Click to Visit
Hip-Hop - Netes CD rendelés
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2019-03-16 21:26:15 | 11.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

Cápa e-mail | 2005-04-09 19:02:37 | 10.
www.usacd.hu
próbáld ezt.mondjuk nekem am últkor nem sikerült regelni,de maj újra próbálom.lehet fizetni postai utánvétellel is.de ott le van írva.nézegettem és szinte minden megvolt ami kéne.pl dvd-s cd-k.check

Bitter Prophet e-mail | 2005-04-09 08:52:06 | 9.
Üdvözlet. Nemtom hogy állsz az Európai Wu-Tang előadókhoz pl: Cilvaringz, Moongod Allah . . . stb. ,de ha csíped őket akkor moonlightstore.com (feltéve ha müxik az oldal) én legutóbb a Moongod Allah: Return of the Ten Tigers albumot rendeltem és sikerült -- még dedikálták is nekem pedig nem kértem meg őket (jó arcok) amúgy készpénzt küldtem levélben a megadott címre. rizikós de 17 dolcsi nem nagy ár egy dedikált ritkaságért:-))))) meg aztán kurva jó az album. Písz.
Jokkka e-mail | 2004-12-17 15:29:35 | 8.
www.jokkka.tk
Jobb oldalon alul van egy link, nézd meg azt! Érdemes!

MsMixmastermike e-mail | 2004-12-15 19:34:26 | 7.
az egyik legjobb sztm a www.towerrecords.com , elég széles a hiphop részlege
MsMixmastermike e-mail | 2004-12-15 19:31:01 | 6.
egyszerű, főleg ha pesti vagy, ugyanis a 12inchben boltban is lehet rendelni, és így nem te intézed a papírmunkát ;) dvd-cd-amit-akarsz :)

amúgy a blahán van a corvin melletti utcában (ha a corvinnal szemben állsz a bal oldaliban )

Talib88 e-mail | 2004-12-12 14:08:47 | 5.
Amit MOn nem kapsz meg, azt Bécsben biztos, és az még nincs is messze, próbálkozz meg OTT!
Ha meg nem megy...rendelj...

Coolmander e-mail | 2004-12-11 16:47:02 | 4.
de csomó lemezt nemlehet mo-n kapni...és ha jó az előadó akkó megtisztelem azzal hogy megveszem/megrendelem..az albumát..
Coolmander e-mail | 2004-12-11 16:44:36 | 3.
kösz Talib..legalább te megtiszteltél..:DDD
Talib88 e-mail | 2004-12-08 13:48:36 | 2.
www.amazon.com
Nesze!
egyébként pedig az jó sok pénz, marad a letöltés...de ha egyszer, rendelsz, megoszt6nád a tapasztalataidat velem:D

Coolmander e-mail | 2004-12-05 13:49:21 | 1.
Nah szóval ha vki tud ojan oldalakat (pl ebay,amazon) ahol Mo-n nembeszerezhető albumokat lehet rendelni akkor az írja ide plz!Ésha vki rendelt már akkor ,mondja el a menetét.....egy amatőr...kösz

csá


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.