Click to Visit
Hip-Hop - Busta Rhymes
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2018-08-14 19:08:02 | 23.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

Oneil' e-mail | 2006-07-24 11:49:15 | 22.

Há nemtom ez a Will I Am dolog mér kellet, összetartja őket Jamaica vagy mija' a fasz :) Bár még mindig jobb mint a nyominem féle "tegyük bele ugyanazt a basszust mint a többibe...." féle produceri cucc. Ami nekem a legnagyobb pozitivum az albumon az az hogy Dre nem baszta el a saját trackjeit. Rátették a kurvaszar Timbaland meg Jellyroll alapot.... gyááhh... bezzeg Ol' Dirty-t meg lehagyták róla :)

A Raekwont kinyomhatnák egy klippnek, nem vetném meg, talán még jobb a Nas featnál is.



Előzmény: Cápa (21.)
Cápa e-mail | 2006-07-24 07:44:29 | 21.
sztem amúgy királyság h a mr és mrs smith-t nyúlták le.ha szar ha nem,én bírom az ieneket.bá Jay-Z city is mine-ja 100szro jobb:)(remélem vágjátok).télleg gáz zene sztem is,bá sokadjára will i am nem is oan szar.

a steve wonder-es sztem is a legjobb.meghát azé Raekwon odabasz még mindig a feat-jeiben.


Előzmény: Oneil' (20.)
Oneil' e-mail | 2006-07-23 17:56:19 | 20.

Várjad a klippjét is :)

Tennap láttam a New York Shit videót. Elég jó lett. A Swizzy alap se rossz, meg feltűnik pár Ol' Skool arc is a klippben. Bár mongyuk ha a klippeket nézzük Busta-tól akkor szarabbat má nem várhatunk a Love My Bitch-nél. Hát az egy bűnszar zene, a klipp meg elég buta ódon van megcsinálva.




Előzmény: key02 (19.)
key02 e-mail | 2006-07-22 18:58:08 | 19.
hát mostmár nálam a a Get you some vezet
hatalmas


Előzmény: Szotyee (18.)
Szotyee e-mail | 2006-07-22 14:20:58 | 18.
az a you can't hold the torch meg a been through the storm (stevie wonderes) a legjobb róla.

amúgy a legjobb szó télleg a 'jó' rá, nem alegjobbja, de nem is rossz, elmegy.


Előzmény: key02 (15.)
Zandar e-mail | 2006-07-18 16:18:28 | 17.
lumidee ft busta and fabolous - never leave you (oh oh)

Előzmény: hip hopper (16.)
hip hopper e-mail | 2006-07-08 17:34:24 | 16.
Nem tudja valaki hogy mi annak a számnak a címe amikor Busta Rhymes Lumiddee-val rappel ?
key02 e-mail | 2006-07-07 18:06:35 | 15.
hi
sztem elég jó lett a The big bang
sztem a Stivie Wonderes szám lett a legjobb

p

thamole e-mail | 2004-04-05 14:03:32 | 14.
de yool tudod elvileg nyárra jön ki.................kiváncsi vagyok rá de nagyon!!!!!
amugy nekem maga a Flipmode Squad megerösödése mostanában nagyon szembetünö volt nagyon yo lemezeket adtak ki ezidáigg!!!!!!!!!!! de a CSÚCS nálam akkor is az amit a RAMPAGE-el közösen alkotott ( az ő csapata aki nem tudná) brutálisan yo!!!!!!!!!!!............egyik kedvenc számom a: Flipmode iz my squad című Track!!!!!!télleg zseniális számok találhatók a legutobbi Rampage-n is és hat a többin is!!!!!!!akinek nincs meg feltétlen szerezze be!!!!!
peace Thamole


Előzmény: Rahska (13.)
Rahska e-mail | 2004-04-05 13:44:45 | 13.
Busta most bontotta fel a szerződését,és átmegy dre-hez ugyani ajánlott neki egy lemezszerződést, már készül az új lemez, nem tudombiztosra, de mintha nyárra igérték volna.de nem biztos.
Laczka e-mail | 2003-11-07 17:16:26 | 12.
.

Előzmény: rapszil (11.)
rapszil e-mail | 2003-11-02 14:01:00 | 11.
Jéé dana....

Előzmény: dana (10.)
dana e-mail | 2003-11-01 19:50:08 | 10.
sziasztok.
kiváló állapotban lévő
Busta Rhymes : Anarchy
CDm eladó lenne.
ha érdekel, írjatok:
aann@freemail.hu


Előzmény: Method (9.)
Method e-mail | 2003-09-16 22:26:41 | 9.
Az új számait nem szeretem, de a régi albumai bejönnek. Whooooohaaaaa nagyon odabasz. Az It's a Party még a kedvenc számom tőle. A Genesisről a Shut'em Down 2002
Down By Low e-mail | 2003-09-16 18:07:57 | 8.
Hát az biztos h a whooo-haaa az a yooobbb (ODB fűszerrel)...
nekem ez is bewer:Pass the Courvoisier meg aztán a Dangerous se elhanyagolható.... szal ez a feka is aggggya neki ami a dolga......

Jazzy James e-mail | 2003-09-13 20:13:24 | 7.
Hallottátok már az új számát Snoop Dogg-gal?
Ha még nem, akkor FELTÉTLENÜL töltsétek le, mert nagyon odabaszós :)))
ezen a címen találjátok:
www.dubcnn.com


Bill e-mail | 2003-08-16 11:23:17 | 6.
Én irtam látod,de nemigen
reagáltak.


Előzmény: Darksun (5.)
Darksun e-mail | 2003-08-16 00:43:22 | 5.
nah azért ez sem rossz:
"hivatalos" Busta topic aztán alig hozzászólva!
Gyerünk embák, erőltessétek már meg magatokat!
Legkomolyabb Busta track:
WHOOOOOOOOOOOOOOOWHAAAAAAAAAAAAAAA!
ODB-vel!
:DDDDDD
ODABASZ!
Na meg A Tribe Called Quest-tel a Scenario!
Mariahval szar lett ez a szar!
Amikor a klippben átmennek képregénybe Bustát fehérnek rajzolják....
hm.
Vicces!
:D
DS!

Bill e-mail | 2003-04-12 08:56:56 | 4.
Nemrég láttam Busta-ról egy dokumentumfilm-szerűséget.Gyerekkorától a Genesis-ig követték végig életét.A szülei is beszéltek,mutatták azt a környéket,ahol felnőtt.
Volt szó a Leaders Of The New School-ról,meg az albumairól.Megszólalt többek között Chuck D,meg Q-Tip,na meg persze Busta.Nem semmi ez a csávó.Beszélt a sok fájdalomról,amin átment az életben.Ha jól értettem egy gyereke meg is halt.(ebben nem vagyok 100)Szerintem amelett,h zseniális,még eredeti is.Elmondta,h kutatja a hip/hop korlátait,és még sok van hátra.Úgy legyen!

Ket e-mail | 2003-04-02 15:32:20 | 3.
Aha.Pedig Én már láttam egy csomó helyen.Pl:Rákoczin.A Blahától asszem 2 megállóra.Van a sarkon egy elég szar bolt de ott folyamatosan láttam.Elvileg van.


Előzmény: Videca (2.)
Videca e-mail | 2002-05-22 09:15:35 | 2.
Tudja valaki, hogy hol lehet megkapni a Genesis-t?
(Dél-Bp.-n lakom)
Kerestem pár boltban,nem volt, ěgy megrendelték nekem, de az Universal nem tudta szállětani.

lafammia e-mail | 2002-05-22 08:13:45 | 1.
Bár Busta újlemezét még nem hallottam (csak a 2 új videot)ismét hozza a régi, megszokott formáját.Lehet hogy még jobbra sikerült volna, ha ezt a P. Diddy vonulatot nem veszi át.Busta is átlépte a zene és az üzlet határát.De sebaj!Busta az Busta! Aki Szereti azt amit művel az úgyis szarik PD-re.

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.