Click to Visit
Hip-Hop - Mit gondolosz a magyar rapről? ÉS AZ AMCSIRÓL :)?
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2018-08-03 17:46:08 | 23.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

Cassidy e-mail | 2006-10-02 09:45:39 | 22.
ide mértnem ir senki????
csakencsaken e-mail | 2006-03-25 11:40:45 | 21.
A magyarok között (főleg underground körökben) nagyon sok jó előadó van! Nem majkáról meg az ehhez hasonló divat mc-kről beszélek hanem például Akkezdet phiai, Interfunk és még vannak sokan mások is! Én is eleinte fikáztam a magyarokat de azóta változott a véleményem! Az igaz hogy az amerikai jobban hangzik de ott is sok az üres duma! Ha tudsz angolul akkor vágod! na ennyit akartam! Csumi


Előzmény: Bompton Piru (19.)
amy moss e-mail | 2006-03-18 11:08:16 | 20.
Szerintem USA nagyon sok mindenben leelőzi a magyarokat a rappben...ez az én véleményem...vannak olyan magyar rappbandák akik az amerikaiaktól veszik el a szöveget,mert nem képesek irni..ezt több USA-i rapper állitotta,hogy mi az igaz az nem tudom...
Bompton Piru e-mail | 2006-03-10 20:17:08 | 19.
Szerintem a magyar rap nem hiteles, ja hogy mi a hitel_? olvasd el Széchenyi István művét. Szal szerintem minden fikázás nélkül a nagyok elnyomják a kicsiket, a hazai mckről meg annyit hogy szörnyű hogy minden kis dadogós uzi odaállhat a mikrofon elé, és ezt még meg is veszik, ha nem értetek egyet mondjátok meg
Márky-PaPa e-mail | 2006-03-10 12:53:02 | 18.
Hello! Az egyértelmű, hogy USA viszi a pálmát! De mostanában már vannak a magyar hiphop zenei életben is olyan előadók (sajnos nem sokan) akik elég nívós cuccot adnak ki a kezeik közül. Én nem teszek különbséget a mainstream meg az underground között! Minek? Kit érdekel? Ha van egy jó track, az akkor is jó ha szarrá játszák a tv-ben, meg a rádióban, meg akkor is jó, ha csak te hallgatod, nem? A magyar hiphopba annyi a baj, hogy mindenki fikáz mindenkit (mainstream kontra underground)! Szerintem kb. 10 év múlva lesz itt hungaryban hiphop! Na peace: márkypapa from dark$ide
Tiya e-mail | 2006-03-06 13:18:38 | 17.
pénz...pénz...pénz...semmi más...gyötrelem...

Előzmény: italomagistri (16.)
italomagistri e-mail | 2006-03-05 21:18:32 | 16.
az szerintem is borzalmas volt, amikor sorra írták 2pac emlékére a számokat!!!! sokan, akik addig szerintem nem is ismerték személyesen, azok írtak egy két minősíthetetlenül szar track-et, csak a pénz miatt. szerintem egy ilyen nagy embert hagyni kellett volna békében nyugodni, és nem folyamatosan felemlegetni halála körülményeit.

rosszul voltam, amikor meghallottam hogy a félig megírt számait az amerikai nagy nevek befejezik és felénekelik és ki akarták adni 2pac album címén... hát ez vérlázító!!!! szerintem forgott a sírjában shakur a sírjában, amikor ezt hallotta,. azt most végülis nem tudom, hogy a végén kiadták-e ezt a lemezt. ha valaki tud róla, az légyszi írja meg.

az baszott még fel agyilag, amikor meghallottam hogy azt szeretnék hogy Eminem is közreműködjön ebben a szövegbefejezősdiben. nekem egyik régi kedvencem volt eminem (bár mára már inkább a magyar underground felé húz a szívem. hát mindenki így van ezzel, hogy először az ismertebbeket kedveli, aztán lesz csak kiforrottab stílusa) egyszónak is száz a vége: 2pac legnagyobb kegyeletsértése lenne ezt a lemezt kiadni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! azokat a számokat ő kezdte el írni!!! azokat neki kellett volna befejezni!! hát bele akarnak látni a fejébe, hogy megírják a végét?! meg egyáltalán honnan tudják hogy azokat hogy akarta felénekelni?! nem tudom, melyik IQ fighternek robbant ki ez az ötlet a fejéből, de szerintem borzalmas


Előzmény: Franky G. (15.)
Franky G. e-mail | 2006-03-04 15:54:44 | 15.
Én a magyar rapet annyira nem birom, van pár arc akik tényleg jók, meg vannak jó ötletek itt-ott, de abba félig igaza van Kvótának hogy az amcsi a pénzről szól. Ez így nem teljesen igaz, inkább úgy fogalmaznék hogy a külföldi mainstream szól a pénzről (lásd: G-Unit, Fat Joe, 2Pac hulllagyalázás, stb...)
Tiya e-mail | 2006-03-04 13:23:19 | 14.
1et ertek!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: italomagistri (9.)
Fido4life e-mail | 2006-03-03 23:04:23 | 13.
Mindig is csodálkoztam hogy a Belgát, rap-nek nevezik.. Szerintem semmi több, mint poén zene..

Előzmény: Józsi8805 (6.)
b-ron e-mail | 2006-03-03 18:08:12 | 12.
yó a szó...

én mind2 nyelven csinálom
shhhhhhhhhhhhhhh
JÖN


Előzmény: F.D. (11.)
F.D. e-mail | 2006-03-03 15:49:04 | 11.
Szeentem ez csak néző pont kérdése én birom a rappet
az amcsit meg a magyart is. És attól még hogy vmi nem tetszik nem biztos hogy egy nagy kupac szar.
Úgyhogy ne sértegessetek addig másokat amig nem vagytok többek egy kisvárosi rappernél.(Ezzel nem akarok senkit megsérteni)

Lil' A e-mail | 2006-03-03 12:12:27 | 10.
sztem az egyertelmu h amerika a rapnemzet es ott elfogadott a hip-hop, mig a magyar "mainstream" (majka papa, ogli g, dopeman...) egy nagy kalap szar es csak copyzzak oket. de a magyar undergrounddal nincs semmi gond, hal istennek. Remelem a jovoben nagyobb hangsulyt kapnak az ilyen csapatok, mert nekik van fantaziajuk es nem olyan mintha dr. dre-t hallgatnam magyarul...
italomagistri e-mail | 2006-03-02 19:57:54 | 9.
szerintem a magyar undergroundban van fantázia, és szeretem hallgatni és nem csak hallgatom hanem hanem értem is. aki szeretni az underground rapet, ez tudja értékelni a magyart is. azok akiket most futtatnak (Ogli G, Dopeman, Tyson, Majka, stb...) az valami mocskos!!!!! az ilyeneket fel kéne akasztani!!!!!!!!!
Tiya e-mail | 2006-03-02 17:19:22 | 8.
termeszetesen az am az sokkal jobb de a magyart is lehet szeretni...marmint az m undergroundot....
hip hopper e-mail | 2006-03-02 17:02:09 | 7.
Az amerikai a jobb.SAJNOS.
A magyar szar.
Unalmas.

Józsi8805 e-mail | 2005-03-12 09:37:24 | 6.
Szerintem a magyar egy nagy szar!!!!!!! legalábbis amíg ilyenek vannak a színen mint majka dopeman tyson sub bass monster stb. talán a belga tud valamit? De az amcsi a csúcs mint rap nyelv!
G-tard e-mail | 2005-02-22 15:42:06 | 5.
sztem az amcsi jó. magyart meg nem hallgatok, úh nem is gondolok róla semmit.

Előzmény: Függő Kvóta (1.)
Kovda e-mail | 2005-02-20 17:19:47 | 4.
Ez Jóóóóóóóóóóóóóó!

Ne légy ideges.

Kovda


Előzmény: Down By Low (3.)
Down By Low e-mail | 2005-02-20 16:16:18 | 3.
"...Money, money, money
Must be funny
In the rich man's world..."

ez szól a pénzről bazmeg...

p


Előzmény: Függő Kvóta (1.)
Cápa e-mail | 2005-02-20 14:51:19 | 2.
ha nem érted,honnan tudod h a pénzről szól?
a magyar meg szar.
te meg hülye vagy


Előzmény: Függő Kvóta (1.)
Függő Kvóta e-mail | 2005-02-18 22:07:47 | 1.
a magyar király, az amcsit meg nem értem és csak a pénzről szól

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.