Click to Visit
Hip-Hop - Eastside-Westside (béke & háború) Mi legyen?Pac-Bi
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  

cprod e-mail | 2018-08-14 19:38:15 | 173.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

B.maxi e-mail | 2008-11-03 20:01:57 | 172.
Szerintem.
A rap az rap, és olyan mindegy hogy kelletről vagy nyugatról jönn:)Meg ez nem amerika hanem a régi magyarország

Thunda e-mail | 2008-08-23 00:40:27 | 171.
Szerintem meg kétféle rap van



meg

SZAR


vagy Old School meg New school


ennyi


Előzmény: MakaLipz (168.)
Thunda e-mail | 2008-08-23 00:39:23 | 170.
"new yearsy"

EZ MEKKORA

Sicko e-mail | 2008-08-19 19:37:25 | 169.
Igazad van... délről tényleg csak Scarface az egyetlen, kit tisztelni lehet...
Bár én szívem szerint Mid-Westben Tech N9ne-t írtam volna először és aztán Eminem-et de ez tök mindegy, csak valamibe bele akartam kötni xD
Béke!


Előzmény: MakaLipz (168.)
MakaLipz e-mail | 2008-08-19 19:07:38 | 168.
Hát ez már röhejes...most azt akarod beadni nekem hogy Ice Cube east coast rapper?ember erre már nem is tudom mit mondjak...ez körübelül annyi mintha azt mondanád hogy Biggie Smalls Magyarországon nőtt fel...az nem tűnt fel hogy pl. az NWA-ben is bent volt?Straight outta Compton-nal mi van?Compton is East Coast vagy mi?
Meg mi ez a szarság a mid-west-ről?
Ha még nem tudnád elmondanám,hogy a rap-nek alapvetően négy fajtája van:
-West Coast Rap(Ice Cube,Tupac,Dr.Dre stb stb)
-Mid West Rap(Eminem,Tech9nine,stb stb)
-East Coast Rap(Biggie,Nas,Rakim stb stb)
-Southern Rap(Scarface[szerintem ő az egyetlen jó déli repper de most nem ez a lényeg)
Na és azt sem tudom hogy Snoop Dogg kit békítget,de igenis azért ordít east side-ot a számaiban mert Long Beach-ről jött,ami köztudottan kelet L.A.És ezzel nem égeti magát hanem tiszteletet szerez a sima utcai niggerektől hogy felvállalja a bandáját(rollin 20'z crips)Meg nem értem mit zagyválsz egy death row koncertről meg a kolumbiai drogbárókról meg hogy ezért nincs Brooklynban meg Bronxban bandaháború...ember!


Előzmény: cody (166.)
Sicko e-mail | 2008-08-19 17:49:48 | 167.
Ice Cubenak mi köze van Miami-hoz? A nyeretlenek c. filmje játszódik ott...
"Ice Cube was born as O'Shea Jackson in South Central Los Angeles, California"....

Amúgy szerinted a 50 (kibaszott gyenge) filmjének mennyi valóságalapja van? Vagy esetleg az előbbi hozzászólásodban felhozott 8 mérföldnek?

És ez neked háború? Nagyon nem lehet összehasonlítani a 90es évek 2. feléhez... de ha így gondolod...


Előzmény: cody (166.)
cody e-mail | 2008-08-19 13:19:15 | 166.
ice cube nagy rész miammi ami east coast, south side tehát alpból nem west, eazy ea pedig california los angeles ami west side, külnben a mid-west side jelentése azok az helyek amik californiához tartoznak de vagy az east coast vagy north és southsdie és az atlantáért meg bocs mer' mexikót akrtam írni mexikó ugy south side ,de a west coashoz tartozik.snoop pedig az east side szövegeit a számokba nem azért írja mert la keleti oldaláról jött, ő sem égeti le ilyennel magát ráadásul redman new yearsy tehát van közöttük egyki táv, de red nem mondja hogy yea west side tehát csak snoop van a sideok kibékítésén red leszarj hogy mi lesz
A want beef névvel pedig nem a "vegyetek marhát" plakátra utaltam és ha most békeidő van akkor snoop miér' van annyira a békítésen.elmondom haver mer' ott van columbia te még a 50 filmet sem láttad??Mivel snnop egy '13 death row konci ota jóba van drogbiznisben a columbiaiakkal ezért nincs brooklynba meg bronxba háború ahogy
smif 'n' wessun uccsó '99-es számaba az outróba :
"yea, shut fucker this no mother fucker,'n''n''n' nigg'a 'n' columb'i
I and too tell it shorty
Lil' Flip-ről meg annyi ,hogy 9 éves korában költözött a nevelőanyjával meg a hugával californiából délre ...


Előzmény: MakaLipz (164.)
Sicko e-mail | 2008-08-18 19:46:53 | 165.
Nem veszed észre, miket mondasz xD
MakaLipz helyesen már elemezte a hibáid, egyszerűen nem tudom, mit okoskodsz, mikor 1. már ez az East-West dolog régóta nincs! 2. ha lenne, akkor is baromságokat írtál... És miért ne csinálhatna számot két külön oldalról jött MC? Nem lényeg, honnan jöttél, hanem, hogy milyen a zenéd! Amúgy meg kicsit érdekes akkor a Westside Connection is, mivel Mack-10 ugye Bloods tag, WC, meg Ice Cube pedig Crips, de leszarta mindenki!
Ki háborúzott? Pac és Biggie halála környékén volt a két PART (ha nem tévedek New York az East, California pedig West) között nagy háború a slágerlistákon, mi később eldurvult... DE MÁR NINCS SEMMI!!! Hagyd a hülyeségeid! Mindenki gyártya a számokat (van, ki jobb, van ki rosszabb, kisebb-nagyobb BEEF-ek persze vannak mindenhol, de az hovatartozástól független, egyszerűen féltékenység, vagy nézeteltérés)
Amúgy meg én "gyögér" (ahogy írtad) jobban ismerem a Mid-Westet, mint a tenyerem, mivel Strange Music rajongó vagyok... és California meg Atlanta KIBASZOTTUL NEM AZ... ennyit erről
Na inkább aludj rá egyet, és rájössz, hogy hülye vagy! :)


Előzmény: cody (163.)
MakaLipz e-mail | 2008-08-18 19:15:33 | 164.
Te most miről beszélsz?Tudod mit jelent az hogy Beef?Nagyon úgy tűnik nekem hopgy nem...
Meg mi ez a bullshit hogy "nincs háború east west coast között mer akko hogy csinálnának számot ice cube és eazy-e?Ember,te nagyon nem vagy képben...mindketten West Coast előadók!!!Chamillionaire meg lil flip East West Coast?Mindkettő texasi parasztlegény a southról vazze!
Meg hogy atlanta california állam?bazdki a kettő van pár ezer kilométerre egymástól!és még csak nem is midwest,hanem south!
California meg nem midwest(az Detroit,Chicago meg a környéke ami megintcsak párezer kilométer távolság),hanem West Coast!!!!
Hát asszem most kurvára leégetted magad mivel engem fikáztál hogy nem tudok semmit de abból amit az egetverő nyelvtani tudásoddal leírtál SZINTE SEMMI NEM IGAZ csak a snoop redman része bár mivel azt mondtad hogy coast és side ugyanaz ez is ellentmondásos mert snoop dogg L.A. keleti részéről származik.
talán most már jogosan "tudatlan anyabaszó seggfejezhetlek" le
Rossz emberbe kötöttél bele,pajtás!


Előzmény: cody (163.)
cody e-mail | 2008-08-18 15:32:52 | 163.
Want Beef, ugyan csak a hiphophoz van köze a raphez nem de a fo9rdítsátok le a csávó nevét.
legszarabb filmekbeis benne van pl 8mile: "Mi ez az egészt coast west coast dolog dög?".Tehát east west coast nincs háborúban mer akko hogy csinálnának számot snoop és redman, ice cube és eazy e ,chamiilionaire és lil' flip.nem csak azt kell tudni hogy east coast west side hanem az is hogy azok milyen előadó pl atlanta a keleti partra esik földrajzilag de már california áll tehát mid-west side gyögerek aminek semmi köze a west coasthoz csak a west és east sidehoz . . .


Előzmény: Sicko (162.)
Sicko e-mail | 2008-08-18 13:31:50 | 162.
BEEF I-II-III-IV(QD3 Entertainment)... előtte nézd meg, aztán dumálj! :)

Előzmény: cody (159.)
MakaLipz e-mail | 2008-08-18 13:30:50 | 161.
Ja és szerinted miért van odaírva az elejére hogy pac-biggie?bár ha már lemaradt a biggie vége akkora értelmi szinvonalat nem ütsz meg hogy kikövetkeztesd.

Előzmény: cody (159.)
MakaLipz e-mail | 2008-08-18 13:28:43 | 160.
szerintem én teljesen tisztában vagyok azzal amit beszélek.BEEF-ről még nem hallottál köcsög?akkor elmondanám hogy nem a side-ok hanem a COASt-ok vannak(vagy voltak)beef-ben egymással.a Side-ok között maximum bandaháború lehet,de annak nincs feltétlenül köze a rap-hez!!

Előzmény: cody (159.)
cody e-mail | 2008-08-18 10:58:03 | 159.
fog' Má' be te gyökér muterod mé' nem üttött agyon mikor meg születtél east-west side nem westcoast easdcoast csak a 2 side áll háborúba bazmeg mi leenne a rapvilággal ha a két coast állna egy más ellen az megosztaán a south a malibuwestside és a northsideot is the kapd be mindegyik faszom és húzzz el az anyád ba ha'má' azzal se vagy tisztába mit mondassz. . .

Előzmény: MakaLipz (157.)
Thunda e-mail | 2008-06-13 16:00:21 | 158.
1. ez minket nem érint
2. mi a fasz közötök van hozzá
3. inkább csinálnátok valami értelemeset
4. elhisszük igen mindenki gangsta vágja a témát kemény rapperek vagytok sapkát balra sapkát jobbra

5. *szarkazmus*

MakaLipz e-mail | 2008-06-12 18:18:33 | 157.
Cső mindenki!
Én szerintem ez a topic cím hibás.EastCOAST-WestCOAST kéne hogy legyen. A westside meg az eastside az két teljesen különböző dolog,semmi köze a westcoast-hoz meg az eastcoast-hoz. A két előbbi az minden városban (így magyarországon is)megtalálható(northside-al és southside-dal együtt).Amerikában ezerféle banda épül erre. És attól még mert valaki még Westcoast rapper,még lehet eastside-os jó példa erre Snoop Dogg,aki egy eastside-os(Long Beach) crips banda tagja(Rollin 20's crips).

elliott08 e-mail | 2008-06-08 13:10:10 | 156.
West side!!!!
D.O. e-mail | 2008-06-05 13:33:49 | 155.
Hali! Teljesen igazad van mi a f.sz közünk van hozzá hogy ki kit lő le nem mindegy ha nekem tetszik egy west-es zene vagy east-es akkor meghallgatom.Ez nem Amerika
Katielittleangel e-mail | 2008-05-26 15:19:07 | 154.
Mégis hol érzitek magatokat? :D
Ez nem a szép nagy Amerika ahol van kelet meg nyugat...ez a szerencsétlen nyomi társadalommal rendelkező Magyaroraszág..Itt nincs east meg west... Vicces hogy képesek vagytok ezen veszekedni pont itt MO-n. :O :D
A másik hogy nekünk nem tök mind1 h béke van-e ott vagy nem?
Jah..és megkülömböztetni úgyse tudod ha mész az utcán szembe egy rapper emberkével, hogy Ő mit képvisel, főleg ,hogy átlagba csak úgy öltözködnek mint a rapperek.
És a 90% nem is tudja ki west-es előadó, és ki east-es.És úgy dönti el hogy west, vagy east ,hogy melyik hallota, látta, tanulta meg elöbb.
csorikáim..azért még vesszetek össze :D

dirtybayerische e-mail | 2008-03-05 18:25:58 | 153.
semmi ez a tiéd!
Pluhár Aladár e-mail | 2008-02-20 20:14:47 | 152.
Az semmi esetre sem elitélendő, ha vki nemzeti érzelmeket vall. Azt meg leszarom, h szimpatikus vagyok nekik v sem. Ezen az alapon felteheted magadnak a kérdést, h a fekák szimpatikusnak tartják-e a fehéreket? -:)
Egyébként nekem az "utálni kell"! ütött szemet
....


Előzmény: dirtybayerische (151.)
dirtybayerische e-mail | 2008-02-20 15:19:54 | 151.
ez kinek szólt?
amugy azért mert a hungaristák utálják a niggereket szoval mise vagyunk nekik szimpatikusak.mert szerintem minden rapper nigger zenét hallgat.
meghát a példaképeinket küldik le a zenéjükbe."mocskos niggerek"
érted ?!

Pluhár Aladár e-mail | 2008-02-19 14:02:25 | 150.
Én kifejezetten nem utálok senkit, viszont a magadfajta húgyagyúak kurvára tudnak irritálni.

Előzmény: dirtybayerische (147.)
black star e-mail | 2008-02-18 22:38:53 | 149.
a hungaristákat? nem inkább a cigányokat? jó neked apám ha téged a hungaristák rabolnak ki meg fenyítenek be, szívesen cserélnék veled

Előzmény: dirtybayerische (148.)
dirtybayerische e-mail | 2008-02-18 17:52:42 | 148.
na
már egy pár éve nincs ellentét a két oldal között
semilyen feszültség nincs közöttük
east coast-os és west coast-os rapperk énekelnek eggyütt ha nem zavarna
amugy nem egymást kell utálni hanem a hungaristákat

dirtybayerische e-mail | 2008-02-18 17:52:34 | 147.
na
már egy pár éve nincs ellentét a két oldal között
semilyen feszültség nincs közöttük
east coast-os és west coast-os rapperk énekelnek eggyütt ha nem zavarna
amugy nem egymást kell utálni hanem a hungaristákat

black star e-mail | 2008-02-17 19:43:27 | 146.
a hidegháború alatt volt westside vs eastside (usa vs oroszország) most nincs, úgyhogy értelmetlen a topik
WestCoast2Die e-mail | 2008-02-17 13:38:47 | 145.
Sok kuki itt bassza egymás agyát----eszetlen fasz az van itt bőven ehh mit kell ezen baszakodni?mindenki hallgatja a magaáét--ez olyan lol kinél van több előadó ki ilyen ki olyan idejjönne a fórumra néhány előadó szarrá röhögné az agyát ,ennyi cscska geci van itt ehh hallgassa mindenki amit szeret ne a másik buzizza hanem magát istenítse--ne az eastet szidd hanem a westet istenítsd és fordítva mit kell itt leszólni a másikat látjátok és is West-re esküszöm deh attól még ott van az íszt is faszt kell szídni jobb a west ennyi nem az east szar hanem a west jobb
hiphopside e-mail | 2008-02-13 20:09:34 | 144.
HAllod te faszállarcos kurvageci sztem fogd be a pofádat mert sztem anyád elszégyelné magát h a fasszopógeci fia ilyen nyomoronc geci zenét hallgat ez az 1. fasszopó ok a 2. te ukrán nyomoroncláma miért East meg Westes szobába írkálsz ilyet szánalomgeci sztem inkább bujj el v szopj le egy LL faszt te abból is az LL_t szereted mi ?vagy az XLL-t?szóval csak azt akartam finoman el ugatni h ne itt cincogj inkább vmi emo fórumon na szoszi...Zigi peace

Előzmény: JUNIOR KIRÁLY (143.)
JUNIOR KIRÁLY e-mail | 2007-09-28 11:37:00 | 143.
MI VAN BUZIK???????

L.L. JUNIOR A LEGESLEGNAGYOBB ISTENKIRÁLY AZ UNIVERZUMBAN ÉS MÉG AZON IS TÚL!!!!!!!!!

TI MEG BAKAPHATJÁTOK A HARAGOS LÓ FASZÁT KIS SZARCSIMBÓKOK!!!!

L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

WestSideKilla e-mail | 2007-08-23 20:55:01 | 142.
Hallod te szánalmas gyökér!! Ez az East-West dolog már a rap hazájában amerikában sem érdekel senkit! Minden rappert bárhonnan jött a pénz mozgat (sajnos) kevés kivétellel.

(EZT ÍRTAM SZÓ SZERINT RÉGEBBEN)

phlegma e-mail | 2007-08-23 15:27:03 | 141.
nemtom,majd visszaolvasok kicsit :D:D
WestSideKilla e-mail | 2007-08-23 14:45:53 | 140.
de bazdmeg én nem ezt mondom???

Előzmény: phlegma (138.)
Garfield 16 e-mail | 2007-08-22 18:13:49 | 139.
jól beszélsz xD

Előzmény: phlegma (138.)
phlegma e-mail | 2007-08-22 18:01:58 | 138.
hát,pedig az itteni előadók egy része igazán ölhetné egymást :D:D(pl majka,dopeman,tyson,meg az összes többi gyökér)Sry aki bírja őket...én nem D:
Garfield 16 e-mail | 2007-08-22 17:55:04 | 137.
itt az a lényeg hogy nekünk semmi közünk a east meg a west cuccokhoz ez MO itt nincsenek nagy bandaháboruk
nem ölik egymást a mc-k és kész meg kell szokni xD


Előzmény: WestSideKilla (136.)
WestSideKilla e-mail | 2007-08-22 15:48:08 | 136.
De azt nem veszed észre hogy én is ugyan azt mondom mint te?? Olvassál vissza egy kicsit légyszíves!

Előzmény: kittkiss (132.)
kittkiss e-mail | 2007-08-22 15:00:34 | 135.
koszonom.

Előzmény: Garfield 16 (134.)
Garfield 16 e-mail | 2007-08-22 13:57:17 | 134.
hát eez tényleg nagy marhaság
kittkiss e-mail | 2007-08-22 13:02:20 | 133.
am + meg muszaj ilyen parasztnak lenned???en sem csunyan kerdeztem..legalbb is nem annak szantam,ugyhogy te is visszavehetsz a stilusodbol oregem!!

Előzmény: kittkiss (132.)
kittkiss e-mail | 2007-08-22 12:59:38 | 132.
Nem ugatok es nem neked,hanem nektek...miaz h "west side/east side beke legyen vagy haboru"?ezt tiszta szanalom es meg vicces is...nem is tudtam h a harc meg mindig tart,es azt sem,h magyarorszagon is bandahaboruk vannak...istenem...

Előzmény: WestSideKilla (131.)
WestSideKilla e-mail | 2007-08-17 20:37:04 | 131.
mit ugatsz? ezt nekem mondod?

Előzmény: kittkiss (130.)
kittkiss e-mail | 2007-08-17 18:41:28 | 130.
most mi a halal ez az east side west side????rapperek vagytok,mit harcoltok?

Előzmény: WestSideKilla (129.)
WestSideKilla e-mail | 2007-08-13 17:02:47 | 129.
kössz mester :D
Hihetetlen térkép szerint.... térkép szerint...


Előzmény: Spyda (127.)
Dead-End e-mail | 2007-08-13 15:31:19 | 128.
Akárhogyis nézzük, Detroit igencsak északon van... És Eminem északi, és ha nyugatot mondtál volna Dr. Dre miatt, az elfogadhatóbb lett volna valamivel, mint a kelet, bár az is hülyeség lett volna.

Előzmény: phlegma (125.)
Spyda e-mail | 2007-08-13 15:04:24 | 127.
North...

Előzmény: phlegma (124.)
888888 e-mail | 2007-08-13 14:54:39 | 126.
Hát ennyi csőcselék fasszopót,én se láttam még egy helyen.
phlegma e-mail | 2007-08-13 14:46:42 | 125.
legközelebb szebben mondjad,mert a fasz kivan az ilyenekkel...vmit máshogy tud,és már mindenki faszszopó...

A térkép szerint meg keleten van,és igen,eminem kavar meg,mert ő detroiti,és e-sideos,szal ha ennyi összefüggés van,nyilván nem kérdezek tovább senkit,hogy akkor most Detroit mi..

phlegma e-mail | 2007-08-13 14:44:13 | 124.
ide figyelj te kis köcsög,szépen beszélj,mert én is szépen kérdeztem/mondtam.

Detroit keleten van,nem?ha meg rosszul tudom,akkor ez van,de ha a te nagy tudásodat megosztanád velem,akkor jól fogom tudni.

Na szóval melyik Side akkor,nagymester??

LEgközelebb


1  2  3  4  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.