Click to Visit
Hip-Hop - Conans SS topic
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

Conan e-mail | 2005-05-02 19:32:40 | 37.
Igen....Toad tábornok,jó hozzáállás.
Én inkább egy MP40 essel piszkálnám őket.
Honnan szerzik a zsetont?
Ki tudja?Biztos a junika,meg a győzike pénzeli őket.


Előzmény: Toad (36.)
Toad e-mail | 2005-05-02 13:32:28 | 36.
Hát bazzeg a régi sulimba volt egy, de az olyan ronda volt, hogy még bottal se piszkáltam volna meg. (Hanem egy AK-47-sel igen)

Előzmény: Ossua (34.)
Ossua e-mail | 2005-05-02 10:01:33 | 35.
Hello Tes!

Micsoda??? Nem akkora nagy poén??? Hát komolyan mondom az év vicce!!!

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Előzmény: MsMixmastermike (33.)
Ossua e-mail | 2005-05-02 10:00:13 | 34.
Szeva!

Hű, de értelmetlenül írhattam, hogy senki sem értette mire is gondolok.
Szóval nem nagyon láttam még szemüveges cigányt! Amiből arra következtetek, hogy nem nagyon vitték túlzásba a tanulást, olvasást.
De ahogy már említettem nem láttam orvos, politikus, tanár... cigányt!
Amiből pedig arra merek következtetni, hogy érdekes módon szerzik a pénzüket!


Előzmény: MsMixmastermike (31.)
MsMixmastermike e-mail | 2005-05-01 19:37:55 | 33.
wáááááááá, feliratos győzike :DDDDDDDDDDDDDDDDD
hahahahahahahahahahahaahahahahahaahahahahahahah
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

az lenne ám az igazi :DDDDDD

amúgy nemrég vki mondott nekem egy viccet, nem akkora nagy a poén, de témához illik:
A cigányokat el kéne küldeni Erdélybe, h visszaszerezzük. Ha nem sikerül, legalább Magyarországot visszaszereztük.

van benne vmi. 1 millió roma van Mo-on, plusz még azoknak a száma, akik azt hazudták h nem romák. Szal vannak egy páran, gecisokan. De én még télleg nem láttam szemüvegeset! :DD


Előzmény: Conan (32.)
Conan e-mail | 2005-05-01 13:49:21 | 32.
Olvasni?Azt is szoktak?Pfff...
Ha feliratos lenne a győzike,tán azt megpróbálnák


Előzmény: MsMixmastermike (31.)
MsMixmastermike e-mail | 2005-04-30 21:31:50 | 31.
pedig az olvasószemüveg pont arra van, h olvashasson az ilető, aki nem látja a betűket. Szal az olvasás miatt kell neki szemüveg. Nah mind1 :DD

Előzmény: Ossua (30.)
Ossua e-mail | 2005-04-29 10:15:41 | 30.
Hali!

Én olyanra gondoltam, akin rendes szemüveg van, nem napszemüveg. Persze ilyen sok nyálas majmot látni sokat, azért tényleg nem kell messzire menni. De olyat akinek az olvasás, vagy tanulás miatt kellene szemüveg, hahh, hát olyat még nem láttam!


Előzmény: Down By Low (28.)
Conan e-mail | 2005-04-29 09:27:36 | 29.
érdekes lehet..pahhh

Előzmény: Down By Low (28.)
Down By Low e-mail | 2005-04-28 20:51:06 | 28.
szemüweges?

én láttam már...hatalmas platina fux hátrazselézett lobonc és Nasareno Corsini csodálatosantisztított napszemüweg...q:DDD

ha akarsz látni hasonlót, nem kell messze menned...q:)

pacsi


Előzmény: MsMixmastermike (26.)
Conan e-mail | 2005-04-28 19:55:12 | 27.
Érdekes lehet.
Bagolyarc roma...hmmmm


Előzmény: MsMixmastermike (26.)
MsMixmastermike e-mail | 2005-04-28 18:47:04 | 26.
ffffffffffffffffff, még yo h nincs cigány nőőőgyógyász! sztm sikítozva rohannék ki a rendelőből :DDDDDD

de ez mien már, én se láttam még szemüveges cigányt, az is ien paradoxon :DD de mostantól majd jobban fogom kémlelni őket, és ha találok egyet eskü lefotózom !!
;DD


Előzmény: Ossua (24.)
Conan e-mail | 2005-04-28 18:39:36 | 25.
Így van.

Előzmény: Ossua (24.)
Ossua e-mail | 2005-04-28 12:55:30 | 24.
Szeva!

Igen, igazatok van. Én még nem láttam egy cigány tanárt, orvost, politikust, jogászt, stb. De egyszerű: nem láttam még szemüveges cigányt sem, gondolom nem viszik túlzásba a tanulást. Akármikor találkoztam cigányokkal, csak negatív élményeim vannak. Persze biztos én találkoztam a rosszakkal. Egy sem dolgozik nagy, jólkereső munkahelyen, mégis hányat látni tele buxával?! Nem kell agyoniskolázottanak lenni ahhoz, hogy kikövetkeztesse az ember mivel is foglalkoznak /lopnak, csalnak, hazudnak/. Szerintem aki itt védi őket az vagy cigány, vagy van cigány rokona, vagy nagyon jó üzleti kapcsolatban van velük.


Előzmény: MsMixmastermike (22.)
Conan e-mail | 2005-04-27 09:02:48 | 23.
Persze,maximálisan igazad van.
Mindenhol vannak suttyók.
Ja,én is kiváncsi lennék.


Előzmény: MsMixmastermike (22.)
MsMixmastermike e-mail | 2005-04-26 21:26:47 | 22.
én se vagyok odáig a cigányokért, csak előre tisztázom, mielőtt még fejbelőnél :D

szal, ezzel a mondattal azé nem értenék 1et:
"Az a baj,hoy nem látod be,hogy csak úgy egy fehér arc nem fog ilyet mondani neked,még ha nem is vagy szimpatikus neki."
még akkor se, ha nekem spec nem mondtak olyat, mint neked. De mondtak mást. Nem idézek, nem szeretnék ötleteket adni az erre fogékony, néha fórumra feljáró 10éveseknek. Szal parasztok minden életkorban, országban, nemzetben, népben, fajban, csoportban vannak. Bár igaz, egyikben ebből-abból van a több. Tééényleg, engem komolyan érdekelne, van-e NÓÓBEL DÍJAS CIGÁNY?? :DD kicsit pradoxonnak hangzik :DD de komolyan, vmeik fórumromája igazán nyilatkozhatna!!


Előzmény: Conan (20.)
Conan e-mail | 2005-04-26 17:54:22 | 21.
Ne szitkozódj.
Végy példát Juháról,ővele lehet értelmesen vitatkozni.
És ezerszer mondtam,hogy nem vagyok náci.


Előzmény: BlingBling (19.)
Conan e-mail | 2005-04-26 17:49:57 | 20.
Elit rohamosztagost jelent a szó.
nincs több bűnöző a cigányok közt?Mivel vannak tele a börtönök?
Általánosítok?Meg van rá az okom hidd el.
Egy cigány is lehet magyar? pfff:) hogy téged idézzelek.
Sajnos nem voltál ott,amikor ezt a cigány gyerek mondta,miközben köpködte a szotyit.Az a baj,hoy nem látod be,hogy csak úgy egy fehér arc nem fog ilyet mondani neked,még ha nem is vagy szimpatikus neki.
féltsd a cigányoktól az országot inkább,meg lesz a
hatásuk hidd el.
Abban egyetértek,hogy nem poén a nácizmus,de elgondolkoztatok azon,hogy miért irtotta annyira Hitler a zsidókat?Biztos azért mert nem komálta őket?Vagy azért mert kiskorában pár zsidó megdobálta kaviccsal?Azért mert az összes anyagi forrás,tőke,meg minden stuff az ő kezükben volt.
Kicsit gondolkozz ezen,és vonatkoztass.
Láttál már cigányvajdát dolgoztatni,mit csinál a csicskáival?Siralmas.
A családfámban nincs cigány,ne félj körülnéztem már párszor.



Előzmény: Juha (16.)
BlingBling e-mail | 2005-04-26 13:36:33 | 19.
Takarodjatok má köcsög anti-szemiták!
Tegnap néztem meg a megoldtatlan egyenletek c. filmet (ice cube, busta r.stb.) és most jöttem rá h. ilyen faszszopó nácikra nagyon nagy hatással vannak az ilyen filmek! Ti még mindig azt hiszitek h. bőrszín olyan sokat elárul 1 emberről miközbe ez a conan geci csak azér utálhatja a cigányokat mer biztos minden nap kirabolják és még az uzsidobozát is elveszik!
Vannak lehúzos cigányok,de emiatt nem a világra kell haragudni, se a cigányokra. térjetek má észhez ti flegma semmirekellők!

Toad e-mail | 2005-04-26 12:01:52 | 18.
Bocs te agyoniskolázott gyerek. Majd ha nem tudok valamit, akkor majd te leszel az első akitől megkérdezem, hisz te tudsz mindent, vagy nem?

Előzmény: Juha (16.)
Juha e-mail | 2005-04-26 11:53:43 | 17.
"Ja,és tudom hogy kidobnának,egy "rendes" fórumon,de ha tudnád miről szól az hogy szabad véleménnyilvánítás,akkor értékelnéd ezt a fórumot. "

ha tudnád hogy miről szól a szabad véleménynyilvánítás, akkor nem mondanál ilyen butaságokat:)


Előzmény: Conan (14.)
Juha e-mail | 2005-04-26 11:52:36 | 16.
pfff:)

majnem eltaláltad:) csak nem kimondottan hitler testőrsége volt, hanem az egész pártvezetésé, de amúgy az ss "védőosztagot" jelent, szal a topic címe kb. az hogy conanok védőosztag topicja:)
és minden egyes cigány adott rá okot hogy utáld? ez már valami...

milyen okot adnak rá? kérlek sorold fel hogy melyikük milyen okot adott, hiszen Te nem vagy hülyegyerek, így nyilván nem általánosítasz:)
tudod, ha utánanéznél akkor például azt is tudnád, hogy arányokat tekintve, nincs több bünöző a cigányok közt, mint pl. a "magyarok" közt.

(azért írtam idézőjelbe, mert mi dönti el h ki számít magyar-nak és ki nem? én spec. úgy tanultam hogy aki az adott nemzetiséghez tartozónak vallja magát, ismeri a történelmét, beszéli a nyelvét, stb.. kb. ennyi, szal 1 cigány is lehet ugyanúgy magyar)

"Nameg nem tudom hogy vélekednél róluk,ha azt mondanák neked csak úgy,hogy felvágnák anyád hasát amikor terhes? "
mindenki azt mond amit akar... Te is szabadon lehetsz hülye:) amíg csak mondja addig nincs baj... de ha ezt egy kékhajú ember mondja Neked, akkor utána utálni fogod a kékhajúakat? éljen a következetesség:)

de egyébként biztos nagyon nagy okod van rá, hogy utálj, sőt gyűlölj egy egész népcsoportot... nincs közöm hozzá, de amíg nem tudsz különbséget tenni egyének közt, és nem tanulsz meg nem általánosítani...

szabad véleménynyilvánítás? demokrácia? tudod, a demokrácia alapja, az egyén szabadsága, mindaddig amíg nem korlátozza mások szabadságát... de ha Te cigányGYŰLÖLETTEL jössz, az már eleve túllép bIzonyos határokat...


amúgy én jobban féltem a magad fajta emberektől az országot... meg hogy a butaság kezd eluralkodni egyre inkább... de biztos Neked van igazad, és 1 kisebbség veszélyesebb! :)

"amúgy meg a spanoméknak nyitottam ezt a topicot POÉNBÓL,ha nem tetszik akkor ne írj ide."

az SS kurvára nem poénos. pláne nem egy HIPHOP fórumon. és ez a "nem tetszik akkor ne nézz ide" felfogás meg nagyon egyszerű... akkor ennyi erővel ha Neked nem tetszenek a cigányok akkor ne beszélj róluk... pfff
nekem ha valami "nem tetszik", akkor általában szólok... elfordulni a buta emberek szoktak, akik nem tudnak érvekkel visszavágni, és így egyszerűbb nekik...

jah, és ha körülnéznél a családfádban, akkor könnyen lehet h találnál a felmenőid közt valahol egy cigány szálat... akkor magadat is utálni fogod? :)


Toad, Te pedig biztos nagyon sok mindent tudsz, ha így egyből rájöttél hogy én semmit, és még sötét is vagyok, de majd térjünk vissza erre akkor, mikor befejezted a sulit:)


Előzmény: Conan (14.)
Toad e-mail | 2005-04-26 09:28:51 | 15.
A faszom ki van már az ilyenekkel, oszzák itt az észt, pedig ők nem tudnak semmit!
Sötétek, mint az éjszaka!


Előzmény: Juha (13.)
Conan e-mail | 2005-04-26 09:19:59 | 14.
Nekem akarod megmagyarázni mit jelent az SS?
Hitler testőrségét alkotó elit katonai csoport volt volt,mely a háború végére kinőtte magát,és Hitler 1942-43re már egész hadosztályokat álított föl.
Harcedzett és vérprofi katonák voltak.
SchutzStaffel-t jelent egyébként a szó,és elit rohamosztagost jelent.
Szóval szerinted nagyokos miért PONT a cigányokat utáljuk?
Szerinted ha valaki nem ad rá okot utálnánk?
HÁT NEM UTÁLNÁNK!
De,sajnos adnak rá okot!
Ugyanakkor a kínaiak,feketék,és egyéb kisebbségek nem!
Mikor hallasz olyat,hogy kínai balhé,feka balhé Magyarországon?
És cigány balhé?
Nameg nem tudom hogy vélekednél róluk,ha azt mondanák neked csak úgy,hogy felvágnák anyád hasát amikor terhes?
Lehet hogy én már elvakultan gyűlölöm őket,DE HA NEM LENNE RÁ OKOM NEM GYŰLÖLNÉM.
Egyébként nem vagyok hülyegyerek,csak féltem az országot,mert kezdenek nagyon elszaporodni a cigók,és terjednek mint a pestis.
De ha jól emlékszem én nem mondtam még rád csúnyát.
Ja,és tudom hogy kidobnának,egy "rendes" fórumon,de ha tudnád miről szól az hogy szabad véleménnyilvánítás,akkor értékelnéd ezt a fórumot.
Tájékoztatlak,hogy személyiségi jogaid közé tartozik a szabad véleménnyilvánítás.
amúgy meg a spanoméknak nyitottam ezt a topicot POÉNBÓL,ha nem tetszik akkor ne írj ide.


Előzmény: Juha (13.)
Juha e-mail | 2005-04-26 04:20:17 | 13.
nemtom hogy ez az egész mennyire poén, vagy mennyire komoly, mindenesetre irtó szánalmas..

"A rasszizmus nálunk csak cigányutálatban nyilvánul meg."

ez meg az ilyen tipikus duma... "nem vagyok rasszista, csak a cigányokat utálom" hát pfff
fel lehetne fogni hogy ilyen téren nincs középút...
és különben is, úgy írod mintha a cigányokat utálni normális dolog lenne... pedig ettől más emberek szemében ugyanolyan szellemileg visszamaradott kis hülyegyerek maradsz, mintha cigányok helyett feketéket, ázsiaiakat, vagy zsidókat írtál volna... nincs különbség...

egyébként ilyen jellegű beírásokért, normálisan moderált forumokon azonnal törlés jár, meg kitiltás... elég szomorú h mindez itt megengedhető.. :/

egyébként tudod egyáltalán mit jelent az SS rövidítés?
mert szerintem lövésed nincs róla, ugyanis így elég értelmetlen már a címe is az egésznek... namind1.


Előzmény: Conan (7.)
Conan e-mail | 2005-04-25 22:15:12 | 12.
Na most oszt kussoljatok!
Mondtam már,hogy nem fizettem ki belőle semmit!
Kinyalhattok!


Előzmény: Toad (9.)
Down By Low e-mail | 2005-04-25 19:13:05 | 11.
nekem písz... de az "írtsuk a cigányokat" mottó mellett nem helyénwaló a "peace" ,mint elköszönő szó...

lényegtelen...


Előzmény: Toad (10.)
Toad e-mail | 2005-04-25 17:08:46 | 10.
Én ezt a haverjaimnak szoktam írni, meg mondani is!
Béke Testvér nálam ezt jelenti !!

Neked is PEACE !!


Előzmény: Down By Low (3.)
Toad e-mail | 2005-04-25 17:06:43 | 9.
Ja pont láttam és kifizettél egy darabot belőle !!!

Előzmény: Ossua (8.)
Ossua e-mail | 2005-04-25 08:56:29 | 8.
Üdv!

Megjött egy újabb planétás! Jó kis topic! Kicsit enyhíteni kéne?

Hát épp most jöttem a virágszedésből, nyalókával a kezemben, vígan dúdolásztam. Majd elütött egy tojásszállító...

Conan e-mail | 2005-04-24 18:52:47 | 7.
Ez csak poén,ne vegyétek komolyan!
A rasszizmus nálunk csak cigányutálatban nyilvánul meg.
Ha valaki utálja őket ide írjon ami jólesik,ás csók.
Kicsit oldani kéne a fórum sötét oldalát.
RE5PECT

keopz e-mail | 2005-04-23 17:05:12 | 6.
szépek vagytok...
Cápa e-mail | 2005-04-23 12:51:21 | 5.
ehh.ez 1 hip-hop fórum.de mivel szabad országban élünk....
csak lécci finoman.

Conan e-mail | 2005-04-23 09:48:16 | 4.
Üdvözlöm Toad altábornok!
A rangok kiosztása az érkezési sorrend alapján alakul.Tájékoztassa a többieket az események fontosságáról!Altábornokká való avatása katonai szertartással kezdődik holnap ETA-8:00-kor.
Az öltözete természetesen katonai egyenruha.
A sráfokat 3hónap szolgálat után teheti föl.
Heil!

Down By Low e-mail | 2005-04-22 15:45:56 | 3.
"A munkát szeretném azonnal megkezdeni!! "

ezek után:

"PEACE !"

ez a szó a te szótáradban mit jelent?

pacsi


Előzmény: Toad (2.)
Toad e-mail | 2005-04-22 12:49:56 | 2.
Jónapot tábornok! Toad hadnagy szolgálatra jelentkezik!
A munkát szeretném azonnal megkezdeni!!

PEACE !


Előzmény: Conan (1.)
Conan e-mail | 2005-04-22 09:15:36 | 1.
Nah...minden kedves cigánygyűlölőt szeretettel várok egy kis elmebeli összhangra.


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.