Click to Visit
Hip-Hop - Szerintetek DOPEMAN Mennyire Csicska,Haaaaaa?
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2018-08-14 19:41:20 | 19.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

Dustman e-mail | 2009-12-29 13:42:28 | 18.
.
Dustman e-mail | 2009-12-04 01:21:34 | 17.
...a rap piac fölött uralkodok, hát ha ez csicskaság akkor én tényleg az vagyok.

Egy idézet tőle amivel én teljesen egyet értek.
Ha valaki tud többet, jobbat mutatni azt a Dope elismeri de ő zsebeltbe mindent amit Magyarországon be lehet zsebelni. Egyébként csak hogy tudjátok a díjakat nem szimpátia alapján osztják. (ha így lenne akkor valószínűleg egyetlen díjat sem kapott volna) És csak azért mert azt látják hogy milyen bunkó, mennyit piál és mennyit káromkodik. De azt nem szabad elfelejteni hogy mennyi mindent le tett az asztalra.


És hiába nyit bárki ilyen topicot a legnagyobb, a legnagyobb marad.

tinsky e-mail | 2009-12-03 22:56:21 | 16.
Magyarországon nincs olyan h jó rapper, mivel a hip hop magyarországon egy majmolás, és a majmolásbol nmlehet sokat kohozni.. ezt is az amcsiktol vettük át.. szerintem tanuljatok meg angolul és nyomjátok ugy mert arra jobban kapobbak az emberek, de a német hip hop meg a szlovák is kb amygarral egy szinten van ezek közül egyikse hip hop.. nincs jo magyar rapper mert ezek mind eminem vagy 50 utánzatok ennyi..
nerdwrecker e-mail | 2008-08-04 17:23:56 | 15.
hát nemtom mennyire csicska mer nem ismerem de gengszter sose volt ami nem lenne hátrány ha tudna rappelni de azt se tud.régen volt egy két hangulatos száma pontosan kettőre emlékszem.8.kerületi mese meg indul a menet.aztán jöttek hihetetlenül fos számok pl viritsd a lóvét megyünk lopni és ez máig csak lefele ível.ma igy élvezhetetlenül gyenge limonádékat nyom a csávó.
Young Marc e-mail | 2008-08-01 16:06:30 | 14.
Dopeman anyira csicska az már nekem fáj egy gengszterből mi lett egy kis majmolós kis gyerek aki táncol meg minden hülyeséget csinál

Előzmény: z-A-z (11.)
Montana e-mail | 2008-07-24 18:56:48 | 13.
én tisztelem korábbi munkáiért!


Előzmény: kerelátyi (12.)
kerelátyi e-mail | 2008-07-24 17:44:26 | 12.
az eredeti gengszter dög lett

Előzmény: z-A-z (11.)
z-A-z e-mail | 2008-07-21 19:33:30 | 11.
én elismerem hogy Dopeman jó rapper,mondjuk rap technikailag nem bonyolult a csávó, de hiteles, és zenei téren is jó, semmi baj vele SZERINTEM, de nem ő a legjobb az biztos!

Ha Ő teremtette meg Magyarországon a rappet, akkor a MegasoundSystem '91-93-ban mit teremtett meg??????


Előzmény: Pixi (9.)
Sicko e-mail | 2008-07-21 19:09:30 | 10.
Szart teremtett ő... olyan zenével nem teremtett semmit!

Előzmény: Pixi (9.)
Pixi e-mail | 2008-07-21 18:35:35 | 9.
Az lehet h nem lenne nélküle M.o.-on magyar rapp!De sztem szar a music-ja! És ha nem ő teremtette volna meg a rappet M.o.-n akkor én vagy más fasza arc tette volna meg!

Előzmény: Sicko (8.)
Sicko e-mail | 2008-06-27 18:57:50 | 8.
Hát az mindig hülye volt... biztos nem hallott egy külföldi UG rappert sem (Tech N9ne, Immortal Technique, Zack De La Rocha... stb), kik azért ezerszer jobb szövegeket nyomnak, mint Dope... xD "De ő aztán tud rappelni", mint az atom! Mondjuk 50 centre én ist ezt mondanám... nekem ő kilőtt szájjal ne próbáljon meg rappelni, ha nem is tud... a sánta sem megy futóversenyre...

Előzmény: weezybaby (7.)
weezybaby e-mail | 2008-06-27 16:20:06 | 7.
hát nem is utálom, de nem is bírom Dopemant... az idegesített fel, mikor azt mondta hogy a külföldiek nem tudnak rappelni rendesen....ez sztem érdekes, mert eleve amcsiba született meg a rap, de mind1.
JUNIOR KIRÁLY e-mail | 2007-12-18 09:44:30 | 6.
NA MIVAN BÜDÖS SZÁJÚ TETVEDÉKEK?????

L.L. JUNIOR A LEGESLEGNAGYOBB ISTENKIRÁLY AZ UNIVERZUMBAN ÉS MÉG AZON IS TÚL ÉS MÉG AZON IS STB...STB!!!!!!!!!

MINDENKI MÁS CSAK CSIKCSKA SZARKUPAC, TI MEG KISZOPHATJÁTOK ANYÁTOK PICSÁJÁBÓL AZ ARANYERET
ÉS AZ APÁTOKAT IS LECUMMANTHATJÁTOK!!!!!!!!!!

MEG ENGEM IS BUZIGECIK.

L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

padika11 e-mail | 2007-10-27 14:24:18 | 5.
Na ebben egyet ertünk

Előzmény: Thunda (2.)
dogman22 e-mail | 2007-10-26 05:29:29 | 4.
Bocsánat topicot akartam írni a fórum helyett.
dogman22 e-mail | 2007-10-26 05:27:54 | 3.
Hát nem annyira csicska mint te(mármint aki ezt a fórumot létrehozta)
Thunda e-mail | 2007-10-25 19:15:56 | 2.
Szerintem meg olyan szar hogy ha olyan mélyre kéne ásnia magát amennyire egy PÓZER akkor nem a mariana árok lenne a legmélyebb pont
gyurma úr e-mail | 2007-10-25 14:34:39 | 1.
Nah-akkor-én-leszek-az-első-hozzászóló,ebbe-a-topikba.
Szerintem-annyira-csicska,hogy-nélküle-nem-lenne-
Magyarországon,Rap-zene.
Egy-kibebaszott,jó-arc,komoly-referenciával,a-háta-mögött.
Az-öccse-meg-egy-isten-zenész.
pont


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.