Click to Visit
Hip-Hop - Feel So Good
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

Diesel e-mail | 2005-04-06 06:50:52 | 24.
Megpróbáltam tudatosan újra előidézni a megvilágosodás állapotát, de nem sikerült, mer valaki óvatosan belehelyezett egy asztalt a zenegép arcába, 2 sörösüveget, meg a hangszórókba.
Így a getrájtot nem tudtam segítségül hínni.

Kovda e-mail | 2005-04-03 13:06:25 | 23.
Valamelyikőtök nem jön hiphop.hu 15 partyra Fehérvárra???????????????

Kovda

Diesel e-mail | 2005-04-03 10:13:07 | 22.
Ez a Getrájt zene télleg hótjó szítcsapott aggyal...
Erre tennap én is rájöttem. Sőt, még akkor is ezt hallottam, amikor már Hobo ment a zenegépben.

Na ekkor má kicsit megijedtem magamtól.

Ebben a jelenségben láttam megnyilvánulni az alkoholmámorból eredő ősi gonosz, mesterkedését arra irányulóan, hogy az emberiséget végképp a tudatlanság posványos mocsarába taszítsa. Eme ördögi terv végrehajtásához, a gonosz, J.lo-t jelölte ki.

Szal tennap egy üveg Jager, és 12 ájszgösszer után megvilágosodtam, átláttam a mesterkedés kusza szálait, és majdnem megtértem. Ebben már csak az akadályozott meg, hogy kicsit módosult tudatállapotomban történő meditálásomból (a többiek asszonták aludtam, de ez nem így van) visszatérve ebbe az anyagi dimenzióba, asszem kijózanodtam.

Felismervén a ördög cselszövéseit, egy új világ tárult elém.

Sheezy e-mail | 2005-04-02 14:32:08 | 21.
Mentem volna én veletek táncolni:DD

Előzmény: G-tard (20.)
G-tard e-mail | 2005-04-01 21:41:20 | 20.
Nem szoktam (mindig) hányni!!! De tény, hogy 15 éves korom óta nem buliztam józanul, és kíváncsi voltam h menne-e.
szal tegnap kipróbáltam. áááááááá szörnyű volt. zavart a sok ember, a szar zene...
aztán bnőimmel betoltunk pár tequilát, és rájöttünk h J.lo-tól a Get Right nem is szar, (pedig úúúúúúúútálom) és hogy tudunk helyet csinálni a tánctéren ha akarunk... :)))
nincs mese. im a fuckin alkoholic..


Előzmény: Sheezy (19.)
Sheezy e-mail | 2005-03-29 00:30:49 | 19.
"Higgyél abban,hogy tudod miben is hiszel"-ha neked ugy jo h' nem iszol az is O.K..De nem kell mindig a sárgaföldig berugni bulikon:DD Ennek hányás a vége:)


Előzmény: G-tard (18.)
G-tard e-mail | 2005-03-28 22:15:13 | 18.
Hé britninek is ilyen verdája van az új klipjében... (nem neki még durvább, rózsaszín hummer!) :)))
Eddig azt hittem h a feelin so good-hoz viszki kell, meg jó zene, meg a társaság blabla... de most szeretném kipróbálni pia nélkül. 1x jó lenne emlékezni is a bulira...

...pls say the baby


Előzmény: Sheezy (15.)
MsMixmastermike e-mail | 2005-03-28 19:24:56 | 17.
dúúúúrva kis "járgány".... repülni is tud? :D vagy már csak a látványtól is elszáll az ember?:D de az a baj, h ebbe nem lehet vizesen beszállni :(( összemegy a bársonyülés..vagynem?:(( ien kocsim se lesz, vagy ha igen 5 perc és behúzza egy cigány :((

Előzmény: Down By Low (16.)
Down By Low e-mail | 2005-03-27 13:44:49 | 16.
lányos???

ez full ma'faka pijájempi mahina...q:DD

azaz...pink bunda meg feszülős pink gatya...
és nincs nő aki ellentmond..q:DD

pacsi


Előzmény: Sheezy (15.)
Sheezy e-mail | 2005-03-27 13:05:47 | 15.
Pifff::D
Rula kis járgány..bááár egy kicsit lányos:))
De..I'm P.I.M.P.Beülök pink cuccban,hajam afro,segédemnél púder ha pofozni kéne,oszt má' mehetünk is egy körutra:D

It's Sheezy F Baby..


Előzmény: Down By Low (14.)
Down By Low e-mail | 2005-03-27 11:29:32 | 14.
http://ueba.com.br/forums/index.php?showtopic=15244

én beülök a gépembe...lásd feljebb...
és mással nincs gond...
q:DDD

pacsi

MsMixmastermike e-mail | 2005-03-27 09:57:00 | 13.
hallod, én mindenben benne vagyok ;D

Előzmény: Sheezy (8.)
dawg e-mail | 2005-03-26 21:40:00 | 12.
a barátom, Johnny, aki majdnem minden bulira elkísér. :) vele sétálok be a tánctérre, aztán csak a jó kis zene, amire az ember csak úgy rázza, ahogy az erejéből futja. nem szabad elhanyagolni a társaságot sem, ők adják az alaphangulatot, ami fontos egy jó bulájhoz. :))
Cápa e-mail | 2005-03-25 17:12:03 | 11.
pezsgő bakker.you know how we do it:)))meg pörgős déli zenék.és rnb h simujjanak a csajok:))))))
Kovda e-mail | 2005-03-21 08:16:54 | 10.
Mivel foglalkozom?
Önimádó:-DDD

Amúgy meg tanuló vagyok. A Dannemann szivarról meg annyit hogy kb. 1000-1500 ft egy darab, szal' annyira nem vészes. De szerintem odabasz a többi középkategóriás szivarnak. ha jársz tescóban vegyél egy szál ilyet: Dannemann moods tubos(490ft). a bejáratnál van trafik ott tudsz venni! Try it, and feel it!
A 10 ropiból meg általában úgyis sok megmarad általában (3-4000).
A piával kapcsolatban meg annyit, hogy ha homályrészeg akarok lenni kevés pénzből akkor Soproni+stroh 80 rum. Garantált siker!
De ha csak simán szeszelni akarok akkor Heineken vagy Hb + vilmoskörte.

Kovda


Előzmény: Sheezy (6.)
Sheezy e-mail | 2005-03-20 21:08:49 | 9.
Még ezt is csak neked:
http://tina.tippnet.co.yu/~djtsp/Szopi.htm
Hajrá:D


Előzmény: MsMixmastermike (5.)
Sheezy e-mail | 2005-03-20 21:04:42 | 8.
Teuqillaaaaaaaaaaaaaaaaa jöhet ide is..egy üveg..pff..egy láda..egyenesen Mexicanábuuu:))
Mellé persze Heineken.De van más változat is:Pezsgö(de vagy 3 üveggel),és a mi kis barátunk:))
Jah és nőőőőő(gyere velem te:DD).
A Too Short neked szólt.Persze ha szereted.Szereted?:D

Mis X nek:D


Előzmény: MsMixmastermike (5.)
Sheezy e-mail | 2005-03-20 20:53:56 | 7.
Még annyi h' D'n'B-ast én is hallgattam/ok:D

Előzmény: Kovda (4.)
Sheezy e-mail | 2005-03-20 20:49:50 | 6.
Ejjha:D
De megszaladt egyeseknek:mínőségi szivar,10 ropi & egy színésznő csajszinak mellé:)))
Mivel foglalkozol?
Én személy szerint nem élek Omegával + Neotonnal,de azt meg kell hagyni h' régi zene is odabasz a rendszernek:D...és az is a műfajon belüli.Persze nekem is van vegyes ismerettségi köröm,akik Omegát és Neotont is hallgatnak(meg sok mást mellette).Ugyhogy ettöl nem változik meg senki a másik szemében,mert mint tudjuk nem ez határozza meg(itt a példa Kovda:D).De igazad van ha a társaság adott(yoarcok),akko' ott mán gond nem lehet.Mit szolnál 1 yo kis Too Short partyhoz(de az is lehet nem szereted)?

Sheezy F Baby


Előzmény: Kovda (4.)
MsMixmastermike e-mail | 2005-03-20 19:16:35 | 5.
lol

azta gayoldalt bár ne nyitottam volna meg :DD

huhh, mi kell egy yo partyhoz.....

yuyy, háááát izéé, szal egy viszonylag nagyobb helység, soksok pénz a tekkkkilára, és/vagy az említett zöld barátunk.. ha egyik sincs akkor legalább yo társaság.. a zenáről meg annyit, hogyha az nem yo, akkor semmi se teszi tökéletessé az estét, max csak a tudatmodosítószerek.......ehhem, de semmi szintetikus szar.. na mind

a zene: hiphop, de semmi mainstream szar... :)

Kovda e-mail | 2005-03-20 18:39:32 | 4.
Mi kell nekem a jó partyhoz?
1. Egy Dannemann szivar, vagy havannai vagy moods
2. 8000-10000 kp
3. Barátnő

milyen zene? Hangulatfüggő. Legutóbb nostalgia partyn voltam Pakson, 80-as évek. Omega,Neoton... És kurva jól éreztem magam! De az irányadó az a Dancehall meg a hip-hop. Legvégső esetben D&B.

kb. ennyi. De a jó cipő is fontos:-)

Kovda


Előzmény: Sheezy (3.)
Sheezy e-mail | 2005-03-20 16:58:17 | 3.
Hey Kovda!
1 szoval sem mondtam h' nem lehet nélküle.Én csak véleményt kértem,h pl.:Neked mi kell a bulihoz?Mondjuk egy jo cipö oszt kész?:))
Csak ennyi,leirhatod h te vodkát iszol vagy heinekent..Te is a zenéért mész el gondolom,nah meg lehet a csajokért.Ha ezt irod le okay.
És nem a veszekedések miatt nyitottam ezt a topicot.
Itt szolhatnál arrol is h mien zene szoljon egy bulin amire elmész,mien számok stb.

Peace Kovda


Előzmény: Kovda (2.)
Kovda e-mail | 2005-03-20 15:26:24 | 2.
a partyzáshoz kurvár nem kell fű.
Ha csak így tudod jól érezni magad akkor sajnállak...

Kovda


Előzmény: Sheezy (1.)
Sheezy e-mail | 2005-03-20 14:58:17 | 1.
Nah ide jer Miss:D..persze gyertek ide többen(inkább az értelmesebbek:).Nem sorolom szerintem tudjátok ti.
Ejj h' kérdezzek is már:Ennyit mondok ganja:))..vélemény?A partyhoz még mi kell?Homokosok kíméljék a topicot:D
Miss ezt nézd meg..csak neked:
http://gayschild.de.vu/MsMixmastermike
pacsi


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.