Click to Visit
Hip-Hop - Te emlékszel még amikor 1984-ben a RockSteadyCrew
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2019-03-16 21:25:37 | 18.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

JUNIOR KIRÁLY e-mail | 2007-12-18 09:57:39 | 17.
jó rendben. Akkor most már leszophatsz geci

Előzmény: FREDDEF (15.)
Thunda e-mail | 2007-10-15 12:58:44 | 16.
soul sonic meg ezek nagyon királyok
a tesóm élt akkoriban
csak kazik vannak abból az időszakból

FREDDEF e-mail | 2007-10-14 21:17:41 | 15.
Öreg, én azért nem anyáztalak le! Nagyon sok ember itt ezen a fórumon, szólt már neked szépen, szólt már neked durván, hogy húzz a faszba! De te egyikből sem értettél és még te anyázol és te vagy felháborodva! Undorító, gusztustalan gyökér vagy+13. bejegyzés! A dzsuniór, pedig lehet, hogy fasza gyerek, de (RAP)zeneileg 0!!! Gagyi vagy és kész! Többet nem kívánok veled foglalkozni, PANCSER!!!

Előzmény: JUNIOR KIRÁLY (14.)
JUNIOR KIRÁLY e-mail | 2007-10-13 09:42:15 | 14.
BASZD MEH AZ ANYÁDAT

Előzmény: FREDDEF (13.)
FREDDEF e-mail | 2007-10-08 11:24:07 | 13.
Rock Steady Crew - Rhythm Technicians. Kurva nagy zene. Igazi Old School, a breakről nem is beszélve. Te pedig dzsuniórgeci húzz a faszba, mert tiszta szar a picsád és kurva unalmas a dumád!!! Extra gagyi vagy te faszfej, pancser, kis köcsög!!!
JUNIOR KIRÁLY e-mail | 2007-09-28 11:40:42 | 12.
MI VAN BUZIK???????

L.L. JUNIOR A LEGESLEGNAGYOBB ISTENKIRÁLY AZ UNIVERZUMBAN ÉS MÉG AZON IS TÚL!!!!!!!!!

TI MEG BAKAPHATJÁTOK A HARAGOS LÓ FASZÁT KIS SZARCSIMBÓKOK!!!!

L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

Cs.Kate e-mail | 2006-03-16 14:06:55 | 11.
Tudom,hogy nem nekem szólt!
De majd utána nézek, mert érdekel :)


Előzmény: Da_firm_Krazyk (10.)
Da_firm_Krazyk e-mail | 2006-03-16 14:05:06 | 10.
Nem neke szól Kate, de akit érdekel a műfaj nem tudom miért nem néz utánna az előzményeknek!! Ezt azért írtam mert nézzétek meg hogy mióta nem volt hozzászólás amig vissza nem hoztam első oldalra!! Tehát hajrá! Ne hagyjátok veszni ezt a topic-ot sem

Cs.Kate e-mail | 2006-03-16 12:06:42 | 9.
Sziasztok!

Sajnos erre nem emléxem :(
De biztos jó volt :)

Da_firm_Krazyk e-mail | 2006-03-16 11:34:25 | 8.
Látszik ki mikor hol merre!!!!!!!!
elég szomorú

Da_firm_Krazyk e-mail | 2006-02-22 16:28:51 | 7.
Látom egyre tünnek el azok az emberkék akik normális hozzászólást, illetve topic-ot indítottak!! Ezért kár :-((

Előzmény: Da_firm_Krazyk (6.)
Da_firm_Krazyk e-mail | 2006-02-14 09:15:03 | 6.
Ezt a topicot is éleszteni kell, mert oldskúl mániám van! R.S.C, jaja szerepeltek a beat street c filmben sok mindenki mással, Kool Mo Dee, stb... sokan nem is tudják hogy a film végülis Kool Herc-ről szolt :)És ő ki szerintetek?
Lady Dice e-mail | 2005-04-25 17:24:37 | 5.
Jajaja! Én is azon gondolkozom már régóta, hogy milyen durva lenne már, ha akkor éltem volna.. Amikor ez az egész elkezdődött..amikor még minden új volt..volt összatartás... Húú, naon imádom én is az oldschool zenéket...annyira természetes az egész, és annyira lelkesítő tud lenni... :)

Előzmény: Dreux's Girl (2.)
The Funky Child e-mail | 2005-03-20 22:01:54 | 4.
Jajj nagyon komoly
nemrégen szereztem egy dupla cd-s válogatást,nagyon fain oldschool break muzsikák vannak rajta:)))
Rock Steady Crew iszonyat király...
Be is nyomom
Béke

Cápa e-mail | 2005-01-08 12:31:28 | 3.
én azt sajnálom h lemaradtam a fresh fest-ről.biztos fasza lehetett.
Dreux's Girl e-mail | 2005-01-08 11:06:12 | 2.
Személy szerint nem emlékszem a Rock Steady Crewra hiszen nem volt szerencsém abban az időben születni. Láttam egy zenei adón a Hip Hop Icons c. műsort ahol a R.S.C.-tól kezdve a Sugarhill Gang-ig minden hip hop legenda megjelent és elő is adtak számot! Nagyon penge volt és sajnálom hogy nem élhettem abban az időben!
soulsonic e-mail | 2004-12-10 23:19:05 | 1.
Basszus soha nem gondoltam volna hogy 34évesen a Rock S.C. zenéit halgatom még mindig.Persze voltak azért más fincsi zenék is. Abban az időben láttam narrátorosan a Beat Street c.mü filmet. Abban is táncollt a R.S.C.De jó volt...basszus. A mai napig is csak OldSchool zenét vagyok hajlandó halgatni.Persze a verseny szerü táncot már abba hagytam pár éve...de se baj.

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.