Click to Visit
Hip-Hop - Mi a véleményed a magyar hip-hopról?
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  

JUNIOR KIRÁLY e-mail | 2007-08-21 10:50:51 | 68.
L.L. JUNIOR A LEGNAGYOBB ISTENKIRÁLY

L.L.4EVER, L.L.4EVER, L.L.4EVER

des-one e-mail | 2007-08-17 14:47:18 | 67.
Miért szar a magyar rap?
Európában a francia és a német után a legjobb...szerintem!


Előzmény: Gangstar (65.)
des-one e-mail | 2007-08-17 14:47:08 | 66.
Miért szar a magyar rap?
Európában a francia és a német után a legjobb...szerintem!


Előzmény: Gangstar (65.)
Gangstar e-mail | 2007-08-17 09:24:49 | 65.
En egy magyar rappert sem szeretek!!!
Szerintem a magyar rap-nel nincs szarabb!!!


Előzmény: des-one (64.)
des-one e-mail | 2007-08-16 16:05:46 | 64.
Érdekes dolog ez az egész Zenenet/Hip-Hop fórum!
Itt mindenki a másikat osztja!
Amúgy nem tudom milyen magyar előadókat ismertek v. halgattatok de a magyar rap hatalmasat lépett előre az utobbi pár évben!

Gangstar e-mail | 2007-08-16 14:55:45 | 63.
Igazad van a roman rapperek legalabb rappereknek hivhatjak magukat!
HAAAAAt a magarok nem! LL Junior majka dopman!!!
haat ezek valahogy nem!!!
De a roman rapperek pld: Bug Maffia, Sisu si puya
Ombladon, guess who ezek meg mindig a gangsta rappet nyomjak kiveve a la familias Sisu si puya ok mar befejeztek!!! itt az utolso videoklipjuk ha erdekel! Sisu si puya-tot in familie
Itt a link:http://www.youtube.com/watch?v=i0ArviIvgEc


Előzmény: dagame (62.)
dagame e-mail | 2007-08-14 09:44:29 | 62.
szopjatok le magatokat latom meg a figyelmet is el tereitek a temarol mind 50 osztjatok bazzzzz
amugy a mnagyar rappp kibaszotul xar nagyon en erdelyi vagyok de a romanok jobakk 100000000 csaa
amugy nem kotekedni akarok de ez van

Gangstar e-mail | 2007-08-13 10:41:30 | 61.
eGY JO TANACS HUZD LE MAGAD A BUDIN MIERT TE KIT SZERETSZ IRJ PAR RAPPERT AMELYK SZERINTED A LEGJOBBAK HA MAR ENNYIRE SZIDOD 50-T

Előzmény: B.G. (60.)
B.G. e-mail | 2007-08-08 17:53:28 | 60.
Bazdmeg szopd már le 50-t ha ennyire szereted!!!
Látom nagyon rá vagy gerjedve.Szerintem te ha meglátod a tv-ben egyből előkapod a faszodat azt elkezdessz rejszólni mi????


Előzmény: dogman22 (56.)
Fingos Vilmos e-mail | 2007-08-08 17:11:07 | 59.
Azért irtam hogy jesszusom,mert felbasz,hogy-véleményem szerint-ilyen tehetségű emberek befutnak,és számos más talentum soha nem mutathatja meg magát.Mert nincs jó helyen jó időben.Na ennyi.Az pedig,hogy belemenjünk itt kurvaanyázásokba,valóban csak a szánalmas balfaszok stilusa.

Előzmény: dogman22 (58.)
dogman22 e-mail | 2007-08-08 17:02:20 | 58.
Ja toom hogy miről beszélsz de az a január decemberbe volt én úgy tom.Ebbe inkább ne menjünk bele hogy ez miért volt mert ez hosszú történet.Avval basztad fel az agyam hogy én leírom hogy milyen magyar rappereket szeretek én mondom hogy majka temeg jesszusom majka.Hát ez nem okoskodáa.Na de mindegy csak ennyit akartam.

Előzmény: Fingos Vilmos (57.)
Fingos Vilmos e-mail | 2007-08-08 16:48:51 | 57.
Ja,vágom.De az amit most mondtál,hogy azzal idegesitettelek fel,hogy szidtam 50-et,meg hogy "okoskodok",nem igaz.Ugyanis még télen,januárban egyszer irtam valamelyik topicba,olyat,amiben még csak a nevedet sem emlitettem meg,te már akkor,anyáztál.
Más:Azzal hogy 50 et kritizálom!(nem szidom),csak a véleményemet mondom el,és nem sértésnek szánom egy 50es felé sem,csak azt mondom,ki nem állom ahogy rappel.És ehhez mindenkinek joga van.
De egy esetet mondj,amikor okoskodtam!Azonkivül,hogy megirtam,hogyan vélekedek pár dologról!


Előzmény: dogman22 (56.)
dogman22 e-mail | 2007-08-08 16:32:54 | 56.
Figyelj nekem nem nagyon van bajom veled,nem nyalizok meg ilyenek ,de csak azal idegesítettél fel hogy mindig okoskodsz meg leszidod 50-t.Nem tom hol laksz, de nem is nagyon érdekel de tegyük fel ha tőlem mondjuk 130-km laknál,akkor basznék elmenni egy találkára egy internetes beszólás miatt.De ha mondjuk mindenáron meg akarnálak verni és azon a településen laknál ahol én akkor más lenne a helyzet.Hidd el ebben az esetben elmennék.De ezt te sem gondoltad komolyan hogy,mondjuk én pesten laknék te meg nyíregyháán akkor le vonatoznál vagy 5 vagy 600 kilométert,egy kibaszott internetes beszólásért.Gondolom éerted miről beszélek.

Előzmény: Fingos Vilmos (55.)
Fingos Vilmos e-mail | 2007-08-08 12:44:02 | 55.
Vinném én,de asszed,hogyha meg is beszélnék egy "találkát"pl.dogmannel,el is merne jönni?
Lószart!Szóval lehetőségeimhez mérten igyekszem őt degradálni,ő meg ha ebbe élvez,hogy itt szájkaratézik,ám legyen.


Előzmény: Fedor (54.)
Fedor e-mail | 2007-08-07 23:56:00 | 54.
Fake gyökerek vitatkoztok a szaron ahelyett hogy leszarnátok anyira faxák vagytok akkor vigyétek a dolgot az uccára....
Fingos Vilmos e-mail | 2007-08-06 22:19:05 | 53.
KULTÚRA Magas szintű!!XDDDDDDD.A név és a téma poén,jókat nevetek arrunnal,borillával,meg elekkel a szarozásainkon.Olyat,hogy lefotóztam a szaromat,nem irtam itt,a kaki.hu val kevered,mivel te mindig azt az oldalt szoktad nézni,ne titkold!!!:D.Nem vagyok rocker,se rapper,a jó zenét szeretem,mindkét irányzatból meghallgatom a jó számokat,és nagyot szarok ezekre rap-rock ellentétekre.Perverz sem vagyok,az,hogy dicsőitem a szarást,poén,mert vicces,nekem vicces,és nem én vagyok az egyetlen.
De,aki elolvassa azt,amiket irsz,egyből rájön arra,hogy te egy neveletlen,nagypofáju,gyáva vesztes vagy,akinek semmi de semmi szókincse nincs.Csak ezt tudod,hogy "verd ki anyádnak",meg "szopd leeee magad".Mindegy,azzal,hogy visszakontrázol a kommentjeimre,nem sértesz meg,hanem jókat röhögök azon,hogy mekkora tulok vagy!!Na csé!:D


Előzmény: dogman22 (50.)
B.G. e-mail | 2007-08-06 19:05:11 | 52.
Jujjj és hova szarjak,h te Cradle of Filthet hallgatsz???

Előzmény: Fingos Vilmos (49.)
Garfield 16 e-mail | 2007-08-06 18:25:21 | 51.
az itt a probléma hogy mindenki egy kalap alá veszi a magyar hip hop-ot pedig nemkéne
mindeni csak a majka a döglégy meg a faszom tudja kiket ismeri pedig M.O.-n is van hip hop vegyük példának fluor filigrant/fluorid/vagy éppen fankadelit vagy siskát akiket kevesen ismernek itt van még deego vagy a hősök ,copy con,sp,anonim mc és még számtalan jo elődado
az underground müfajban csak őket elnyomja ez a média szar amit ugy hivnak ganxta rap
na béke


Előzmény: Rizy-G (48.)
dogman22 e-mail | 2007-08-06 17:52:27 | 50.
Na ide figyuzzá büdös fingos vili.Aról vitatkozhatnánk hogy ki a fos kettőnk közül nem tom kinek van ilyen nickneve hogy fingos vili, akkor má mér nem inkább büdös vili.Én amúgy sem azt mondtam hogy majkát hallgatok hanem hogy ő a legjobb magyar rapper meg a kamikaze.Ellvétve még egy kettőt a többi mind szar.Amúgy én DMX-et és 50 t hallgatok mostanság.Amúgymeg egyszer kétszer benézek a RODHAT BUZI ROCKEREK+HALLJATOK BÜDÖSEK vagytok topicba és ott láttalak téged egyszer kétszer.Ugyanis én kinem állhatom a rockereket főleg az ilyen perzerz emberek mint te.Hát bazz egyszer olvasom hogy olyanokat írsz hogy idézem:ma reggel olyan büdöset szartam hogy rögtön le is fotóztam.Há bazz beteg vagy.Na mindegy hiába is ugatok neked úgy sem érted.Szopd leeeee magad és verd ki anyádnak köcsög rocker geci.

Előzmény: Fingos Vilmos (49.)
Fingos Vilmos e-mail | 2007-08-06 17:23:52 | 49.
Majka egy rakás szar:lol:,ha valaki majkát kedveli,az nagy igénytelenségre vall.Nagy fos.Pont akkora fos mint te.Cradle of Filthet hallgatok:).Gondolom arról következtetsz arra hogy rocker vagyok,hogy szoktam beirni a rock forumba is.és te mindig elolvasod a kommentjeimet is.Kérdem én:Ha ilyen sokat lesegeted a rock fórumot,akkor TE mi a faszomat keresel a hip hop fórumon.De ez a lényegen nem változtat,te akkor is egy értelmes ember vagy.:)))Minden jót.Béke.

Előzmény: dogman22 (47.)
Rizy-G e-mail | 2007-08-06 17:19:20 | 48.
Csá Zsírfejek!!! Mi a kotta itt a cityben???
Vágjátok ki az a sziszka?? Vagy a CoopyCon???
Na és a Fluorid 04??? ZSÍÍÍÍÍÍR

dogman22 e-mail | 2007-08-06 16:45:50 | 47.
Mé te mi a faszomat hallgatsz tankcsapdát vagy linkin parkot.Amúgy is úgy tudom hogy rocker vagy, akkor ménem a rock fórumba írsz köcsög.Perverz geci.

Előzmény: Fingos Vilmos (46.)
Fingos Vilmos e-mail | 2007-08-06 14:36:44 | 46.
Majka?Jesszusom:D

Előzmény: dogman22 (45.)
dogman22 e-mail | 2007-08-06 10:16:03 | 45.
Hát én kurvára nem vagyok nem vagyok megelégedve a magyar hip-hop al.Menjetek már a gecibe az ilyen nevekkel mint Akkezdet phiai meg dopeman meg ganxsta zolee és a kartel.Komolyan mondom nevetni tudnék.Ez a három a magyar hip-hop egyik legszarabb előadói.Igaz ganxsta sok indent tett a magyar hip-hop ért.Azt érte el ugyanis hogy mindenegyes magyar kiskölyök aki nézi a viva tv-ét azt hiszi hogy az igazi rap ganxstánál kezdődik.Rockot csinál a rap műfajból.Igaz subb bas monstert régebben én is halgattam, de most komolyan mondom átment ő is nyálas buzi rap-be.Hallgassátok meg a négyütemet vagya nincs nő nincs sírást és hasonlítsátok össze a rege a csodaszarvasról című nagyon de elbaszott számával.Szabiért én régen nagyon odavoltam de sajna most már ő is nyálas buzi rap zenéket csinál. Akkezdet phiai a legszarabb mind három közül,sokan leszidják 50 cent-et hogy nem értik miről rappel,hát akkor akkezdet phiai idezézek az egyik számából:nem eszek rendőrt,mert a rendőr az disznó.Hát komolyan mondom. Dopeman meg csak egy nagy csicska aki azt hiszi hogy ő magyarországon a nagy gangsta rapper.Meg dopeman mindig azzal jön hogy ő ilyen veszélyes helyen él mint a 8.ker,meg hogy ő ott nőtt fel.Ismerek én veszésebb helyeket mint a 8.ker pl: őzd,zsadány,püspökladány,teszem azt lemész ózdra mondjuk az állomásra este egy ezüst akármivel.Legyen az fülbevaló vagy nyaklánc,jobbik esetben cssak kirabolnak de úgy hogy még a gatyádat is leveszik rólad.Akkor most elmondom az én kedvenc magyar hip-hop előadóimat.Majka,Kamikaze ennyi.Szóval bújjatok el.
Fingos Vilmos e-mail | 2007-08-06 08:52:41 | 44.
Emlékeztek gangsta legelső albumára?Ha csak azt az egy albumot adta volna ki,vagy maradt volna annál a stilusnál,azt mondanám,a kartel európai sziinten is megálná a helyét.De amit mostanság csinálnak az egy nagy szar.Sub a legjobb mmost pillanatnyilag.

Előzmény: SnowCat (41.)
Fedor e-mail | 2007-08-06 08:28:49 | 43.
Mér van az hogy egy ilyen kérdésre csak előadokkal váalszolnak??? Bazz a hip-hop nem egy olyan dolog mint egy vonos négyes egy egy éeltstilus és nem csak zenéböl áll.....
Kicsi MusMus e-mail | 2007-08-06 08:14:07 | 42.
Hát MO.-n szentem nincs még nagy "kultúrája" a Hip-Hop-nak és ez eléggé gázos. De bekell vallani tényleg vannak olyan együttesek és számok amiket én ezerszer jobban szeretek, mint a külföldiek. Athome & Bach, Mentha, FankaDeli, Hősők..
SnowCat e-mail | 2007-08-05 22:10:31 | 41.
Sztem az a legnagyobb baj a magyar hiphoppal, hogy sokan LL Juniort veszik hiphopnak... Véleményem szerint köze nincs hozzá... Az viszont tény, hogy a magyar hiphop koronázatlan királyai: 5.a.i.i.d és Újonc (Akkezdet Phiai). Az már más kérdés, hogy ki hoby látja Ganxsta-t meg Dopeman-t. Részemről Dopemant sokkal jobban elitélem, mert mindenkivel balhézik. Ganxsta se kutya, de ő is csak régebben volt jó... Respekt
Mr.Junior e-mail | 2007-03-19 21:01:02 | 40.
Szerintem a magyar hip-hop nem rosszabb mint a külföldi sőt valamelyik magyar hip-hop jobb mint a külföldi na pás!
BasTard e-mail | 2007-03-17 01:30:59 | 39.
Az hogy 98%-a 1 nagy kalap szar!
Túl sok az együttes 2000-óta, de 98%-a szart sem ér szóval még Én is jobbat csinálok bármelyiknél!!!!

Magyarok közül a követk.jók:

-Megasound System (Dope-t, Grim Ace, Dr.Mammut)
-NemKözöltSáv (Zenk és Nospa)
-Bankos
-InterFunk
-Norba
-FankaDeli
-Busta és Dam (3as harmónia, Wérszívók)
-Srácok
-Kamikaze (Funk és Busta)

Mert ezek tudnak jól rappelni, igényesen csinálják, van a szöveg mögött mondanivaló, és az alapokat sem basszák el, hanem igényesek.
és azt se feledjük, hogy a felsoroltak többsége, nem ma kezdte!


DefJam e-mail | 2007-03-16 23:07:58 | 38.
Deego-Csak egy levél... <--- Hát ez az egyik legnagyobb magyar Track! ;))
Young Buck e-mail | 2007-03-16 19:10:15 | 37.
Hát nem is az a baj,h a magyar rap szaar!Nem egy nagy tehetségek,de angolúl vhogy jobban jön ki a szöveg!Tehát angolúl sokkal jobban hangzik mint pl:magyarul.Meg angolban kicsitt levannak rövidítve a szövegek.

Előzmény: Mc Giga (36.)
Mc Giga e-mail | 2007-03-16 17:06:12 | 36.
A viván minden szerdán este 10 kor reppet adnak!de az a baj hogy sok szarvolt és csak néhány volt halgatható!(sok magyar számot adnak amiközül sok szar)
DefJam e-mail | 2007-03-13 18:22:18 | 35.
Jó ne nekem mond nem én ítéltem el 2Pac-et meg nem is mondtam h Gangxsta másolat! Inkább fordítva! Gangsxta->Copy!

Előzmény: sunzofmen (34.)
sunzofmen e-mail | 2007-03-13 18:20:27 | 34.
ganxsta sztem kurvára nem másolta 2pacot, első albumával inkább nwa-t, majd aztán a latin rappet kezdte lopni, majd cypressék stílusát

Előzmény: DefJam (29.)
DefJam e-mail | 2007-03-13 18:18:35 | 33.
Csak azért ítéli el mert nem ért a zenéhez! Sztem röviden ennyi! :)

Előzmény: Mc Giga (31.)
Mc Giga e-mail | 2007-03-13 17:29:04 | 32.
de ezt nem értem,hogy lehet Ganxsta zoli másolata ha már 10 éve meghalt?És nem egy nyelvet beszélnek.

Előzmény: Kovda (24.)
Mc Giga e-mail | 2007-03-13 17:23:57 | 31.
csak azért itéled el mert feka?

Előzmény: Kovda (24.)
Tschöppy e-mail | 2007-03-13 09:57:08 | 30.
Reméltem, hogy így akarta
De félek, hogy nem...


Előzmény: DefJam (29.)
DefJam e-mail | 2007-03-13 09:54:40 | 29.
Épp fordítva! Gangxsta Zoli egy 2Pac másolat " akar lenni " ! :=))

Előzmény: Tschöppy (28.)
Tschöppy e-mail | 2007-03-13 09:02:27 | 28.
Bocsánat az akadékoskodásért, de:
Te azt írtad, h 2pac Gangsta Zoli másolat?
Jól raktam össze a mondanivalódat?


Előzmény: Kovda (24.)
Mc Giga e-mail | 2007-03-12 15:25:30 | 27.
Igazad van haver!!!! Ez a mienk!!!!Én Mo repperek közül az sp-t szeretem!!!

Előzmény: Tette.T (26.)
Tette.T e-mail | 2007-03-12 07:36:27 | 26.
Jó a Téma!
Személy szerint én szeretem a magyar rapet, de nem mindegy hogy melyiket, az ilyen dopeman majka szarságot nem szeretem, nem sokra tartom őket pont azért mert a témáik teljesen ki vannak már csavarva mindig ugyanaz csak más szemszögből: pénz kurvák drog, vannak viszont emberek akiket mélységesen tisztelek, PL: Deego na igen aszem ö valamitv alkotott mert amit csinál azt lehet alkotásnak venni és ami lényeges hogy igazak a szavai! nagyon szeretem még a Firmát bármilyen régi is vagy pl a Bankos és a Norba ökis nagyon jól csinálják!
Sokan elítélik a Mo. Undergroundot mert hogy szerintük szar és hogy sosem lesz olyan mint az amerikai!
De emberek ezt kellene végre felfogni hogy a mi reppünk Az a miénk és nem kellene azt várni mikor lesz amerikás mert nem lesz az minekk kell másokhoz hasonulni igazodni amikor ez a mi "repünk"!!!

Ez marhaság !!!
Külföldiek közül szerintem A Mobb Deep az király én szeretem bár sokaknak " Kőrap" mewg az MOP se rosz bár ezeket nem ismerik olyan sokan mint 50 centet de szerintem jobb az amit csinálnak!
Tette.T
Respect

Mc Giga e-mail | 2007-03-11 17:10:23 | 25.
Jó szerintem,legalább fejlődünk az amcsikhoz.
Kovda e-mail | 2005-02-15 15:02:15 | 24.
Nem halgatok Tupacot mert nem tetszik a zenéje.
Van egypár jó trackje, de attól függetlenül nem jön be. Ráadásul mint embert is elítélem... de most nem ez a lényeg hanem az hogy Ganxsta másolat. Remélem ezt te is beismered.

Ja és hamár egyszer ennyire szereted, akkor legalább a nevét írd helyesen: GANXSTA

Béke!

Kovda


Előzmény: westsider (20.)
sifi e-mail | 2005-02-15 08:24:35 | 23.
úgy értettem, hogy a saját álláspontjukhoz való ragaszkodást veszik túl komolyan...(görcsölnek) és egyáltalán nem nyitottak.

ez nagy baj.


Előzmény: Diesel (22.)
Diesel e-mail | 2005-02-15 06:59:55 | 22.
A h.sz.-oddal egyetértek, bár ezzel a "a mai reppesgyerekek túl komolyan veszik ezt az egész dolgot" résszel van bajom.
Sz.tem kibaszottul nem veszik komolyan. Nézd meg kik vannak a "csúcson", akiket a 'mai reppesgyerekek" juttattak oda.
Eminem,50 cent,d12, pl., vagy magyarokból majka,mohaman.
Ezek SZERINTEM nem érdemlik meg, hogy ott legyenek, ahol vannak. Vannak sokkal jobbak itthon és külföldön, csak nem divatosak. De úúúútálom ezt a szót.


Előzmény: sifi (21.)
sifi e-mail | 2005-02-15 06:37:43 | 21.
nem tudom ám, hogy miért kell vkinek rögtön felhúznia magát, ha az általa kedvelt előadó vkinek nem tetszik. te nagyon jól mondod, hogy tupac, is ugyanolyan csúnyán beszél, mint gangxsta, csak kettejük között az az ÓRIÁSI különbség, hogy amíg az első, az egy eredeti (stílusteremtő) alkotás, addig a második egy silány másolat...

azokat az embereket sem értem igazán (soha nem is értettem) akiknek 2pac-kal megállt a westcoast ismeret. pedig sok gyöngyszemet lehet találni ott, ugyanúgy mint keleten, meg délen, meg európában, meg magyarországon...

a mai reppesgyerekek túl komolyan veszik ezt az egész dolgot, és elmarad náluk a zene hallatán érzett igazi ÖRÖM...anélkül pedig egy kalap szar az egész.


Előzmény: westsider (20.)
westsider e-mail | 2005-02-14 19:27:55 | 20.
Na ide figyussz testvir.. ember te hallgatsz Tupacot?akkor ezek szerint o is szar a szemedbe,talan neki meg tobb karomkodo szo van a szamaiban mint Gangxstanak..ugyhogy ez nem kifogas,aki nem birja a csunya szavakat az ne hallgassa,kert vki ra?nem akkor meg?hol itt a baj ocsem? A fikazo szovegeibol meg ha ki tudnad szurni a jot akkor talan jobb lenne,nem kell mindent szo szerinte erteni.na se csovi....abban igazad van hogy sok helyen tuloz meg van sok szar szama is de azert meg nem szar ocsem....na csako

Előzmény: Kovda (16.)
Annuska e-mail | 2005-02-11 21:30:33 | 19.
Mindenesetre,
köszi!!
csáó:annus


Előzmény: Kovda (18.)

1  2  3  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.