Click to Visit
Hip-Hop - Hip-Hop a király nem a rock
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2018-08-03 17:41:16 | 22.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

Kovda e-mail | 2005-09-15 13:59:34 | 21.
jajajajjajajjjjjjjjjjjjjjj
te nagy segg vagy :DDDDDDDDDDDDDDDD
az Egyépként p-vel írni b helyett...
Áhhhhhh ez nagyon fájt

DS direkt írta pontos j-vel a hülyét.
Denembajokosvagyanyblúúúúúd.

Kovda


Előzmény: AnyBLOOD (14.)
West Side e-mail | 2005-09-15 13:04:11 | 20.
Ami meg normálisan szól, arra meg azt mondják hogy szar, mert az meg "Pop-os"Itt eminemre gondoltál?neked bejön?mert én szinte em-en nőttem föl.nem azt mondom mert halgattam mást is.

Előzmény: Excellenciásuram (19.)
Excellenciásuram e-mail | 2005-09-15 09:33:53 | 19.
na látod. Nem csak sátánista őrületek léteznek. Én amúgy nem útálkodni járok ide. Én mindenevő vagyok. Nekem nem számít hogy valami Rap, Hip hop, pop vagy mittudoménmi. Nem stílus szerint osztályozom a zenét, hanem az szerint hogy jó vagy nem jó.Engem csak az tud felcseszni, amikor valaki újságból olvassa el hogy mi az "igazi rap", aztán azzal veri a mellét.Közben meg tök primitív zenéről van szó. Az olyan zenét, ami esetleg jól is szól, vagy van benne normális ének, és nem csak óbégatás, azt meg elhordja mindennek. Miért baj az, ha valaki olyan rap-et csinál, amivel nem a csóró négereket akarja utánozni. Ha jobban belegondolunk, akkor az igazi rap a gettókban született. Szinte a semmiből. Nem volt milliós stúdió. Ezért úgy szólt ahogy szólt. Miért kell visszafejlődni?
Miért kell hogy a dobok helyett mindenféle pléh csörömpölés szóljon még a mai időkben is? + a mindenféle torz hangok? A stúdiókban meg mindenki azon kínlódik, hogy hány biten kellene feljátszani, mert manapság már a cd minőséget is szarnak tartják. Pedig az ilyen zenékre még a CD minőség is túl sok. Főleg amilyen doghangokat használnak... A sok 20 éves hangminta, ami akkoriban max 22kHz-en volt csinálva. Ami meg normálisan szól, arra meg azt mondják hogy szar, mert az meg "Pop-os". És hogy szarok, és nem értenek hozzá. Közben meg csak annyi van benne, hogy nem a szarra törekednek. Minek eltorzítani valamit, ami jó?
Arra kezdek rájönni, hogy valaki minél inkább nem tud zenélni, annál sikeresebb underground-os lesz belőle. Aztán ott le is ragad, már többre nem képes. És elhiszi magáról, hogy az a legjobb.
Többnyire így szokott lenni: XY kitalálja hogy alapít 1 rock zenekart. Kitalálja hogy gitáros lesz. Rájön 1 hét alatt, hogy az nem is olyan egyszerű. Akkor lesz belőle basszusgitáros, mert azon csak 4 húr van. Rájön, hogy azon se tud játszani. Akkor lenne belőle énekes, de azt se tud, mert nincs hallása. Akkor rájön, hogy rapper lesz. Abból is a leg egyszerűbbet fogja csinálni. Szerez feketén 1 primitív zeneprogramot, amivel összetaknyol pár zene alapot, és elkezd szavalni. És már kész is az underground.

West Side e-mail | 2005-09-14 21:14:26 | 18.
nekem mondhatod ettől még nem szerettem meg a rockot és nem is akarom.ne ved sértésnek.the doors mit játszik?mert az bejön.

Előzmény: Excellenciásuram (17.)
Excellenciásuram e-mail | 2005-09-14 21:02:53 | 17.
West Side : ha neked a Rock-ról csak "sátánista szutyi" jut eszedbe, akkor nagyon fogalmad sincs a rockról. Nem ártana itt ott zenét is hallgatni.
A rock nem csak a sátánista zenét jelenti. Ugyanúgy ahogy a Pop alatt nem Szintiboy-t értjük, se Fekete Pákót. A Sátánista egyhúron reszelős mikrofonba hörgős zene szerintem is csak szemét. De ott van pl. Deep Purple, Queen, Y.Malmsteen, G.Moore, Satriani....stb
Nálam itt kezdődik a rock. Ezek nem csak 1 húron tudnak ész nélkül reszelni iszonyat erős torzítóval, meg hullának öltözve hörögve ordibálni...

csupaga e-mail | 2005-08-14 19:40:57 | 16.
a Cypress Hill az télleg jo én imádom
pedig a rockot nem birom


Előzmény: West Side (15.)
West Side e-mail | 2005-08-08 07:53:32 | 15.
Eleinte én is így gondolkoztam (és most kérek ezé' mindenkitől elnézést)de rájöttem hogyha nekik tetszik az a sátánista szutyi akkor halgassák, le van szarva(Habár a rolling stonesnak van egykét jó száma)Különben is van 1 csomó előadó akik rap-rock-ot játszik(Pharell, cipresshill, a run-dmc is játszott rockra)
AnyBLOOD e-mail | 2005-08-06 17:16:49 | 14.
jajajajjajajjjjjjjjjjjjjjj
te nagy segg vagy :DDDDDDDDDDDDDDDD
a hülyét pontos jével írni.....
áhhhhh ez nagyon fájt

Egyépként minek ez a szar topic már nyilt ilyen vagy már 6 változatban!!!!!!!!!!


Előzmény: Darksun (2.)
Coolmander e-mail | 2005-08-06 16:21:55 | 13.
jah a jazz a király nem a tucc-tucc
Cash Money e-mail | 2005-08-06 00:16:58 | 12.
ezt az egész topikot valami faszfej nyitotta
és ha samplerről megy mivan?
majd te döntöd el mi a zene?
előbb meg azt írtad te nem ugacc le egy stílust se
baromállat

Cash Money e-mail | 2005-08-06 00:09:17 | 11.
mér nem fogod má be a pofád?

Előzmény: Excellenciásuram (10.)
Excellenciásuram e-mail | 2005-08-05 23:06:50 | 10.
Hi! Ha egy kicsit ki volna nyílva a fületek, akkor elgondolkodnátok azon a sok hülyeségen, amit leírtok. Hogy lehet a rock-ot a hip hoppal egy lapon
említeni..... Hol van a hip hop-ban legalább 1 hangszer, ami valami értelmeset játszik? Ha véletlenül akad, akkor az is le van butítva, és 1 szaros Sampler nyomja körbe körbe 3-4-5 percen keresztül. Ha nektek ez tetszik, akkor csak hallgassátok... Én inkább maradok a "zenénél".
(Aki csak fikázni tud, arra nagyon kiváncsi volnék, hogy mit produkál, de szerintem semmit).

Coolmander e-mail | 2005-07-27 04:55:17 | 9.
én hallgatom mindkettőt..mobb deeptől kezdve jeru the damaja-n át egészen a rolling stones-ig,doors-ig és a deep purple-ig..hú most lelőttök?
szánalmas barmok ...

Ivett :) e-mail | 2005-07-26 19:37:29 | 8.
Yohogy a rap a kira meg a hip-hop..ez nem is kérdés..
Detti 777 e-mail | 2005-06-04 22:03:54 | 7.
szerintem tök igazad van... a rock az...na mind1 hagyjuk h az mi... a rap az örök!!! a rap az mindig ugyanolyan jó, a rock haldoklik

Előzmény: DANICHECK (1.)
Cash Money e-mail | 2005-05-29 21:39:09 | 6.
12 évesen csináltam ilyeneket hogy ez a stílus a jó ez a másik meg szar, nagy ész lehet aki ezt a témát létrehozta kíváncsi lennék kiket hallgatsz vagy kiket ismersz
beatz e-mail | 2005-05-19 19:00:22 | 5.
minek ilyen topik?
Ízlések és pofonok.
Egyébként,(bár nem vagyok nagy rock zene kedvelő) nagyon sok és jó előadó létezik,aki rock zenét játszik,és azért azt ne feledd,hogy nem egy egyszerű dolog megszólaltatni a hangszereket sem.

Rap-Man e-mail | 2005-05-19 16:31:58 | 4.
Szerintem is a RAP a király!!!!!A Rock rohadjon ott ahol van!!!A rock egy darab faszt nem ér!2pac 4ever
Rap-Man e-mail | 2005-05-19 16:31:48 | 3.
Szerintem is a RAP a király!!!!!A Rock rohadjon ott ahol van!!!A rock egy darab faszt nem ér!2pac ever
Darksun e-mail | 2005-05-19 15:04:34 | 2.
Ok!
Fasznak ez a topic, te *?!
hüje...
DS!


Előzmény: DANICHECK (1.)
DANICHECK e-mail | 2005-05-18 17:50:07 | 1.
aki igy gondolja az irjon ide egy *-ot

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.