Click to Visit
Hip-Hop - Az új N.W.A lehetséges tagjai
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

cprod e-mail | 2018-08-14 19:36:40 | 79.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

mc ren e-mail | 2008-08-21 18:48:57 | 78.
Én is!!!Béke veled Testvér!!!!R.I.P-Eazy-E

Előzmény: Eazy E (76.)
mc ren e-mail | 2008-08-21 18:46:36 | 77.
Elöször tanuld meg a magyar helyesirást Te fasszopó kis buzi "geCiszopó"!!!Kis szaros faszomöccse!!!A kurva anyád!!Te kis nyálas FASZ!!!Ja Kapd be Anyád!!!

Előzmény: JUNIOR KIRÁLY (74.)
Eazy E e-mail | 2008-08-20 21:39:57 | 76.
én nagy West-es vagyok, de bírom a Wu-Tanget :)

Előzmény: DefJam (73.)
montana47 e-mail | 2008-07-08 19:29:21 | 75.
te buzi ide is irtá te rossz kőcsőg!kűlőnben most nyilatkozott ice cube hogy csak dr dren mulik me nagyon sokat munkálkodik mások albumain ! de azt is monta cube hogy lehett nem lesz belőlle semmi!!!!!! rap.hu itt meg is nézhettitek hogy igazat irtam!

Előzmény: JUNIOR KIRÁLY (74.)
JUNIOR KIRÁLY e-mail | 2007-10-13 09:46:45 | 74.
SZEVASZTOK FASZSZOPÓÓÓÓ GECILÁDÁK !!!!!!!

L.L. JUNIOR A LEGESLEGNAGYOBB ISTENKIRÁLY AZ UNIVERZUMBAN ÉS MÉG AZON IS TÚL ÉS MÉG AZON IS!!!!!!!!!

MINDENKI MÁS CSAK CSIKCSKA GESZINYALÓ, TI MEG BAKAPHATJÁTOK AZ APÁTOK RETKES, VÉRBAJOS FASZÁT KIS PÖCSÖK!!!!

ÉS AZ ANYÁTOKAT IS MEGBASZHATJÁTOK!!!!!!!!!!

L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!


DefJam e-mail | 2007-10-05 13:29:45 | 73.
Az a baj h sokan nagyon nincsenek tisztába vele h Ki West-es, Ki East-es.
Közben itt fikázza az East-et aztán kiderül h hallgat pl. Wu-Tang Clan-t. Ennyit erről

rabit e-mail | 2007-10-03 18:38:23 | 72.
jobban én se mondhattam/irhattam volna. teljesen igazad van. béke

Előzmény: Eazy E (60.)
Ludaaa e-mail | 2007-10-03 18:24:54 | 71.
Öreg lehet hogy leírták utánnad nem olvastam de Snoop ( énse kedvelem) de azért mutogat eastside-ot mert onnan származik méghozzá East Side LBC tehát Los Angeles Long beach keleti részéről ennyit erről az N.W.A.-nek vége ez így van jól ha újra éledne már nem lehetne hiteles

Előzmény: Mr.Leathaface (23.)
Old School Fan e-mail | 2007-10-03 15:27:43 | 70.
http://gangsterhood.mindenkilapja.hu/ - Old School Gangsta Rap - Ha az igazi rap-re vagy kiváncsi!



Dead-End e-mail | 2007-07-06 14:22:41 | 69.
Erről beszélek, de mindegy, biztos én fogalmaztam túl bonyolultan. XD

Előzmény: black star (68.)
black star e-mail | 2007-07-06 13:11:20 | 68.
milyen tisztelt rapperek? amerikába a feketék le se szarják. pláne miután azt mondta hogy utálja a néger nőket. utálják mint a szart

Előzmény: Dead-End (67.)
Dead-End e-mail | 2007-07-06 12:26:21 | 67.
Eminem is a tisztelt rapperek közt van, megnézném, hogy az utcán mennyire tisztelnék a feketék. Üzlet az egész. Pénzzel meg lehet oldani a tiszteletet is - látszólag.

Eazy:
Meglepett volna, ha kihagyod azokat a neveket... :) Nem csalódtam benned. :) Bár Brotha Lynch is "doggpoundozik" az utóbbi időben. Fehérek közül meg kihagytad Killa Klump-ot. ;)


Előzmény: black star (65.)
Dead-End e-mail | 2007-07-06 12:20:10 | 66.
B.G. Knocc Out-ról és Dresta-ról csak annyit, hogy ott vannak az új Dogg Pound albumon. Hm... D.P.G. Killa, 1995... Szóval ennyit róluk. Persze a Real Brothas súlyos anyag lett, de - ahogy te írtad Ren-nél - nem maradtak meg rílnek. :) Ők se valók az új N.W.A-be, sőt új N.W.A nem is lesz, és szerintem nem is baj. Kár értük, a kilencvenes évek elején szúrták el, ha akkor nem balhéznak össze, akkor - Eazy halála ellenére - még ma is nagy banda lehetne. De ezt már nem fogjuk megtudni soha, mert ugye a történelemben (és máshol se) semmi értelme a "Mi lett volna, ha..." kezdetű mondatoknak.

Előzmény: Eazy E (56.)
black star e-mail | 2007-07-06 11:47:15 | 65.
ez a ganyé west megszólalás, ami miatt utálna amerikában kb minden fekete. sztem se túl jó amit k. west csinál, de amerikában a legjobban tisztelt rapperek között van

Előzmény: Eazy E (61.)
WestSideKilla e-mail | 2007-07-06 11:24:48 | 64.
Ez a hozzászólás odabaszott!! Teljesen igazad van!

Előzmény: Eazy E (61.)
black star e-mail | 2007-07-06 10:37:33 | 63.
pl azt hogy van 2 klasszikus meg 3 egészen kiváló albuma. meg jó a hangja, faszák a szövegei sokszor ghost writerként is dolgozott olyanoknál mint dr. dre. esetleg hallgassad meg a reasonable doubt-ot hogy az is popos e.

Előzmény: Eazy E (60.)
B.Rabbit e-mail | 2007-07-06 10:22:00 | 62.
Ez a Young Dru figura érdekelne meg a többi is akiket felsoroltál mer bevallom őszintén télleg nem halllottam róluk.
Csak az a baj hg ezen előadók track-jeihez nem tom hol lehetne hozzájutni mer még a deathrow oldalárol sem lehet ieneket leszedni.


Előzmény: Eazy E (61.)
Eazy E e-mail | 2007-07-06 00:50:15 | 61.
Itt is láthatod a házakat, csak át kell váltani más nézetre! :)

Örülök amúgy ha tudtam új dolgokt mondani. Az pedig hogy leszólok reppereket... Megérdemlik! Van rengeteg régi elfeledett és jelenlegi underground előadó, akikre mindenki szarik.. És nem is ismerik őket. Pedig milliószor többet érnek mint a tévés meg rádiós ribancok.

Ott van pl. X-Raided, a 5th Ward Boyz, Cellski, Ganksta Nip, Grandmaster Flash vagy C-Lim. Big Pun, Brotha Lynch Hung, Big L, stb stb... A legtöbb magát hip hop rajongónak nevező ember nem tud ezek létezéséről sem. Ami elég szomorú! Meg ott van az egyik legkomolyabb fehér reppergyerek, Young Dru. A fasz se ismeri őt kicsi országunkból.

Én ilyen Gay-Z féle előadókkal sohasem találkozom, csak néha a tévében látom őket...Meg az a ribanc Kanye West, akinek összevissza lopkodott a "zenéje". Pár éve hallottam a rádióban hogy a "rap-legenda Kanye West azt nyilatkozta..." Mondom MIVAN? Nem is tudtam hogy van ilyen nevű figura. A College Dropoutot megszereztem, ment is a kukába. Nem azért rakok fel egy raplemezt hogy unatkozzak, vagy a tükör előtt bohóckodjak. Hanem hogy szétalázzon a szöveg és a muzsika.

Tehát hogy ha megismered a régi reppet, meg az underground reppet, akkor tuti nem fogsz Game-ékkel foglalkozni... Lehet hogy jó repper, én nemtom. De hogy milliószor izgalmasabb reppeket nyomó arcok meg bandák vannak, az 100%!

Persze sok embernek nem fog tetszeni amit itt irogatok.. Hát ez van! Komolyan veszem a reppet... Én már gyerekkoromban Run DMC-re kosaraztam, meg Naughtyra és Hammerre nyomultam. Azóta megismertem legalább ezer repper munkásságát, tehát van összehasonlítási alapom. És az életrajzukat is tudom mindnek.

Engem nem lehet átverni azzal hogy Ganyé Weszt legenda. =DDDDDDDDDDD


Előzmény: B.Rabbit (59.)
Eazy E e-mail | 2007-07-06 00:22:51 | 60.
Nem gondolok én igazából semmit. Főleg nem menősködök, mint az a Young Buck nevű kőkemény fórumozós kis idióta! =D

Bennevagyok a dologban annyira, hogy el tudjam mondani mit is jelent Gay Z a rap illetve a hip hop történetében... Az úgynevezett szakírók az évszázad repperei közé választották. Pofánröhögtem őket! Akinek a rap nem egyszerűen csak zene, hanem az élete, az máshogy látja a dolgokat! Az én szememben Gay Z már a kilencvenes évek közepén szart se ért, abból a klikkből Biggie volt az ász egyértelműen. Róla talán lehetne mondani hogy az egyik legnagyobb rapper, de ő se fejlesztett annyit a reppzenén mint mondjuk Ice-T, KRS-One, az NWA, vagy Dr. Dre! Én a "legnagyobb repper" kategória alatt azt értem hogy legnagyobb hatású repper. És oda nem tartozik Gay Z. Se Pop Diddy. 97-et követően egyértelműen Biggie emlékéből szedték meg magukat... Nameg mondják a trekkjeikben hatvanhatszor hogy így a hood-ot képviselik meg úgy, de igazából én ezt nem érzem rajtuk. Nem hallom ki a szövegekből, a zenei alapokból. A körítés meg egyértelműen pop-os.

Ellenben szívesen meghallgatom a véleményedet, kíváncsi vagyok hogy Te miért tartod Mr. Cartert az egyik legnagyobb rappernek!


Előzmény: black star (57.)
B.Rabbit e-mail | 2007-07-05 12:21:30 | 59.
Jahh és a térkép kösz de töltsd le a google earth-t azzal még a házakat is látod akár Eazy-e-ét is...
B.Rabbit e-mail | 2007-07-05 12:18:47 | 58.
Hát egyet értek veled bár leszóltál pár Rap-ert akit kedvelek de abban igazadvan hg ők azért egy NWA-be ne nem kellenének (bár én Game-t szivesen látnám)
Mindenesetre ebböl az irományodbol sok újat tudtam meg hát grat.
Értesz hozzá...


Előzmény: Eazy E (56.)
black star e-mail | 2007-07-04 22:24:35 | 57.
miért gondolod hogy menő szidni az egyik legnagyobb rappert (jay-z)?

Előzmény: Eazy E (56.)
Eazy E e-mail | 2007-07-04 21:19:17 | 56.
A Black Eyed Peas reppzenének számít? Mert akkor nem hallgatok több reppet! pffff :D Na jó, nem fikázom őket, kb. két számot hallottam tőlük a rádióban véletlenül, de az borrrrzalom volt! Shut up shut up, meg ilyeneket nyomatott a bijáccs... pfff =DDDD Aztán lehet hogy nem értek én ehhez a zenéhez...

Amúgy lehetne egy jó N.W.A-t csinálni, de ahhoz komoly elszánás, rengeteg idő és pénz kéne... És tényleg nem fiatalok már a srácok, de ha megnézitek a P.E.-s arcokat, ők 45 felett is rendesen beadják ám!

A legutóbbi Cube lemez egy vicc volt, Kis János meg Sznúp kutya rendesen lerontotta a színvonalat! Védhető O'shea azzal szerencsére, hogy az első négy albuma nagyon nagyon durva volt! Viszont most jön ki augusztusban az új albuma, már előre félek tőle...

Ren nyomatja ezeket a békeharcos szövegeket mostanában, de nagyon bírom őt, megmaradt rílnek a srác, most volt egyébként 38 nemrég. Lehet hogy nem is lenne benne az újraegyesítés dologban, mert nem engedi a vallása! :) Na jó, azért lehet hogy 1-2 trekkben odatenné a legendás villain hangját Mr. Patterson! :)

Dr. Dre megítélésében én Eazy-E eredeti álláspontján állok, ahogy a nickem is mutatja. :) A halálos ágyán bárki megbocsát bárkinek. Ami Eric-nél kiverte a biztosítékot '91 nyara után, hogy Dre-ék popularizálták a gengszter rap-et. Pénzügyi és szerződésbeli problémák is voltak ott, de ennek a hátterét nem akarom itt elemezni, mert nem tartozik ide. Amit fontos megemlíteni, és amit mi is meg tudunk ítélni: Eric nem tartotta hitelesnek azt a fajta rapzenét amit Dre-ék kezdtek nyomni... (Nekem a Deep Cover kivételesen tetszik egy kicsit :P) Tehát itt az volt a baj, hogy míg hasonló dolgokról szóltak a szövegek, Eric felvonultatta az egész gettót, meg baszottnagy AK-47-esekkel és 44-es magnumokkal + körözött bűnözőkkel fenyített a klipekben, Dre-ék meg könnyed funk-os alapokkal akarták bebizonyítani hogy ők uccagyerekek... :) Eazy meg a Dresta és BG K.O. féle arcokkal nyomatta. Eiht is mondta róla hogy annak idején a néjbörhúdban "hustla"-ként ismerték. Sznúp meg a Long Beach-i templomi kórusban küldte a kemény rímeket gyerekkorában. :) Nem igazán bírom a srácot, hiába így crippel meg úgy walkol... MC Eiht mondta ezt is az egyik szövegében hogy: "Some niggaz rapstar n tryin ta shyne, some stay n da hood n stay on da line..." Nos Snoop nem az az uccagyerek, aki az N.W.A imázsához illene. Nem azt mondom hogy maradjon a húdban (mint én :DDD), de az NWA-t kerülje, már csak Eric emléke miatt is!

King Tee, MC Eiht, Dresta, BG K.O., stb ilyen arcokat szívsen látnék az N.W.A-ben.. de Eazy helyett? ÁÁÁÁhhh!!! BGKO, vagyis Al Hasan Naqiyy meg mintha a Gay unittal ribanckodna, de remélem ez csak rémhír!

Az új NWA kaphatná a Niggaz Without Eazy (NWE) nevet, vagy inkább a Compton Niggaz nevet... de ilyen nem lesz, ez csak a gengszterrepp fanok (mint én) álmainak szüleménye. Ha már ezek a nagyágyúk összeállnának, akkor a lemezre kéne egy 50 Snitch, egy Gém, egy Gaykon, egy Pop Diddy, egy Gay Z és társaik. Összeszedni Keletről, Nyugatról, Délről az alja népséget.. ez lenne az új NWA.. Egy aranybánya a készítőknek, és egy rémálom a ríl reppfanoknak.

Na szerintem sikerült most magamra haragítanom a Fitty Snitch meg mittomén még milyen rajongókat! =DDD De ez van... nem ma kezdtem a reppelgetést, meg a repphallgatást, meg a fanatikus infógyűjtést, úgyhogy azt hiszem kicsit értek hozzá, ezér merek ilyeneket mondani...

Az NWA örök, de azért egy Fitty Snitch-es Géjjunitos NWA szépen bemocskolná Eazy emlékét, és persze tuti sok álmatlan éjszakát okozna a ríl reppfanoknak...

Eazy E e-mail | 2007-07-04 20:31:45 | 55.
Szeretem a pontos dolgokat...

http://local.live.com/default.aspx?v=2&cp=33.829642~-118.146629&style=r&lvl=11&tilt=-90&dir=0&alt=-1000&scene=7033212&sp=Point.png3tz54f5g2_Compton%2C%20California%2C%20United%20States___~Point.pmtx2p54hmwp_Long%20Beach___&encType=1

Jó kis térkép! :)


Előzmény: B.Rabbit (52.)
Eazy E e-mail | 2007-07-04 20:23:44 | 54.
=DDDDDDDDDDD

Végre tényleg megmutathatná Cube mit tud az N.W.A-ben... Elnyomhatná pl. a Straight Outta Compton első versszakát, kíváncsi lennék hogy tudná előadni! :-DDDDDDDDDDDDD


Előzmény: Down By Low (28.)
black star e-mail | 2007-07-03 17:55:37 | 53.
mér lenne megfelelő game a posztra? nem is tud rappelni. kb szaval a számaiban
B.Rabbit e-mail | 2007-07-03 17:50:34 | 52.
Compton széle??? ezt nem gondoltam volna...


Előzmény: Cash Money (24.)
B.Rabbit e-mail | 2007-07-03 17:41:02 | 51.
De Alcatraz-al is egyet értek Game és megfelelő lenne a posztra
B.Rabbit e-mail | 2007-07-03 17:39:09 | 50.
50cent tökéletes lenne!!!!!!
Áhh nem:D:D:D még viccnek is rossz:)

Szerintem Kurupt jó lenne hitelesnek mondható és bár ha nemis comptoni de kemény utcai csávó...

PrOOF2007 e-mail | 2007-07-03 15:06:21 | 49.
Én szerettem/szeretem az N.W.A-t,Dr.Dre-t,Ice Cube ot úgy hogy sztem azé ütös zenéket alkotnának ha össze jönne az új NWA
Az igaz hogy Eazy-E helyére nem lehet és nem is fog kerülni senki Eazy-e sztem potolhatatlan,szal ha lessz akkor Dr.Dre,Ice Cube,MC Ren,Yella
de mondjuk Snoop Dogg se lenne rossz ott köztük vagy Xzibit

amy moss e-mail | 2006-11-08 20:10:19 | 48.
....

Előzmény: G-Unot BWS 4ever (47.)
G-Unot BWS 4ever e-mail | 2006-11-08 19:57:53 | 47.
Szerintem hogy még a témához szólva The Game lenne a legmegfelelőbb ha nem az lenne a véleményem hogy nem lenne jó ujra N.W.A....
Dead-End e-mail | 2006-11-08 16:36:58 | 46.
Szerintem jó zenéket csinál(t).

Előzmény: Cash Money (44.)
Alcatraz e-mail | 2006-11-08 13:51:21 | 45.
Jó apa volt csak szeretett khm... őőő.... szerette a lányokat.

Előzmény: Dead Prez (41.)
Cash Money e-mail | 2006-11-08 13:46:37 | 44.
hát nemtom
azért remélem a Stat Quo lemezen nem nagyon fog tevékenykedni mert elcseszné tutira


Előzmény: Dead-End (43.)
Dead-End e-mail | 2006-11-07 15:55:39 | 43.
Amúgy Dr. Dre-nek lenne tehetsége fasza zenéket csinálni, csak a kőkemény produceri munka, aminek eredménye lett Eminem is, nem engedi alkotni. Kár érte.

Előzmény: Cash Money (42.)
Cash Money e-mail | 2006-11-06 13:54:49 | 42.
Nemhiszem hogy erre menne rá
Meg az örökség körül is van valami megszabás és még tuti hogy szart se látott belőle
Dr Dre mért váltott nyálbandáról Nwa-re? a pénzért
ennyi


Előzmény: Dead Prez (41.)
Dead Prez e-mail | 2006-11-04 20:21:47 | 41.
Eazynek kb volt hét fia hat különböző nőtöl.Nem volt egy minta apa.De ha ez a fia akor gratulálok hogy az apja hirnevével meg nevével rajoskodik.Ebből is lehet pénz csinálni végülis..
Mike65 e-mail | 2006-11-04 15:13:53 | 40.
lil' eazy a fia te kis csecs

Előzmény: Dead Prez (37.)
Dead Prez e-mail | 2006-11-04 15:07:40 | 39.
Külföldi oldalakon mást mondanak.De végülis tök mindegy az igazat csak az tudja aki ott volt.
Amugysem ez a lényeg.Új NWA teljesen felháborito lenne.

Alcatraz e-mail | 2006-11-04 14:40:15 | 38.
Dre és Eazy kibékültek mikor Eazy a halálán volt. Ezt már vagy ezerszer leírtam, ahogy Snoop és Ice cube is kibékült vele. Dre meg egy számában írta is, hogy hiányzik neki Eazy.

Előzmény: Dead Prez (37.)
Dead Prez e-mail | 2006-11-03 18:32:33 | 37.
Felháboritóan ostoba ötletnek tartom egy új nwa létrehozását.Beszennyezné az eredeti crew-t.
Eazy helyére meg viccnek is rossz bárkit állitani.Dr.Dre-t meg biztos nem engedném beleszólni mert utálták egymást eazyvel.
Ez pénz hajhászás vagy csak elképesztő nagy tulokság de tönkrebasznák az nwa legendát.
kb anyira lene jó mint az a mostani lil eazy e vagy kiafasz aki eazy-t koppintja.szánalmas.

Dead Prez e-mail | 2006-11-03 18:32:19 | 36.
Felháboritóan ostoba ötletnek tartom egy új nwa létrehozását.Beszennyezné az eredeti crew-t.
Eazy helyére meg viccnek is rossz bárkit állitani.Dr.Dre-t meg biztos nem engedném beleszólni mert utálták egymást eazyvel.
Ez pénz hajhászás vagy csak elképesztő nagy tulokság de tönkrebasznák az nwa legendát.
kb anyira lene jó mint az a mostani lil eazy e vagy kiafasz aki eazy-t koppintja.szánalmas.

Dead-End e-mail | 2006-10-24 13:53:10 | 35.
Megvan az első albumuk is, de még egyiket se hallgattam meg, csak úgy van.

Előzmény: Alcatraz (34.)
Alcatraz e-mail | 2006-10-24 13:16:48 | 34.
A blekájdpísz télleg szar főleg mióta az a Fergie nevű csaj ben van azzal az indiánnal.

Előzmény: Dead-End (33.)
Dead-End e-mail | 2006-10-24 08:59:05 | 33.
"csak azt nézzétek meg Snoop, vagy a Black eyed peas milyen zenét csinált a 90-es évek elején, közepén, és mit csinál most..."

Egyetértek. Változnak az idők, és szinte minden csak rosszabb lesz. De pl. South Central Cartel 2005-ös albuma kivétel. (Westurrection)

Egyébként The Game nem illik a képbe. Csak azért, mert NWA fan? Vagy azért mert comptoni? Teljesen más korosztály, más érzésekkel és prolémákkal.


Előzmény: Márky-PaPa (32.)
Márky-PaPa e-mail | 2006-10-19 14:28:45 | 32.
Hagyjuk már ezt a téműt, ha lesz akkor lesz, ha nem akkor nem. Egyébként volt új NWA-ről szó, csak Dre amiket csinált zenéket nem tartotta méltónak ahoz, h. NWA név alatt adja ki. Ilyen track pl. a hello, ami sztem Ice Cube legjobb dalai között van. Majd lesz v.mi, de ebbe a poptól tocsogó mai rapben, sztem nem lenne nagy sikere sajnos egy NWAnek... ez az igazság, csak azt nézzétek meg Snoop, vagy a Black eyed peas milyen zenét csinált a 90-es évek elején, közepén, és mit csinál most... ennyi az én véleményem. már egy másik topikban leírtam, de ide is betolom, h. ha mindenképpen akartok új NWA-t akkor kikből állna sztem: Dr. Dre, Ice Cube, Mc Ren, & The Game... na béke emberek
Alcatraz e-mail | 2006-10-18 07:59:34 | 31.
Snoop szentem se illene a képbe. Ha illene akkor már a kezdetektől fogva ben lenne. Amúgy SNOOP a legnagyobb, szerintem de akkor se illene az N.W.A-be.

Előzmény: Dead-End (30.)
Dead-End e-mail | 2006-10-17 13:55:20 | 30.
Még ha újra össze is állna a banda (ami nem valószínű), akkor se kéne új tag.

Dr. Dre, Ice Cube, MC Ren, Yella

Anno még az elején Cube kiszállt, most visszaállna, és kész is.

EAZY-E PÓTOLHATATLAN!!!

Főleg nem Snoop Dogg fogja (Chin check).


1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.