Click to Visit
Hip-Hop - Mi a véleményed a magyar hip-hopról?
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  

Kovda e-mail | 2005-02-10 17:35:40 | 18.
hát a hiphop.hu-n meg a rapnet.hu-n találhatsz pár tracket. teljes albumot azt nem vágom.

Kovda


Előzmény: Annuska (17.)
Annuska e-mail | 2005-02-09 21:54:20 | 17.
Hello!!
Én a segítségeteket szeretném kérni hogy honnan tudnám letölteni a kedvenceimet?Pl:Fürkésző elemek,Hősök,Idő urai stb..Mert régen tudtam egy oldalt,de meghalt a gépem és letörlődött minden..:/
Előre is köszi:Annuska


Előzmény: Kovda (16.)
Kovda e-mail | 2005-02-08 17:11:08 | 16.
hogy $tadY nevében válaszoljak (Mivel az osztálytársam) Azért szar a Gangssssssszzzzzta Zolíííííí mer':

-elég sok alapja lopott főleg az egyenesen a gettóból érződik ki az NWA samplerezés...
-Minden szövege vagy a Kurvákról,Vagy a gyilkolásról,Vagy arról szól hogy mekkora fasza gyerek.(na jó nem mind, de többségben.)
-minden második szava vagy Bazdmeg vagy kurva vagy fasz, és éppen ezért a nem-hozzáértők általánosítják a Reppet káromkodásra és fikázásra, pedig mint tudjuk nem az.

csak azért nem írok többet mert sietek, de naggyából ezek a nyomósabb érvek. Főleg a lopások.

Idézet Zolitól:
"Minden magyar buzika külföldi kópia"
/Pokoli lecke-A Popszakma rémei/

HÁT NEM IRÓNIKUS????????????????????????????????

Béke!

Kovda


Előzmény: westsider (11.)
MsMixmastermike e-mail | 2005-02-08 14:00:50 | 15.
dópman majka meg dupla-ell-jános a fórum fantomjai h mindenhol ott vannak????? MIÉÉÉRT???? (nem kell válaszolni denevér, költői kérdés volt..tod.. :DDD )

Előzmény: Batman Papa (13.)
rylb e-mail | 2005-02-08 12:56:49 | 14.
Szerintem is fejlődik, de hogy milyen irányba, azt nem tudom!Szerintem nem a legjobb úton halad, rengeteg a gagyi!Legalább is pár évvel ezelött még jobban tetszett ez az egész!:/
Batman Papa e-mail | 2005-02-08 04:19:55 | 13.
Magyar hip hopbol ami jo:regi Ganxsta Zolee,Dopeman,Majka,Veszelyes Kolykok,Tyson(kedvencem),Ogli G(jo volt a TKO idoszakba),Darksoul,Kamikaze(par szama),Fekete Vonat,Junior
Márky-PaPa e-mail | 2005-02-07 10:54:49 | 12.
Na Csumy! A Magyat hiphopba az a baj, hogy a média felé igen el van nyomva. Én nagyon szeretem pl. Ganxsta meg Dopeman régi zenéit. De nagy kedvencem még a Kamikaze, Mc Gőzy, és Fankadeli. Még Majkának is van egy két trackje, ami bejön. Kinek milyen stílus jön be. Van akinek ez, van akinek az4 Enyire egyszerű. Azér nem kell a másikat fikázni, mer más szeret! Én egyébként inkább Amerikai zenéket hallgatok, csak az a rap hazája. A hazai rap lassan ugyan, de fejlődik. Na peace, respect: márkypapa
westsider e-mail | 2005-02-06 05:50:33 | 11.
Na ide figyelj faszikam,lehet hogy azok akiket mondtal yol nyomatjak..na tudsz e nekem egy peldat mondani arra,hogy a Gangxsta miert faszsag??ha tudsz es megmagyarazod hogy miert az akkot elfogadom..de csak azert mert mast hallgatsz es azt szereted azert meg nem faszsas faszikam...ha mindenki igy nezne a vilagot akkor akkor a vilag 90% rapperaei mind szarok.. Latod en pl majkat tartom faszsagnap de nem jog neluk meg tom mondani hogy miert...ha erdekel kerdezd..na csovi...

Előzmény: stady (10.)
stady e-mail | 2005-01-29 18:39:18 | 10.
A ganxsta egy nagy lófasz. Hősök a király. Na meg a Finu. Bizony.
westsider e-mail | 2005-01-28 22:22:22 | 9.
Megmondanad hogy honnan szerezhetnek szamokat toluk..nah elore is kossz. szeva

Előzmény: Az igazi Slow (2.)
westsider e-mail | 2005-01-28 22:18:56 | 8.
Elhiszem h ti ismertek jobbakat de mivel en nem Magyarorszagon elek ezert nincs honnan ismerjem azokat akiket felsoroltatok...
Es ne gyere nekem ilyen szoveggel csako hogy nekem fingom sincs a raphez mert egyaltalan nem ismersz en is tudnek kriztizalni mindenki hulyesegen! Na csü

Fuckin Killah e-mail | 2005-01-28 20:26:31 | 7.
Akkezdet deego bankos Fanka Connections es meg sokan sokan meg egy csomo mindenkit nem ismerek Pluside Maszkura, mar amennyire MO... Meg sokan.

Előzmény: NWE (6.)
NWE e-mail | 2005-01-28 20:11:03 | 6.
westsider neked fingod nincs a raphez

Előzmény: westsider (1.)
Josi e-mail | 2005-01-28 17:47:40 | 5.
Bankos,Norba, Djkoolkasko:D

Előzmény: Csíkos (4.)
Csíkos e-mail | 2005-01-28 15:27:09 | 4.
Akkkezdet Phiai :D
marlun e-mail | 2005-01-28 08:40:55 | 3.
Az igazán jók valóban a Hősök, Mc Gőz stb. ők tudják azt, mi az undergrand...aki ezzel nem ért egyet,az nem tudja,hogy mi a jó zene és ki az aki jó zenét nyomat!!!!Na ennyi,csá

Előzmény: Az igazi Slow (2.)
Az igazi Slow e-mail | 2005-01-27 19:08:19 | 2.
High westsider?Szopatsz engem?Biztos hogy ők a legjobbak?Hallgattál te má magyar underground rappet?Tudod ki az a Tibbah?Na szerintem szerezd be a cuccait, aztán mondj véleményt!

Ha jó zene kell keresd:
Connections, Deego, Hősök, Az idő urai =re ennyi!
Csuma

westsider e-mail | 2005-01-26 18:36:12 | 1.
Na szeva!
Szal hát a magyar hip hop-nap tán két alakja van Gangxsta és Sub Bass,ök nagyon yól nyomatják tölunk nem tok jobbat e kerek Magyarorszagba..
Nagyon yol vagjak Sub Bass az egyik kedvencem..
Bar mostanaba Gangxstat hallgatok
Na csö Westside is the best!! Tupac 4eve...


1  2  3  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.