Click to Visit
Hip-Hop - Nyócker -- ki hallott már a filmről?
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2019-05-25 22:15:07 | 37.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

kisceki e-mail | 2015-02-28 11:28:46 | 36.
Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!


Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!


Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!


Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!

Függő Kvóta e-mail | 2005-06-24 08:57:07 | 35.
nekem itt volt több hétig dvd-n, letölthettem volna, sőt moziba is megnézhettem volna. 3 perc alatt letölthetném a zenéjét.

és? érdekes. a bem,utatójűán kívül nem láttam belőle semmit.
l.l.juniorkának mi köze van a 8. kerülethez?
ő esztergomi villában él. semmi közre sincs, semmit nem tud róla. több száz rapper arc, aki igazi rapper, nah azok a 8.kerületben laknak és onnan mé nem szedtek ki egy igazi tehetséget? szánalom.
bustha meg funk azok azé má tudnak valamit, mert funk azé írt magától -1-2-3 albumot ami veri az amcsi nyomornegyedi fekasiránkozó szmokat ezerrel.
a kamikaze album is tele van társadalomkritikával és rap dalokkal, míg junioprka dalai győzikééhez vagy kózsó dalaivan egybemegy. senki az az arc.
oglig már nagyobb arc- ő róla annyit tudok, hogy most már palotákban lakik, szóval nem éppen a 8.kerületben. de kellett egy ilyen arc az egészbe.
de kamikaze dal ezerszer jobb mint bármelyik juni ,,track" a 8.ker cd-n. s aból mégsem készüklt klipp. kamikazenak csak 1 önálló számot adtak. szőánalom. pedig ők vihették volna az egészet normálisra. ennyit a filmről

jah és ami a 8.kerületben van az nem vicc tárgya, hanem szörnyű nagy probléma amit nem tudnak megoldani. és nagyon kéne már a segíatség. de most meg a fél ország a nyomoron röhög meg ami ott folyik. ha valaki is azt látná amit mi amikor ott járkálunk, mindjárt átgondolná min nevetett a f9lben.

Cash Money e-mail | 2005-06-18 13:30:30 | 34.
remélem egyszer agyonvernek a cigányok bár csak ilyenkor nagy a pofád előttük nemhiszem

Előzmény: Conan (28.)
Cash Money e-mail | 2005-06-18 13:28:12 | 33.
conan mér nem húzol innen a picsába a többi faszfejjel milyen undergroundról beszélsz? itt mo-n nincs is ilyen
hülye faszszopó


Előzmény: Conan (28.)
MR.Klaudia e-mail | 2005-06-18 12:46:03 | 32.
Ki látta már a nyóc kert?,met én már látttam.Nagyon jó film!!!!!!!!
Lil' Baby e-mail | 2005-05-26 20:19:45 | 31.
na mi van??? Mit pattogsz te paraszt??? Miértt illeted ilyen szavakkal a romákat??? Neked SEMMI KÖZÖD nincs hozzájuk!!!! Ne pampogj mert nagyon idegesítesz! Jobban tennéd ha elhúznál innen te szemét...

Előzmény: Conan (28.)
Ridi - Ridi e-mail | 2005-05-25 07:21:48 | 30.
Sziasztok!

A film nagyon tetszett és persze a zenéje is megvan :)))
Érdemes megnézni.
Üdv :)))


kracker e-mail | 2005-05-13 18:19:12 | 29.
MOST HALLAGATOM A RAPCSATAJELENET ZENÉJÉT

Előzmény: Dreux's Girl (18.)
Conan e-mail | 2005-05-12 11:38:00 | 28.
Menj a köcsög cigány anyádba te fasszopó geci!
Undergroung szar?Te vagy egy rakás barna szar te geci!
A romák a fain gyerekek?Gecire fainok te kis köcsög!
Akkor lennének fainok,ha dolgoznátok,meg eltartanátok a gyerekeiteket,és nem élősködnétek!
Pfujj...fasszopó geci


Előzmény: Batman Papa (10.)
herosfun e-mail | 2005-05-09 22:51:17 | 27.
anett! Nem a Bródyba jársz véletlenül?
anett! e-mail | 2005-05-09 22:46:35 | 26.
A Lajos atyát alakító arc (Tálosi Gábor) a tanárom volt a Gimiben!! :)))
MsMixmastermike e-mail | 2005-03-16 21:21:12 | 25.
:DD 1etértek, énse néztem volna meg hogyha a az egyik bnőm nem egy moziban dolgozó arccal yött volna össze, és nem nézhettük volna meg ingyen, hidd el nekem :))

Előzmény: Függő Kvóta (24.)
Függő Kvóta e-mail | 2005-03-16 20:06:56 | 24.
én nem nézem meg, mert l.l.jancsi van benne.
elbassz az egész fimet.
mindenki tudja (remélem), hogy InterFunk írta abban a Vigyázzban juniorka szövegét.semmi az az ember, egy nyomorult popsztár.
az van hogy kamikaze vs. juniorka, de a vs. az egy versenvég-versenyt jelet, hogy a két fél harcol.de juniorkának esélye sincs a kamikazeval szemben mert ők rapperek, ők benne vannak évek óta a máfajban, viszont az a jancsi meg egyszer a feketevonattal betört, azt eldüllyedt most meg popdalokkal elkezdi hogy rapper.
na amúgy nem örülök, hogy ez az állapot ami abban a kerületben van, azt nevetségess teszik s mások nyomorát kiröhögik.

AKKOR NEM RÖHÖGNÉTEK HA A RÉSZEG APÁTOK A GETTÓBAN BETÖRI AZT A RODHADT SZUVAS AJTÓT, FÉLRÉSZEGEN ÖSSZEVERI AZ ANYÁDAT MAJD KIKERGET AZ UTCÁRA KÉSSEL.na ezt kihagyták a filmből.
pedig ez a véres valóság a budapesti hollywood!

nem jó, hogy ilyen filmekkel támogatják ezt a szar életet, meg azt a beszédet.szörnyű.már elvből nem nézem meg.
nektek lehet, hogy tetszik.nekem a south park is tetszik de az más.az kitalált, olyan nincs ez viszont valóság.

na jöhetnek a leszólások.köszi.csá

Cápa e-mail | 2005-03-13 18:07:52 | 23.
ehh.én még maj eccer megnézem.azé mer a sok szar szöveg között 1-2 beszólás teccett:))))))))))

Előzmény: MsMixmastermike (22.)
MsMixmastermike e-mail | 2005-03-13 11:54:41 | 22.
mondjuk ez igaz, én is rosszabbra számítottam.. ehh
1szer végig lehet nézni, de többször inkább nem..
:/ :)


Előzmény: Cápa (21.)
Cápa e-mail | 2005-03-11 07:54:10 | 21.
sztem nem oan szar.én mondjuk rosszabbra számítottam:)
igaz tele volt oan poénokkal ami más szempontból 1 ordas faszság.pl visszamennek az időben.meg h 1 ütéssel kicsinál 1 mamutot.há bazze.

MsMixmastermike e-mail | 2005-03-10 22:10:11 | 20.
Nah, ez a film egyszer is sok volt.

1.qrvára megerőltető nézni (megerőltető a szemnek)

2.nincs semmi új mondanivalója, az h a 8ker cigányokkal van teli, h Mo.-ról a külföldieknek a paprika jut eszükbe, azt h bukaresttel tévesztik össze, és végül de nem legutolsó sorban h dupla-L-jancsinak nincs hallása, szal ezt mindenki tudta..

3.kb mindent lehetett előre tudni h mi fog megtörténni (gombalevest esznek, még yo h begombáznak...)

senkinek nem ajánlom, csak ha nem tudtok aludni, de arra a Dealer mééégjobb..

Szexmachine e-mail | 2005-03-08 19:59:28 | 19.
Kibaszott jó film!!!!!!!Sajna ez a valóság!!!!!!
Ott a nyóckerbe minden 10 ember fehér.Talán!!!
Többi az: cigány(kisebség),ukrán,kinai,arab,néger,japán,koreai........
Diselnek osztom a véleményét!!!!!!!!
Minden a kokék körül forog!!!!!
Mert ha utálod őket akkor raszista vagy!!!!
Én az vagyok ,mert az állam még a seggüket is kinyalja!!!!Azért csinálnak gyereket ,mert abbol élnek meg ,mert a munka az büdös nekik!!!!
Tisztelet a kibvételnek!!!!
Te mind fehér adjál be kérvényt az önkormányzatnak ,hogy kell egy lakás!!!!
Te nem fogsz kapni ,mert az összes ott van benne!!!
A fehérek meg családostúl az utcán!!!
Ök meg ugy lelakják a házakat fél éven belül hogy azokat le kell bontani!!!!
Ennyit erről!!!!!!!!!!!

Dreux's Girl e-mail | 2004-11-27 08:16:25 | 18.
LL csak szinkron lesz balfaszkáim!!!
Egyébként a tök jó kifejezést 5%-ban értettem rá én magára a filmre mondtam
*shit* Bázzeg

Diesel e-mail | 2004-11-26 07:07:30 | 17.
Azzal töltöd az idődet, akivel akarod. Semmi közöm hozzá.
És ha te pl. a cigányokkal érzed jól magad, akkor az is a te dolgod.
Egészségedre.
Nekem se mondhatja meg senki, hogy ki legyen a haverom.

Na cső !


Előzmény: Nox (16.)
Nox e-mail | 2004-11-25 12:35:44 | 16.
Vazzeg!Én "fehér" vagyok!És vannak cigány !barátim!!hogy mondjuk nem töltök velük elég idő?!lehet
de ha belegondolsz nincs olyan hogy ellég idő!
semmire nincs idő!mondjuk én a nagymuterommal nem tudok annyit lenni hogy elég legyen mert a szeretet és a tiszteletem felé akkora hogy...még leírni sem tudom!
Amúgy a nyócker "mesét" már várom!

Viva sztrítpísz!


Előzmény: Diesel (15.)
Diesel e-mail | 2004-11-25 07:51:26 | 15.
Elfogadja a cigányokat ????
Mi az , hogy elfogadja?

Belenyugszik abba, hogy ő tartja el őket?

Belenyugszik abba, hogy nem kiváltságosabb helyzetben vannak?

Belenyugszik abba, hogy csakis finoman lehet bánni velük, mert különben rasszistának mondják?

Belenyugszik abba, hogy ez ellen még nem is szólhat?

Ez az elfogadás?

Télleg nem minden fehér utálja a cigányokat, de az még nem töltött velük elég időt.


Előzmény: Lil' Baby (14.)
Lil' Baby e-mail | 2004-11-24 20:38:52 | 14.
Szted mindenki "zsámó" aki elfogadja a romákat???????????????????? HÁT NEM!!

Előzmény: Diesel (9.)
Lil' Baby e-mail | 2004-11-22 16:40:30 | 13.
Gyerekek!! Mé' kell így fikázni a másikat!!??! Kopjatok le egymásról jó???????????????
Diesel e-mail | 2004-11-22 08:04:32 | 12.
"a romak a fain gyerekek"

Gondolom, ha nem zsamó lennél, akkor ezt nem így gondolnád.
Ez csak a te védekezésed.
Most amúgy azt csináltad, amit a fajtád annyira nem szeret: általánosítottál.

ennyi...


Előzmény: Batman Papa (10.)
Coolmander e-mail | 2004-11-20 11:10:48 | 11.
he szarok vagytok mind balfaszok..a kutyát se érdekli aza fosheee..látok én elég cigót az uccánhee..nemke ezé a moziba menniheee

Batman Papa e-mail | 2004-11-20 08:30:27 | 10.
mit dumal ez a ket kocsog a xxx meg a diesel ket kis fasz,a romak a fain gyerekek,de biztos a sok gadzsonak tetszeni fog a kurva film mert a ket kamikaze gadzso benne van es akkor biztos igaz "underground" szar lesz kis buzik

Előzmény: x_X_x (7.)
Diesel e-mail | 2004-11-18 06:53:50 | 9.
Hát, lilbéjbi, nem vagy túl okos, igaz?

Látom nem vágod, hogy mire irányult a "mélyen tisztelt" (höhö) bódi guszti idézet.
Gondolom te is zsamó vagy, azért nem tudod, hogy miért fikázzák a cigányokat. Ők sosem értik...

Mindíg azt mondják, hogy rasszizmus van a cigányok ellen, de arról már nem esik szó, hogy a cigányok mennyire gyűlölik a fehéreket.

Na de minek is magyarázkodok ...

Inkább Hella !



Előzmény: Lil' Baby (6.)
Mc Jay e-mail | 2004-11-17 19:58:59 | 8.
Aszzem benne lesz Funky meg Busta is.

Előzmény: Dreux's Girl (4.)
x_X_x e-mail | 2004-11-17 19:51:23 | 7.
Miért szerinted nem büdüs az összes roma pofája??biztos szar lesz a film ha LL is benne lesz!
Lil' Baby e-mail | 2004-11-17 19:28:54 | 6.
Miért beszélsz ugy erről a filmről mintha te készítetted volna??? Honnan gondolod, hogy benne lesz Bódi Guszti??? Miért beszélsz így???? "asszem ez az 1 igazság hangzott el a büdös pofájábólóla hogy" mi ez h a büdös pofájábol???? Mit kell fikázni a romákat????

Előzmény: Diesel (5.)
Diesel e-mail | 2004-11-17 15:04:48 | 5.
LL balfasz is benne lesz ?
Ez télleg tökjó hír. Akkor erre a mozira sem kell költenem.

Gondolom az egész "sztár" cigányrezsim benne lesz.
bódi gusztiéktól orbán viktorig.

Ide illik az, amit bódi guszti mondott egyszer (és asszem ez az 1 igazság hangzott el a büdös pofájából), miszerint: - Ma , divat cigánynak lenni.


Dreux's Girl e-mail | 2004-11-17 13:28:24 | 4.
Tök jó egy újságban olvastam róla!!! LL Junior is benne lesz.:)
Juha e-mail | 2004-11-17 00:31:41 | 3.
www.nyocker.hu
:)

[will] e-mail | 2004-11-16 19:07:48 | 2.
mirol szol?
Lil' Baby e-mail | 2004-11-16 17:32:49 | 1.
dec. 9.-én lesz a premierje a mozikban!!! Már nagyon várom :))))

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.