Click to Visit
Hip-Hop - ----- Lloyd Banks -----
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2018-08-03 18:09:08 | 9.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

stex e-mail | 2009-11-27 17:28:51 | 8.
lloyd banks szerintem szar mint az egesz gay unit de barmit is mondtok young buck solo ja nagyon jo!amugy most mar nincs is benne a g unitba mert a 50 kitette mert tul jo volt es van sajat kiadoja jobb lett naluk ha meg hallgatjatok get buck cimut...mind amugy azon kivul aki egyebkent mint mondtam mar nincs a g unit ba az osszes fasszopo buzerans yayo.lloyd banks.50 csak divat 12 eveseknek valo szarsag!

Előzmény: Ribas (7.)
Ribas e-mail | 2009-11-27 08:28:53 | 7.
Húú de utálom én ezt a vastag szájú Lloyd Banks-et.
Cápa e-mail | 2004-09-28 12:55:06 | 6.
má bocs h beszólok,de ha nem lenne Dre,50-nek akkor is lenne lemezszerződése,és folynának a csapból.

Előzmény: Dirt McGirt (5.)
Dirt McGirt e-mail | 2004-09-25 20:14:16 | 5.
Baszki.Divatrapper köcsög.Ez az egész G-Unit már egy divatgeci.Ha nem Dr Dre pólyázná a kis 50-t,Buck-ot + a kacsapi..a szájú Banksi fiúkát már rég úgy jártak volna, mint hányás Sónpól!!Le se szarná őket az emberfia.
eastm e-mail | 2004-09-22 12:09:19 | 4.
Há nem tom itt ki hányas volt földrajzból, de szerintem New York a keleti parton van!!!

Love Aaliyah


Előzmény: Thug Nigga (1.)
Thug Nigga e-mail | 2004-09-08 11:03:33 | 3.
West Coast!!Rasco te miröl beszélsz???Mi??Ez a valoság itthon Mo-on is!!!Ahogy mondod!!!Fegyverek,kurvák,drogok,pénz!!!csak kikéne nyitnod a szemed!!!Szerintem az album az elég komoly!!!vagy te tudsz jobbat felmutatni??A szövegeit meg hallgasd meg,és rájösz hogy mért mondom hogy jok!!!Vagy talán nem tudsz angolul mi??? :-)))) Nah majd még jövök.West Coast 4Life
rasco e-mail | 2004-09-07 10:59:14 | 2.
ezaz!
niggabitchthuggangstawestcoastforlife!!!!!
csúnyán nézés,fukszok,fegyverek,kurvák stb.
ez az élet!!!
főleg mo.-n!!!
:DDDD

őő mellesleg geci szar az album!:DD
komolyan,miért jók a szövegek,indokold már meg légyszi,te nagy fehétnéger!:DD

Thug Nigga e-mail | 2004-09-06 12:25:20 | 1.
West Coast All..Lloyd Banks-nek megjelent egy (szerintem) Nagyon komoly albuma.Jok az alapok,jok a szövegek tehát fasza az egész!!!Az Album cime:The Hunger For More..Hallgasátok meg az On fire-t!!annak már van klipje is!!!Aki meg ismeri annak meg érdekelne a véleménye!!Na West Coast,Thug Life,4life

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.