Click to Visit
Hip-Hop - Eastcoast To Westcoast
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2019-05-25 22:08:20 | 15.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

MsMixmastermike e-mail | 2004-12-19 13:20:33 | 14.
nemtom, sztm elég 1értelmű volt, h nem lesz megszavazva a kettős állampolgárság...

a magyar meg soha nem volt összetartó nép, sajnos ez van.

van is egy "vicc" ami pont a magyar összetartásról szól:

a németek, az olaszok meg a magyarok lenn vannak a pokolban. Mind1gyik nép 1 lábosban ül, külön-külön. Megy körbe az ördög és megnézi, h mindenhol minden rendben van-e.
Először a németek lábosához megy. Ott minden rendben van, minden német ül szépen rendesen, csöndesen szenvedve a rotyogó lábasban, összesen 1 őr őrzi őket, nincs is többre szükség, a németek betartják a szabályokat, 1iksem próbál meg kimászni.
Megy tovább az ördög, odaér az olaszokhoz. Hú hát az olaszoknál viszont óriási dulakodás van, 20-30 őr sürög-forog, hiszen az olazok egymást tolják kifele a fazékból, mindenki próbál a másiknak kijutni, az őrök, meg alig győzik meg őket visszadobálni.
Végre elért az ördög a magyarok lábasához. Csodálkozva veszi észre, h ott bizony egy őr sincsen. Majd rájön h mért. 1 magyar már majdnem kimászott a fazékból, amikoris mindenki visszahúzza. Hogy miért? : Ha nekünk nem jó, másnak se legyen az!!

----> sztm ez a mostani népszavazásra is marhára ráillik.. szal ennyit erről


Előzmény: westside88 (13.)
westside88 e-mail | 2004-12-18 21:11:32 | 13.
Nem en kezdtem a szethuzast, en es meg valahany erdelyi magyar remenykettek, hogy most vegre megtudja mutatni a magyar a vilagnak es a romanoknak hogy van kiktol felniuk es hogy ez a nep osszetarto, de vegul eggyes magyarorsyagi nem kert belolunk, ami sajnos bebizonyitotta hogy a magyar nep nem osszetarto es igy hogy nem szavaztatok meg a ketosallampolgarsagot meg messzebb all az hogy valaha is egyesuljon Erdely es Magyarorsyag

Előzmény: dr.dre (11.)
Kovda e-mail | 2004-12-12 18:23:21 | 12.
"westcoast-erdely vs. eastcoast-romania"

ez komoly!

Kovda


Előzmény: westside88 (7.)
dr.dre e-mail | 2004-12-12 18:06:13 | 11.
Magyarországé volt és azé is lesz! Egy igaz magyar pedig nem mond ilyet amit te mert az már széthuzo erö!

Előzmény: westside88 (10.)
westside88 e-mail | 2004-12-11 20:20:38 | 10.
Tevetsz dre Erdely sohe nem volt es nem is lesz a Magyarorszage. Erdely mindig is a milyenk volt az igazi magyaroke!!!

dr.dre e-mail | 2004-11-24 18:43:04 | 9.
westide88 annyit mondok, mivel ERDÉLY mindig is MAGYARORSZÁGÉ volt akármennyire is tagadják a büdös románok, igy egyértelmű hogy ha ,már ahogy mondod WESSYDE-ERDÉLY nem pedig buznyákrománia

Előzmény: westside88 (7.)
dr.dre e-mail | 2004-11-24 18:39:58 | 8.
Mikor volt az már ember amikor elkezdték ezt a szart? riule is meg Fifty is már igen régen baszogatják egymást, eminem meg Everlast meg évekkel ezelött kezdték, vagy csak eminem kezdte?

Előzmény: stylem (4.)
westside88 e-mail | 2004-11-23 20:50:08 | 7.
Ja nalotok nics ilyen naltok minden rendben,de nalunk westcoast-erdely vs. eastcoast-romania van itt gon hidd el!

The Funky Child e-mail | 2004-11-17 14:50:17 | 6.
Szerintem ez kurvára mindegy.
GangStarr New Yorkból ugyanúgy odabasz, mint mondjuk egy latino Delinquent Habits az Angyalok Városából.
Ha valaki akkora fasz hogy lelövi a másikat mert mondjuk a nyugati partról jött,hát tegye.
Egyébként ez minket itt Magyarországon mi a faszért kéne hogy foglalkoztasson?
Én budapesti vagyok.Akkor ez MidCoast?És ha Csepel, akkor SouthCoast?
Baromság így megosztani...
Jó és szar rapperek vannak,nem pedig East vagy West...
Szerintem.

The Funky Child e-mail | 2004-11-17 14:50:11 | 5.
Szerintem ez kurvára mindegy.
GangStarr New Yorkból ugyanúgy odabasz, mint mondjuk egy latino Delinquent Habits az Angyalok Városából.
Ha valaki akkora fasz hogy lelövi a másikat mert mondjuk a nyugati partról jött,hát tegye.
Egyébként ez minket itt Magyarországon mi a faszért kéne hogy foglalkoztasson?
Én budapesti vagyok.Akkor ez MidCoast?És ha Csepel, akkor SouthCoast?
Baromság így megosztani...
Jó és szar rapperek vannak,nem pedig East vagy West...
Szerintem.

stylem e-mail | 2004-11-12 08:40:37 | 4.
Minimum... Ha te nem így gondolod akkor is...

Előzmény: Cápa (3.)
Cápa e-mail | 2004-11-11 18:17:23 | 3.
szegény kicsi eminem.beszólt valakinek aztán megijedt.gyorsan!vegyük körbe testőrökkel nehogy vmi baja essen.
Down By Low e-mail | 2004-11-10 20:13:50 | 2.
igen igen...én se szeretném h Nelly lelöwesse KRS-One-t...ejjha...
stylem e-mail | 2004-11-10 11:43:22 | 1.
Keleti és nyugati part csatáiban már páran belebuktak. Tupac,Notorius B.I.G... És most 50 Cent és Ja Rule is kezdi, vagy mondhatnám Eminemet és Everlastot is. Nagyon nem szeretném, Hogy Em Úgy végezné,mint Szegény Tupac...

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.