Click to Visit
Hip-Hop - memory of aaliyah (1979-2001)
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  

Darksun e-mail | 2003-07-09 21:40:28 | 75.
Aaliyah, EastM, mivan veletek?
nagyon rég nem jártatok erre és azért nélkületek nem ugyanaz a fórum!
EastM veled volt egy kisebb összeszólalkozásom, ezúton: sorry, ha bolond voltam, nem tiszteletlenségnek szántam.
Meg sorry az obszcén szavakért ebben a topicban.
Neked melyik a kedvenc baseball csapatod az MLB-ből?
És játékosod?
Aaliyah: Lovagolsz még?
Egyéb sportok? (B-ball, baseball...)

Azért ha erre jártok nézzetek be!
És valmit írhatnátok is, mert ez a topic sem érdemli meg, hogy huzamosabb ideig lekerüljön az első oldalról...
Nem is tudom, hogy találtam meg...
De most felhozom előre!
:D
Ha gondoljátok, írjatok valamit, ne hagyjátok veszni Baby Girl emlékét ezen a fórumon!
I Miss U both!
:D

DS!


nyina e-mail | 2003-06-02 18:14:38 | 74.
Eastm!
Hogy kíváncsiságodat kielégítsem, a dvd lista:
1.One in a million
2.Are you that somebody
3.Try again
4.More than a woman
5.We need a resolution
6.Back in one piece
7.4 page letter
8.Got to give it up (remix)
9.Rock the boat
10.Egy kb. 1,5 perces japán animációs reklám az Aaliyah album megjelenéséről
11.Egy rövid interjú, melyben kedvencünk egy pár számot "elemez" az Aaliyahról!
Ennyi!-sajnos
És a minőség se a legjobb!


Előzmény: eastm (73.)
eastm e-mail | 2003-06-02 13:25:17 | 73.
Yep babe!

Még nem jöttek haza az öregek,úgyhogy még nincs semmi,de remélem nem felejtik el,mert má elég kiváncsi vagyok a dologra!
A dvd-n nincs rajta az összes Aaliyah klipp, vagy csak te nem írtál róla???Csak azért mert rajta kellene,hogy legyen!

Love Aaliyah


Előzmény: nyina (66.)
Annie e-mail | 2003-06-02 10:21:29 | 72.
Köszi!

Előzmény: nyina (71.)
nyina e-mail | 2003-05-28 05:07:43 | 71.
Annie!A bolt Debrecenben van és a neve Roger's a neve. A Batthány sétányon van. Nemtom segítettem-e ezzel, remélem igen!

Előzmény: Annie (70.)
Annie e-mail | 2003-05-21 14:49:38 | 70.
Nyina, melyik bolt volt ez, ahol a DVD változatot megvetted?

Előzmény: nyina (69.)
nyina e-mail | 2003-05-20 17:28:53 | 69.
Aaliyah!Szerintem ha egy Mediaban megrendeled, biztosmeg tudják neked szerezni!Amúgy én egy szimpla cd boltban vettem a DVD-st, és még mikor megrendeltem ők kérdezték, hogy melyiket kérem a szimpla vagy dupla cdst.Szerintem járj utána, ha érdekel!

Előzmény: Aaliyah (67.)
vcarter e-mail | 2003-05-16 14:04:50 | 68.
Hol hallottad ezt a filmes dolgot?
J.Lo, mint Aaliyah? Ezt nem hinném!


Előzmény: Aaliyah (67.)
Aaliyah e-mail | 2003-05-16 12:40:53 | 67.
Sziasztok!
Jó nagy itt a nyüzsgés amióta nem írok. Már tisztára le vagyok maradva. Az album viszont már nekem is megvan egy ideje és csatlakozom ahhoz a véleményhez, hogy a Don't know what to tell ya a legjobb szám amit eddig hallottam. Nagyon bejön az összes szám de ez a teteje az egésznek. Én még annak örülök, hogy erre rárakták az Are you that somebody-t is. A DVD-s albumot viszont nem tudom megszerezni. Nektek honnan van meg? Mi a véleményetek arról, hogy Puff Daddy megfilmesíti Aaliyah életét? Csak el ne szúrja. Csak mert érdekesen fog mutatni J.Lo mint Aaliyah?!
Na mindegy!
Puszilok mindenkit!

U.I.: EastM, majd írj!
U.I.: A VIVA-n néha le szoktak adni egy pár perces műsort, amiben a Miss you-ról van szó és ott le van fordítva, hogy mit mondd DMX a klip elején, meg Missy is szól 1-2 szót.

In Loving Memory of Aaliyah

nyina e-mail | 2003-05-15 07:16:42 | 66.
HOLLA Aaliyah fanek!
Képzeljétek, már az én birtokomban is megtalálható az I Care 4 You!
Nem találok szavakat az eddig kiadatlan számokra.A Don't know what to tell ya egyszerűen fenomenális, emellett a Come over, az Erica Kane, All I need is király!Nagyon örülök, hogy végre sikerült beszereznem, ráadásul nem csak a szimpla albumot, hanem a "Special Fanedition"-t!Ajánlom, hogy szerezzétek be, mert a dvd-n van egy kis tízperces interjú Aaliyah-val, ahol az Aaliyah nevű albumának számairól beszél!
Hey eastm!Megkaptad már amcsiból a cd-t?Mert ha igen, részletes jellemzést szeretnék kapni a kis könyvecskéről, ami benne van!Ugyanis az európai kiadás elég vérszegény, nincs benne ki állította össze az albumot, mikor készültek a kiadatlan számok, szóval semmi!Írj!

R.I.P.baby girl

Annie e-mail | 2003-05-07 13:45:46 | 65.
Én a MediaMarktban vettem meg az I Care 4 U CD-t (máshol azóta se láttam). Rajta van a Miss You vieóklip is. Új CD-hez képest nem is volt drága.
Szerintem a régi számai közül a legjobbakat tették rá, az újak közül pedig a Miss You és a Don't Know What To Tell Ya az abszolút legjobbak, de a Got To Give It Up New Remix is fantasztikus, jobb, mint az eredeti változat.


Előzmény: Ballack (61.)
Ballack e-mail | 2003-05-07 08:23:30 | 64.
Szió mierda!Szerintem is igazad van.

Előzmény: mierda! (62.)
Venom e-mail | 2003-03-26 12:45:44 | 63.
Hi!

A Miss Younak van egy remixe, ami az USA-ban már elég népszerű, rengeteg mixtape-en szerepel. A közreműködő MC: Jay-Z! Check!

mierda! e-mail | 2003-03-22 14:35:09 | 62.
ő volt a legjobb.

Előzmény: Ballack (61.)
Ballack e-mail | 2003-02-21 11:12:03 | 61.
Sziasztok!Láttátok az Aaliyahnak az új klippjét a Miss Yout nagyon ott van.DMX mond rólla pár szót az elején.Elég ütös a zenéje.Puszi Aaliyah.

Előzmény: Aaliyah (60.)
Aaliyah e-mail | 2003-02-20 13:22:23 | 60.
Nekem is a hétvégére ígérték a CD-t, de tegnap hívtam őket és azt mondták késnek vele. Remélem ti szerencsésebben jártok, mert lehet hogy én még 2 hetet várhatok rá. Szerintem elég telitalálat az új szám, csak eléggé szomorú.
EastM! Mi van veled? Miért nem írsz mostanában? HIÁNYZOL! Mi lett végülis "otthon"? És mit fogsz most csinálni? Az üzenet többi részét publikusan nem írom le, de szerintem kitalálod!

Love Aaliyah

nyina e-mail | 2003-02-18 19:14:57 | 59.
Milyen jó egyeseknek, hogy csak úgy leadják a rendelést!
Amúgy már Angliában és Németben is megjelent, a múltkor egy egyórás müsort áldoztak az album megjelenésére a VIVA-n.
Én is leadtam a rendelést-a boltban. Szerencsétleneket már 4x hívtam, hogy megjött-e az album és erre a hétvégére ígérték!
Az mtv honlapján belehallgattam az albumon szereplö eddig még kiadatlan számokba és iszonyú jók!
Szólj, ha megkaptad a lemezt, és várom a véleményt(bár szerintem biztos pozitív lesz)!


Előzmény: eastm (58.)
eastm e-mail | 2003-02-14 14:25:34 | 58.
Köszi a puszit!
USA-ban már megjelent az új album+valami DVD extra cucc elvileg,én már le is adtam havernak a rendelést!!!

love aaliyah


Előzmény: nyina (57.)
nyina e-mail | 2003-02-11 19:35:34 | 57.
Sziasztok!
Örülök, hogy végre magyarul is megoszthatom valakivel a véleményemet és érzéseimet e témával kapcsolatban!Tök jó, hogy ennyi Aaliyah rajongóval "találkozhatok"!
Én is szeretnék boldog születésnapot kívánni az angyalkának!Remélem jól telnek odafenn a napjaid, és hogy még ugyanannyit hülyülsz a "dream team"-eddel, mint amik az élők sorát gyarapítottátok!Van mtv base-tek?Most csináltak egy top 100-at, és Aaliah barátnőnk nagyon jól zárt!79. az Are you that somebody, 25. a More than a woman, 14. a One in million és ELSŐ a Try again!!!!!
Tetszik nektek az új száma?Jó a klip, csak Ő hiányzik belőle!
Nem tudjátok mikor jelenik meg az új album?Már alig várom, hogy megvehessem!!
Puszilok mindenkit, és írjatok ha tudtok valami új fejleményt!

eastm e-mail | 2003-01-16 14:10:10 | 56.
Boldog születésnapot Angyalkám!

Nagyon hiányzol nekem és 1 kislánynak akit teáltalad ismertem meg,bár te ezt biztosan tudod!
Nagyon szeretünk!
Remélem B.I.G. és BIG PUN meglep 1 BIG tortával,és JAM MASTER JAY nyomat neked 1 frankó kis bulit!
Bocs,hogy magyarul írtam,de mivel magyar vagyok így tudom a legtisztábban kifejezni,hogy mit érzek,és szerintem te úgyis érted kicsilány!

Love u & miss u Babe!

Darksun e-mail | 2002-11-04 14:06:26 | 55.
ezt most nem mondod komolyan... vazze!
hát jó, akkor ebben a topicban moderálom a beszélőkémet, csak a TE kedvedért...
de ha egy-egy durva szó belekerül --> sorry.
a NYY akkor is elb* az ANA ellen!
Neked melyik a kedvenc TEAM-ed?

eastm e-mail | 2002-11-04 13:39:38 | 54.
Jó lenne, ha erre az oldalra nem írnál VULGÁRIS kifejezéseket Aaliyah emlékére tekintettel, mert én ezt az oldalt az Ő tiszteletére csináltam és ,hogy minden magyar "fan" kifejezhesse itt a részvételét!
Köszi!

Jam Master Jay (1965-2002)
Old-eastcoast forever!


Előzmény: Darksun (53.)
Darksun e-mail | 2002-11-04 06:26:20 | 53.
divatbóóóóóóóóóóóóól? ezt meg sem hallottam emba!
Nálam, már '95 óta a New York Yankees a fav. Nem baszott szét az ideg amikor az első körben az Angels kiütötte őket, ááááááááááááá, NEM VOLTAM IDEGES NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM!
Na majd jövőre!
We shall have revenge!
Derek Jeter rulez!
Meg BABE RUTH! Miatta a 3as a kedvenc számom.
Soriano jól elbaszta az uccsó meccset az ANA ellen. 2 ERROR, majd megőrültem...
Ez van...
AAli:Ne LÉGY BAROM - Miközben iszod a dzsúzod a gettóban...
Ha még nem láttad, nézd meg, alapfilm. Előtte nézd meg a Veszélyes Elemeket!
A kedvenc filmem (a Ne légy...)!
Szja!

eastm e-mail | 2002-10-30 14:23:55 | 52.
Baseball-ozol tényleg vagy csak divatból nyomod ember???
Kedvenc MLB csapatod?


Előzmény: Darksun (45.)
Esso e-mail | 2002-10-28 19:06:31 | 51.
Heló! Engem is megrázott Aaliyah halála, nyaralás közben a VIVA-t néztem Horvátországban, amikor a texten nézegettem a hireket, és láttam Aaliyah nevét, de nem tudtam mi történt vele, aztán haza felé hallottam a Danubiuson hogy akkor volt a temetés. Nagyon rossz érzés volt. Nem nevettek ki, ha azt mondom, sirtam is? Egyébként nekem csak az uccsó albuma van meg
Aaliyah e-mail | 2002-10-25 12:52:21 | 50.
Ok ezekben biztos igazad van, majd otthon megnézem. De hát szerintem elég kevés olyan film van, amelyiknek nincs semmilyen "szépséghibája". Whitneyt én nagyon sajnálom. Szerintem nagyszerű énekesnő volt régen és elég kár, hogy ilyen lett. Egyébként én nem hinném, hogy az embernek igazán lehet kedvenc filmje. Eléggé ritka, hogy az ember megtaláljon 1 filmben mindent, amit elvár tőle. Ha árted mire gondolok.

Előzmény: Darksun (49.)
Darksun e-mail | 2002-10-24 13:36:39 | 49.
yah, tényleg vegyes.
De nem gáz.
nekem is nagyon vegyes az ízlésem a filmek között.
Amiket Te mondtál, azok ok, mondjuk a Több mint testőrben az a kardos-leples jelenet gáz.
Meg mindig az jut eszembe, ha erről a filmről van szó, hogy Whitney most milyen...
elég lehúzós...
Az Öld meg Rómeótban a végén, amikor Jet Li vs. Russel Vong figth megy, figyeld meg: amikor Jet Li-t átdobják a "kerítésen" (vagy mi az) és jön vissza, átlép a tűzön, de simán belelóg a lába a tűzbe...
hát meg sem lehet őt gyújtani? akkor ki fogja legyőzni? :)
na szja!


Előzmény: Aaliyah (48.)
Aaliyah e-mail | 2002-10-24 12:29:28 | 48.
Hát az biztos, hogy nagyon szeretnék már eljutni valami ilyesmire. Ha legközelebb megyek majd meggondolom. Filmek közül nekem az Öld meg Rómeót!, Veszélyes kölykök, Hetedik, Több mint testőr meg ilyesmik. Ezeket eléggé szeretem.Hát eléggé vegyes. Na megyek. Bye

Előzmény: Darksun (47.)
Darksun e-mail | 2002-10-14 04:55:03 | 47.
aham, ok!
amúgy ha megyünk, akkor szombaton megyünk, szal a suli ezáltal (gondolom) kilőve :)
ha mostanában eljutsz moziba, ajánlom az Álmatlanság-ot. Robin Williams & Al Pacino. Jó sztori, durva befejezéssel...
nekem tetszett...
szja!


Előzmény: Aaliyah (46.)
Aaliyah e-mail | 2002-10-11 13:09:17 | 46.
Majd leht róla szó. Legalábbis lehetne... Csak az a baj, hogy általában nem nagyon érek rá. 8-15-ig suli, utána meg rohannom kell, hogy ne késsek el. Lovagolni mindenképpen mennem kell (senki nem kényszerít, de én mindenképpen el akarok menni. A többi napon, meg " közös " úszás van a barátaimmal. Legalábbis általában. Még mindig jobb mint otthon ülni és bámulni a TV-t. Nem? Egyébként több mint egy óra, mire be és visszaérek a suliba, szóval néha egészen fárasztó napjaim vannak. De a tied sem lehet rossz. Baseballozni nagyon jó lehet. Egyszer majd kipróbálom! Egyelőre ott tartok, hogy csak 2 hónapja szeretnék moziba menni, de még mindig nem jutottam el odáig. Mondjuk most nincs is olyan film amit szívesen megnéznek. Na megyek. Majd még írok!

Előzmény: Darksun (45.)
Darksun e-mail | 2002-10-11 05:03:57 | 45.
Semmi, csak néha nyomulunk base-/softballozni a Sportligetbe Pesten. Aztán gondoltam eljöhetnél 1szer. Semmilyen hátsó szándékom nincs, csak szeretnék személyesen találkozni veled.
Ha gondolod gyere...
még nem tudom, mikor megyünk legközelebb, ha érdekel, majd szólok.
3,14ce!

Aaliyah e-mail | 2002-10-10 12:37:10 | 44.
Na az biztos, hogy játszani nem tudok, de egyébként fogjuk rá, hogy szeretem. Miért? Én igazán csak a lovassportot űzöm, de ha ez nem lenne, talán kosaraznék. Szóval ilyesmit. Az albumról majd ,megpróbálok személyesen meggyőződni.

Előzmény: Darksun (43.)
Darksun e-mail | 2002-10-07 11:49:30 | 43.
állítólag az EVE-olution is komoly. egyik USA-s ismerősöm ezt mondta. AALIYAH szeretsz baseballozni? (az nem lényeg, hogy tudsz-e, csak szereted-e a sportot...)

Előzmény: Aaliyah (42.)
Aaliyah e-mail | 2002-10-06 21:26:43 | 42.
Mindent szeretek ami hip hop. De ez természetes. Azthiszem hiszek neked és megpróbálom beszerezni ezt a bizonyost. Eve-től azt mondják, hogy a Scorpion jobb lett, mint az EVE-olution. Majd meglátjuk. A Scorpion tényleg yo lett, de én sokat várok az új albumtól is.

Előzmény: Darksun (41.)
Darksun e-mail | 2002-09-30 04:56:02 | 41.
yaya már megjelent: EVE-olution a címe
gondolom ütős hanganyag van rajta.
amúgy ha szereted a hip-hopot (ez elég hülye megfogalmazás volt, mert biztos szereted, de én az odavágósabb dolgokra gondolok) akkor szerezd be a következőt: X-ecutioners - Built from Scratch
kegyetlen jó!

Aaliyah e-mail | 2002-09-27 12:01:20 | 40.
Nem tudom, mert a legvégét már én sem néztem meg. A 2001 -es sokkal jobb volt. Most Eve legújabb albumát szeretném megvenni. Úgy tudom már megjelent. Az a dal Alicia Keys-el nekem nagyon bejön.

Előzmény: Darksun (39.)
Darksun e-mail | 2002-09-20 11:45:45 | 39.
Én elaludtam az idei VMA-n
Ludacris bejövetelét néztem meg, aztán kurva unalmas lett...
britni undorító volt, de nem sok pozitív volt az egészben...
számomra legalábbis...
Alicia Keys fellépett, vagy kapott díjat???

Aaliyah e-mail | 2002-09-12 12:29:24 | 38.
Na mindegy! A lényeg az, hogy nem igazán tetszett a VMA. Szerintem a tavalyihoz képest (ami a tartalmat illeti) sokkal unalmasabb volt. Mondjuk nekem személy szerint az egész évem unalmasabb a tavalyinál. Mondjuk tavaly állandóan idegesített, hogy mennyi divat rapper van kicsiny kis hazánkban, de még mindig jobb volt látni, mint azt , hogy ma már csak 1-2. Nagyjából ennyi.


Előzmény: Darksun (37.)
Darksun e-mail | 2002-09-05 13:34:47 | 37.
aham, hát nem is csoda. De azért óriási RESPEKT T-Boznak és Chilinek, hogy nem voltak hajlandók mással befejezni az albumot...

Előzmény: Aaliyah (36.)
Aaliyah e-mail | 2002-09-05 12:50:16 | 36.
Aha! Egész jó volt. Főleg a vége. Benne voltam a vízórában, mert akkor forgattak ott. Egyébként kiszelektálják a műsorból a rockereket. Nekem nincs velük semmi bajom. Ha ők ezt szeretik, hát szeressék. Engem nem érdekelnek. De azért örülök neki. Sajnáltam a 2002 MTV Music Awards-on a TLC-s lányokat. Nagyon megviselte őket Lisa halála. Ennyi idővel a halála után is.
Na megyek.


R.I.P


Előzmény: Darksun (35.)
Darksun e-mail | 2002-09-02 05:14:20 | 35.
ez kooly, mivel csak Te írtad, hogy mész balcsi, szóval neked írtam...
na mind1
jó volt?


R.I.P.

Aaliyah e-mail | 2002-08-25 21:54:00 | 34.




In Loving Memory of
AALIYAH

1979.01.16. - 2001.08.25.

Aaliyah e-mail | 2002-08-17 20:31:43 | 33.
Nem tudom kinek írtad azt a jó nyaralást, de teljesen egyetértek és én is mindenkinek kellemes nyarat kívánok. Az időjárás tényleg meglehetősen sz*r, de ennek ellenére eléggé tartalmas nyaram volt. Remélem nektek is.

Puszi mindenkinek


Előzmény: Darksun (32.)
Darksun e-mail | 2002-08-13 12:27:07 | 32.
yo volt/van a nyaralás?
amúgy tök fasza ez a jó kis nyári időjárás!
kikúrt eső és punnyasztó meleg! nem hiszem el.


Aaliyah e-mail | 2002-07-31 22:24:04 | 31.
Nekem már csak a One in a million hiányzik és az Öld meg Rómeót soundtrack-je. Azt valamikor megveszem, a One ina millionnal viszont az a baj, hogy sokáig tartana behozni és nem biztos, hogy CD-n megtudják szerezni. Az Age ain't nothing but a numbert a Mammut-ban a Rainbow Music-ban vettem és mindenkinek tudom ajánlani, mert iszonytosan jó.
Bye


Előzmény: Lisette (30.)
Lisette e-mail | 2002-07-29 17:56:01 | 30.
Nekem megvan a One in a million, és Magyarországon vettem meg, szóval meg lehet venni, de ha jól emlékszem nekem is úgy rendelték. Annyira már nem emlékszem jópár éve volt már. Nekem az első lemeze nincs csak meg. A legújabbon kívül megvan még a Romeo must die (Öld meg Rómeót!) Soundtrack is és pár maxi. Nekem a legnagyobb kedvencem tőle a mai napig az If your girl only knew, ez a One in a million-on van. Tulajdonképpen nekem ezzel a számmal is kezdődött Aaliyah iránti rajongásom.
Aaliyah e-mail | 2002-06-29 20:54:16 | 29.
Ha tudok még ma válaszolok,mert a jövő héten nem vagyok pályán. Napfény, süllyedő Balcsi, stb. Amikor tudok , majd írok, bár eléggé keveset leszek netközelben a nyáron. Na megyek, mert holnap indulok és még össze kell pakolnom 1-2 dolgot. Egyébként végre sikerült megvennem az Age ain't nothing but a numbert, A One in a million-t viszont lehet hogy nem tudják beszerezni. Ez van. Na by.


Előzmény: lafammia (27.)
Darksun e-mail | 2002-06-28 09:07:24 | 28.
jól van na! csak hülyülök vele! nem gondoltam komolyan! bocsi! (Alee: de ha benne vagy, írj!!!)

lafammia e-mail | 2002-06-27 21:57:26 | 27.
Hi Aaliyah!Irtam mailt, olvasd el es valaszolj!!!koszi!!!Darksun:ez nem volt szep (aaliyah neveben)
Darksun e-mail | 2002-06-24 13:49:08 | 26.
huh szija! ha gondolod vehetnénk együtt lovaglóórákat! :-) persze csak ha lány vagy

Előzmény: Aaliyah (25.)

1  2  3  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.