Click to Visit
Hip-Hop - It's Rite Freestyle Battle
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2019-01-29 18:29:58 | 12.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

Nox e-mail | 2005-04-14 19:05:59 | 11.
Eyo tschöppy!
Jelentkeztem a versenyre..remélem jól fog menni...de azért fluxuskondenzátor ne legyen téma!:)
Redone

jah Vaskez...sorry nem vagyok gengszter,menő lehet de nem azért mert így dumálok:D
de lehet hogy menő sem vagyok,de azért sokan szeretnek azért mert ilyen vagyok!remélem érted a dolgokat!jah és én nem pisss-t írtam hanem píssssz-t!az meg nem hugy!:)
de amúgy ezt le lehetett volna reagálni normális módon is!sztem!nem kell egyből ugrani...de ha ugrasz akkor biztos menő vagy vagy gengszter és megszoktad hogy ugrasz az ilyen "menőkre"mint én!



!béke!


Előzmény: Vaskez (9.)
Tschöppy e-mail | 2005-04-12 13:28:03 | 10.
a közönség szimpátiája egy szavazatnak számít. először a közönség szavaz, aztán pedig a zsűri.
lehet itt is előre megírt szövegekkel próbálkozni, de felesleges, mivel a témát, amiről reppelni kell, a színpadon tudja meg a delikvens.
hiába készül valaki valamilyen szöveggel, hogyha éppen a fluxuskondenzátor a téma

Vaskez e-mail | 2005-04-12 11:33:53 | 9.
Hu de meno vagy gyerek, igy irni/beszelni csak egy igazi gengszter tud :D ;)

De a pisssz szoval vigyazz mert a piss az vizelet, inkabb ird hogy beke, vagy peace :D Nem akarok gorenykedni, csak eszrevetelek :D


Előzmény: Nox (2.)
Master G e-mail | 2005-04-12 10:53:03 | 8.
egy meglátás/kérdés:
a honlapon az ismertető végén a zsűrihez oda van írva a közönség...

nos a döntést hogyan fogjá(to)k viszonylag objektívre kihozni ha a közönség is számít?

szerintem úgy gondoltá(to)k hogy a közönség reakcióiból veszi(te)k le a "közvéleményt" nem pedig szavazással... - de ez megint csak szubjektív sőt még neadjisten (ennyi pénzért) a csalás is fölmerülhet...
lám bennem (a talpig becsületesben) is felmerült, hátmég a ti rapper-fajtátokban... ;D



(amúgy még lógsz a véleményeddel a hh.hu fórumon - remélem már meghalgattad)


Előzmény: Tschöppy (6.)
Down By Low e-mail | 2005-04-11 20:16:20 | 7.
igazad lehet...

bár ez a forumfree kifejezés kicsit furcsa...

írni nyilwán más mint improwizálni ezért is wan szöwegírás topic és nem free...szerintem..q:)

az meg a lelkiismeretre wan bizwa h ha rögtönzött rímgyártást beszél meg két illető akkor betartják-e...de igyse az igazi

egyébként meg szöweget irni lehet itt is...

pacsi


Előzmény: Tschöppy (6.)
Tschöppy e-mail | 2005-04-10 09:23:10 | 6.
mivan, nem érdekel senkit? csak a habisztifreestyle megy? mivanveletek emberek? itt a lehetőség, hogy megmutassátok magatokat, hogy milyen jol csináljátok
vagy monitor nélkül már nem is megy?
vicces :)

jelentkezzetek

Tschöppy e-mail | 2005-04-08 14:49:23 | 5.
na, csak hogy toppon legyen
Tschöppy e-mail | 2005-04-08 07:10:00 | 4.
igazad van
szar az egész
ne is gyere
:D

ja és én kérek elnézést a dátumért!
:D

Kovda e-mail | 2005-04-07 19:02:16 | 3.
rakhatták volna egy hónappal későbbre, éretségi utánra...
akkor meggondoltam volna hogy elmenjek-e vagy sem. Dehát így szar.

A Championról meg annyit hogy ezt csak önnön szórakoztatásunkra találtam ki...
Semmi komoly szándékom nem volt vele, mikor a szabályokat írtam. Gondoltam ezáltal hátha feldobódik kicsit a fórum.

Kovda


Előzmény: Tschöppy (1.)
Nox e-mail | 2005-04-07 17:31:47 | 2.
Eyo eyo tschöppy én szervezem a crewt és ott leszek,igazad van hogy tree a fórumfree,jah majd ott megmutatom...:D
nah písssz


Előzmény: Tschöppy (1.)
Tschöppy e-mail | 2005-04-07 17:14:30 | 1.
www.hiphop.hu/itsrite
na itten van a lényeg gyerekek
lehet jönni, megmutatni hogy ki a legjobb freestyler
fórumfree az nulla, ez a frankó gyerekek
a fődíj 250 ezer, második díj 150ezer forint értékben a bounce store-tól, harmadik hely 100ezer forint értékű utalvány a selecta shop jóvoltából
gyertek nethuszárok, mutassátok mit tudtok ha mikrofon van előttetek :)


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.