Click to Visit
Hip-Hop - Ide írjátok az IGAZI szövegeket!
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2018-06-11 11:19:35 | 34.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

Kovda e-mail | 2005-07-10 11:12:53 | 33.
Na figyelj baszdmeg....

Ha nem ismered a dolgok előzményeit akkor maradj csendben.

Alaptalanul minek oltassz????

Volt már rá példa hogy én ok nélkül aláztam valakit? HE??? NEM!!!!

Olvass kicsit a LYRICS CHAMPIONSHIP topikba, és keresd meg a HeKNy beírásait.
Akkor rájössz hogy minek volt az oltás.

Amúgy ez a topik már lassan 1 éves lesz és a henky 1 éve elment a fórumról...
Nem értem mi a faszér' kellett előhozni.


Hogy Darksunt idézzem:
1. OLVASS
2. GONDOLKODJ
3. VÁLASZOLJ

te egyből a 3. pontal kezdted.

Úgyhogy LÉGYSZÍVES mielőtt elkezdenél osztani kicsit nézz utána a tényállásnak.

Megtennéd a kedvemért?

Kovda


Előzmény: FIRKÁSZ (32.)
FIRKÁSZ e-mail | 2005-07-09 20:05:52 | 32.
Na jóvan gyerekek nem tom mi a faszé veszekedtek
Henky ujj kölök Kovda te meg régi
ne rendezd el őt egyből,nem vagy te égi
És 2005-öt írunk! ez már nem a Frédi és Béni
szaros neten csatáztok! KODVA igy irtam ni-ni?
Most mit teszel?papírt-ceruzát veszel
és a szövegeiddel te leszel aki engem küldd el???
Mert nem értem ezt a mentalitást
tőled nem ezt szoktam meg,meg az oltogatást
már régi az irkálásod mindíg ugyanaz a szer
ugyanazok a rímek! olyanok mint az óvszer
ha ujjra használják már senkinek sem kell! Te Loser
én vagyok az aki most ellened kiállni mer
nem kellesz már senkinek csak DBL-nek,haver
egymást véditek ezek nevezem én senkinek
hogy egyből leszólod az ujjat kinek hiszed magad kinek??!!!
lehet hogy nektek a szövegeitek jó és Henky-é igénytelen
de nem kéne leszolni ilyen hirtelen
és a másik pancser meg NÉÉRO
pofázik,közbe a tudása ZERO
Én azt mondom henky veled vagyok
lehet hogy amásik oldalon vannak a "nagyok"
de,hogy mér vagyok veled arra van elég ok
és a zenestílus rapp nem barokk
mert néró szövege szar mint a rock

Most komolyan nem értem mi a faszé kell leszolni egy ilyen csóró gyereket mint henky csak azé mert nyitott egy istenverte topicot






Kovda e-mail | 2005-07-09 19:18:46 | 31.
Ezt már olvastam valamelyik topikban...

Kovda


Előzmény: Rap-Man (30.)
Rap-Man e-mail | 2005-07-09 18:24:25 | 30.
Balra van Westside,
Jobbra meg Eastside,
Lent van South,
Fent pedig Northside!
ha a zenéd jo,
akkor mindegy h milyen oldalhoz tartozo!
Nekem nagyon bejon a nyugati,
Pac,Snoop,Dre az igazi!
Volt egy tag nem is akárki,
En csak ugy emlegetem:a buzi Bigie!
Nem volt o ám akárki,
o volt az Eastside-os csúnya bácsi!
Es volt egy mísik tag ,aki akkoriban nagyon jo nyomta,
Nem volt o más mint a rap keresztapja:Tupac!!!
Eleinte nagyon jo barátságban voltak,
De késobb aztán a két ´´jo barát´´ kozt háboruk dúltak.
Bigie volt a keleti,
Pac meg a nyugati.
iGY ALAKULT KI AZ eASTCOAST-wESTCOAST ellentét,
ami 97-ben Notorius halálával végleg véget ért.





















2pac(r.i.p.) FOREVER

Thoser e-mail | 2005-07-09 17:28:54 | 29.
yo, henky, henky, te kibaszott yenki,
mint a sapkán a felirat: yankees,
a kurva new york city iiiiiz
te vagy a rap tűznek, az oltóvíz,
kéne neked bazdmeg gy kis vágó istván- kvíz,
akkor várd el hogy valaki ugy köszönjön. Peace,
westside, wstside, ez nem a te oldalad,
kirugdosom innen a nigger valagad,
nem is tudom hogy adhatott isten neked agyad,
és mér nem teremtett ugy hogy az igazi reppereket
békébe haggyad???

Down By Low e-mail | 2005-04-19 15:16:45 | 28.
csak azért írtam, mert tetszett cápa hsz-a...

egyébként nem tudom már ki kezdte, de kurwa jó ez az "új wagyok mindenki engem cseszeget" önsajnáltató duma...

azért lesz cseszegetwe az új ember ha tesz érte...
ti tettetek érte, wiseljétek a köwetkezményét...

ha új topic-ot nyitsz, nyiss...de ÉRTELMESEN csináld már, ha csinálod bazmeg...

komolyan meg tudod mondani, h miért wolt jó egy ugyanolyan (nem hasonló, ugggyanolyan) topicot nyitni, mint ami már wan, csak azért, csak azért(!!) mert szegény Henky nem bírt uralkodni a monitor mögül magán, és leirt sok csúnya rossz gondolatot és ezért megszólták...

ennyire primitíw alulkultúrált PÖCS nem sok ember wan...de azért wan...

rájöttem, h azért jártok ide mert mindenhol moderátorok lebzselnek és a magatokfajtát egyből kiszórják a picsába....
csak ezen a kiba' forumon nem sikerült egy ilyet se aktiwizálni...

éljétek csak ki azt amit az utcán nagyíwben elkrültök...
a nagymamám a bottal kergeti wégig az utcán a hozzátok hasonló igen tizenéweseket...

ügyesek wagytok...simogassátok meg a buksitokak...

ezért jár nektek:
tisztelet

és most mond Henky, mond gyorsan h olyan topicot nyitsz amilyet akarsz...hajrá

és akkor büszke wagy magadra h a "szabad országban élünk"-et leirod...
és így wan...azt csinálsz amit akarsz...de akkor ne wágd be a durcit, ha azok a tagok akik tudják egy forum élwezésének feltételeit, azok leugatnak a sárga földig!!

mert nem tudod tolerálni a másik szórakozását és nem tudsz magadba felállítani egy értékrendet h mi a helyes és mi nem!

ezen meg csak te tudnál wáltoztatni, wagy az anyád, de te nem fogsz mert nem érted h így a picsába nem érsz ezen a téren emberileg semmit, és neked ez így megfelel...
anyád meg ugyancsak nem fog...egyszerű példa: ha csinál reggelire neked rántottát biztos nem csinálsz magadnak egy újat mondwán h "anya, tied szar lett mert nem annyira sárga amennyire én szeretem"...
szoszo neki mutatod az aranyos kisfiút és azt hiszi h milyen kedwes kis babucija wan néki...

holott ezen a kurwa forumon nem tudsz wiselkedni, (ami pedig egy nagyon kicsi momentuma az életednek) nemhogy a walóságban...

nem is wárok rá wálszt...tartalmasat főleg nem...
de ugyis megpróbálod...

hajrá


Előzmény: HeNkY (24.)
Kovda e-mail | 2005-04-18 18:41:37 | 27.
milyen "basztató" szöveget írtam???
Idézd!

Kovda


Előzmény: HeNkY (20.)
Otis e-mail | 2005-04-17 18:53:09 | 26.

Hip-hop flik-flak itt a kibaszott nagy underground

ha hallani akarod a szavam hát gyűlj körém come around

király ki félszemmel a vakok közt néz körbe

az elméje elmélyedt az egyenesben görbe

szakadatlan szakaszok, zaklatva szaladok

szerintetek hajtotok, pedig magam irányába haladok

nem vagytok irány adók, be nem tartott adók

hova tartozok ha formaságokat fel nem halmozok

a haladók a hajtatók nem ti álmot altatók

ez a faja, ingyen kaja után kajtatók?

fikaspeakin' most elmarad a hajlongás

egy kemény tripla secbe elfojtott borzongás

osztás, osztódás ,sorba rendbe vágódás

sóhaj sejtbe érkeztünk ez itt a végállomás

nincs látomás ez real, mint a véres kill bill

ha nem teccik akkór here az ajtó mögött feel

aki álmosabb, annak kívül tágasabb

a kultúr kejmá' összhely sokkal artosabb

változk a küllem, mit változtat a jellem

átkozhat a szellem, ezt azt áthozzhat a kedvem

KI vagyok én, ki kétkedve vén

egy aberált létbe font öngyilkos én

eredetből eredeti, a milyenségét feledteti

mindenki ki elveheti szabadság tükrét összetöri

csak a csakra a csata csatangoló csakja

hazúg szemek elől eltűnik a magja

ki ellen szenves, hogy ellent vethess

ki azonos, ki kedves, hogy így többszöröss lehess

az egyén az egy ÉN, vagy a tömeg betör öreg

a penge hajszál hegyén vagy rendre emelt föveg

döntsön a döntetlen, helyes vagy helytelen

így éljen vagy haljon a kín és a félelem..

Tejföl e-mail | 2005-04-14 19:53:24 | 25.
Jól van nem akartam komolyan én is kezdtem valahol és tényleg nem kéne már ennyire szivatni amikor csak új! Ez szemétség volt! Mér Repett meg Cápa (akik nem is ismerik) leszólták amikor nem tehet semmiről én bocsánatot kérek.

Előzmény: HeNkY (22.)
HeNkY e-mail | 2005-04-14 19:46:06 | 24.
Azt mondtad nem írsz ide többet..............

Előzmény: Down By Low (18.)
HeNkY e-mail | 2005-04-14 19:44:43 | 23.
Erre nincs is okod csak mondod............




és még rímelt is :)


Előzmény: Cápa (17.)
HeNkY e-mail | 2005-04-14 19:43:06 | 22.
Erre inkább már nem is mondok semmit!

Előzmény: Tejföl (16.)
HeNkY e-mail | 2005-04-14 19:40:35 | 21.
Te is bazdmeg mér kell basztatni???????????????
És NE SZÓLJATOK BELE MILYEN TOPICOT NYISSAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
AZÉR MER ÚJ VAGYOK MEG PERSZE A VERSENY MIATT IS MÉGISCSAK dOWN bY lOW-NAK LEGYEN IGAZA MEG A PICIKE KODVÁNAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Előzmény: Rapett (15.)
HeNkY e-mail | 2005-04-14 19:37:40 | 20.
Akkor mért írtál egyből basztató szöveget? EZT SAJNOS TE SEM TUDOD MEGMONDANI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Kovda (14.)
HeNkY e-mail | 2005-04-14 19:34:13 | 19.
Bazd meg mi jogon mondod ezt? Innen is látszik hogy az újakat fikázni kell!
Mint ahogy 2pac is mondta: Ha nem ismersz ne ítélj meg!


Előzmény: stady (13.)
Down By Low e-mail | 2005-04-14 16:33:50 | 18.
Cápa baaa...

új szó henkyre..q:DDDD

az geci wolt q:DDD

henkyzmus...hö

pacsi


Előzmény: Cápa (17.)
Cápa e-mail | 2005-04-14 15:10:59 | 17.
engemet sose nem fogsz tudni levadászni
ezt ésszel fel kéne mérni:))))))))

henki-senki meg akkora lúzer meg minden h új szót kéne rá kitalálni.nem is mondok semmit.


Előzmény: Tejföl (16.)
Tejföl e-mail | 2005-04-13 19:16:50 | 16.
Ide is bepofátlankodik tejföl

feljövök ide és azt kérdzem mi a fene????
nem tom hogy ebbe a topicba írni mér kéne
egy senkiházi nyitotta aki nemtudja
merta mama nem atnította! hogy öregebbekel szemben a tiszteletet meg kell adnia
ezek a szavak miatt elpirult a pofija
mamátol kap ezé és pirosra lesz verve a popsia
akaratlanul de mégis ezt akarta
mert nincs más gondja csak hogy ezeket a szarokat irogassa
és lehet hogy nem én vagyok az igazi MC
de megmondom neked én is hogy nem vagy te senki
csak egy senkiházi geci ez ide olyan kicsi,pici mint a vizben uszkáló sneci
lehet hogy nem vagyok cápa de aki az ilyen kisállatokat reggelire fogyassza
szigonyát felkapja de inkább a bot
most henky akadt horogra! henky a sneci
cápát nemsikerült levadásznom ehezz még kell egy kicsit várnom
mert még nem mozdultam olyan gyorsan mint ahogy diktálja az akaratom de itt az alkalom hogy henky halathorgomrol leakasztom megsütöm és bekapom


nyam nyam nyam

Rapett e-mail | 2005-04-13 13:45:53 | 15.
egy kettő hiba csuszott a rendszerbe henki
1. nyitsz egy topicot amikor már van nem tom hány ilyen szövegírás topic
2. legalább tehetséges lennél de az se vagy
3.leszarozod down by lowot amikor sokkal jobb a szövege
legyél már tisztába a saját tudásoddal..

Kovda e-mail | 2005-04-13 06:17:27 | 14.
na figyelj HEKNY. Ez nem igaz hogy mindenkit leszólok aki új. Hogyha visszaolvasnál a topikokban kb 2 évet, akkor tudnád hogy nem így van. De sajnos hülye vagy ahhoz, hogy utánanézz a dolgoknak, mielőtt mindenféle faszságot állítasz.
De leszarom a fejedet! Többet nem írok ebbe az istenkirály topikba:-D

Barom.

Kovda


Előzmény: HeNkY (12.)
stady e-mail | 2005-04-13 06:14:13 | 13.
Micsoda egy lófasz vagy ember. Huh


Előzmény: HeNkY (12.)
HeNkY e-mail | 2005-04-12 19:44:34 | 12.
KODVA neked meg már nem kell tovább keménykedned mert már ugyis tudja mindenki hogy ha kell leszólsz valakit mert rosszul írta ki a neved vagy mert új. És azt nem értem hogy ezt az előző szöveget mér is kaptam? Na mind1 az a lényeg hogy ne told ide többet a pofád!

Előzmény: Kovda (10.)
HeNkY e-mail | 2005-04-12 19:39:43 | 11.
jajj huzz már el a picsába ha annyira nem tetszik ez a kibaszott topic mi a faszér tolod ide a mocskos képed? És ÉN nyitottam ezt a topicot hadd írjak már ide azt amit akarok! KÖSZÖNÖM! Egyépként ha nem vetted volna észre akkor nem arról szólt hogy hűha 16 éves kémény csávó de neked lehet hogy csak ez számít...

Előzmény: b-ron (9.)
Kovda e-mail | 2005-04-12 19:04:13 | 10.
Henky Henky! a faszt a seggedből vedd ki
nőd sose lesz, szóval inkább verd ki
Gyere HARCOLJ! úgyis ezt akartad
a champról lecsúsztál miközben a segged vakartad
ahelyett hogy feljöttél volna beregelni
ne szövegelj, inkább segíts anyádnak teregetni
még sárkányt se lennél jó eregetni
az IQ kevés Henky szeletelés majd evés gyere verekedni!
ellenem lehet itt vagyok alldayz gyere osszál
a kezedbe mikrofont hiába ne fogjál
a másik topikban szídod a nevem, de le se tudod írni
gyere ondót szívni nem kell sírni egy kicsit bírd ki
mit hittél? nyitsz egy topikot aztán te leszel a nagy lázadó
Kovda a 100 kilót rádrakó a halhatatlan fáraó
gyere dobok egy cukorkát a szádba jó?
16 éves műmályer kispöcs Kovda szétcsap ez várható
nem vagyok áltató téged a palánkon átbaszó
gyere Henky alkoss valamit
írj, de ne kopírozd a hazait.

Tofla!

WAR!

Kovda



Előzmény: HeNkY (2.)
b-ron e-mail | 2005-04-12 14:39:39 | 9.
ezt jól megmondtad!most ettől biztos fasza heted van!16 éves kemény csávó.. ugye?láccik h. csak most kezdessz serdűlni+szövegeket írni..
ha csak tehetségek lehetnek itt akkor miért nyitottad ezt a témát??vágod...mi a faszt keresel itt...?diszlexiában + diszgráfiában te vagy a legtehetségesebb! grat.!
örülök h. nem veszel részt a L.C-ben, mert csak szégyent hoznál a a hip-hop forumra..
most má többet nem basztatlak mer a végén még +mondassz mutterodnak..TCSUMI
jó a szó D.B.L... téma lezárva:)


Előzmény: HeNkY (5.)
Down By Low e-mail | 2005-04-12 14:14:15 | 8.
egyébként ezt a szót még ebben a topicban is b-wel irják...

nem tetszik ez a topic...és rajtad kíwül senkinek nem tetszik...ergo senki nem fog ide értelmes hozzászólást írni...

te írsz ide, de sajnos az nem minősithető értelmes jelzőwel...

márpedig egy fórumban az írások elég meghatározó szerepet töltenek be...

szówal csináltál egy teljesen felesleges topic-ot...

ehhez wan TEHETSÉGED...gratula

pacsi


Előzmény: HeNkY (5.)
Kovda e-mail | 2005-04-12 12:12:28 | 7.
ha nem akarsz harcolni akkor mi a fasznak akartál nevezni a versenyre???
FOOL!
most csak azért nem osztalak, mert jókedvem van.(meglett a nyelvvizsgám:-D)

de a legnagyobb: Down-t tehetségtelennek nevezni:-DDD
hát azok után amit írtál a topik elejébe... NEVETSÉGES!

Kovda


Előzmény: HeNkY (6.)
HeNkY e-mail | 2005-04-12 12:03:41 | 6.
és egy szoval se mondtam h harcolni akar vki is!





"pacsi"


Előzmény: Down By Low (4.)
HeNkY e-mail | 2005-04-12 12:01:52 | 5.
mi van nem tudtok más szöveget írni csak basztatni ezért látszik hogy nem tudtok igazán írni!
egyépként már az elején mondtam h csk TEHETSÉGESEK jöjjenek ide és ha nem tetszik ez a topic akkor el lehet innen húzni a picsába és nem kell belerondítani mindenki topicába!


Előzmény: Down By Low (4.)
Down By Low e-mail | 2005-04-11 18:49:34 | 4.
remélem kiwíwom a tiszteletedet...

szówal henky menj ki te senki
olyan wagy mint a táliboknak egy yenki
nem rossz érzés kiközösítwe lenni?
nem hát...de a miértjét tudod?
még nem látta a topicodat sok forumos bulldog!
addig wolt az éjszakád nyugodt
amíg a füledbe csak a saját problémád búgott
de most már a forum férge lettél
és nem kell több ok ennél
a forum ujra herél!
és ha wéletlen ránk kést fennél
akkor amit kapsz, az nem macis e-mail
nem nem, nem is lesz hírnéw
kérdést kapsz: halál? wagy birod a kínt még?
a hasadon majd a cin ég
és rádforrasztwa a megbélyegző tábla
"Henky, akinek rossz helyen wolt a lába"
hát ez az ábra!
de ne wesszen a tehetséged kárba
ha írkálni jöttél ebbe a szöwegelő bárba
akkor bizonyíts a szöwegírásba, már ha
ezek után nem húzod meg magad mint a lárwa
akit a cserebogármama a földben hagy, szegény árwa...
ennek ellenére a kapu előtted tárwa-
nyitwa
a lehetőség itt wa'
csak nehogy a wégén kezedben maradjon egy szipka
mert ugy emlékeznek rád a tagok: "jól megszíwta"!
értsd meg h nem te leszel itt norma
egyelőre csak egy fehérlő korpa
amit ki akar mosni a zene.net horda
együtt weled szemben Miklós és Csorna
és ha el akarsz jutni a 16nál szebb korba
megbecsüléssel, tisztelettel wéwe körbe
akkor nyújtsd a jobbik formádat mert ez elég görbe!
az elöbbi izé meg egyszerűen betűk halmaza
erre 2 pontot csupán egy a holt szawazna
mert a süket az már sírwa fakad,ja! ...
inkább tegyél szert egy hozzáértőbb alanyra
aki esetleg elárulja h a rímgyártás alapja
neked még nincs sehol az agyadba!


tessék itt a szöweg ha ennyire akarsz harcolgatni...
én nem szeretnék...

gratulálok hozzád!

lehet rá reagálni...

pacsi

NeeRO e-mail | 2005-04-11 17:52:40 | 3.
IGAZI szöveg

írta: NeeRO

na.. újabb szar topik kúszik fel a létrán
én csak bámulok bénán
fizetnek ezek, hogy elcsesszék a hip hop arénát?

jó a szöveged, jó a szöveged, két sorba kétszer
mi elhisszük öcsi.. még mondjad vagy négyszer

sejtelmed sincs kisöreg, mik azok a rímek
ha ezt rögtönözve írtad, hát szarok én a frídre
mert ezzel nem mész itt semmire
aki azt mondta, jó vagy, elég nagyot hazudott
a szöveged szimplán "baszottul" szar-unott
bár engem nem izgat
csináld csak és továbbra is reppelj arról
hogy el vagy ismerve itt jobbról-balról
csak a végén ne legyen túl szaros a nyelved..
szívesen nézném még, ahogy ez a barom szenved..
de nincs ilyenre időm
már a földön fekszik szegény, belerúgok hármat
vagy tod mit? itt egy tízes...
és fogd be a pofádat

amúgy ezt komolyan gondoltad? [mert én annyira nem :) ]


Előzmény: HeNkY (2.)
HeNkY e-mail | 2005-04-11 16:47:46 | 2.
na itt van egy:


új vagyok de a stílusom a régi
és a kezdetek óta a nevem is HeNkY
16 éves gyerek
ha valakit nem szeretek
megverek, de nem tapló
a szövege viszont nagyon jó
sokan mondták már hogy jó a szovegem
sokan el is ismertek engem
ezért jöttem ide
és remélem a stílusotok nem ferde
és ti is elismertek
na peace mindenkinek!

HeNkY

HeNkY e-mail | 2005-04-11 16:43:24 | 1.
Hell!
az írjon ide aki tényleg jól nyomja a szovegirást. thanks!



üdv:
HeNkY


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.