic-ba.



MsMixmastermike e-mail | 2004-11-17 17:30:43 | 13.
nemtom, Én sztm nem azzal van az igazán nagy para h veszik a CDjét, mert hát vegyék, azt úgyse lehet megfékezni. Nekem konkrétan azokkal van bajom, akik csak és kizááárólag őt ismerik a "zene"világból, ahol persze úgy hirdetik emet mint a HIPHOPOS TINÉDZSEREK MESSIÁSÁT, AKI MÉG A FEKÁKNÁL IS (mintha ez lenne a mérvadó...) JOBBAN RAPPEL! és ez qrvára nem igaz, és ezt a tééévhitet Ő, Marsal Medörz terjeszti szemééélyesen, és ezek után a sok HIPHOPról fingot sem tudó arc orra felhág a magasba, és beszólnak, és pofáznak HOGY ŐK BIZONY MINDENT TUDNAK A HIPHOPRÓL és ŐK BIZONY RAPPEREK (ami eleve egy fogalomzavar..). És ezek basszák fel az agyam. Ezért bassza fel em is, mert ő mégtöbb "divatrappert" uszított rám és minden real face-re. És ezeken tankkal is átmennék, ha lenne! (...méééééér nincs!!!! :( )

NMI e-mail | 2004-11-17 13:33:19 | 12.
Csak így semlegesen...me egyik táborhoz sem tartozom...

Nos azért mert eminem folyik a csapból, meg most már a filmvásznon fogjuk többnyire visszalátni, nem kell térdrerogyni elé, és lecumizni....Nem isten, hanem hús vér ember

A másik:
Viszont nem hinném, hogy el kéne ítélni azért mert vmilyen módon megpróbált meggazdagodni.
Te sem ágálnál ellene, ha a helyzetében lennél.
Ti is nagyon jól tudjátok hogy van aki ennél mocskosabb módon gazdagszik meg. Na és?

Terméket gyárt...Ha teccik fogyasztod, ha nem akkor nem...


Diesel e-mail | 2004-11-17 09:24:20 | 11.
"Tisztelt" eminem rajongók !

Azt hiszitek, hogy a "mesteretek" milyen pojéjnos, meg eredeti, meg őszinte, meg stb. stb.

Hát most szeretném leírni eminem stratégiáját, melynek az a célja, hogy a fajtátokbeli roppantul irányítható egyedeke révén meggazdagodjon.

Az első lépés, hogy valamivel ki kell tűnni a sok repper közzül. Mivel raptudásával nem tudott, ezér volt az kihangsúlyozva, hogy ő fehér.

Ezután következtek a megbotránkoztató szövegek, úgy a saját, ill. a más anyjával kapcsolatban.
Sokat segített neki (sőt) Dr.Dre, aki fizetett az újságoknak, hogy írjanak róla, és a botrányos (nemritkán kitalált) történeteiről.
Akinek nem tetszettek a kurvaanyázós,leköpdösős szövegei, arra azt mondták, hogy korlátolt, és hogy azért nem szeretik eminemet, mert ő megmondja az őszintét.

Milyen őszintét mond meg? Ez még mai napig nem világos, mert semmi olyat nem mond, semmi olyanról nem szólnak a dalai, amiket, amikről őelőtte más ne reppelt volna.

A videóklipp forgatás roppant egyszerű dolog. Ott is botránkoztassunk meg mindenkit. Szedjük össze az aktuális hírességekkel kapcsolatos botrányokat, és azt vicceskedve, beöltözve, pofákat vágva próbáljuk meg parodizálni.
Ezt sokan roppant humorosnak találták. Egyszer...
A többi már eröltetett.

Miután megszerezte az imidzset, hogy em iszonyatosan megmondja az "igazat", duettet énekel meghitten elton dzsonnal , miután a nyomorult buzikat a magmáig lealázta a szövegeiben.

És most, hogy megunta a rohat szemét szerepkört, kijelentette, "jó útra" akar térni, és mosmá rendes lesz.

Ezt a receptet próbáljátok ki ti is, hátha gigasztárok lesztek.
Eminemnek bejött.

MsMixmastermike e-mail | 2004-11-15 19:30:01 | 10.
"my band" háááááháááááháááááá, azdeSSSSZAAAAR

na, erről beszéltem a másik em topicban, pontosan erről a KOMÉÉÉDIÁSRÓL, csak sztm inkább szánalmas mint vicces.. nah, amúgy ennek a számnak a "beat"-je is igen igényes, kell hozzá 2 középső, meg 2 hüvelykujj, azt csattintgass és KÉSZ

hááááááhháháháh

:DDDDDDDDDD

eminem egy nagyyyyy szar és az is marad , muhhhahaa


Előzmény: Diesel (6.)
x_X_x e-mail | 2004-11-15 17:08:12 | 9.
csá neked is..
Diesel nek van igaza az a buzi úgy vinnyog, mint 1 seggbebaszott, tökönrúgott bagzó macska.
hallgassatok inkább Britney t az is jobb vazzeg...
pff aha bazzeg!!

stylem e-mail | 2004-11-15 16:36:43 | 8.
Én soha egy szóval se tudnám ŐT bántani,mert imádom!!! Szerintem régen is ugyanolyan jó volt,mint most,annyi hogy másfélekképpen!!! Mindenki változik,én id , ő is!!!! Én imádom és leszarom magasról az ellentábort!!!!!! Csá!
The Funky Child e-mail | 2004-11-15 00:15:18 | 7.
Azért bántjuk mert szar
Diesel e-mail | 2004-10-05 06:17:47 | 6.
Nekem se a régi, se az új nem tetszik.
Basszátok meg nehogy azt mondjátok (bár biztos lesz olyan barom), hogy my band , vagy mi, az 1 jó rapszám...
Még popzenének is szar.
Az a buzi úgy vinnyog, mint 1 seggbebaszott, tökönrúgott bagzó macska.

De ha neked ez kell "zene" címszó alatt, akkor vegyed csak a lemezét EREDETIBE, ne másold át, had gazdagodjon a rohadék, aki annyira nem tiszteli meg a rajongóit, hogy komolyan venné amit csinál.

ááááhh... mindegy...

laczi e-mail | 2004-09-27 11:13:44 | 5.
A legújabb számai már tetszenek
Diesel e-mail | 2004-09-27 09:07:46 | 4.
PFFFF....

Előzmény: zoliii (3.)
zoliii e-mail | 2004-09-26 06:16:54 | 3.
eminem első albumai tetszettek, aztán egyre szarabb lett, de még most se rossz csak populárisabb lett
Dirt McGirt e-mail | 2004-09-25 20:02:48 | 2.
Jól beszélsz tesa
Diesel e-mail | 2004-09-06 13:35:59 | 1.
Mert utáljuk.

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.