Click to Visit
Hip-Hop - Zene szerkeztés!
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2018-08-14 19:14:02 | 34.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

Nox e-mail | 2007-05-19 17:39:32 | 33.
májszpészen nézzél körbe
általában ilyen 2-3-4 ezer forintokért már lehet kapni komoly cuccokat...egy demóhoz tökéletesek...

Nox e-mail | 2007-05-19 17:38:46 | 32.
vegyél zenét:)

Előzmény: Alcatraz (30.)
USHER e-mail | 2007-05-19 09:57:13 | 31.
Add AZ MSN CIMED ,MAJD ELKÜLDÖM

Előzmény: Alcatraz (30.)
Alcatraz e-mail | 2006-10-16 10:18:58 | 30.
Látom ezt a zeneszerkesztés témát hanyagoljátok, már mióta nem írt választ senki a kérdésemre.

Előzmény: Alcatraz (29.)
Alcatraz e-mail | 2006-10-04 10:59:27 | 29.
Hgy szerezzem be a progit amit említesz mer nagggyon kéne valami a demom elkészítéséhez.

Előzmény: casreb (27.)
a.t.i. e-mail | 2006-10-02 10:13:44 | 28.
komolyan?

Előzmény: casreb (27.)
casreb e-mail | 2006-10-01 23:25:07 | 27.
de az ejay az hogyismondjam. szóval... :D

reason:
atomfizika

ejay:
legózás

a különbség a kettő között kábé. A lehetőségek szintén. a szaktudás nem feltétlenül persze először talán nehéz rajta kiigazodni.


Előzmény: Alcatraz (24.)
B.Rabbit e-mail | 2006-10-01 17:21:09 | 26.
Bocs h. beleszolok de ahhoz h. egy ien progival zenét tuggyak szerkezteni kell valami gép is?v. csak simán pc-n megoldható?
(nem értek hozzá de ha csak simán gépen kell csinálni akkor szivesen kipróbálnám)


Előzmény: The Face (25.)
The Face e-mail | 2006-10-01 17:04:32 | 25.
Szevasz koma!
Hallgassdd hogy a face hogy nyomja!
Nem félek semmitől és sekitől !
A stílusomat leteszem és csak is fititől!
Csak kérdezni akarok valamit tesó!
Hogy van e olyan progrid amitől leszakad a retyó?
Írjj vissza Dög!


Előzmény: Alcatraz (24.)
Alcatraz e-mail | 2006-09-29 17:48:08 | 24.
Én Hip-Hop eJay-vel nyomom nem roszz.

Előzmény: casreb (23.)
casreb e-mail | 2005-03-19 17:15:14 | 23.
nekem megvan az emagic, egy 2003as progi, csakhogy nem nagyon tudom hasznalni... Ismeri valaki? a reasonnal mar kurva jo vagyok, de ezt meg... nnna automatizalast nem tudok, meg ilyesmi... Mivelhogy magyar nyelvu programleiras nem volt hozzá... (ez meg törött prog egyebkent is)


A szerkeztés- t szerkesztésnek kell írni. SZ- szel!

Real Mc e-mail | 2005-03-18 12:46:59 | 22.
Pedig nagyon úgytűnt... :)(mint aki fel akar vágni) én nem fikáztam. vitáztam. érted? Ez egy fórum, ami arra való, hogy véleményt nyilvánítsunk. És ez volt a véleményem. Milyen nevet használtok 3-an? A Real Mc-t? Váljék egészségetekre... ...ha 3an ugyanazt a nevet használjátok. na mindegy. végül is, írtad hogy a zenédben megjelenik a kreativitás...:) na ok, tényleg nem fikázok. amúgy én is reasonnal csinálok zenét. De lehet hogy az FT2 -vel jobb zenét csinál Diesel, mint a Wu Tang, vagy a Brand Nubian alapzenéje. na tsááá

Előzmény: deszkasboy (21.)
deszkasboy e-mail | 2005-03-11 14:46:13 | 21.
Nem azért irtam, hogy felvágjak. Real Mcnek üzenem nem kéne fikázni, különben is 3-an haználjuk ezt a nevet

Előzmény: Diesel (20.)
Diesel e-mail | 2005-03-09 06:55:50 | 20.
Nananananaaa....

Nem kellene ennyire túlzásokba esni.
Te v.mi kibaszott popsztár vagy bazzeg?
Vagy repsztár? Vagy mi a vír?
Koncert? Autógram osztás? Siker? Csillogás?
Gondolom a legjobb csajok könyörögnek, hogy hadd pipázzanak le.
A kiadók verekednek a hátsó kertben, hogy írj alá szerződést.
De most komolyan. Te télleg ilyen öntelt patkány vagy, vagy csak rajkózni akartál?

Még annyi, hogy lehet, hogy én is meghajolnék a zenéd előtt, de Real MC-vel ellentétben én tudom, hogy mit gondoljak rólad. És ezért nem tartom valószínűnek.

Ja, és nem azt mondtam, hogy az FT2-s zenék jobbak, hanem azt, hogy nem feltétlenül a modernebb programm kell egy jó zene készítéséhez.
Gondolom hallottad már azt, hogy nem a fegyver öl, hanem az ember. Remélem kapálod, hogy mire mondom.

Na jó, ennyi.


Előzmény: deszkasboy (18.)
Real Mc e-mail | 2005-03-08 18:16:29 | 19.
"Ha te tudnád, hogy én milyen zenéket csinálok, akkor meghajolnál előttem."- lehet hogy igaz, lehet, hogy nem. nem bizonyítod, csak állítod. Én is mondhatnám, hogy ilyen, meg olyan zenét tudok csinálni. Számomra ez, hogy:"Az én zenéimre nyáron több mint 100 ember húzta, és ami számodra szerintem a legmeglepőbb lesz, hogy sokan autogrammért jöttel a buli után hozzám.", nem jelent semmit. na és ha 100 ember. És a Britneyre, meg a Majomka papára hány ember húzta, c.szd meg? lehet, hogy tényleg meghajtanám a fejem, ha meghallanám azt amit csinálsz. De ezt ne állítsd ilyen biztosan, lécci. Láttam az általad létrehozott "a rapperek hordjanak bő gatyát" topicot. Már bocs, de ahhoz, hogy valaki annyi baromságot összehordjon, ahoz tényleg kell kreativitás.:) Az ottani dumád, és a mostani "mellverésed" után, neharagudj, de nem tudom mit gondoljak rólad. na mind1. a zenéd ettől függetlenül lehet, hogy jó. de kinek akarod bizonyítani?
na sok sikert, és kreatív zenélést. písz


Előzmény: deszkasboy (18.)
deszkasboy e-mail | 2005-03-07 14:24:45 | 18.
Ha te tudnád, hogy én milyen zenéket csinálok, akkor meghajolnál előttem. Az én zenéimre nyáron több mint 100 ember húzta, és ami számodra szerintem a legmeglepőbb lesz, hogy sokan autogrammért jöttel a buli után hozzám. Ennyit rólad. Kraetív? Neked lehet, hogy nincs a szótáradban, de nekem benne van csupa nagy betűkkel.

Előzmény: Diesel (17.)
Diesel e-mail | 2005-03-04 06:57:41 | 17.
Asszed attól függ a profizmusod, vagy hogy jó zenét csinálsz-e, hogy mennyire modern progival dolgozol?
Ki kell ábrándítsalak, mer nem.

Sz.tem az én FT2-s zeném van olyan jó, mint a te Rízönösöd.
Nem feltétlenül technika kell, hanem kreativitás.
Ami a fórumban tett hozzászólásaid alapján, belőled hiányzik.
Na ennyi...


Előzmény: deszkasboy (16.)
deszkasboy e-mail | 2005-03-03 08:28:19 | 16.
Nagyon kezdők vagytok próbáljátok ki a Reason 2.5-öt azzal komoly cuccokat lehet összehozni. Én már csak tudom 3 éve azzal húszom és elég jól.
Nox e-mail | 2005-02-27 12:35:23 | 15.
nem kell hozzá webes májk!
csak be kelll jelölni melyik sávban akarsz felvenn! ot van egy r betű!aztán a zene elejére lépve lehet vennifel a cuccot! arec gombbal! bár ezt így nem lehet nagyon elmagyasázni!


Előzmény: Rapett (14.)
Rapett e-mail | 2005-02-27 10:58:55 | 14.
letöltöttem a cool edit pro 2tőt
De erre zenére nem lehet felvenni szöveget
Csak abbahagyódik a zene és aztán lehet felvenni
Valaki segítsen hogy tudom úgy beállítani, hogy
tudjak zenére felvenni szöveget???


Előzmény: Rapett (13.)
Rapett e-mail | 2005-02-26 20:33:11 | 13.
dc++ ott minden van csak keresni kell nah meg tölteni:D:D

Előzmény: Diesel (11.)
Rapett e-mail | 2005-02-26 20:30:57 | 12.
és erre a cool editre ilyen webes mikrofonnal kell fel venni?légy szíves valaki sűrgős választ

Előzmény: Diesel (6.)
Diesel e-mail | 2005-02-22 08:59:41 | 11.
Eztet a Rízön progit le lehet v.honnan fullosan tölteni?
Már nem mintha akarnám, hiszen az törvénysértő.
Csak tudjátok, úgy kíváncsiságból kérdezem...

Master G e-mail | 2005-02-21 10:36:55 | 10.
jee, nem is neked szólt hanem a hétgyík srácnak h ha ft2-őzni akar akkor az nem fog menni apu 3gigás penyóján...

egyébként meg az ft2 meg tényleg régi mármint hogy a sample-k effektezése az nem real-time, meg nem nagyon kezeli a midi billentyűzetet, meg a tracker rendszer már túlhaladott dolog... nosztalgiának jó komponálásra már(!) nem... (persze régen wááááhhh...)

jaj majd elfelejtettem: lóóófaszt a seggedbe! :)


Előzmény: Diesel (6.)
Seven Sarus e-mail | 2005-02-20 17:04:59 | 9.
Én Fruity Loops 3.4-el kezdtem és aztis használom a F.L.Studio5-nek nálam nincs hangja....azt a szövegfelvevő cuccost honnét lehet leszedni?
Nox e-mail | 2005-02-20 14:04:09 | 8.
Detto!

(cool edit pro2,Sound Forge7.(eredeti))


Előzmény: Real Mc (7.)
Real Mc e-mail | 2005-02-20 10:27:15 | 7.
Régen hh ejayjal csináltam, az vótt az 1., de az egy szar. Most reason. Ez nagyon fasza. Aztán a szövegfelvétel Cool Edittel. Meg az se rossz, ha van "sun forge". vagy nem így kell írni?:) De a reason a legfontosabb. nagyon profi

Előzmény: casreb (5.)
Diesel e-mail | 2005-02-18 07:14:58 | 6.
Kösz az ismertetést Mester, de ezekkel én is tisztában vagyok. 97-98' óta haszngálom az FT2-t. És szeretem is. A mostani srácoknak gagyinak tűnik, meg nem olyan dizájnos, de ha tudsz vele dolgozni, akkor nagyon jó dolgokat lehet vele csinálni.
A programozók meg télleg megérdemlik a pár száz dolcsit, de én nem érdemlem meg, hogy ennyit kiadjak érte. Höhö, lehet nem is tudnék.
Szal maradok a bűnözés legmélyebb bugyraiban, és inkább letöltök.


Előzmény: Master G (4.)
casreb e-mail | 2005-02-17 18:46:08 | 5.
REASON rulez!
Master G e-mail | 2005-02-17 09:28:07 | 4.
xp alatt fasttracker 2 nem műxik... csak szóltam... ugyanis hangkártya drivert nem emulál a cmd ablakaba az xp és így csak és kizárólag no sound üzemmódban fut... (van még pc speaker csakhogy azt én még nem hallottam működni '96 óta)
szal beújítasz egy p1-est és arra fölteszel dos-t vagy win98-at ha néha winampolni is akarsz...

de hamár a tracker-típst erőltetjük akkor renoise (automation, effect, mixer -> tuc-tucra jó ez is)

de inkább legyen sequencer-jellegű (reason, fruity, logic...) a vst-k miatt...

és letölteni a fruity studio 5.0.1 XXL-t pedig itt lehet: http://code79.sync.hu/
(maga a progi: http://code79.sync.hu/-upload-/prog/fl501.exe )

de nem én persze a fejleszőtől rendeltem meg nehogy illegalitásba kerüljek :DDD te is inkább fizess pár száz dolcsit... megérdemlik a programozók...


Előzmény: Diesel (3.)
Diesel e-mail | 2005-02-17 07:37:13 | 3.
FastTracker2 !!!!!!!!!!!!!!!



Előzmény: Seven Sarus (1.)
Seven Sarus e-mail | 2005-02-11 20:11:00 | 2.
ha tudtok akkor mondjatok olyan oldalakat ahoonét lehet leszedni szene szerkeztőőt.... jah és NE az ejay-t mondjátok.
Seven Sarus e-mail | 2005-02-11 20:10:09 | 1.
Szerintetek mivel? és hogyan csááljunk zenét?

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.