Click to Visit
Hip-Hop - Snoop Dogg - R&G - The Masterpiece
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2018-08-14 19:17:06 | 17.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

bloods e-mail | 2007-07-22 23:13:30 | 16.
snoop doggy se rossz rapper nki is vannak jó számai peace Snoop doggy

Old School Fan e-mail | 2007-07-22 20:06:02 | 15.
Snoop eddigi leggyengébb lemeze!
Főleg azt a nyálas Pharellt nem bírom

Bigg Campanella e-mail | 2006-07-06 21:50:55 | 14.
bocs hogy felhozok egy ien régi témát de most szétke röhögnöm a fejem XDDDDDDDDDDDDDDDDD XDDDDDDDDDDD XDDDDDDDDDDD ez egy arany bejegyzés
idézem:
Héj Snoop !
Ha olvasod ezt a topicot, akkor üzenem, hogy kicsit próbálj visszaállni a stílussal.
Néhány grammal kevesebbet szívni, és jobban odafigyelni arra, hogy miért is kerültél oda, ahol most vagy.
Ja és még annyi, hogy a szombati buli még áll.
Majd gyere.
Na cső!


Előzmény: Diesel (13.)
Diesel e-mail | 2005-04-15 09:51:28 | 13.
Amikor először meghallottam az új zenéit, asszittem hülyéskedik.
Énekelget rajta sipitozós hangon, meg a zene is najonlájtos.
Kicsit kezd emlékeztetni eleldzsuniorra.
De remélem ez a lemez télleg csak 1 kis pojéjnkodós kitérés volt.

Héj Snoop !
Ha olvasod ezt a topicot, akkor üzenem, hogy kicsit próbálj visszaállni a stílussal.
Néhány grammal kevesebbet szívni, és jobban odafigyelni arra, hogy miért is kerültél oda, ahol most vagy.
Ja és még annyi, hogy a szombati buli még áll.
Majd gyere.
Na cső!

Cápa e-mail | 2005-04-07 19:45:46 | 12.
igazából nem szar az album,mer jól megvan csinálva.csak Snooptól vártunk mást.ennyi.

Előzmény: b-ron (11.)
b-ron e-mail | 2005-04-03 21:23:29 | 11.
ez az album túl gyenge a többihez képest és nem adja azt a bulizós és ganxta rap feelinget!valószinűleg nem én vok az 1etlen snoop rajongó aki most csalódott benne,de a az "oh no" az nagyon teccik meg most +kedveltem az új számot amit justinnal küld "signs".tehát annyira nem gáz, de többet vártam el ettöl a lemeztől!
Thug Nigga e-mail | 2005-01-17 14:54:55 | 10.
West Coast all.Szerintem is a régi albumai ütösebbek voltak mint ez a mostani.Snopp kezd rá állni a drogos rapre. :-) Meghallgattam a Drop számot tisztán és besziva.besziva egész más a hangzása.Ez az uj album inkább ilyen lazulos,beállos stilus.csak ennyit akkartam,majd még re.Peace all.West Coast 4life
Márky-PaPa e-mail | 2005-01-17 11:04:54 | 9.
Csumy! Snoop nekem is a kedvenceim közé tartozik. Az új lemezt még nem hallottam, de a két szám amiből készült klip nem igazán jött be. Remélem az album jobb lett. Majd ha megszerzem az albumot, leírom mi a vélememéynem róla. Addig is Westside niggaz 4life!!!!!!!!!! Peace
dr.dre e-mail | 2005-01-03 17:36:00 | 8.
Snoop!
A Kutya nekem is kedvenc és ezért is furcsállom és ezt megfigyeltétek már ti is gondolom, hogy a Doggystylet soha nem fogja felülmúlni, azért is csipem nagyon azt, a Doggfathert az Eastsidaz-t a Last Meal is, yoo a Top Dogg is, azon azért van még west coast hangzás, a Da Game... is de a Paid Da Cost meg az uj hát igen kezd más lenni, Snoop pályája eleji hangzásával nyerte meg rajongoit engem is nekem például akkori stilusa is a kedvencem töle igy a mostani albumai szokatlanok mát töle, 20 évesen kezdöként is tudott nagy zenéket csinálni és fog is még yoot az biztos csak ne menne el más irányba! 213 meg már rég várt dolog volt nagyot szolt!
Ez az én véleményem!
Wessyde cpt lbc
peace


Előzmény: Snoop Doggy Dogg (6.)
G-tard e-mail | 2005-01-03 17:11:15 | 7.
Nem tetszik az album, de a bang out tényleg jó!

Előzmény: Thug Nigga (3.)
Snoop Doggy Dogg e-mail | 2004-12-30 09:29:35 | 6.
Figyu Cápa ha a Drop it like it's hot-ra gondoltál akkor bocs de szerintem nincs igazad.Az egyik legjobb szám az albumon.
És a régi albumai közzül melyikre gondoltál?
Tha last meal, Paid tha Cost to Be da Bo$$? csak mert szerintem ezek ütősebbek mint a R&G. :) Egyébként tud valaki 213 klipeket neten?
Ha tudtok küldjetek már címet. The Eastsidaz Forever.. respect

Dreux's Girl e-mail | 2004-11-27 08:19:50 | 5.
DROP IT LIKE IT'S HOT!
DROP IT LIKE IT'S HOT!

Cápa e-mail | 2004-11-24 20:01:58 | 4.
amiből klip készült az ritka gyenge lett.az előző albumai furcsára sikeredett.

Előzmény: Thug Nigga (3.)
Thug Nigga e-mail | 2004-11-17 17:27:35 | 3.
Snoop Dogg - Bang out.A legütösebb szám az albumrol. :-))))))))))))

Thug Nigga e-mail | 2004-11-17 07:27:54 | 2.
Info.www.Snoopdogg.com
Thug Nigga e-mail | 2004-11-17 07:25:32 | 1.
West East Coast all.Tegnap 16.-án Jelent meg az uj Snoop Dogg album.R&G - The Masterpiece.Szerintem nagyon ütös lett,és nagyon jo szövegei vannak.Nektek mi a véleményetek róla??Az album 20-számot tartalmaz.Ha tehetittek tölcsétek le vagy vegyétek meg.MEGÉRI.... Nah Peace all.majd még jövök.

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.